>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 12:18 przez fnfe


Kolegą to Ja twoim nie jestem to raz. Dwa przyeczytaj nazwę tematu, bo chyba czytanie ze zrozumieniem jest od 1 klasy podstawówki. Po trzecie jeśli to forum bukmacherskie to po co te działy o grach itd... żałosny gimbus niemający co robić w trakcie przerwy.



Szanowny PANIE - 90% działów na tym forum służy do dyskusji na tematy bukmacherskie, a nie na tematy sportowe bo to FORUM BUKM., a nie SPOTROWE ! Co za odkrycie, hahaha... Działy NIE SŁUŻĄCE typowaniu znajdzie w dziale: Fora Ogólnotematyczne: https://forum.bukmacherskie.com/kategoria/5-fora-ogolnotematyczne/



Ten dział czyli "luźne rozmowy o 1/4 LM" znajduje się w dziale: Piłka nożna - TYPY bukmacherskie i owszem, żeby rozdzielić temat od samych typów admini (bardzo słusznie) postanowili stowrzyć dział do luźnych rozmów, ale to nie oznacza, że to me nie mieć związku z celem całego forum jakim jest TYPOWANIE !



Po za tym ja Szanowngeo Pana nie obraziłem i nie wyzwałem od gimbazy, a Pan owszem - więc mamy hejtera, a nie osobę umiejącą dyskutować !!! A szrzerze mówiąc to szanowny Pan, ja myślę, jakieś 10 lat temu lub +/- kilka lat był w wieku "gimbazy" bo najczęściej takich określeń używają właśnie wielcy "dorośli" - 20, 30 latkowie... hahahaha ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:03 przez kobra1234


Ja dalej upieram się w przekonaniu, że Juve to ogarnie. 1,35 obecnie na awans Turyńczyków, przed meczem w Amsterdamie 1,22. Wróci Chiellini i obrona będzie jeszcze mocniejsza, a Ajax wyjdzie bez Tagliafico, którego chyba zastąpić będzie trudniej niż Mazouriego. Real miał z nimi podobne problemy co Juve, a na Bernabeu potrafili prowadzić grę, ale zagrali katastrofę w defensywie, której nie zagra Juve. Poza tym Turyńczycy u siebie przegrali tylko raz w tym roku, z United, oprócz tego bodaj 2 remisy. 



No było wiadomo, że będzie wyższy kurs niż przed meczem, bo Juve mogło by roznieść Ajax... Podnieśli do 1,35, ale czy to jest sens grać ? Pewno Juve ogarnie, ale... value w 1,35 nie ma żadnego
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 11:40 przez adamo80
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forrów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !



No Adamo bo sie zaraz pogniewamy. Temat luznych rozmow wlasnie po to zostal stworzony zeby sobie podyskutowac o wszystkim. Drugi temat sluzy tylko i wylacznie do typerki a ten miedzy innymi do dzielenia sie swoimi odczuciami i emocjami zwiazanymi z Liga Mistrzow wiec prosze nie kneblowac ludziom ust ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:15 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 11:40 przez adamo80
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forrów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !



No Adamo bo sie zaraz pogniewamy. Temat luznych rozmow wlasnie po to zostal stworzony zeby sobie podyskutowac o wszystkim. Drugi temat sluzy tylko i wylacznie do typerki a ten miedzy innymi do dzielenia sie swoimi odczuciami i emocjami zwiazanymi z Liga Mistrzow wiec prosze nie kneblowac ludziom ust ????



Aha no to przepraszam... ???? Myślałem, że celem głównym forum bukmacherskiego jest bukmacherka... hahahaha, no, ale jak można sobie pisać o tym czy było "widowisko" czy nie CO NIE MA ŻADNEGO WALORU z punktu widzenia bukmacherki to... ok... źle zrozumiałem w takim razie cel tego działu..



Więc jak można podyskutować o wszystkim to powiem wam, że bardzo mi się podobało oświetlenie w Amsterdamie... było naprawdę WIDOWISKOWE ! Te super halogeny tak pięknie świeciły.. Także bardzo ładnie była wyrównana trawa... Aż się chciało cały czas ją oglądać...  Ale te halogeny nie dają mi spokoju - ile to było łącznie W ? Wie ktoś może ?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:24 przez adamo80
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:15 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 11:40 przez adamo80
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forrów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !



No Adamo bo sie zaraz pogniewamy. Temat luznych rozmow wlasnie po to zostal stworzony zeby sobie podyskutowac o wszystkim. Drugi temat sluzy tylko i wylacznie do typerki a ten miedzy innymi do dzielenia sie swoimi odczuciami i emocjami zwiazanymi z Liga Mistrzow wiec prosze nie kneblowac ludziom ust ????



Aha no to przepraszam... ???? Myślałem, że celem głównym forum bukmacherskiego jest bukmacherka... hahahaha, no, ale jak można sobie pisać o tym czy było "widowisko" czy nie CO NIE MA ŻADNEGO WALORU z punktu widzenia bukmacherki to... ok... źle zrozumiałem w takim razie cel tego działu..



Więc jak można podyskutować o wszystkim to powiem wam, że bardzo mi się podobało oświetlenie w Amsterdamie... było naprawdę WIDOWISKOWE ! Te super halogeny tak pięknie świeciły.. Także bardzo ładnie była wyrównana trawa... Aż się chciało cały czas ją oglądać...  Ale te halogeny nie dają mi spokoju - ile to było łącznie W ? Wie ktoś może ?



 



Jesli w Twoim nicku 80 oznacza Twoj rok urodzenia to jestem zdzwiniony, ze majac juz taki wiek na karku dalej potrafisz sie zachowywac jak jakis gimbus. Porownanie do jakiegos oswietlenia jest kompletnie bezsensowne bo nikt nic takiego tu nigdy nie pisal. Kazdy wie mniej wiecej o co chodzi w dziale "luzne rozmowy" a Ty chyba udajesz, ze nic nie rozumiesz. Ten Twoj post nosi znamiona solidnej prowokacji i totalnej ignorancji. Nie wiem po co ta napinka bo kazdy post tutaj do tej pory odnosil sie bezposrednio do meczow LM. Zazwyczaj wypowiadasz sie mniej wiecej merytorycznie ale widze, ze co jakis czas Ci prad odcina. Ogarnij sie.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 23:43 przez ranczo0123


Mysle, ze historia sie powtorzy i City zrobi z Tottenhamem w rewanzu to samo co zrobilo Juve i United. Ojojoj ale tak patrze i kurs 1.53 na ich awans wyglada na mega biede...



No ja też myślę że historia się powtórzy, i tak jak w poprzednich latach Guardiola znów dostanie po dupie od pierwszej drużyny która gra coś ogarnia w obronie i ma siły biegać 90 minut i skutecznie kontrować. W tym roku wypadło na Spurs. 



Guardiola będąc trenerem City eliminował z  LM tylko Schalke i Basel, czy to nie jest komiczne? No jest, a jakby rozszerzyć to o przygodę w Monachium, to też nie ma się czym chwalić, bo z poważnych rywali przez 3 lata udało mu się wyeliminować cudem Juventus, bo United Davida Moeysa nie liczę jako poważną drużynę. Mimo wszystko rok w rok wylatywał z LM z wielkim hukiem, bedąć ośmieszonym przez Real i Barce. Jedynie z Atletico nawiązał walkę.



To jest najbardziej przehajpowany trener w historii, gdyby nie Messi i złote pokolenie Barcelony to z tą swoją ultraofensywną taktyką, bez myślenia o obronie, bez planu B gdy nie idzie trenaowałby jakieś Rayo podobnie jak inny fan szaleńczego ataku Paco Jemez. Guardiola podobnie jak Zidane dostał bez żadnego doświadczenia, jak prezent po zmarłym dziadku, do prowadzenia wielki klub, z wielkimi piłkarzami, którzy byli wtedy u szczytu formy. Tylko Zidane chociaż nie udaje, że jest jakimś wielkim trenerem, bo doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich braków, i że jego największą zasługa było utrzymanie w ryzach szatni, i powrót do gry z klasycznym defensywnym pomocnikiem, a więc Casemiro.



Za to Guardiola mający się wielkiego taktyka, głównie słynie z totalnie debilnych pomysłów, które sprawdzić mogłyby się może w jakiejś grze komputerowej. Z najlepszego prawego obrońcy świata (Lahma) próbował zrobić defensywnego pomocnika, co oczywiście nie wypaliło, ze świetnych defensywnych pomocników Martineza i Mascherano zrobił na siłę obrońców, gdzie przy wzroście Argentyńczyka to jest zwyczajnie strzał w stopę. Barca  jak pisałem miała wtedy wielki zespół, więc udało się tuszować ten idiotyczny pomysł. W City w ogóle gra bez defensywnego pomocnika, bo Fernandiho na tej pozycji to jest żart, i z zadań defensywnych w ogóle się wywiązuje, no ale świetnie podaje i potrafi rozgrywać, więc w pustej głowie Guardioli się nadaje.



Mecz z Kogutami również idzie na konto Guardioli, bo wybory kadrowe, jak i przeprowadzone zmiany to był jeden wielki LOL, i teraz są w kropce, bo rywal znów będzie mógł grać to czego drużyny Guardioli nienawidzą, a więc parkujemy autobus i kontrujemy frajerów. A po meczu będzie stara śpiewka znana jeszcze z Barcelony: mieliśmy posiadanie, bylyśmi lepsi, rywal grał antyfutbol, ale jak zwykle to rywal awansuje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:39 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:24 przez adamo80
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:15 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 11:40 przez adamo80
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forrów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !



No Adamo bo sie zaraz pogniewamy. Temat luznych rozmow wlasnie po to zostal stworzony zeby sobie podyskutowac o wszystkim. Drugi temat sluzy tylko i wylacznie do typerki a ten miedzy innymi do dzielenia sie swoimi odczuciami i emocjami zwiazanymi z Liga Mistrzow wiec prosze nie kneblowac ludziom ust ????



Aha no to przepraszam... ???? Myślałem, że celem głównym forum bukmacherskiego jest bukmacherka... hahahaha, no, ale jak można sobie pisać o tym czy było "widowisko" czy nie CO NIE MA ŻADNEGO WALORU z punktu widzenia bukmacherki to... ok... źle zrozumiałem w takim razie cel tego działu..



Więc jak można podyskutować o wszystkim to powiem wam, że bardzo mi się podobało oświetlenie w Amsterdamie... było naprawdę WIDOWISKOWE ! Te super halogeny tak pięknie świeciły.. Także bardzo ładnie była wyrównana trawa... Aż się chciało cały czas ją oglądać...  Ale te halogeny nie dają mi spokoju - ile to było łącznie W ? Wie ktoś może ?



 



Jesli w Twoim nicku 80 oznacza Twoj rok urodzenia to jestem zdzwiniony, ze majac juz taki wiek na karku dalej potrafisz sie zachowywac jak jakis gimbus. Porownanie do jakiegos oswietlenia jest kompletnie bezsensowne bo nikt nic takiego tu nigdy nie pisal. Kazdy wie mniej wiecej o co chodzi w dziale "luzne rozmowy" a Ty chyba udajesz, ze nic nie rozumiesz. Ten Twoj post nosi znamiona solidnej prowokacji i totalnej ignorancji. Nie wiem po co ta napinka bo kazdy post tutaj do tej pory odnosil sie bezposrednio do meczow LM. Zazwyczaj wypowiadasz sie mniej wiecej merytorycznie ale widze, ze co jakis czas Ci prad odcina. Ogarnij sie.



Rancho bez napinania ????... Po prostu na maxa jestem wyczulony jak tu wchodzi jakiś "kibic" albo pasjonat jakiegoś sportu... (patrz moja sygnatura, skądś się wzięła)... Oczywiście tacy ludzie potrafią dać wielki skarb - nam typerom bo wiedzą absolutnie wszystko np. czy przypadkiem w dniu ważnego meczu nie zdradziła kluczowego gracza żona - I TO MA WIELKI WALOR BUKMACHERSKI, ale... niestety najczęściej to są analizy jakiegoś faulu, czy sędzia coś wydrukował czy nie lub poziomu widowiska... Z reguły na takie bezsensowne z punktu widzenia typowania, posty nie zwracam uwagi, ale jak słusznie napisałeś - od czasu do czasu odcina mi prąd... ???? Muszę nad tym popracować... Myślałem, że ktoś mi odpisze coś na temat grania czegiś za tydzień w Turynie, a dostałem koeljny wywód w stylu: zła UEFA, źli sponsorzy, tylko kasa, brak widowiska itd itd...



I to nie to, że udawałem, ale naprawdę myślałem, że oprócz działu na samym dole każde słowo napisane na forum ma mieć tylko jeden cel - zarabianie. I wszystkie drogi mają tylko do tego prowadzić... Ja sam tak zawsze analizuję... Oczywiście, że i mnie się zdarzyło napisać coś nie związanego stricte z bukmacherką, ale to było po naprawdę ważnych meczach i zawsze zresztą bałem się, że mogę za to dostać ostrzeżenie... Teraz wiem, że możemy sobie również gadać o widowiskowości lub braku meczy, o tym ile zarabiają sponsorzy... ok... Ja jestem z wykształcenia prawnikiem i niestety często spotykają mnie takie sytuacje jak ta z brakiem zrozumienia mojego w stosunku do innych i innych w stosunku do mnie...



Temat zamykamy. Post na temat żarówek miałbyć ironiczno-żartobliwy pokazujący gdzie może zajść dyskusja na tematy "sportowe"... I jak pisałem na początku - bez spiny.. Po prostu wypowiedzi takie jak ta Pana (bo za "kolegę" się obraził) fnfe będę w przyszłości ignorował.. Oby mi tylko znów nie odcięło prądu... hahahaha ???? Pozdrawiam i gratuluję wczorajszych betów na kartki...



Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale mam wrażenie, że w tym sezonie sędziowie dają znacznie mniej kartek niż we wcześniejszych. Była jakaś czerwona w tej edycji LM ?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 15:24 przez adamo80
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:39 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:24 przez adamo80
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 13:15 przez ranczo0123
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 11:40 przez adamo80
Dopóki to dwa aspekty się nie zmienią nie mamy co liczyć na emocje i dużą liczbę goli. Coraz mniej chce mi się oglądać piłkę...



Ale kolego nie pomyliłeś forrów ? To forum bukmacherskie, a nie na tematy sportowe ! Subtelna różnica, ale różnica... Jak bym na tym nie zarabiał kasy to oglądać to dla emocji, dla widowiska ??? WTF... Co mnie obchodzi jak obcy mi ludzie biegają za jakąś piłką i miliony się tym pasjonują... To oni zarabiają (oczywiście ci biegający za piłką)... ????



Jak ci żal d. ściska, że UEFA zarabia sam zacznij też na tym zarabiać ! Od tego jest to forum i my na nim żeby pomagać w zarabianiu... Jak ja chcę emocji to idę na dyskotekę wyrwać laskę, a nie oglądać jakieś mecze...



A tak na serio - Barca już miała "widowiska" jak odrabiała straty z PSG żeby potem znowu głupio odpaść. Nie licząć zeszłego sezonu... Teraz są wyrachowani i kto wie czy nie zdobędą LM a liczy się tylko tytuł ! To tak tytułem jednego zdania.



To jest temat "luźne rozmowy', ale luźne rozmowy na temat typów, analiz i wszystkiego co się przyda do zarabiania, a nie biadolnia o widowiskach !



No Adamo bo sie zaraz pogniewamy. Temat luznych rozmow wlasnie po to zostal stworzony zeby sobie podyskutowac o wszystkim. Drugi temat sluzy tylko i wylacznie do typerki a ten miedzy innymi do dzielenia sie swoimi odczuciami i emocjami zwiazanymi z Liga Mistrzow wiec prosze nie kneblowac ludziom ust ????



Aha no to przepraszam... ???? Myślałem, że celem głównym forum bukmacherskiego jest bukmacherka... hahahaha, no, ale jak można sobie pisać o tym czy było "widowisko" czy nie CO NIE MA ŻADNEGO WALORU z punktu widzenia bukmacherki to... ok... źle zrozumiałem w takim razie cel tego działu..



Więc jak można podyskutować o wszystkim to powiem wam, że bardzo mi się podobało oświetlenie w Amsterdamie... było naprawdę WIDOWISKOWE ! Te super halogeny tak pięknie świeciły.. Także bardzo ładnie była wyrównana trawa... Aż się chciało cały czas ją oglądać...  Ale te halogeny nie dają mi spokoju - ile to było łącznie W ? Wie ktoś może ?



 



Jesli w Twoim nicku 80 oznacza Twoj rok urodzenia to jestem zdzwiniony, ze majac juz taki wiek na karku dalej potrafisz sie zachowywac jak jakis gimbus. Porownanie do jakiegos oswietlenia jest kompletnie bezsensowne bo nikt nic takiego tu nigdy nie pisal. Kazdy wie mniej wiecej o co chodzi w dziale "luzne rozmowy" a Ty chyba udajesz, ze nic nie rozumiesz. Ten Twoj post nosi znamiona solidnej prowokacji i totalnej ignorancji. Nie wiem po co ta napinka bo kazdy post tutaj do tej pory odnosil sie bezposrednio do meczow LM. Zazwyczaj wypowiadasz sie mniej wiecej merytorycznie ale widze, ze co jakis czas Ci prad odcina. Ogarnij sie.



Rancho bez napinania ????... Po prostu na maxa jestem wyczulony jak tu wchodzi jakiś "kibic" albo pasjonat jakiegoś sportu... (patrz moja sygnatura, skądś się wzięła)... Oczywiście tacy ludzie potrafią dać wielki skarb - nam typerom bo wiedzą absolutnie wszystko np. czy przypadkiem w dniu ważnego meczu nie zdradziła kluczowego gracza żona - I TO MA WIELKI WALOR BUKMACHERSKI, ale... niestety najczęściej to są analizy jakiegoś faulu, czy sędzia coś wydrukował czy nie lub poziomu widowiska... Z reguły na takie bezsensowne z punktu widzenia typowania, posty nie zwracam uwagi, ale jak słusznie napisałeś - od czasu do czasu odcina mi prąd... ???? Muszę nad tym popracować... Myślałem, że ktoś mi odpisze coś na temat grania czegiś za tydzień w Turynie, a dostałem koeljny wywód w stylu: zła UEFA, źli sponsorzy, tylko kasa, brak widowiska itd itd...



I to nie to, że udawałem, ale naprawdę myślałem, że oprócz działu na samym dole każde słowo napisane na forum ma mieć tylko jeden cel - zarabianie. I wszystkie drogi mają tylko do tego prowadzić... Ja sam tak zawsze analizuję... Oczywiście, że i mnie się zdarzyło napisać coś nie związanego stricte z bukmacherką, ale to było po naprawdę ważnych meczach i zawsze zresztą bałem się, że mogę za to dostać ostrzeżenie... Teraz wiem, że możemy sobie również gadać o widowiskowości lub braku meczy, o tym ile zarabiają sponsorzy... ok... Ja jestem z wykształcenia prawnikiem i niestety często spotykają mnie takie sytuacje jak ta z brakiem zrozumienia mojego w stosunku do innych i innych w stosunku do mnie...



Temat zamykamy. Post na temat żarówek miałbyć ironiczno-żartobliwy pokazujący gdzie może zajść dyskusja na tematy "sportowe"... I jak pisałem na początku - bez spiny.. Po prostu wypowiedzi takie jak ta Pana (bo za "kolegę" się obraził) fnfe będę w przyszłości ignorował.. Oby mi tylko znów nie odcięło prądu... hahahaha ???? Pozdrawiam i gratuluję wczorajszych betów na kartki...



Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale mam wrażenie, że w tym sezonie sędziowie dają znacznie mniej kartek niż we wcześniejszych. Była jakaś czerwona w tej edycji LM ?



Browar w lape, chill i spokojnie jak przyjdzie pora to Ci podesle pare "pefffek" do grania abys jak to mowisz zarobil ???? Tak jak juz wspominalem drugi temat jest od typow a ten jest do luznych komentarzy odnosnie meczow i tego co sie dzieje dookola ich. Co do kartek to powiem Ci roznie jest. Generalnie to zalezy glownie od sedziego i to wlasnie patrzac przez pryzmat kto prowadzi dane zawody nalezy wyciagac odpowiednie wnioski dotyczace kartek. Ja tam pod wzgledem karania zawodnikow wiekszej roznicy nie zauwazylem wzgledem poprzedniej edycji LM. Inaczej sprawa wygladala odnosnie kartek podczas Mundialu. Tam zolte i czerwa dawalo sie naprawde epizodycznie i to dla mnie byl duzy szok.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Tak na luźno. Myślę, że w Turynie można pomyśleć nad underem. Juve w lepzej sytuacj, a znajać taktyka Maxa, to nie zdziwię się jeśli będą grć na 0:0. Czekam na żółte kartki w stronę Ajaxu. Nie mają nic do stracenia, a zyskać mogą półfinał. 



W Barcelonie może bts? 



City - Totki. Myślę, ze bts @1.86 a szansa jest spora. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez karciarz


Tak na luźno. Myślę, że w Turynie można pomyśleć nad underem. Juve w lepzej sytuacj, a znajać taktyka Maxa, to nie zdziwię się jeśli będą grć na 0:0.



A ja właśnie myślę inaczej. Pograłem już over 1,5 goli.. Co jak co, ale na ofensywę Ajaxu można liczyć... Nikt mi nie odpisał co oglądał pierwszy mecz, ale momentami oglądałem i właściwie widziałem Ajax non stop napierający... Jasne, że ze skutecznością bywało różnie, ale nawet przy gorszej skuteczności na te 20 sytauacji jedna się trafi. To jest tylko 1:1 i jedna bramka strzelona przez Ajax i Juventus ma cieplutko... Jeśli Max by zagrał na 0:0 to dla mnie byłby żaden taktyk... Wg mnie obraz gry będzie wyglądał tak, że Ajax spróbuje coś strzelić i albo nadzieje się na kontrę Juventusu, albo nie... Jeśli nawet Juventus strzeli na 1:0 to wciąż Ajax jest w grze ! Mając z przodu Ronaldo, a z drugiej strony taką drużynę jak ajax dla której awans do 1/2 to byłby cud to ja tu nie widzę 0:0...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 10:21 przez adamo80
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez karciarz


Tak na luźno. Myślę, że w Turynie można pomyśleć nad underem. Juve w lepzej sytuacj, a znajać taktyka Maxa, to nie zdziwię się jeśli będą grć na 0:0.



A ja właśnie myślę inaczej. Pograłem już over 1,5 goli.. Co jak co, ale na ofensywę Ajaxu można liczyć... Nikt mi nie odpisał co oglądał pierwszy mecz, ale momentami oglądałem i właściwie widziałem Ajax non stop napierający... Jasne, że ze skutecznością bywało różnie, ale nawet przy gorszej skuteczności na te 20 sytauacji jedna się trafi. To jest tylko 1:1 i jedna bramka strzelona przez Ajax i Juventus ma cieplutko... Jeśli Max by zagrał na 0:0 to dla mnie byłby żaden taktyk... Wg mnie obraz gry będzie wyglądał tak, że Ajax spróbuje coś strzelić i albo nadzieje się na kontrę Juventusu, albo nie... Jeśli nawet Juventus strzeli na 1:0 to wciąż Ajax jest w grze ! Mając z przodu Ronaldo, a z drugiej strony taką drużynę jak ajax dla której awans do 1/2 to byłby cud to ja tu nie widzę 0:0...



Oglądałem pierwszy mecz. Opisując Ajax w skrócie: szybość, polot, ambicja, wizja, gra na małej przestrzeni, prostopadłe podania, podwojenia, a nawet potrojenia w pressingu. 



Decydujące będzie to, kto przejmie inicjatywę w środku pola. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 10:27 przez karciarz
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 10:21 przez adamo80
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez karciarz


Tak na luźno. Myślę, że w Turynie można pomyśleć nad underem. Juve w lepzej sytuacj, a znajać taktyka Maxa, to nie zdziwię się jeśli będą grć na 0:0.



A ja właśnie myślę inaczej. Pograłem już over 1,5 goli.. Co jak co, ale na ofensywę Ajaxu można liczyć... Nikt mi nie odpisał co oglądał pierwszy mecz, ale momentami oglądałem i właściwie widziałem Ajax non stop napierający... Jasne, że ze skutecznością bywało różnie, ale nawet przy gorszej skuteczności na te 20 sytauacji jedna się trafi. To jest tylko 1:1 i jedna bramka strzelona przez Ajax i Juventus ma cieplutko... Jeśli Max by zagrał na 0:0 to dla mnie byłby żaden taktyk... Wg mnie obraz gry będzie wyglądał tak, że Ajax spróbuje coś strzelić i albo nadzieje się na kontrę Juventusu, albo nie... Jeśli nawet Juventus strzeli na 1:0 to wciąż Ajax jest w grze ! Mając z przodu Ronaldo, a z drugiej strony taką drużynę jak ajax dla której awans do 1/2 to byłby cud to ja tu nie widzę 0:0...



Oglądałem pierwszy mecz. Opisując Ajax w skrócie: szybość, polot, ambicja, wizja, gra na małej przestrzeni, prostopadłe podania, podwojenia, a nawet potrojenia w pressingu. 



Decydujące będzie to, kto przejmie inicjatywę w środku pola. 



A jak myślisz jest sens zagrania na awans Ajaxu ? Kurs 3,50... Juventus to już nie ta słynna defensywa sprzed kilku lat, a Ajax nimi kręcił na tej szybkości tak, że szok... Ja wiem, że Turyn nie zdobycia, ileś tam meczy przez przegranej itd, itd, ale... Ajax i pojechał do "twierdzy" w Madrycie i to przy gorszym stanie z pierwszego meczu i wiemy jak się skończyło... Ok Real w kryzysie itd, ale to wciąż był wielki Real więc przynajmniej z powodu psychologii dla Ajaxu to było coś ważnego... Oni teraz sobie myślą - jak pokonaliśmy Real to możemy pokonać każdego...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Realu bym nie mieszał w to, bo to zupełnie inna para kaloszy. Nie widzę Ajaxu awansującego do 1/2. Mam nadzieję, że na rewanż będzie gotowy Chiellini, bo to najpewniejszy punkt obrony Starej Damy. Juventus ostatni raz na własnym stadionie przegrał 07.11 ubiegłego roku z Czerwonymi Dabłami. Od tamtej pory gościli u siebie takie zespoły: Valencia, Inter, AS Roma, AC Milan, Atl. Madryt czy ponownie Milan. O czymś to muis świadczyć. Kolejny ważny aspekt, to doświadczenie, które jest po stronie piłkarzy Starej Damy. Odrobili stratę z Madrytu w 1/8. Dochodzi Ronldo, który wygląda dobrze w LM. Trener Allegri musi wprowadzić kilka roszat, jak np. posadzić na ławce Mandzukica, który NIC NIE GRA! 
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik


Przede wszystkim wszyscy zachłysnęli się Ajaxem po wyeliminowaniu Realu. Patrząc na to z boku uważam, że Real był do ogrania przez większość Europy, brak obiektywizmu i zapędy na scenariusz romantyczny sprawił że rzeczywistość została mocno zaburzona. Ajax nie ma żadnych szans na awans, Juve, a przede wszystkim CR7 rozdupi ich w rewanżu tak jak zrobili to z Atletico 
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez karciarz


Tak na luźno. Myślę, że w Turynie można pomyśleć nad underem. Juve w lepzej sytuacj, a znajać taktyka Maxa, to nie zdziwię się jeśli będą grć na 0:0. Czekam na żółte kartki w stronę Ajaxu. Nie mają nic do stracenia, a zyskać mogą półfinał. 



W Barcelonie może bts? 



City - Totki. Myślę, ze bts @1.86 a szansa jest spora. 



nie ma opcji, nie jest aż takim samobójcą. Juve u siebie zdominuje mecz od początku.
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Wiem że mnie zaraz fani Juve zhejtuja ale ja liczę po cichu na awans Ajaxu, graja chyba najlepszy futbol z wszystkich obecnych drużyn w LM.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Ja również jestem tego samego zdania - dla mnie wygrana Ajaxu nie będzie tutaj żadnym zaskoczeniem. Skopiuję to co pisałem w poprzedniej kolejce LM po meczu z Realem - wg mnie młodzi zawodnicy Ajaxu nie mają żadnych kompleksów grania z takimi gwiazdami jak Ronaldo. Po prostu wychodzą na murawę, idą 1 na 1 z dryblingiem i upokarzają przeciwnika. To jest coś czego bardzo mi brakowało w ostatnich latach, monotonna gra, klepanie piłki, brak strzałów z dystansu, próba wejścia na chama do bramki przeciwnika. 



Liczę na zajebiste widowisko i wygraną młokosów. MIłego oglądania



 
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
cytat z dnia 16 kwietnia 2019 13:38 przez tentyp1


Ja również jestem tego samego zdania - dla mnie wygrana Ajaxu nie będzie tutaj żadnym zaskoczeniem. Skopiuję to co pisałem w poprzedniej kolejce LM po meczu z Realem - wg mnie młodzi zawodnicy Ajaxu nie mają żadnych kompleksów grania z takimi gwiazdami jak Ronaldo. Po prostu wychodzą na murawę, idą 1 na 1 z dryblingiem i upokarzają przeciwnika. To jest coś czego bardzo mi brakowało w ostatnich latach, monotonna gra, klepanie piłki, brak strzałów z dystansu, próba wejścia na chama do bramki przeciwnika. 



Liczę na zajebiste widowisko i wygraną młokosów. MIłego oglądania



 



Dziękuję, młodziki dziś znów pokazały że są w gazie. Dubel z MU większa ilość spalonych na plus. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Zawsze twierdziłem, że drużyny grające do przodu w ostatecznym rozrachunku lepiej na tym wychodzą... A na takie potęgi jak Juve czy Barca to wysoki pressing to jedyny sposób żeby wygrać... Oczywiście trzeba też mieć kim grać bo i dzisiaj Utd próbowało 15 min. tak grać, ale profesor Messi skarcił ich jedną akcją. Okazuje się, że zarówno problemy Juventusu z Atletico jak i wygrana Ajaxu z Realem MIAŁY JEDNAK ZNACZENIE...



Ajax może jeszcze narobić bałaganu...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Ajax gra niesamowitą piłkę. Oni w obu meczach byli lepsi od Realu i w obu meczach byli lepsi od Juventusu. Niespodzianki się zdarzają, ale żeby w obu meczach być wyraźnie lepszym od faworyta, to jest naprawdę coś wielkiego. Spodziewałem się, że dwa gole strzelą, ale nie spodziewałem się, że tak dobrze zagrają w obronie. Teraz by było super jakby w półfinale zagrali z Tottenhamem, tam szansa na awans do finału będzie całkiem realna, Tottenham kursowo pewnie będzie tylko lekkim faworytem, a jakby Ajax zagrał z City, to pewnie kurs na ich awans będzie ok. 3,50-4,00. Trzymam więc kciuki za Tottenham, żeby awansował do półfinału.



Ja też uważam, że wysoki pressing to jest jedyny sposób na te najlepsze kluby. Pasywna obrona nie ma sensu tylko trzeba ich przycisnąć, oczywiście uważając na kontrataki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom