>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [3-4 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
S 0

strazak112

Użytkownik
W dwumeczu tak ale Sevillę stać na pokazanie się z dobrej strony na Estadio Ramón. Także btts wydaje się być niegłupią opcją.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Juventus męczył się z Tottkami? Faktycznie, bo Real wcale się z nimi nie męczył 4-2 w dwumeczu mówi wszystko.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Chieillini http://www.juventus.com/en/news/news/2018/update-giorgio-chiellini-condition-20032018.php
i Sandro http://www.calciomercato.com/en/news/juve-dealt-alex-sandro-injury-blow-ahead-of-ac-milan-and-real-ma-26654 mogą opuścić nadchodzące spotkanie z Realem. Zapewne spowoduje to wzrost kursów na Starą Damę dlatego polecam się chwilę wstrzymać entuzjastom Włochów. O ile case Sandro wydaje się być przesądzony tam myślę że najlepszy zawodnik meczu na Wembley zagra z Realem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chieillini http://www.juventus.com/en/news/news/2018/update-giorgio-chiellini-condition-20032018.php
i Sandro http://www.calciomercato.com/en/news/juve-dealt-alex-sandro-injury-blow-ahead-of-ac-milan-and-real-ma-26654 mogą opuścić nadchodzące spotkanie z Realem. Zapewne spowoduje to wzrost kursów na Starą Damę dlatego polecam się chwilę wstrzymać entuzjastom Włochów. O ile case Sandro wydaje się być przesądzony tam myślę że najlepszy zawodnik meczu na Wembley zagra z Realem.
Na dodatek Mehdi Benatia i Miralem Pjanić podczas spotkania w Turynie będą pauzowali za nadmiar żółtych kartek. Nie zagrają także skrzydłowi Juan Cuadrado i Federico Bernardeschi, którzy wciąż leczą urazy.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
nadtyper na samym poczatku musze Ci pogratulowac i zarazem podziekowac za to ze jak do tej pory na tym forum rozne rzeczy czytalem ale takich herezji jak ta Twoja jeszcze nie miałem przyjemnosci ogladac. Real Madryt 3 tytuly LM w ostatnich 4 latach zdobyl dzieki fartowi, sedziom i miernym rywalom jakich dostawal dzieki po raz kolejny fartownym losowaniom. Chłopie czy Ty czytasz to co piszesz? Jak mozna takie wierutne bzdury wypisywać. Moglbym jeszcze dlugo dalej kontynuować swoj wywod ale i tak juz za duzo swojego cennego czasu stracilem na ustosunkowanie sie do Twoich glupot. Gdybym takie cos przeczytal na jakis onetach to od razu bym pomyslal ze napisal to jakis troll tylko po to zeby rozpetac gowno burze. Apeluje ogarnij sie chlopie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nadtyper w LM zawsze można wskazać na fart w losowaniu, w piłce w ogóle i każdym sporcie na błędy przeciwników, ale umiejętność wykorzystywania błędów przeciwników to też wielka umiejętność... Real posiada ustabilizowaną drużynę na wielu pozycjach... Widać to było jak zawiódł środek i defensywa PSG, a jak dobrze na tym tle prezentował się środek i defensywa Realu. Oczywiście Emery dołożył swoje w osłabieniu PSG, ale nie oszukujmy się - zdjęcie 1 lub 2 piłkarzy nie powinno z meczu pod kontrolą zrobić meczu przegranego (mam na myśli pierwszy z dwumeczu).
Myślę, że ten sezon LM nauczył nas wszystkich, że doświadczenie oraz zapewnienie wartościowych piłkarzy nie tylko w przodzie, ale i na każdej innej pozycji jest wielką wartością. Okazało się także, że wciąż pewne ligi są większym poligonem doświadczalnym od innych lig. Nie będzie żadnej niespodzianki, ani PSG, ani podejrzewam żaden klub angielski nie zdobędą LM. Po raz kolejny widzimy te same kluby... Nie piszę, że to źle bo mnie to mało interesuje, tylko w tym sensie żeby właściwie grać tez zespoły.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ranczo0123 : słuchaj oględnie napisanie , że nie mam racji utwierdza , że mam racje.Podejrzewam , że prawda irytuje Cię a nie potrafisz bezpośrednio odnieść się do tego co napisałem , do samych słów argumentów , faktów , punktów , zarzuceń , ilości wymienionych.Spinasz swoją wypowiedz , że to wszystko bzdury bo bzdury , że głupie , niedorzeczne , że bardziej kretyńskiej wypowiedzi nie słyszałeś a wartości słów w tekście w Twojej &quot;odpowiedzi&quot; nie widać.Piszesz mniej więcej tak - jesteś oburzony bo jesteś oburzony bo to co napisałem jest głupie bo jest głupie no sorry niczego więcej się nie dowiedziałem.Może napisałem coś bezsensownego ale to użyj troche argumentów przeciw , napisz coś czego nie wiem bo na razie piszesz jak ślepiec albo rozkapryszona panna , której powiedziało się , że ta ma brzydką fryzure .Nie masz czasu ? bez sensu odpisywać ? Cię kłuje to , że pisze prawde ;)
Co do samej wypowiedzi kolegi ranczo też uważam, że jest niemerytoryczna... W podobnym stylu pisał kiedyś do mnie moderator Robson - &quot;piszesz bzdury i nie chce mi się komentować&quot;... Zresztą on potrafił mi nawet zdjąć takie posty, które uważał za bzdury, a potem często typy wchodziły... To były czasy...
Absolutnie jestem przeciwko takim wypowiedziom bo prowadzą do niepotrzebnych spin, ataków personalnych i zaśmiecania tematu, ale... jak zgłosić post moderatora do moderacji.... ???? ? Skoro on sam jest moderatorem...
Nawet jak ktoś napisze jakąś &quot;bzdurę&quot; - sam się nie zgadzam z Nadtyperem w tej kwestii to nie piszmy, że pisze bzdury i nie obrażajmy go tylko przedstawmy jakieś kontrargumenty bo tylko wtedy dyskusja ma sens...
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Moderator krótko odniósł się po prostu do wypowiedzi wybitnie bzdurnej. Zasadniczo nie wiem co z tego referatu wynika. Ale można to skwitować jednym kontrargumentem: RONALDO. I właśnie dlatego Real awansuje. A Wy rozpisujcie dalej elaboraty.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 zaśmiecanie tematu ? przecież widzisz , że to lużne rozmowy ?
Uwaga o zaśmiecaniu była do ranczo. Chodziło mi, że takie teksty w stylu: &quot;piszesz bzdury&quot; zaśmiecają, a nie Twoje... ????
Co do Ronaldo koledze bundesmajestr mogło chodzić, że tak wybitny piłkarz może zrobić różnicę. Ja to tak odczytuję...
Moim zdaniem Real ogarnie...
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Bundesmajster skoro tak typujesz jak piszesz przerzuć się na Lotto, tam nawet nie musisz dwóch zdań napisać a sukcesy jak moge podejrzewać będziesz miał nie gorsze niż w bukmacherze.Nie chce być złośliwy ale tak jak Ty napisałaby laska , który w ogóle meczów nie ogląda nie ma pojęcia o piłce ;) w tym sezonie w lidze hiszpańskiej też stawiałeś na Real ? bo gra tam Ronaldo ? pewnie nie a obstawiasz tylko LM bo tam Real chce wygrywać i ominąłeś dwa mecze z Tottenhamem w grupie.
Adamo80 zaśmiecanie tematu ? przecież widzisz , że to lużne rozmowy ? nikt tu nie podaje typów bo o to tu nikomu nie chodzi ;) do meczów jeszcze pare ładnych dni ???? fajnie , że ktoś ma wiedze i można obiektywnie z nim podyskutować żeby zarobić na tych meczach ;)
Kolejny który wnioskuje że skoro mecz to trzeba zagrać ???? ale ogólnie po prostu pieprzysz farmazony, skoro przytaczasz jakies mecze sprzed 2 lat to równie dobrze mogłbym powiedziec że Real wygra bo najwiecej razy w historii wygrał LM. Liczy sie tu i teraz a nie analiza meczów z Wolfsburgiem. Wez sie nad sobą zastanów
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
To jaka jest różnica między Juve a Realem, pokazał ostatni finał. Juve wtedy było na fali, a dostali po dupie
gładko, teraz może być tylko gorzej, skoro mają problemy żeby opuścić pole karne w dwumeczu ze Spurs.
A Sevilli to aż mi szkoda, z 10 sztuk przez te 2 mecze dostaną.
 
H 0

heloumcia

Użytkownik
Szczerze szkoda ze United nie przeszlo dalej ciekawy bylby pojedynek Manchester United z Bayernem Monachium. Tak jak narazie w dalszej rundzie powinny znalezc sie na 90% Bayern, Barcelona, wydaje mnie sie ze jednak doswiadczenie i sie CIty oraz raczej widzialbym Real nie maja kompletnie nic do stracenia i tylko LM im pozostalo a Juventus dalej walczy na 3 frontach co prawda final Coppa Italia jest dopiero 9 Maja
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Juve ma patent na Real, ale TYLKO w dwumeczach. OD 1996 roku Juve za każdym razem eliminował Real w dwumeczu! Jeśli zaś chodzi o pojedyncze mecze to Real jednak górą, finały z 98 i 2017. Ponadto Juve potrafiło wygrywać z Realem nawet z Amaurim na napadzie! :O Mają patent zdecydowanie, ale wiadomo, że każda passa się kiedyś kończy. Jednak mam nadzieję, że jeszcze nie teraz ????
 
farezowsky 49

farezowsky

Użytkownik
Myślę że Real weźmie Juventus, kazdy mowi ze jacy to oni nie są słabi, ale myślę że jednak pokażą na co ich stać ale co by nie mówić będzie ciekawy mecz ale nie tak jak...
Live-City - jako fan Live jestem za nimi, i szczerze myślę że mają szanse to ugrać, bedzie to pewnie najbardziej ofensywny mecz w tej rundzie, bedzie co ogladac ????
 
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Ja osobiście uważam że Juventus poradzi sobie z Realem. Drużyna kompletna, z dużym doświadczeniem.. Każda linia ciekawie obsadzona bo i mają kim zaatakować i w defensywie raczej dobrze się spisują. Faworytem zapewne będą Królewscy- co za tym idzie mogą się pojawić ciekawe kursy na Juve, co na pewno znajdzie się na kuponie.. :cool: Liczę na &quot;niespodziankę&#39;&#39; jeśli tak to można nazwać.. ????
City z Liverpoolem- bardzo fajnie wylosowana para. Liga angielska co za tym idzie spodziewam się dużej ilości bramek. Faworyt raczej z Manchesteru i także uważam że Liverpool czeka ciężka przeprawa, z którą sobie nie poradzi..
Co do reszty spotkań raczej nie ma co się rozpisywać, Barca w takim gazie że Roma nie powinna tego zatrzymać natomiast jeśli chodzi o Seville- niespodzianka z United i na tym powinna się zakończyć ich przygoda. Pozdroo
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Czas reprezentacji, człowiek się trochę nudzi i wchodzi poczytać co tam przewidujecie w Lidze Mistrzów. Moim oczom ukazała się, jakże barwna wypowiedź ,,Nadtypera&quot;. Na wstępie polecam przeczytać starsze wypowiedzi tego użytkownika . W skrócie myślowym - Real jest cienki i ma mega fukkska bo frajery nie umieją szczelać!!1111
Wylewa się z Ciebie frustracja i dyskusja z Tobą jest trudna, ale spróbuje.
Real nie jest zdecydowanym faworytem w dwumeczu z Juve.Real mówiąc oględnie jest cieńki i ten ich pewny mecz w Paryżu wynikał z pierwszego meczu a właściwie wyniku plus brak Neymara także nie dajcie się zwieść super drużynce z Madrytu.
Real jest ,,cieńki&#39;&#39; to napisz wprost- Juventus jest faworytem w tym starciu. Chyba jednak Real nie jest taki słaby jak próbujesz go malować.
Co do drugiej części zdania cytuje co pisałeś przed rewanżem w Paryżu; Zapowiadało się na lanie Realu i nie wyszło, a teraz napisałeś że dzięki wynikowi z pierwszego meczu Real zagrał pewnie (OFC Madryt miał fuksa u siebie)
Panowie bez spin i pisania na ogromnych emocjach.Spójrzcie realnie.Paryż w rewanżu jest w stanie wygrać 4-1 , ba nawet 5-1 czy 5-2 i ten wynik nie będzie żdziwieniem lecz tylko niespodzianką na którą się zapowiadało.
piłka ich parzy muszą robić z nią wszystko szybko i do przodu żeby odnieść korzystny wynik coś w stylu takiego lepiej wyszkolonego technicznie angielskiego kick and run toi właśnie jeżeli &quot;przeniesie&quot; się Real na wolniejsze tory w mniejszą bieganine wraz z wolnym operowaniem pilką i długim jej rozgrywaniem będzie się czuł nieswojo i utraci swoją tożsamość.
Porównanie Realu do archaicznej angielskiej myśli szkoleniowej? Po prostu się nie zgodzę. Argument; Oglądam wszystkie mecze Realu w tym sezonie. Ligę angielską śledzę gdzieś od 2004 roku i co nieco widziałem jak wygląda typowo angielska naparzanka.
Przypomnijcie sobie wszystkie wielkie wtopy Realu w ostatnich latach.Ta ekipa jak na triumfatora 3 z ostatnich 4 edycji LM zajechała głównie na dobrych losowaniach , farcie ( tutaj może akurat fakt , że wola wali do końca jest ich atutem) z tym , że wygrywanie w dwumeczach z Wilkami , City czy finały z Atletico to już mega arcy
szczęście
Tu się zaczyna wątek fuksa Realu, jak oni mogli wylosować Wolfsburg City i w finale Atletico. Rok temu Napoli, Bayern, Atletico i Juve w finale, też słabo co nie?

czy dwumecz z Bayernem , karny Vidala w Monachium przy 1-0 dla Bayernu potem czerwo dla Martineza póżniej każdy pamięta co działo się w rewanżu bądz frajerstwo innych także np Bayernem ale 4 lata
Karny Vidala? Przypomnę Ci, że karny został podyktowany po ręce widmo Carvajala. Czerwo dla Martineza po drugiej żółtej, za faul na Ronaldo. Wielkie kontrowersje? Szczęście to miał Bayern, bo mogło to się zakończyć 3,4-1

np Bayernem ale 4 lata temu kiedy Real cały mecz ganiał za piłką i poszła kontra Benzemy na 1-0 potem rzut wolny Ramosa i lawina poszła.Nikt nie zachwyca się Realem nik tich nie chwali nikt nie pisze encyklopedii o wielkich z Madrytu bo każdy wie , że to był zbieg okoliczności.Można też powiedzieć , że w pewnym stopniu wykorzystywali frajerstwo innych
Taktyka, zapoznaj się z tym. Bayerm Guardioli żył z utrzymywania się przy piłce, wykręcali mega posiadanie piłki. Pytanie jak grasz przeciw Bayernowi? Zagrać z kontry? W sumie jest szybki Bale i Ronaldo... Hmm

jak np Atletico i wysoki pressing w 0-3 w Madrycie to akurat Real zagrał dobry mecz przy nie zawaham się powiedzieć głupocie Simeone tylko pytanie dlaczego Simeone zachował się jak amator i pozwolił zostawiać kilkadziesiąt metrów wolnej przestrzeni Realowi kiedy ci ominęli dwoma podaniami pressing Atleti.To już słodka tajemnica fachowców trenerskich Simeone
Wreszcie przyznałeś, że Real zagrał dobry mecz. Nie omieszkałeś jednak napisać o Simeone i jego amatorskim warsztacie... Co ja mam powiedzieć, Simeone wygrzebał Atletico z dołka i robi mega robotę, tylko ma jeden problem-Real Madryt.
i wcześniej bezmyślnego klepania piłką Guardioli bodaj na 70 pare % w Madrycie 2014 bo im strzelać zakazano.
Tak grają ekipy Guardioli, no kurde chłopie.
Aha jeszcze 2-0 w Dortmundzie do przerwy po wygraniu pierwszego meczu 3-0 i druga połowa modlitwy o brak dogrywki.Gwoli ścisłości Real oprócz tego 3-0 z Atleti bo to trzeba im sprawiedliwie oddać rozegrał dobry mecz również z Juve w finale ;) ;) a reszta to jak wspomniałem dobre losowanie , gafy zespołów przeciwnych , kiksy karne kartki no i sędziowie ;) ;) Gdzie tu porównywać Real do Bayernu 2013 albo do Barcelony 2015 ?? ich należałoby zestawić prędzej w kategorii kto większy fart czy oni w ostatnich 4 latach czy wybitna ekipa Chelsea 2012 ?? ;) ogromna szkoda dla futbolu , że taka drużyna wygrywała te rozgrywki tak często ale też należy zastanowić się gdzie byli inni bo z pewnością tej drogi im nie utrudnili.
Tutaj już jazda bez trzymanki, w 4 lata 3 razy wygrywali LM i wszystko to dzięki fuskowi. Zidane musi koniecznie zagrać w lotka. Raz może się udać, ale 3 razy na przestrzeni 4 lat zdobywać najwyższe larum w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych świata? A może twoja teza nie trzyma się rzeczywistości? Przemyśl to na chłodno.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
kurs na Real mocno kusi, nie mają żadnych urazów, CR7 na pełnych obrotach, powinni ich ograć na wyjeździe chociaż skłaniałbym się też w kierunku BTS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom