>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
a moze Panowie takie kursy jak: strzeli w 1 połowie Messi 3,50 Suarez 3,75 w drugiej polowie 2,75 Messi 3,00 Suarez ???? albo Messi strzeli bramke i Barca wygra kurs 2,43 buk Unibet bo tak szczerze to nie wierze ze Roma bedzie posiadala pilke a Barca za nia biegala a jak tak to Barca pojdzie z kontra i wtedy moga byc trafione kursy ????
Barcelona gra w tym sezonie bardzo wyrachowanie. Wg mnie wyjdą z założeniem na obronę i minimalny wysiłek i jeśli coś grać to chyba w stronę Romy. Do tego Barcelona nie gra nawet u siebie jak Real więc i dla kibiców nie ma co się starać. Roma strzeli albo jakieś handi dodatnie na Romę jak dla mnie.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Znalazl juz ktos oficjalke że Mo Czupakabra Salah zagra dzisiaj? W robocie jestem... i szykuje dobrego beta na tą bitwe ????
Skład Liverpoolu na 99% taki:
Karius - alexarnold Lovren vandijk robertson - wijandum ox Milner - salah firmino mane
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli The Reds awansują to najlepszym przeciwnikiem w półfinale dla nich będzie Bayern. Jeśli grać z Barcelona czy Realem to tylko w finale, to jest jeden mecz i zawsze można ich jakoś ukluc a w dwumeczu byłoby ciężko bo Barcelona I Real maja to cos, że nawet gdy nie idzie to bramki nie tracą a jeśli tracą to i tak później strzelają bramkę czy dwie i co najważniejsze maja więcej jakości na każdej pozycji, tak wiem, że City też ale jednak ten mecz to jest pojedynek między Kloppem a Guardiola bo ten pierwszy uwielbia grac przeciwko drużyna Guardioli i za to też bardzo cenie Kloppa. Wracając do poprzedniego tematu Większe szanse maja przejść Bayern a w finale z Realem czy Barca wszystko może się zdarzyć bo finał to inny mecz od poprzednich i zdarzyć się może wszystko .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Apropo rzutów rożnych, znalazlem fajny kurs na over 0.5 korka do 8:00 minuty meczu. City depnie od pierwszego gwizdka. Biore to do dubla ⛔ @1.83. Cos mi mówi że juz w 1 polowie duzo bedzie sie dzialo ???? zapoluje cos na live
okolo minute pozniej padł pierwszy róg... skandal!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Apropo rzutów rożnych, znalazlem fajny kurs na over 0.5 korka do 8:00 minuty meczu. City depnie od pierwszego gwizdka. Biore to do dubla @1.83. Cos mi mówi że juz w 1 polowie duzo bedzie sie dzialo ???? zapoluje cos na live
Bardzo rozsądny typ moim zdaniem ;)
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
City bez Kuna w pierwszym, także na pewno nie jest w najwyższej dyspozycji jeszcze i wejdzie pewnie na końcówkę, spore osłabienie nie ma co dilować z tym
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
City vs Liverpool (awans City) buk: Totolotek kurs: 5,50 (bez podatku)
Szkoda mi tego nie zagrać po tym kursie. Pamiętajmy, że City było faworytem dwumeczu. Przegrali pierwszy mecz, ale od końcówki 1 połowy gra była lepsza. Dzisiaj odrabiają straty u siebie. Wydają mi się bardziej wyrachowani i poukładania niż Liverpool i to może być atut.
Post powinien być w temacie dotyczącym rewanżu, ale zrobił się taki burdel bo typy się pojawiały i tam i tu, że wpisałem tu. Proszę o skasowanie w tym temacie. Napiszę jeszcze raz we właściwym.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Apropo rzutów rożnych, znalazlem fajny kurs na over 0.5 korka do 8:00 minuty meczu. City depnie od pierwszego gwizdka. Biore to do dubla @1.83. Cos mi mówi że juz w 1 polowie duzo bedzie sie dzialo ???? zapoluje cos na live
dobry typ wg. mnie wjezdzie na lajcie
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co tam sie w Romie odjaniepawlilo Panowie nie mozliwe nie istnieje. Nie tam gdzie trzeba wiekszosc szukala awansu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom