>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Panowie jest o co grać? zrobili mi debet na koncie na ponad 5 stówek, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ale jaja, najlepsze jest to, że mi rozliczyli kupon na plus (przyszło powiadomienie) i od razu zagrałem inny zakład, patrzę dziś rano a na koncie -520 zł hahah śmiech na sali po prostu. Jestem w 100% przekonany, że celnych strzałów było 7 bo oglądałem dokładnie od pierwszej do ostatniej minuty.
W pierwszej połowie było 5 celnych a w drugiej 2
No ciekawe jak byś wypłacił czy na koncie by było też zaznaczone na - czy może by ci wystawili fakturę... Dlatego nigdy nie przepadałem za graniem betów statystycznych bo ciągle coś jest nie tak... Miałem kiedyś sytuację taką z kartkami gdzie z kolei w UEFA było na moją korzyść, a buk nie chciał tego uznać... Tu ciągle dzieją się cuda w tych betach statystycznych... Tragedia...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ale jaja, najlepsze jest to, że mi rozliczyli kupon na plus (przyszło powiadomienie) i od razu zagrałem inny zakład, patrzę dziś rano a na koncie -520 zł hahah śmiech na sali po prostu. Jestem w 100% przekonany, że celnych strzałów było 7 bo oglądałem dokładnie od pierwszej do ostatniej minuty.
W pierwszej połowie było 5 celnych a w drugiej 2
oglądam właśnie replay drugiej połowy, bo według oficjalnego raportu w drugiej połowie był 1, a nie 2 celne strzały, nie wiem jakiegoś maila do tych dałnów można napisać, ale nie wiem czy to coś da i czy nie będą mieli nas w dupie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie jest o co grać? zrobili mi debet na koncie na ponad 5 stówek, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
No, ale o co chcesz grać ? Masz postawiony bet, jak wejdzie to ci skasują, jak nie będziesz miał minus na koncie i mogą cię dać do windykacji... Oficjalny raport UEFA to świętość, nigdzie tego nie podważysz... ????
Nic nie poradzimy:
Ale może jeszcze UEFA znowu zmieni... skoro prawda jest inna... To już lepiej jak coś pisać do UEFA żeby zmienili niż do buka...
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
ja ogladalem i widzialem 7, tak jak bylo to na koncu meczu. Czemu na 6 zamienili to nie mam pojecia, jest o co walczyc
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chyba najważniejszy jest protokół sędziowski... Może sędzia się pomylił, a wcześniej było liczone wg tego co było widać... Jak ktoś dobrze zna angielski niech pisze do UEFA... ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik

strzał Alcacera w światło bramki w 89 minucie bezdyskusyjny, także musi chodzić o strzał w okolicach 85 minuty, gdzie piłki przy strzale odbiła się od pleców kogoś i poleciała w światło bramki i tą piłkę złapał Lloris, no jak dla mnie to jest strzał celny, przecież gdyby Lloris tej piłki nie złapał to padłby gol, a gol można chyba nazwać strzałem celnym? według wszystkich stron z wynikami online to też był strzał celny, nawet na koniec meczu UEFA jak widać wyżej zaliczyła to jako strzał celny, żeby poźniej zmienić na zablokowany, wtf?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do tej bramki Ajaxu,to w piłce nożnej akurat obowiązuje zasada korzystna dla drużyny broniącej w myśl której sędzia nie może uznać bramki jeśli nie ma całkowitej pewności ,że ona padła.
Z tym,że w tym konkretnym przypadku wątpliwości nie dotyczyły piłki w bramce tylko,początku akcji bramkowej,co przed erą VAR w ogóle nie byłoby poruszane,gdyż ani główny ,ani liniowy nie sygnalizowali autu.
Ważną sprawą jest tutaj mylne przekonanie bardzo wielu osób (wyniesione jak mniemam z siatkówki,tenisa,tudzież z braku podstawowego wykształcenia matematycznego),że jeśli podstawa piłki jest poza linią,to jest aut.
Z tych powtórek które widzieliśmy tak to wyglądało - podstawa piłki - miejsce styku jej z murawą była za linią,ale jej część była jeszcze nad linią ( w rzucie z góry byłaby na linii),wg mnie kilka(2-3) centymetrów.
Jeśli ktoś uważa,że to strasznie stykowe polecam sytuację z meczu Roma - Sassuolo,gdzie do uznania samobójczej bramki Schicka zabrakło milimetra !
Inną kwestią która mogła być tutaj rozpatrywana na VARze była ewentualna ręka zawodnika Ajaxu i zapewne dlatego analizy trwały tak długo.
Co do kwestii strzałów to UEFA ma takie specyficzne widzimisię - strzał odbity,ale obroniony jest strzałem zablokowanym,a nie celnym,natomiast gdyby bramkarz przepuścił - to byłby to strzał celny( bo w wyniku niecelnego ani zablokowanego nie może paść bramka).
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
jakis mail do fify ktos zna do dzialu statystyk? bez jaj, te 6 nie moze zostac bo poprostu ich nie bylo, jawne walenie w ciula, trzeba pisac w pare osob i dzialac
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
Miałem kiedyś sytuację taką z kartkami gdzie z kolei w UEFA było na moją korzyść, a buk nie chciał tego uznać... Tu ciągle dzieją się cuda w tych betach statystycznych... Tragedia...
Dobrze pamiętam, że chodziło o rewanż Borussia-Malaga w sezonie 12/13 i kartkę po końcowym gwizdku? Jak się sprawa skończyła?
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
jakis mail do fify ktos zna do dzialu statystyk? bez jaj, te 6 nie moze zostac bo poprostu ich nie bylo, jawne walenie w ciula, trzeba pisac w pare osob i dzialac
Jak znajdziecie maila do odpowiedniego działu to ja chętnie do nich napisze po angielsku
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Awans Porto kurs 2.1
Strzelenie bramki i kontrola nad meczem. U siebie Porto jest mocne. Jakoś nie mam wiary we Włoskie ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj pogralem over 2.5 zoltej kartki zawodnikow Realu na live w meczu z Ajaxem. Bet mam rozliczony na minus. Gralem w Betrally. Kartke zolta dostal Carvajal oraz dwie zolte i w konsekwencji czerwona Nacho. W regulaminie jest tylko i wylacznie mowa o kartkach tak jak kiedys mieli w ofercie czyli po prostu over/under kartek bez rozdzielania na zolte. Ostatnio zmienili soft strony a regulamin zostal ten sam po staremu. Teraz w ofercie maja tylko bety na over/under zoltych kartek. Wiadomo jak jest bet bez rozdzielania na zolte to zawodnik z dwoma zoltkami i czerwem liczony jest jako 3 punkty bez liczenia tej drugiej zoltej. Tutaj jest bet na same zolte wiec teoretycznie w meczu bylo 3 zolte. Wiem, ze w 1xbet w becie na over zoltych kartek zawodnik moze dostac tylko jedna zolta. Kazda kolejna zolta i czerwona nie jest brana pod uwage. Ciekawe jak jest w tym przypadku. Orientuje sie ktos moze? Support od wczoraj nie odpowiada :]
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie żebym się smucił z odpadnięcia Realu już na tym etapie rozgrywek.Ale gra Ajaxu była znakomita,gospodarze nie potrafili nic zrobić by odwrócić losy spotkania,goście zagrali mecz życia w LM. co najważniejsze po raz pierwszy od trzech lat będziemy mieli innego zwycięsce LM .
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wczoraj pogralem over 2.5 zoltej kartki zawodnikow Realu na live w meczu z Ajaxem. Bet mam rozliczony na minus. Gralem w Betrally. Kartke zolta dostal Carvajal oraz dwie zolte i w konsekwencji czerwona Nacho. W regulaminie jest tylko i wylacznie mowa o kartkach tak jak kiedys mieli w ofercie czyli po prostu over/under kartek bez rozdzielania na zolte. Ostatnio zmienili soft strony a regulamin zostal ten sam po staremu. Teraz w ofercie maja tylko bety na over/under zoltych kartek. Wiadomo jak jest bet bez rozdzielania na zolte to zawodnik z dwoma zoltkami i czerwem liczony jest jako 3 punkty bez liczenia tej drugiej zoltej. Tutaj jest bet na same zolte wiec teoretycznie w meczu bylo 3 zolte. Wiem, ze w 1xbet w becie na over zoltych kartek zawodnik moze dostac tylko jedna zolta. Kazda kolejna zolta i czerwona nie jest brana pod uwage. Ciekawe jak jest w tym przypadku. Orientuje sie ktos moze? Support od wczoraj nie odpowiada :]
Totomix ma rozliczone żk więcej jak 2.5 i w sumie tak powinni wszyscy rozliczyć,Nacho dostał 1 a potem 2 żk i w konsenkwencji czerwoną,inaczej by było gdyby od razu dostał czerwień.
Trzeba się odwołać.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Kurs, że wszystkie zespoły dzisiaj strzelą jest zacny - 3.50, więc widzę value, ale pewnie jak postawie to ManU nie strzeli xD.
Chodzi mi też cały czas po głowie Porto - Roma, DW: 2:1 po 7.90. Wydaje mi się, że dogrywka bardzo możliwa, chyba wejdę na spokojnie za 150.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom