>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
H2K - UOL
Typ: H2K 1st blood @1,84 Pinnacle ✅ ✅
Ten mecz zapowiada sie super, licze ze Polacy dadza rade i wygraja, ale mam inny bet na to spotkanie. Mianowicie ide w strone first blooda dla H2K. Rudy (nowy jungler UOL) gra bardzo agresywnie i wchodzi w jungle przeciwnika. Jankos to lesnik z najwyzszej polki i mysle ze szybko ostudzi poczynania Rudyego. Jesli selfie nie da sie w jakis glupi sposob wylapac to mysle ze Jankos zaopiekuje sie first bloodem ????
Fnatic - Elements
Typ: over 18,5 zabojstw @1,84 Pinnacle ✅ ✅
Tutaj tez nie ide w typy na zwyciestwo bo Fnatic nie przekonuje. A linia na kille jest stosunkowo nisko ustawiona. Gracze Fnatic daja sie wylapywac, a najlepiej to widac na przykladzie Rekklesa z ostatniej gry, zaczal od 0/4 wszystko na lini. W druzynie przeciwnej z kolei jest Steve ???? Fnatic to nie ta sama druzyna co rok temu i tutaj killi powinno byc duzo z obu stron, linia do gry.
Gamers 2 - Vitality
Typ: Gamers 2 @1,63 Pinnacle ⛔ ⛔ Taki comp i tak to spartaczyc...
Tutaj typuje zwyciestwo liderow tabeli. Vitality gra solidnie, bardziej na objectivy a nie na kille. Wiekszosc druzyn nie wyrabia na rotacjach ale G2 to aktualnie najlepsza druzyna w EU (tak mysle ze sa aktualnie lepsi od H2K). Nie maja zadnego slabego punku a jesli chodzi o Vitality to najwieksza slabosc widnieje na dole. Bo niby Hjarnan z Kassingiem grali ze soba w poprzednim splicie to teraz troche rozczarowuja. Ostatnio jakis dziwny pick Hjarnana na Jinx i to nie wypalilo, dawal sie lapac raz za razem. Zapowiada sie ciekawy mecz ale uwazam ze to G2 wyjdzie z niego zwyciesko.
Roccat - Giants
Typ: Roccat @ 1,36 ⛔ ⛔ ciezki szok :O
No i standardowo przeciwko Giants ???? Roccat po zmianie adc wyglada lepiej. Mam tylko nadzieje ze nie podlamali sie po ostatniej grze z Fnatic, bo przegrac tamta gre to byla sztuka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Origen - Vitality
Typ: Vitality @1,97 ✅ ✅ Latwy stomp
Buki znowu przeceniaja Origen, i nie wystawiaja kursow na oboecnej formy tylko kieruja sie poprzednim splitem. Wczoraj Origen wygrali ze Splice, no ale ciezko bylo nie wygrac jak oddali im wszystko, najpierw Gangplanka a pozniej cala gre. Bo tak naprawde Splyce mieli dobre early a nie forsowali zadnej walki w tej fazie gry. Za to Vitality sprawilo wczoraj spora niespodzianke, bo ograli G2. Do tej pory slyneli ze swietnej gry mapa i braniem objectivow jeden po drugim, a tu wczoraj cos nowego, bo bardzo dobrze spisywali sie w team fightach. A to przeciec G2 mialo comp pod walki druzynowe. Origen w tej chwili to polka nizej. Dodam jeszcze ze Top laner Vitality Cabochard jak i mid laner Nukeduck sa w wielkiej formie, czego nie mozna powiedziec o Soazie i Powerofevil (chyba ze dostanie oriane).
Fnatic - UOL
Typ: Fnatic @1,79 Pinnacle ⛔ ⛔
Mialem nie grac na Fnatic ale taki kurs to przesada. Rudy fajnie pokazal sie ze slabszymi druzynami, no ale wczoraj zderzyl sie z Jankosem i tak wesolo juz nie bylo. Polak calkowicie zdominowal potyczke w lesie i Rudy byl bezuzyteczny. Spirita cenie bardziej niz Rudego, wiec i w tym matchupie lesnik UOL powinien miec klopoty. Do Fnatic dolaczyl nowy support i pokazal sie z dobrej strony. Niepokoi mnie tylko to ze chodza sluchy ze to graacz tylko Thresha (ktorego wczoraj dostal). Zobaaczymy co bedzie jaj nie dostanie swojej ulubionej postaci.
Elements - Roccat
Typ: Elements @1.89 Pinnacle ✅ ✅
No niee, wczoraj spore rozczarowanie Roccat, ale chyba stalo sie to czego sie obawialem, po tak straconej przewadze w meczu z Fnatic chlopaki sie zalamali, bo jak inaczej mozna tlumaczyc porazke z Giants, ktore jak zwykle nic nie pokazalo. Ta gra przypominala solo q, w ktorym gracze nie bardzo wiedzieli co robic. Co jak co ale Elements cos tam pokazuje, i z tak rozbitym Roccat powinni sobie poradzic.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Czwartek

Elements - Origen ✅✅
Typ: Origen @1,26 betsson

Elements grają lepiej niż przypuszczano z tym składem którym dysponują, mimo problemów jakie ma Origen w tym splicie nie sądze aby Elements byli w stanie coś ugrać, Origen jest lepsze na każdej linii.

UOL - Giants ✅✅
Typ: UOL @1,18 betsson

Giants grają beznadziejnie i nawet Pepinero nie jest w stanie ich kerować, nie mają szans ugrać nic z drużynami z top 6, UOL mimo zmiany junglera prezentuje się bardzo dobrze i wygrał nawet z Fnatic.

Piątek

Giants - Elements ⛔⛔ Elements żałosna gra
Typ: Elements @1,38 betsson

Tak jak wyżej Giants nic nie grają, Elements uważam za najlepszą drużynę z dolnej części tabeli i daje im 90% szans w starciu z Giants

SPLYCE - Fnatic
Typ: Fnatic @1,19 betsson

ROCCAT - G2
Typ: G2 @1,13 betsson

Tutaj nie powinno być niespodzianek 2 drużyny z top 6 przeciwko drużynom z dolnej części tabeli, raczej pewne typy

Origen - H2k @H2k ✅✅

Ten mecz uważam za klasyczne 50/50 mimo tego że origen gra słabo to z takimi graczami jak Zven/Mithy czy Amazing są w stanie wygrać z każdym, jednak piszę o tym meczu dlatego, że uważam iż warto pójść w stronę H2k gdyż Ryu wrócił na mida i jets gotowy do gry, H2k wygląda solidnie z wynikiem 8w-2l jak do tej pory i będą chcieli za wszelką cenę dociągnąć do splita na 1szym miejscu by pojawić się na MSI Shanghai.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Co do czwartku. Potwierdzam wypowiedź MingLee, ale od siebie dodałbym
Vitality - H2K
Typ: H2K @1.58
Cóż powiedzieć. Oba zespoły mają tyle samo zwycięstw i przegranych. Do H2K wrócił Ryu, który jak wiadomo jest świetnym midlanerem, na pewno znacznie lepszym od Nukeducka. Na każdej linii H2K posiada lepszych zawodników, dodatkowo na pewno są zdenerwowani po ostatniej przegranej na G2, którzy są teraz na pierwszym miejscu
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Czemu kurs na Origen wzrósł do 1,61.. rano widziałem 1,22?
edit: dobra, spojrzalem na 1st kill ???? przepraszam za zamieszanie
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
No to zaczynamy kolejny week, znalazlem kila bardzo fajnych typow.
Elements - Origen
Typ: elements +9,5 @1,87 Pinnacle ✅ ✅
Typ: Ponizej 19,5 zabojstw @1,9 Pinnacle ⛔ ⛔
To tak, Origen w tym splicie sobie nie radzi, slabo wygladaja. Elements to czolowka, ale tylko dolu tabeli ???? Origen gra mocno na objective i nie robi sporej presji w zabojstwach, moze to jest tez przyczyna slabej formy Amazinga. Elements tez gra raczej defensywnie i nie forsuje duzo walk. Eika to chyba najbardziej pasywny mid laner w Europie. Zabojstw we wczesnej fazie spodziewam sie tylko na topie. Zarowno Steve jak i Soaz czesto daja sie wylapac. Podsumowujac spodziewam sie ze 3 zabojstw w early game, pozniej spokojna wymiana objectivow i 2 team fighty ktore zakoncza ta gre prawdopodobnie dla Origen. Linia handicapu zdecydowanie zawyzona.
Unicorns of Love - Giants Gaming
Typ: Uol @1,19 Pinnacle ✅ ✅
Tu nie ma co analizowac, gra bez historii max. 25min
Gamers2 - Fnatic
Typ: G2 @1,62 ⛔ ⛔ Dobry throw ????
No i ten mecz zapowiada sie fajnie. G2 ma okazje sie zrewanzowac, bo tylko Fnatic ich pokonalo w 1 rundzie meczy. Nadal uwazam ze G2 to aktualnie najlepsza druzyna w EU obok H2k. Fnatic ma spore problemy i w sumie nie widac zadnego progresu. Wymienili supporta ale ciezko sie na ten temat cos wypowiedziec bo znaczacej poprawy nie widac.
Ostatni mecz odpuszczam bo nie wiadomo jak Ryu sie pokaze po takiej przerwie a przeciwnik z najwyzszej polki
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ostatni mecz odpuszczam bo nie wiadomo jak Ryu sie pokaze po takiej przerwie a przeciwnik z najwyzszej polki
Ryu nie miał przerwy od LoLa, tylko od LCS i to tylko 2 tygodnie. Według mnie nie są to przeciwnicy z górnej półki i tak jak mówiłem na każdej linii H2K ma lepszych zawodników. Jeśli nie zostaną ostro zoutpickowani i nie będą greedy to powinno być łatwe zwycięstwo
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Ryu nie miał przerwy od LoLa, tylko od LCS i to tylko 2 tygodnie. Według mnie nie są to przeciwnicy z górnej półki i tak jak mówiłem na każdej linii H2K ma lepszych zawodników. Jeśli nie zostaną ostro zoutpickowani i nie będą greedy to powinno być łatwe zwycięstwo
no ja to widze troche inaczej:
Odoanne 45-55 Cabo
Jankos 55 -45 Shook
Ryu 50-50 Nukeduck
Forgiven - Hjarnan 60-40
Vander 50-50 Kassing

Ryu przez 2tyg. nie gral z druzyna i to moze byc problem, oby nie bo kibicuje H2K ale ten mecz radze omijac
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ja bym nie lekceważył Vitality. Na papierze wyglądają solidnie, potrafili rozegrać świetną grę przeciwko G2, także pozycja w tabeli nie jest przypadkowa. Co do Nukeducka, to jest to bardzo dobry midlaner, także nie będzie odstawał do Ryu. W tym meczu nic nie ruszam, ale z zaciekawieniem obejrzę to starcie.
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Naprawdę ładne meczyki były. Szkoda mi g2, bo zepsuło mi kupon jeden, ale fntic pięknie to zagrali. Super meczyk Vitality, drużyna idzie po miszcza . Piękna gra była. Wszystkie overki powchodziły.
Zauważyłem, że lepiej chyba jednak stawiać single z lola. Bo naprawdę po analizie można znaleźć perełkę po kursie 1.9, oczywiscie nie na kazdy dzien, ale w wiekszosci, cos sie powinno udac, typu over 20.5 zabójstw.
Na jutro myślę, że Vitality ogarnie unicornów, naprawdę się chłopaki zgrały.
oraz taki tripel:
ELEMENTS
FNTC
G2
@2.1
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
H2k - Origen 1.54 ✅

Kurs na Jankosa i spółkę nie powala, ale uważam, że po raz drugi w trwającym splicie uporają się z Origen. Wczoraj co prawda gracze H2k zaliczyli porażkę z Vitality, ale było to świetne, ponad godzinne starcie. Było widać kilka błędów wynikających z braku odpowiedniej komunikacji, ale myślę, że dzisiaj będzie lepiej. Origen nie zachwyca, a pozycja w tabeli odzwierciedla aktualną siłę rażenia. Dziurę mają przede wszystkim na górnej części mapy i to tam spodziewam się dominacji H2k. Najlepszą drogą do zwycięstwa będzie wyłączenie Zvena, czyli ADC Origen, stąd też spodziewam się bana na Kalistę oraz Koga, którym może równie dobrze grać Powerofevil.

Fnatic - Splyce 1.238 ⛔ /Kapitalna postawa Duńczyków. Czapki z głów.

Wczoraj Fnatic potrafiło w kapitalny sposób odwrócić losy meczu z G2, tak więc morale wysokie, a dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z zespołem okupującym doły tabeli. Nie ma po co za bardzo rozpisywać się o tym spotkaniu. Siła rażenia, doświadczenie - wszystkie aspekty po stronie Rekklesa i spółki.

G2 - Roccat 1.212 ✅

Wczorajszy dzień na plus zapisać mogą jedynie zawodnicy Roccat, którzy uporali się ze Splyce. Drużyna G2 doznała porażki z Fnatic, o czym wspominałem wcześniej. Różnica klasy w tej parze jest jednak dość wyraźna, dlatego też liczę na efektowną rehabilitację zespołu G2.

Vitality - Unicorns of Love 1.714 ✅

Od razu zaznaczę, że to spotkanie może okazać się najbardziej wyrównane z wszystkich dzisiejszych meczów, ale widzę kilka argumentów za moim typem. Przede wszystkim wczorajsza wygrana nad H2k niewątpliwie wzmocniła graczy Vitality. Pisałem przed wczorajszym meczem, że jest to solidny zespół, który na papierze wygląda bardzo dobrze. Jak widać znajduje to swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo Nukeduck i spółka pokazują się z jak najlepszej strony. Oprócz dużych umiejętności indywidualnych dochodzi do tego dobre zgranie, co mam nadzieję zostanie potwierdzone dzisiaj. Rywal z górnej części tabeli, legitymującym się identycznym bilansem 8-3, który udowodnił już, że może walczyć jak równy z równym z najlepszymi. Przewagi spodziewam się w jungli, a jak wyłączyć z gry Rudy&#39;ego doskonale pokazał Jankos. Liczę, że dziś powtórzy to Shook.
W pierwszym meczu tych drużyn lepsze było Vitality, jednak tamto spotkanie było bardzo wyrównane. Dziś może być podobnie, ale liczę na indywidualne umiejętności zawodników Vitality, które w mojej ocenie są większe, mogą okazać się kluczowe i wpłynąć na przebieg tego starcia.

Wszystkie kursy z Pinnacle.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dzisiaj tylko skromny tripelek:
H2k - Fnatic
Typ: H2k @1,44 betano ✅ ✅
Cóż Fnatic w tym sezonie to dramat, jedynie Febiven trzyma poziom, ale 1 zawodnikiem gry sie nie wygra. Spirit jest po prostu beznadziejny w jungli. Ostatnio na Splyce picknal sobie Gravesa chociaz ten dostal tak potezne nerfy ze w jungli jest praktycznie nie grany. Splyce zmiotlo Fnatic bodajze 13-0 i Fnatic nawet nie powachalo killa. A chyba nie musze mowic o tym na jakim poziomie jest Splyce a na jakim dzisiejszy rywal Fnatic. Gamsu na top lanie tez wyglada bledziutko, jakies dziwne decyzje i 0 followu od kolegow z druzyny, czy to problem z komunikacja? Nie wiem. Do Fnatic dolaczyl owy support a tak to skomentowal na jednym ze swoich streamow Jankos. Zapytany co sadzi o zamianie supporta odpowiedzial: &quot; Noxiak byl slaby, ale Klaj jest jeszcze gorszy tyle ze ma dobry kontakt z Rekklesem&quot;. Wiadomo ze Jankos nie owija w bawelne tylko mowi to co mysli. No i teraz kolejny problem, wspomniany Rekkles jest zdecydowanie pod forma, w poprzednim sezonie uznawany za jednego z najlepszych adc jak nie najlepszym a w tym sezonie mysle ze jest jednym ze slabszych strzelcow w EU. Jakichkolwiek problemow spodziewam sie na midzie, Ryu wrocil po przerwie i tak jak mozna bylo sie spodziewac nie prezentowal sie najlepiej. Moze jego statystyki tego nie odzwierciedlaly ale gra wygladala niepewnie. Febiven utrzymuje swoj super poziom czego nie mozna powiedziec o reszcie kolegow i tu upatruje przewagi mid lanera z Fnatic. U zyciezcow jesiennego splitu ewidentnie potrzebne sa zmiany i to nie takie jak Klaj na Noxiaka ???? Podsumowujac, olbrzymia przewaga na dolnej alei i w jungli powinna sie przelozyc na swobodne zwyciestwo H2K.
Team Vitality - Giants Gaming
Typ: Vitality @1,15 Betano ✅ ✅
No no, po tym co Vitality ostatnio pokazuje to oni wydaja sie teraz najlepsi, to co wyprawia Cabochard na topie to sie nie miesci w glowie. Miazdzy kazdego kogo napotka. Reszta zespolu tez super dziala, nie maja slabych punktow, konsekwentnie zgarniaj wszystkie objectivy znajdujace sie na mapie. Co do Giants bilans 2/10 ???? I tak tez wyglada ich gra. Pepi sie przebudzil, ale to nie wystarczy na tak solidna druzyne. Podobna sytuacja co w meczu Fnatic - H2K 1 gracz meczu nie wygra.
G2-Elements
Typ: G2 @1,18 Betano ✅ ✅
Hmm G2 maly kryzys, bo tak nalezy nazwac porazke z Fnatic, no coz jedna zla decyzja, zdecydowali sie pojsc na barona i przez to przegrali mecz, nastepnego dnia sie ogarneli i latwo ograli Roccat. Tak naprawde ciezko wskazac slaby punkt G2, dlatego skupie sie na tyych mocnych. Perkz to zdecydowanie top2 mid lanerow Europy a Emperror top 3 jak nie top 2 strzelcow. To oni ciagna G2 od zwyciestwa do zwyciestwa. Sklad wspaniale uzupelnia Kikis jakims golemkiem na topie, ktory przyjmie sporo obrazen i zainicjuje walke. Trick agrsywnie wchodzi w jungle przeciwnika i wywiera ogromna presje. Co do Elements to w mojej opini sa najlepsi z dolu tabeli, ale na G2 to nie starczy.

Splyce - Origen
Typ: Splyce @3,5 Betano ⛔ ⛔ szkoda byla szansa
Tutaj postanowilem poszukac niespodzianki. W Origen dzieje sie zle tak samo jak we Fnatic. Tutaj z kolei najwiekszym problemem jest braktrenera. Gracze nie bardzo wiedza co maja grac. Niels jedynie stara sie to ciagnac ale ciezko to idzie. Mithy w poprzednim sezonie najlepszy support EU zaraz za Yellowstarem a teraz co? Nie trafia combo Alistarem ktore jeszcze ulatwili. Soaz wylapywany raz za razem, Amazing totalnie sobie nie radzi a Power of Evil nic nadzwyczajnego nie gra. Co do Splyce i trenera to tu zupelnie inna sytuacja. Yamatocannon to jeden z najlepszych trenerow. Zawsze doskonale radza sobie w champion select i juz na starcie maja przewage. Zwyciestwo 13-0 z taka marka jak Fnatic napewno ich napedzi mimo ze zlota gwizda przezywa kryzys. Ja tylko boje sie o Wunderweara no ale naprzeciwko siebie ma Soaza wiec moze az tak zle nie bedzie
Co do ostatniego meczu nie mam czasu juz pisac analizy, ale Roccat @3,75 ✅ ✅ mysle ze warto dac za mniejsza stawke. Jest w nich potencjal, za Extinkta przyszedl Noxiak i zobaczymy jak to bedzie dalej dzialac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
minglee 312

minglee

Użytkownik
Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i lubi wysokie kursy to proponuje Roccat @4,00 z Fnatic, Fnatic gra beznadziejnie a Roccat wymieniło supporta na noxiaka i są w stanie sprawić niespodziankę, w ostatnim meczu między obiema drużynami cud sprawił że fnatic wygrało, roccat wyglądali o niebo lepiej i powinni to wygrać.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
We wczorajszym meczu Roccat faktycznie wyglądało bardzo fajnie, ale istotną rzeczą było dobre rozegranie przez ten zespół fazy pick/ban. Generalnie przed stawianiem warto poczekać na ostateczne kompozycje drużyn.

Od siebie proponuję na dzisiaj taki kupon:

Origen - G2 1.44
Giants - H2k 1.10
Vitality - Elements 1.18

AKO: 1.87 Betsafe (w innych bukach może być lepszy kurs) ✅ /bardzo dobra gra w wykonaniu Giants, ale na szczęście umiejętności graczy H2k przesądziły o ich końcowym zwycięstwie

11 zwycięstwo w wiosennym splicie powinni dzisiaj odnieść zawodnicy G2. Powtórzę to, co napisałem niedawno: Origen posiada dziurę w górnej części mapy, co na pewno postarają się wykorzystać gracze G2. Jedyna nadzieja dla drużyny Origen tkwi w dyspozycji Zvena, ale jednym zawodnikiem meczu się nie wygra. G2 posiada na każdej linii solidnego gracza + widać, że w tym zespole wszystko funkcjonuje jak należy. Poprzednie starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem G2 i dzisiaj powinno być tak samo.

Opisywanie pojedynku Giants z H2k pominę. Każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana H2k będzie sensacją.

W ostatnim meczu Vitality podejmie Elements. Pierwszy z wymienionych zespołów prezentuje się na miarę swojego potencjału, co skutkuje 1 miejscem w tabeli (ex aequo z G2 i H2k). Nukeduck i spółka powinni dzisiaj zapisać na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Elements nie gra źle, ale braki w indywidualnych umiejętnościach nie pozwalają osiągać tej drużynie lepszych rezultatów. Vitality to za wysokie progi dla Elements.

P.S. Dzisiaj najprawdopodobniej ostatni mecz Forgivena w barwach H2k, który dostał wezwanie do wojska. Będzie to ogromna strata dla H2k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom