>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

livesports=droga do sukcesu

Status
Zamknięty.
C 0

cretor23

Użytkownik
Witam wszystkich ! Moze kogos to zainteresuje,moze ktos to probował sam.Sledze wyniki NHL od dwoch sezonow(ten jest drugim).Wyniki NHL jak wiadomo Lotto alle...Jak w temacie,budzac sie rano ciagle to samo...nie weszlo !!! NIEEE.................. I tu moj plan wyciagniecia kasy.SPRAWDZONE .Strona jak w temacie(bo nie mozna pisac w poscie) obieram dwa pierwsze mecze i wale pierwsze spotkanie 1,drugie spotkanie 2. Srednio powtarza sie co 6 do 8 spotkan a kurs jaki ??? Prosze bardzo, przewaznie za (1)Jedynke 2,15 a za (2)dwojke 2.80 !Sredni kurs jakies 6 jak nie lepiej Nie bede sie rozpisywal bo sa faworyci itd kurs spada albo wzrasta. Gramy Progresja ! DO BOJU Chlopy i orznac tych milionerow co nas skubia !!! Piasac duzymi literami jak cos komus nie pasi ale to dziala !!! Pozdro(sorki za polska pisownie) ALLE szkoda czasu trza grac !Nie moge podac strony bo mnie wyrzuca,piszcie albo sie domyslcie
 
cock 756

cock

Użytkownik
01:00 Boston Bruins 4 - 1 Atlanta Thrashers 1,90 pierwszy
01:00 Buffalo Sabres 3 - 4 Florida Panthers 3,60 drugi
No siedzi, ale czy to cała filozofia? To i dla NCAA i NBA i MLB i NFL powinno się udać...
02:00 Orlando Magic 123 - 101 San Antonio Spurs 1,70 pierwszy
04:00 Sacramento Kings 79 - 84 Milwaukee Bucks 1,74 drugi
NBA też siedzi! ????
NCAA, już nie będę pisał dokładnie, ale Michigan i Washington State też swoje mecze wygrały.
Jedno małe ale... loteria, loteria, loteria. ;) Nie wiem czy kiedykolwiek tak ośmielę się grać, ale kibicować Ci będę.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie wiem za co ktoś miałby Cię wyrzucić?
Za livesports.pl? Może za oddsportal.com? Masz jakieś dziwne wyobrażenie o panujących tu regułach.
Co do samego pomysłu - idiotyzm, idiotyzm i jeszcze raz idiotyzm. Osoba układająca kolejność wyświetlanych spotkań na wspomnianej stronie po pierwsze nie ma władzy nad godzinami rozgrywania tych meczów a po drugie... układa je alfabetycznie.
Jako że nie lubię, gdy na forum pojawiają się podobne pomysły to czym prędzej zamykam temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom