>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
W totolotku już zdjęte z oferty typy na zawodników , którzy są na pierwszym miejscu do wykartkowania , czyt. : Otamendi, Aguero , Ramos...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie a co sądzicie o sumie bramek z dzisiejszych meczów?
Moim zdaniem nie będzie tak overowo jak mogłoby się wydawać.
Real i Bayern z problemami w swoich ligach, ciekawe jak to się odbije na Lidze Mistrzów?
City po porażce u siebie pewnie będzie się chciało zrehabilitować ale jakiegoś wielkiego pogromu bym się nie spodziewał. Dodatkowo pewnie w którymś z meczów padnie wynik 0:0.
Under 25,5 goli w forBet po @1.75✅✅
Natomiast etoto ma under 24,5 goli po @2.00✅✅
Może macie inne przypuszczenia ale ja bym to tak widział
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szukałem Ramosa wszędzie, ale znalazłem tylko w etoto po 1.5... Te 5 to był bet kolejki. Otamendi jeżeli zagra choć wątpie to też złapie kartkę.
Moim zdaniem Otamendi wejdzie sobie w drugiej polowie tylko po to zeby zlapac kartke. Jesli zobaczycie go, ze wchodzi na boisko to bedzie to znak, ze wchodzi tylko po to zeby sie wykartkowac. Zlapac kartke u arbitra Gianluci Rocchi to zadna sztuka :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W totolotku już zdjęte z oferty typy na zawodników , którzy są na pierwszym miejscu do wykartkowania , czyt. : Otamendi, Aguero , Ramos...
A były kiedykolwiek ? Wczoraj specjalnie sprawdzałem Totolotka pod tym kątem i nie było betów na kartki zawodników w ogóle. Jak pisał rancho tylko było w Etoto.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
A były kiedykolwiek ? Wczoraj specjalnie sprawdzałem Totolotka pod tym kątem i nie było betów na kartki zawodników w ogóle. Jak pisał rancho tylko było w Etoto.
W dniu meczowym oferta jest poszerzana w totolotku. Dziś masz opcję grać na kartki danego zawodnika, ale oczywiście Ramosa czy innego Otamendiego nie znajdziesz w ofercie ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Moim zdaniem Otamendi wejdzie sobie w drugiej polowie tylko po to zeby zlapac kartke. Jesli zobaczycie go, ze wchodzi na boisko to bedzie to znak, ze wchodzi tylko po to zeby sie wykartkowac. Zlapac kartke u arbitra Gianluci Rocchi to zadna sztuka :]
Dokładnie tak to powinno wyglądać ???? Ja dziś &quot;zaspałem&quot; z kartkami zawodników, puściłem kartkę Ramosa po 1.42 w etoto i over 1.5 kartki Man City (skoro mają się wykartkować Otamendi i Aguero, plus zawsze ktoś może złapać jeszcze kartkę nieplanowaną. Dodałem do tego kartkę Alexa Sandro, który też ma dwie i jako że Juve nie ma sensownej alternatywy na lewej obronie to on również powinien się wyczyścić przed 1/8 LM
 
R 125

roger12

Użytkownik
Przecież to bezsens grania tych kartek po takich śmiesznych kursach jak 1,4 Było warto jak na początku buki spali po 4,0 na Aguero i Sandro po 2,75. Na żywo jak juz będzie można coś konkretnego zagrać.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
A były kiedykolwiek ? Wczoraj specjalnie sprawdzałem Totolotka pod tym kątem i nie było betów na kartki zawodników w ogóle. Jak pisał rancho tylko było w Etoto.
Już Ci odpowiadam.Dziś około godziny 9 rano sprawdzałem ofertę w aplikacji mobilnej totolotka i gdy chciałem zobaczyć na kogo można dać kartkę , wszyscy zawodnicy do wyboru byli z wizerunkiem myślnika zamiast kursu. wliczając w to Ramosa , Otamendiego i Aguero .Sprawdziłem tylko te dwa mecze pod tym względem (Roma-Real i Lyon - City ).Pomyślałem , że jeszcze przygotowują ofertę.Gdy około godziny 13 sprawdziłem już na normalnej wersji na laptopie , kursy już normalnie widniały lecz bez wyżej wymienionych zawodników.
Może to był jakiś błąd i docelowo totolotek miał nie dodawać tego do oferty ?
Ot cała historia.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Po prostu rok temu wprowadzono pewne obostrzenia do regulacji dyscyplinarnych, dlatego zawodnicy się nie kartkują. Niestety sprawdziłem to dopiero wczoraj wieczorem. Wyjasnienie poniżej, Artykuł 15, punkt 1, podpunkt c wyjaśnia wszystko:
suspension for two competition matches or a specified period for clearly receiving a yellow or red card on purpose
https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/UEFACompDisCases/02/48/23/06/2482306_DOWNLOAD.pdf
Z góry dzięki za reputę jeżeli uratowałem komuś dupsko na przyszłość :movember:
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
W której zakładce we Forbecie macie te zakłady łączone na mecz PSGLIV typu powyżej 1 bramki, powyżej 3 kartek, powyzej 8 rogów.
Za cholerę nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Po prostu rok temu wprowadzono pewne obostrzenia do regulacji dyscyplinarnych, dlatego zawodnicy się nie kartkują. Niestety sprawdziłem to dopiero wczoraj wieczorem. Wyjasnienie poniżej, Artykuł 15, punkt 1, podpunkt c wyjaśnia wszystko:
suspension for two competition matches or a specified period for clearly receiving a yellow or red card on purpose
https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/UEFACompDisCases/02/48/23/06/2482306_DOWNLOAD.pdf
Z góry dzięki za reputę jeżeli uratowałem komuś dupsko na przyszłość :movember:
Zasady zasadami a zawodnicy i tak beda grac to co im trener powie. Kto udowodni zawodnikowi ze sie chcial specjalnie wykartkowac? Wszedl wslizgiem i trafil w noge a nie pilke. Zdarza sie. To jest tak samo jak w F1. Nie mozna juz mowic zawodnikowi zeby przepuscil kolege czy troche zwolnil ale zawodnicy i tak to robia bo dostaja informacje ze musza zwolnic bo silnik sie przegrzewa. A po pieciu okrazeniach nagle sie naprawia i mozna jechac. Moze nie beda tego robic tak oficjalnie jak dotychczas ale beda. Zreszta zobaczymy dzisiaj co sie bedzie dzialo.
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Szkoda, że tego zapisu nie widziało się wczoraj i nie zachowało trzeźwej głowy. W moim przypadku wjechałem w te zakłady stawką po 1k pln ;/ Rozumiem, że to co rok temu Carvajal zrobił w doliczonym czasie powinno być karane, no ale jeśli Ramos, czy Aguero wczoraj po prostu by sfaulowali podczas walki, to jak mieliby niby zostać ukarani przez FIFA?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podliczmy, żeby mieć obraz statystyczny na przyszłość:
Kasuja sie przed polfinalami. Zagrozeni:
- Atletico Madryt: Gimenez⛔, Correa⛔, Costa⛔
- Real Madryt: Ramos ⛔
- Manchester City: Otamendi ⛔, Aguero ⛔
- Inter Mediolan: Perisic⛔, Brozovic⛔, Skriniar⛔
- Napoli: Rui ⛔
- Juventus: Sandro ⛔
- Valencia: Parejo ⛔, Gaya✅, Soler⛔
- Porto: Éder⛔ Militão⛔, Otávio⛔, Jesús Corona✅ (Porto juz pewne awansu)
Najlepiej to buki złapały januszy na Ramosa. W Etoto tuż przed meczem kurs był 1,28 ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Powiem Ci, ze Ramosem jestem bardzo zdziwiony. Z drugiej strony nie pomyslalem, bo kartkowicze moga poprostu nie wystapic w ostatnich meczach kolejki i wejda do cwiercfinalow czysci. Wiec to kartkowanie nie jest wcale zadnym pewniakiem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kwestia tego, że lepiej było i jest grać na kartki drużynowe, sprawdziło się wczoraj to w meczu City. Dwójka mogła się wykartkować, więc można było grać np. Over 1,5 kartki City po kursie ok. 1,7-1,8. Zakład wszedł, a nikt się nie wykartkował.
Jesli chodzi o obostrzenia UEFY, to dla mnie średni pomysł. Teraz mogą piłkarze po prostu faulować i jeszcze kończyć się może kontuzją np. A wcześniej pamiętam jak było choćby w polskiej lidze, gdy Arek Głowacki chciał się wykartkować parę lat temu przed ważniejszymi meczami, to po prostu wziął się za wykop z piątki i długo nie wznawiał gry, dostał kartkę za opóźnienie gry, podziękował sędziemu i gra toczyła się dalej, nikt nie ucierpiał, a to też element taktyki jest.
A jeśli chodzi o Aguero, to ciekawe, jakby z radości po bramce ściągnął koszulkę, to co? Uznane by to było za kalkulację? Równie dobrze mógłby to zrobić w emocjach, nie myśląc o kartce - nie do udowodnienia kwestia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem Ci, ze Ramosem jestem bardzo zdziwiony. Z drugiej strony nie pomyslalem, bo kartkowicze moga poprostu nie wystapic w ostatnich meczach kolejki i wejda do cwiercfinalow czysci. Wiec to kartkowanie nie jest wcale zadnym pewniakiem.
A to dzięki za info bo nawet nie wiedziałem, że jak zawodnik w ogóle nie wystąpi to też się czyści... No i po 2 teoretycznie to wciąż mogą się jeszcze wykartkować w ostatniej kolejce ? Jeśli tak to zagram na Ramosa... bo tak czy inaczej on się na pewno wyczyści. Jeśli by w ogóle nie grał to bet byłby rozliczony jako nieważny ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom