>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lotto w bet365

C 445

cristovao

Użytkownik
Gra ktoś w grę lotto 49&#39;s ?
Moje pytania takie:
-ile liczb się typuje tzn. mogę typować 5 liczb a trafię 3 to wygrywam czy też muszę typować tylko 3 liczby i jak trafię 3 to wygrywam,
-jak są naliczane wygrane np. wygrana za trafienie 3 liczb dzieli się na liczbę osób które ją trafnie wytypowały?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
T 0

tomekdnb

Użytkownik
49&#39;s
Witam.
Wiem, że można grać takimi samymi systemami jak w przypadku zakładów sportowych np 3/5 lub 4/12. Maksymalnie można obstawić 5 z 14. Koszt zakładu i ewentualna wygrana są widoczne w momencie zawierania zakładu. Zatem z góry wiadomo ile możesz wygrać i jaki limit stawki Cię obowiązuje.
Ja mam natomiast inne pytanie: czy gra się przeciwko Bet365, czy totalizatorowi?
Ktoś z Was gra w 49&#39;s?
Pozdrawiam
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Funt grywa od czasu do czasu...
Grasz przeciwko bet365..
Bet365 jest jednym z licznych bukmacherów, którzy wykupili prawa do korzystania z tych losowań..Kosztuje to grube pieniądze..Chyba ok 100 000 GBP tygodniowo ale moge się mylić..(może miesięcznie)..
W każdym bądz razie to coś jak nasz niegdyś Duży Lotek ze szczęśliwym numerkiem lub bez..Czyli 6 z 49 albo 7..
Wybierasz ile liczb grasz i musisz wszystkie trafić..Np. wybierasz 3 i żeby wygrac musizz trafić te 3 z 6 lub 7..

Poniżej przykład sprzed 2 tygodni..



Zagrałem system 3 z 5 czyli 10 zakładów..Trafiłem wymagane 3..
I moja stawka na zakład czyli 1 GBP (PLN) zostało przemnożone razy 441..

Nic prostszego..Losowania są dwa razy dziennie..O 14.04 czasu polskiego i wieczorem..

Wygrane sa stałe niezaleznie ile osób trafi.
Zaraz poszukam tabeli..

Oto ona..



E: przeszukaj..na Panbet grywam nieco inaczej w 49&#39;s..na wartość najniższej bili under 8.5..kurs 1.8..z nudów zagrałem kilka razy..i póki co 100 %.. ????
 
forin 450

forin

Użytkownik
Tomek a dlaczego mieliby nalozyc limit? to tak jak by komus dali limit w kasynie, tam tez jest np cos podobnego do tego lotto czyli keno. matematyka i prawdopodobienstwo jest po ich stronie oni chca zeby jak najwiecej ludzi w to gralo, zeby byli na plus jak najwiekszy. czyli krotko mowiac jak ich o to poprosisz dopiero wtedy dadza Ci limit.
edit: jak jestescie fanami takiej rozrywki to polecam strone: https://www.lotterypartner.eu/
mozecie zagrac kupony na losowanie lotto z calego swiata, tam sa duzo wieksze wygrane niz w totolotku ostatnio co w tv mowili, ze pol miliarda dolarow bylo w puli to na tej stronie mozna bylo zagrac kupon na te losowanie. to polega na tym ze wybierasz sobie numery puszczasz kupon iles tam godzin przed losowaniem i ich pracownik z danego kraju gra dla ciebie kupon w punkcie. i polecam tam sie zarejestrowac ostatnio dostalem od nich bonus 2euro i wyglada to tak, ze puszczasz kupon i jest on wtedy jako oczekujacy, po jakims czasie pojawilo sie, ze kupon zrealizowany i byl skan tego kuponu z moimi numerami w zakladce moje gry
edit:
taka mala uwaga dla tych co moga miec watpliwosci. jezeli skreslimy 5 kul to zeby cos wygrac musimy trafic wszystkie skreslenia, wtedy wyplata za 4,3,2,1 trafienia nas nie dotyczy. mowa o bet365.
Tomek inny buk ktory ma w ofercie 49&#39;s jest nim betfred.com na glownej stronie w zakladce lotto.
 
cala 37

cala

Użytkownik
edit: jak jestescie fanami takiej rozrywki to polecam strone: https://www.lotterypartner.eu/
puszczasz kupon i jest on wtedy jako oczekujacy, po jakims czasie pojawilo sie, ze kupon zrealizowany i byl skan tego kuponu z moimi numerami w zakladce moje gry
Nie znam tej strony ale nie wyglada mi to na zaufana firme.Wyglada to jakby prywatne osoby zorganizowaly strone i graly za kase uzytkownikow zwiekszajac sobie przy okazji szanse wygranej.Mysle ze przy trafieniu wiekszej kasy moglbys tego kuponu nie zobaczyc.
 
Do góry Bottom