>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Live brak bramki po 85 min

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Ludzie powiedzcie mi dlaczego Wy opieracie Wasze systemy na jakichś sztywnych statystykach? Dlaczego nie śledzicie statystyk live meczy których chcecie grać, tylko bazujecie na jakichś matematycznych, archiwalnych statystykach.
myślę, że zdecydowana większość z nas śledzi statystyki live. ale tutaj nie o to chodzi. jeżeli widzę , że jest 85 min meczu, gospodarze &quot;cisną&quot; gości, 25 celnych strzałów na bramkę 80 - 20 w posiadaniu to mogę zagrać na to, że jeszcze strzelą pomimo tak małej ilości czasu do końca spotkania. koledze natomiast chodzi o system gry czyli granie większej ilości spotkań w których w 85 min jest remis. a to już się moim zdaniem nie opłaca. statystyk archiwalnych nie trzeba sprawdzać. wystarczy spojrzeć na kurs ponieważ właśnie statystyki go wyznaczają. i tego chyba nie potraficie zrozumieć. jeżeli kurs na over 0,5 w 85 minucie jest np. 5 to oznacza , że bukmacher zakłada , że bramka padnie w 1 meczu na powiedzmy 8 i na dłuższą metę na tym zarobi. dlatego też wiem, że to się raczej nie uda. można wyszukiwać takie spotkania w których szansa na strzelenie bramki jest większa ale sądzę, że z kolei kurs w takim spotkaniu nie będzie 5 a np 3 .... i znowu się nie opłaca. trzeba w tym momencie stosować jakąkolwiek formę progresji co też nie wiadomo do czego doprowadzi zakładając że stopni progresji może być kilkanaście
statystyki live są bardzo ważne ale to statystyki archiwalne wyznaczają kurs. bukmacher doskonale wie co nam się nie opłaca
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
myślę, że zdecydowana większość z nas śledzi statystyki live. ale tutaj nie o to chodzi. jeżeli widzę , że jest 85 min meczu, gospodarze &quot;cisną&quot; gości, 25 celnych strzałów na bramkę 80 - 20 w posiadaniu to mogę zagrać na to, że jeszcze strzelą pomimo tak małej ilości czasu do końca spotkania. koledze natomiast chodzi o system gry czyli granie większej ilości spotkań w których w 85 min jest remis. a to już się moim zdaniem nie opłaca. statystyk archiwalnych nie trzeba sprawdzać. wystarczy spojrzeć na kurs ponieważ właśnie statystyki go wyznaczają. i tego chyba nie potraficie zrozumieć. jeżeli kurs na over 0,5 w 85 minucie jest np. 5 to oznacza , że bukmacher zakłada , że bramka padnie w 1 meczu na powiedzmy 8 i na dłuższą metę na tym zarobi. dlatego też wiem, że to się raczej nie uda. można wyszukiwać takie spotkania w których szansa na strzelenie bramki jest większa ale sądzę, że z kolei kurs w takim spotkaniu nie będzie 5 a np 3 .... i znowu się nie opłaca. trzeba w tym momencie stosować jakąkolwiek formę progresji co też nie wiadomo do czego doprowadzi zakładając że stopni progresji może być kilkanaście

statystyki live są bardzo ważne ale to statystyki archiwalne wyznaczają kurs. bukmacher doskonale wie co nam się nie opłaca
Kolego pośledź sobie kursy live na to, że padnie bramka w 80 min przy stanie 0:0 jak gra bayern, a jakaś średnia drużyna. Różnice w kursach nie są wcale tak wielkie jak podajesz na dobrych bookach.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Kolego pośledź sobie kursy live na to, że padnie bramka w 80 min przy stanie 0:0 jak gra bayern, a jakaś średnia drużyna. Różnice w kursach nie są wcale tak wielkie jak podajesz na dobrych bookach.
szczerze mówiąc nie sprawdzałem kursów, piszę przykładowo. swoją drogą ciężko będzie doczekać meczu Bayernu , w którym w 80 min będzie 0-0
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Ale zauważ że ten temat jest dla gry że przy wyniku 0:0 w 85 minucie będzie under czyli nie padnie bramka do końca meczu, a nie że padnie jak Ty się doczytałeś.
Sytuacja że padnie bramka to zdarzenie rzadkie, czyli takie które zdarza się raz na kilka meczy. Poczytaj sobie tematy na progresję na remis, tam masz strategię i taktykę do gry na zdarzenia rzadkie.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
tak. doczytałem i rozumiem o co chodzi. odnosiłem się wyłącznie do tematu kursów , które wg mnie wynikają ze statystyk archiwalnych . oczywiście racją jest również to, że kursy ustala bukmacher a nie my, więc śledzenie ich nie zawsze ma sens.
niestety przy moim systemie gry opieram się wyłącznie na suchych statystykach ponieważ gram częściowo pre-play. dopiero w pewnym momencie stosuje dutching i kursy live zaczynają mieć znaczenie
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
swoją drogą ciężko będzie doczekać meczu Bayernu , w którym w 80 min będzie 0-0
W każdym tygodniu jest przynajmniej kilka takich spotkań gdzie wyraźny faworyt gra z drużyną tracącą ostatnio wiele bramek, statystyki live wskazują na ogromną przewagę w meczu i właśnie nawet w 80 min jest 0:0 albo utrzymuje się remis 1:1.z pierwszej połowy. Prześledźmy sobie.
 
Do góry Bottom