>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Logowanie się z innego IP

A 0

ajgor29

Użytkownik
Witam. Mój kolega (student) w weekend założył sobie w domu konto na Expekcie, postawił swój pierwszy zakład, okazał się nietrafiony zatem szybko otrzymał zwrot 222zł. Wczoraj wieczorem przesłał skany dowodu, oczekują one na &quot;rozpatrzenie&quot;. Dzisiaj pojechał do Poznania, gdzie studiuje, wynajmuje mieszkanie itd. Zalogował się (zatem inne IP) na swoje konto aby sprawdzić stan jego identyfikacji. Okazało się, że po zalogowaniu się pieniędzy na jego koncie nie ma... Czy to poprzez fakt, że logował się z innego IP? Przez cały tydzień pobytu w Poznaniu nie chciał nic robić na swoim koncie, pieniądze miał wypłacić dopiero po powrocie do siebie, aby wykonane zostało to z tego samego IP co rejestracja i typowanie. Oczywiście w regulaminie jest wzmianka o jednym IP itp, ale naprawdę nie można zalogować się na swoje konto na innym IP, żeby tylko sprawdzić co i jak?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Mój kolega (student) w weekend założył sobie w domu konto na Expekcie, postawił swój pierwszy zakład, okazał się nietrafiony zatem szybko otrzymał zwrot 222zł. Wczoraj wieczorem przesłał skany dowodu, oczekują one na &quot;rozpatrzenie&quot;. Dzisiaj pojechał do Poznania, gdzie studiuje, wynajmuje mieszkanie itd. Zalogował się (zatem inne IP) na swoje konto aby sprawdzić stan jego identyfikacji. Okazało się, że po zalogowaniu się pieniędzy na jego koncie nie ma... Czy to poprzez fakt, że logował się z innego IP? Przez cały tydzień pobytu w Poznaniu nie chciał nic robić na swoim koncie, pieniądze miał wypłacić dopiero po powrocie do siebie, aby wykonane zostało to z tego samego IP co rejestracja i typowanie. Oczywiście w regulaminie jest wzmianka o jednym IP itp, ale naprawdę nie można zalogować się na swoje konto na innym IP, żeby tylko sprawdzić co i jak?
Bonus może być przyznany na jedno ip. Najprosciej będzie zapytać expecta o co chodzi.
Edit: Znalazłem przyczynę ????
Witam.
Wczoraj wraz se swoim współlokatorem założyliśmy swoje konta na Expekcie. Chcieliśmy oczywiście skorzystać z cashbacku, kolega swój kupon już postawił, u mnie jednak zaświeciła się lampka, że zakładaliśmy konto z tego samego IP. Pytanie jest teraz takie - czy IP przy rejestracji ma jakiekolwiek znaczenie? Czy ma dopiero przy wpłacie pieniędzy i stawiania kuponu - zrobiłbym to u siebie w domu, na innym IP, gdzie nikt inny na pewno nie stawiał nic. Osoby pracujące na czacie oczywiście nie potrafili mi udzielić konkretnej odpowiedzi i stąd moje pytanie tutaj... Z góry dziękuję!
Ip ma bardzo duże znaczenie, kazda promocja nie tylko w expekce przyznawana jest na Osobę/adres ip/gospodarstwo domowe/komputer/ mail itp
Zakładając dwa konta z jednego IP złamałeś regulamin, mówiąc wprost wyłudziłeś bonus, tak że szans na odzyskanie zwrotu nie ma żadnych.
Następnym razem poprostu czytaj regulamin albo zapamiętaj że promocja jest przyznawana zawsze na 1 osobę i adres IP.
http://forum.bukmacherskie.com/f36/expekt-cashback-114999.html#post4886083
Kolega może liczyć na zwrot ale Ty już nie.Jedno IP , jeden zwrot.
Przy dwóch kontach nie, jak już tak kombinował to mógł otrzymać jeden zwrot wypłacić i dopiero założyć drugie konto. A jeżeli równoczesnie załozył dwa to nie ma szans na odzyskanie na żadnym.
Czy to poprzez fakt, że logował się z innego IP? Przez cały tydzień pobytu w Poznaniu nie chciał nic robić na swoim koncie, pieniądze miał wypłacić dopiero po powrocie do siebie, aby wykonane zostało to z tego samego IP co rejestracja i typowanie.
Swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego osoby które doskonale wiedzą o co chodzi, dlaczego ich konto zostało zablokowane, dlaczego nie otrzymali wypłaty próbują żalić się na forum i szukać setek innych powodów zamknięcia ich konta czy zablokowania wypłaty, udają głupich ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

dawidh

Użytkownik
Czy to poprzez fakt, że logował się z innego IP? Przez cały tydzień pobytu w Poznaniu nie chciał nic robić na swoim koncie, pieniądze miał wypłacić dopiero po powrocie do siebie, aby wykonane zostało to z tego samego IP co rejestracja i typowanie.
Swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego osoby które doskonale wiedzą o co chodzi, dlaczego ich konto zostało zablokowane, dlaczego nie otrzymali wypłaty próbują żalić się na forum i szukać setek innych powodów zamknięcia ich konta czy zablokowania wypłaty, udają głupich ?
Ajgorowi w tym poście chodzi o fakt logowania się na jednym koncie z całkiem innego ip. Jak sobie wyobrażasz korzystanie z usług bukmacherskich z internetem mobilnym, neostradą, netią itd? Zmienne ip to teraz standard. Nie wynika to z zachcianki użytkownika ale z kwestii technicznych i polityki dostawcy internetu. Choćbyś chciał mieć stałe IP to często jest to niemożliwe. Z resztą się zgadzam.
 
Do góry Bottom