>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liverpool - Atletico Madryt Rewanż [29.04.2010]

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP

Czwartek 29.04.2010 21.00
Rewanż Półfinału Ligi Europy !

Liverpool Vs Atletico Madryt

Vs
Kursy na to spotkanie:

Kurs na awans:


Zapraszam do dyskusji :wink:
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Myślę, że w tym spotkaniu padnie sporo bramek.
Liverpool ostatni ogólnie grał tak sobie, chociaż wygrana w ostatnim meczu może świadczy o tym, że idzie w dobrym kierunku. W Madrycie Atletico dało radę strzelić jedną bramkę. To niska zaliczka. Biorąc pod uwagę to jak świetnie potrafi grać Liverpool u sibie myślę, że wygrana 2-0 jest zdecydowanie w zasięgu.
Jak na mój gust:
Over 2,5 bramek
Liverpool wygra i awansuje.
Dw. 3-1 lub 2-0
 
F 0

feerenc

Użytkownik
chyba zbyt duzo juz Lpool stracil w tym roku zeby odpasc z LE... Benitez by nie darowal (i Benitezowi by nie darowali ;) ) jak dzis odpadna..


Awans Liverpoolu wydaje sie byc dobrym typem (kurs 2.0 w betsson).
 
andie90 0

andie90

Użytkownik
FC nie ma wyboru. Musi zdobyć LE, gdyz w lidze nie idzie im za dobrze. Bez Torresa będzie im bardzo ciężko, lecz nie zapominamy o innych zawodnikach jak Gerrard czy Kyut. Niestety kolejnym utrudnieniem dla Liverpoolu jest powrot Aguero, ktory jest gwiazda w tym zespole. Spotkanie będzie naprawdę ciekawe, lecz myślę ze Liverpool nie ma nic do stracenia rusza od razu a wynik meczu będzie 2-0 dla Liverpoolu.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Typuje Zwycięstwo Liverpoolu 1 ???? lub 2:0 obstawiłem .Ale obstawiłem ze Atletico nie strzeli powyżej 1.5 gola kurs 1.30 puściłem to za 500 zł Nie widze szans zeby atletico strzeliło Liverpoolowi 2 bramki gdyż u siebie rzadko tracą 1 bramkę a 2 to już nie pamiętam keidy stracili jak oceniacie mój ty .Dzięki z góry za komentarz
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ale z drugiej strony Atletico też już bardzo dużo straciło w tym sezonie więc muszą walczyc o LE, więc takie gadanie że LFC przejdzie bo na krajowych rozgrywkach nic już nie zdobędą jest bez sensu ... W bardziej dobrej sytuacji są przed dzisiejszym meczem goście, nie dośc że wygrali na własnym stadionie to jeszcze bramki nie stracili,mało tego; ich gra defensywna w Hiszpanii była bardzo dobra i to nie przypadek że zdołali utrzymac czyste konto, do Anglii z pewnością przyjadą bronic tego wyniku a bez El Nino Liverpool będzie miał bardzo ciężko, fakt są inni zawodnicy takich jak np. wymieniłeś wyżej: Gerrard, Kyut ale to jednak nie są typowi snajperzy, do gości z tego co się orientuje wraca Aguero a On w parze z Forlanem są bardzo groźni co już nie raz udowadniali... Także, moje serce jest za The Reds ale rozum mówi że jednak Atletico, typersko odpuszczam to spotkanie, biorę do ręki Carlsberga c&#39;mon Liverpool ! : ))))
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool vs Athletico
Typ: X/1
Kurs: 4,15
Buk: Betsafe
Analiza:
Nie piszę analiz na football więc mozliwość że nie trafię jest ogromna.Ale spróbuję przekonać niektórych do mojego typu. Goście wygrali ostatni mecz tylko 1-0 ale to stawia Live przed bardzo trudnym zadaniem. Athletico wystarczy jedna bramka żeby gospodarze musieli strzelić aż 3 bramki. Brak Torresa trochę, a nawet bardzo komplikuje sprawę liczby goli dla Liverpoolu. Myśle, że w pierwszej połowie będzie remis, ponieważ Athletico wyjdzie z planem zatrzytmania Dirka Kuyta i zapewne uda im się to w pierwszych 45 minutach. Jednak po przerwie Rafa Benitez tak ustawi drużynę, że powinni spokojnie wygrać z drużyną z 10. miejsca LaLigi. Typ ryzykowny chociaż istnieje jakiś cień szansy że będzie on trafny
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Naprawdę świetny i widowiskowy mecz, dużo akcji, 0 murowania jak wczoraj, wymiana ciosów, i bramki które są okrasą meczu i nagrodą dla kibiców.
Super mecz - wspaniała postawa obu drużyn i walka do końca. Gratulacje Atletico za to że pokazali charakter ;) a nie za próbę &quot;obrony Częstochowy&quot;
Oby więcej takich widowisk ???? finał będzie w podobnym stylu widzę Atletico vs Fulham - czyli szybka gra i ładne akcje (mam nadzieję)
GL &amp; HF
 
F 0

fabisz

Użytkownik
Dokładnie, aluzja do Interu jak najbardziej słuszna ???? . Tak by the way mam nadzieję, że Włosi stracą miejsce w Lidze Mistrzów na rzecz Niemiec. Szkoda tylko Liverpoolu, walecznego, ale zdziesiątkowanego kontuzjami. Bez takich problemów kadrowych inaczej mogłoby to wszystko wyglądać. Co co mi się jeszcze rzucało w oczy to nienajlepsza gra Babela. Masherano świetny na lewej obronie, ale właśnie tylko w obronie, kompletnie nieprzydatny w ataku.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Może nie dokładnie odnośnie meczu, ale nie ma tematu o dyskusjach o LE, czy czegoś w tym stylu ;)
Moim zdaniem przepisy UEF&#39;Y powinny zostać zmienione odnośnie strzelonych bramek na wyjeździe w trakcie dogrywki liczących się &quot;podwójnie&quot;. Bo niby dlaczego liczyć wczorajszą bramkę Atletico jako &quot;podwójną&quot;? W obu meczach (90&#39;) wygrali gospodarze, w Madrycie Atletico, w Liverpoolu LFC. Czyli po dwóch meczach jest remis i moim zdaniem w dogrywce powinno się nie zważać na to, gdzie toczony jest mecz i liczyć bramki &quot;pojedynczo&quot;. Wczoraj był w dogrywce remis i jedynym sprawiedliwym wyjściem w takich sytuacjach powinny być rzuty karne. Bo tak na dobrą sprawę, Atletico zawdzięcza awans człowiekowi, który wylosował im to, że w pierwszym meczu grali u siebie. Gdyby LFC rozgrywało pierwszy mecz u siebie, to oni by byli finalistami.
Nie wiem, czy to tylko takie moje odczucie, że ta formuła liczenia bramek jest niesprawiedliwa?
(Oczywiście nie jestem fanem ani LFC, ani Atletico, piszę to tylko patrząc na czysto sportową rywalizację).
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie roztrząsajmy tego ;) było jak było przepisy te są znane od lat.
Bardziej skłonił bym się do wyeliminowania aktorstwa i gry na czas - od razu czerwo, odechciało by się im robić cuda i dziwy, upadania po &quot;wylądowaniu muchy na ramieniu&quot; ;) Teraz finały miejmy nadzieję że wygrają drużyny (obojętnie kto by to nie był) zgodnie z duchem fair play, żeby nie było zarzutów do sędziego (wiecie o co chodzi)
Kwestia nr 1 do wprowadzenia to:
POWTÓRKI VIEDO!!!!! - i żeby to było widać na telebimach na stadionie
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo się cieszę że to Atletico wygrało tą rywalizację. W pierwszym meczu dla mnie Liverpoolu nie było na boisku, dla mnie grali beznadziejnie słabo, nie stwarzali żadnego zagrożenia dla bramki rywali. Drugi mecz myśleli że można wygrać na luzie i zapomnieć o pierwszym dla mnie nie nie, trzeba w dwóch meczach pokazać się z dobrej strony tak jak zrobiło to Atletico i zasłużyło na finał w którym im będę bardzo kibicował

Frente Atletico!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom