>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

M 451

malizna

Użytkownik
Niestety nie mogę się zgodzić i nazwać tego 3rd nashora w grze z Uolem małym błędem. Ten błąd przegrał im gre. Jest jakiś gorszy błąd niż taki, który przegrywa grę? Co do Fnatic też się nie zgodzę. Z Roccat mieli 11k przewagi a i tak nie potrafili skończyć więc nie muszą być w early do przodu żeby przegrać mecz. Osobiście życze Ci powodzenia, sam nie tykałem tego meczu.
Dlatego dałem małe w cudzysłów ???? Oglądałem potem jakąś wypowiedź Jankosa i mówił, że dostali ostry opieprz od Prollyego za ten call. Dla mnie mecz 40/60 dla H2K, pozdrawiam
E: Dobra pajacerka w wykonaniu Misfits, 30 minuta 3 infernale i 3 za 3 w teamfighcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nawet nie skomentuje tego, że zostawili dla Steelbacka otwartego Twitcha. Tam powinno być 2:0. Gracze Misfits mechanicznie bardzo dobrze, wrecz rewelacyjnie ale make decision leży. Przydaloby się odswiezenie w postaci nowego trenera.
@dół
postawiłem standardową stawke ;d
 
D 6

don-piwana

Użytkownik
No i po raz kolejny zgodnie z oczekiwaniami. Należało się spodziewać dominacji Misfits i ich zwycięstwa. Przegrali całkowicie na własne życzenie tę 2 mapę. Szkoda że nie weszło Ci @Rewetel to 2-0, ale jak mówiłem ja bym aż tak odważnie tego meczu nie zagrał. Nie należy zapominać że Vitality ma zawodników zdolnych do świetnych zagrań. A Misfits to w większości wciąż niedoświadczona drużyna.
Co do H2K vs Fnatic to podtrzymuję granie na 3 mapy. Liczę na zaciętą rywalizację i prawdopodobnie 3x Kennena dla Rekklesa ???? W ostateczności H2K powinno pokonać FNC 2-1.
No i po pickach. Zed dla Febivena. oj będzie się działo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 451

malizna

Użytkownik
Nie doceniłem Fnatic, super graja. Ciekawi mnie jedna rzecx, czemu oni zostawili open kennena, również drafty przegrane ze strony H2Km
 
D 6

don-piwana

Użytkownik
Bo kennen po za obszarowym stunem w cale nie jest jakiś silny. Wystarczy wspomnieć że w na 1 mapie zrobił 9.7K dmg mając od 15 minuty o 1 cały item więcej od Cait, która zrobiła 10.3K dmg ;) Wszyscy to wiedzą, dlatego się go nie banuje i pozwala mu się nim grać. Ale Kennen dodaje Fnatic pewności siebie i idealnie pasuje pod ich nieokiełznany teamfightowy playstyle.
A tak słabego Jankosa nie widziałem chyba od czasu Flashowego warda ;p
No cóż miało być 2-1 a było 0-2 ;) A szkoda bo zapowiadało się dobrze. Mimo wszystko SoAz MVP powinien dostać. W 8 minucie zakończył grę wygrywając solo linię za darmo.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Bo kennen po za obszarowym stunem w cale nie jest jakiś silny. Wystarczy wspomnieć że w na 1 mapie zrobił 9.7K dmg mając od 15 minuty o 1 cały item więcej od Cait, która zrobiła 10.3K dmg ;) Wszyscy to wiedzą, dlatego się go nie banuje i pozwala mu się nim grać. Ale Kennen dodaje Fnatic pewności siebie i idealnie pasuje pod ich nieokiełznany teamfightowy playstyle.

A tak słabego Jankosa nie widziałem chyba od czasu Flashowego warda ;p
No cóż miało być 2-1 a było 0-2 ;) A szkoda bo zapowiadało się dobrze. Mimo wszystko SoAz MVP powinien dostać. W 8 minucie zakończył grę wygrywając solo linię za darmo.
No a Kennen + Galio to już ogóle miazga. Jutro mecz Splyce z Roccat. Oglądałem ostatnie starcia graczy Splyce z Uolem i ten win 2:1. Solidna drużyna, można na live łapac jakies fajne kursy
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wczorajsze mecze EU LCS były średnie. O ile Vitality zaskoczyło, tak reszta mnie nie przekonała. Misfits na własne życzenie przegrali 2mapę, h2k zagrało taki piach, że dawno nie widziałem takiej miazgi z ich udziałem. Szczególnie na minus gra Jankosa, który był wyraźnie pod formą tego dnia. Fnatic solidna gra, oddany Kennen dwukrotnie (nie wiem czemu go nie banują i w zupełności się nie zgadzam ze stwierdzeniem kolegi wyżej, że należy go zostawiać open).

Dzisiaj Splyce z Roccat i widzę tutaj 2-0 dla &quot;Węży&quot;. Wyrównane pojedynki widzę na midzie oraz ew. w jungli. Na pozostałych pozycjach przeważa Splyce, w szczególności na TOPie. Betsy w ostatnich miesiącach bardzo duży progres, ale widać że gra drużyny w głównej mierze opiera się na nim. Wystarczy, że Trashy kilkukrotnie go zneutralizuje wraz z Sencuxem i będzie po mapie. Calle też zdecydowanie odważniejsze po stronie Splyce. Jedynie walki w late gamie mogą potoczyć się na korzyść Roccat, bo głównie pod tą fazę gry budują teamcompy.
DW 0-2 Splyce @2.50 STS ⛔ (bardzo dobra 1 mapa po stronie Roccat) lub dla mniej odważnych Splyce Win @1.50 STS ✅
W drugim pojedynku UOL na G2 i aż się dziwię, że faworytami są G2. W tym splicie pokazują się bardzo słabo, poziom trzyma jedynie Zven, reszta dużo poniżej oczekiwań. Po drugiej stronie groźny i zwariowany UOL z bardzo solidnymi graczami. Na midzie powinno już dawno dojść do zmiany, ale widocznie Exileh ma jakieś duże znaczenie w teamie, bo mnie nie przekonuje jego gra, dużo randomowych śmierci, potrafi czasami zmienić rozgrywkę na niekorzyść drużyny, a on to robi &quot;perfekcyjnie&quot;. Botlane porównywalny, z lekką przewagą dla G2. Toplane i Jungla zdecydowanie dla UOL, Koreańczycy grają słabo i taki Vizicsacsi i Xerxe zjadają ich obecnie na śniadanko.
UOL win @2.02 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Miałem pograć CLG win, ale ściągnęli mi w STSie i na live raczej nie wrzucą. Jak ktoś ma możliwość to można w nich pójść. Grają z Immortals, które pokazuje się bardzo dobrze na początku splitu, ale CLG wcale nie odbiega. Wg mnie mają lepszego TOPlanera, to samo jeśli chodzi o JUNGLE (ciekawostka wymienili się junglerami w przerwie między splitami!). Uważam, że o wiele lepiej na plus wyszło to CLG. Na midzie powinno być równo, chociaż Pobelter zrobił niezłe kroki w przód, Huhi stabilnie i przyzwoicie na midzie. Tak jak już pisałem kilkukrotnie, będzie na pewno na niego ban Aurelion Sola, a jak nie to śmiało wrzucać kasę na mapę gdzie Huhi nim będzie grał. Na botlane lekka przewaga CLG, jednak nie sądzę żeby to decydowało. Obawiam się jedynie callowania, bo tutaj zdarzają się błędy ze strony Counter Logic Gaming, a Immortals będzie potrafiło to wykorzystać. Early nie będzie decydujące, bardziej stawiałbym na pojedyncze calle, które będą przechylać szale zwycięstwa w jedną lub drugą stronę na mapach. Uważam, że warto też spróbować over 2.5 mapy, nie widzę tutaj jednostronnego zwycięstwa.
⛔
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
@arces1992

A jednak, CLG to takie troche europejskie H2k. Grają dobrze ale tylko na te słabsze drużyny. ????
Niestety ???? Widziałem pierwszą mapę i już wiedziałem, że raczej nie ma szans. Strasznie słabo callują i często zbyt długo zostają lub gonią przeciwników jak w niższych ligach ???? Zdarza się, nie zawsze można trafiać ;)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Niestety ???? Widziałem pierwszą mapę i już wiedziałem, że raczej nie ma szans. Strasznie słabo callują i często zbyt długo zostają lub gonią przeciwników jak w niższych ligach ???? Zdarza się, nie zawsze można trafiać ;)
Wiadomo, mi dzisiaj w nocy weszło +1,5 Phoenix1 @1,60

Tak jak myślałem zaczynają grać, wygrali z Echo Fox 2:0. Teraz kto gra na Unibecie jest okazja bo chyba się pomylili. Kurs na +1,5 mapy taki jak przy kursach @1,87 ; @1,87 był wystawiony a aktualnie jest @1,55 na zwycięstwo Phoenix1, a @1,30 na +1,5 mapy co w moim przekonaniu jest sporym Value. Wiem że to @1,30 ale nie ważne jaki kurs, ważne by prawdopodobieństwo było większe niż zakładane przez bukmacherów.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Panowie to jakiś żart?
Buk najwyraźniej się pomylił, ciekawe czy będzie zwrot.
Zagrane pod limit.
Edit: jeszcze jeden zgarane na map 1 x3 również pod limit
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
dzisiaj coś do gry W NA/EU ?
W EU będę grał -1.5 mapy na faworytów, bo nie sądzę żeby Fnatic ✅ i H2K ✅ wtopili mapy na takich cieniasów. W NA zamierzam pograć na TSM z Flyquest po 1.25 ✅. Łącznie w STS mam kurs 2.28 ✅, więc nie jest źle.
Warto myślę popatrzeć też na Envy jakieś +1.5 mapy ✅, ale to mniej pewne. CLG ze średniakami sobie radzi, ale mapę może stracą.
 
M 451

malizna

Użytkownik
H2K 2:0 + Fnatic 2:0 @1.85 Unibet

Dzisiaj idę w taki dubel. Zarówno H2K jak i Fnatic są lepszymi zespołami od swoich rywali, na dodatek dzisiejsi przeciwnicy Rekklesa i spółki graja z 2 nowymi graczami co na pewno osłabi ich grę drużynowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiem czy można osłabić grę małp jeszcze bardziej niż byli słabi wczesniej ????
Moim zdaniem Kikis + Amazing to wzmocnienie dla małp.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem czy można osłabić grę małp jeszcze bardziej niż byli słabi wczesniej ????

Moim zdaniem Kikis + Amazing to wzmocnienie dla małp.
Kikis może i tak, ale Amazing to pajacerka na maksa. Ten koleś przez cały okres swojej profesjonalnej gry zagrał może z 10 spotkań na wysokim poziomie. Reszta to zwykła przeciętność, co zresztą pokazuje zmiana w Fnatic z poprzedniego splitu. Grał tak źle, że przerzucili go do akademii. Sądzę, że nic nie wzmocni Małpek.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To niezły Kikis na Aatroxie, kiedyś już takie coś zrobił tzn picknął Tf&#39;a do jungli pod atak speeda i wygrali. Ciekawy mecz
 
Do góry Bottom