>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Bo spędza tam mnóstwo czasu i tak się nauczył ? A z jakim akcentem ma mówić ?
Z Polskim skoro jest Polakiem. Przez kilka lat mieszkałem w Nowym Jorku i jakoś w rozmowie z Polakami nie zaciągałem po amerykańsku. Mało tego nie przypominam sobie by mieszkając tam znał jakiegoś Polaka mówiącego z akcentem amerykańskim. Jedynie osoby urodzone w Stanach i uczące się od dziecka dwóch języków tak się wyrażały i to też nie wszyscy.
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
No widzisz a on się nauczył z akcentem amerykańskim. Nie widzę w tym jakiegoś większego problemu. Lepiej, że jest to akcent amerykański a nie francuski albo hiszpański. (Dużo na co dzień pracuje z tymi narodowościami w języku angielskim i wiem, że to może być udreka:LOL:).
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
WTA zawiesza turnieje tenisowe w Chinach i Hong Kongu.
Ciag dalszy afery wywołanej przez Shuai Peng, ktora oskarzyla czlonka chinskich wladz o napastowanie seksualne.

Steve Simon announces WTA’s decision to suspend tournaments in China


Shuai Peng oskarza byłego czlonka (m.in. bylego wicepremiera) tzadzacej w Chinach partii komunistycznej o napastowanie seksualne.

 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Czy ktoś z was miał możliwość wykupić subskrypcje na miesiąc WTA TV za 34 PLN. Ja próbuję to zrobić przez PayPal ale pobiera mi 6 zł i pisze na koncie PayPal w powiadomieniach preautoryzacja i dalej nie mam dostępu do meczy
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nanda wczoraj w kwalach do challengera, ugrywa 2 gemy ze slabym rywalem, nie grajac nic, a dzisiaj wygrywa ze 177 na swiecie Nava.Ten sport jest sprzedany, jak nie wiem co.

Nanda wczoraj na serwisie:

1-38%pilek wygranych
2-38%pilek wygranych

Dzisiaj

1-63
2-62

Gowno jakich malo
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dzisiaj ladnie Ons Jabeur zagrała u siebie jak ktoś nie wierzy ze zawodnicy z topu nie handlują niech sobie obejrzy ten mecz i przeanalizuje kursy :) Ons miała pilke na 4:1 w drugim secie i kurs na jej przeciwniczkę wtedy był kolo 25-30.napewno lokalna mafia tunezyjska nie miała o tym pojęcia :) 😀 😀
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj ladnie Ons Jabeur zagrała u siebie jak ktoś nie wierzy ze zawodnicy z topu nie handlują niech sobie obejrzy ten mecz i przeanalizuje kursy :) Ons miała pilke na 4:1 w drugim secie i kurs na jej przeciwniczkę wtedy był kolo 25-30.napewno lokalna mafia tunezyjska nie miała o tym pojęcia :) 😀 😀
Nie panikuj. Ogladalem mecz. Jabeur nie zagrała perfekcyjnego meczu , ale rywalka mocnymi uderzeniami tez na dużo jej nie pozwoliła. Widać bylo zaangażowanie Tunezyjki, ale zabrakło szczęścia.
Poza tym o jakim kursie 30.00 piszesz? Na co tyle placili? Jesli mówisz o kursie na wygraną Liu to wyniósł wtedy ok 3.00
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja nie rozumiem o co tu chodzi.Jabuer i tak wygrala drugiego seta, tobraz, a dwa pierwszego wziela liu, wiec z pewnoscia kurs nie byl 25 na nikogo.

Baena dzisiaj z Kopriva prowadzil w chellku 5-3.Nie dajac, do tej pory zadnego bp Koprivie.Przegral 5 7 06.10 gemow z rzedu 👍
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Tak samo można pisać o Tiafoe 2 secie, kto oglądał ten widział co on grał, a w 3 secie nagle przypomniał jak się gra i przebija :eek:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Tak samo można pisać o Tiafoe 2 secie, kto oglądał ten widział co on grał, a w 3 secie nagle przypomniał jak się gra i przebija :eek:
Przecież wiadomo ze handelek z Jakuzą w tle. Teraz Shapovalov w świetnej formie gra z Fritzem co prawie zawsze z nim wygrywał albo były zacięte mecze przy tym Fritz męczył bule z Moriyią z 3 setki rankingu i austrlijskum challengerowcem co gra slajsem tracąc z każdym sety a juz z Shapovalovem to dzisiaj gładkie 2:0 :) wal goni wal niestety. pozdro dla tych co mają na tyle pojętą głowę ze im się to potrafi w niej zmieścić i to też widzą
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Wszędzie ustawki widzicie. Za dużo internetu panowie:) czas w wziąć rakietę i zobaczycie jak detale potrafią zmienić oblicze spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga jest niesamowita.Kolejny raz, byla pod sciana, a mimo to wygrala mecz.Widac,ze jej forma nie jest topowa, ale wciaz jest o krok przed cala stawka.Alexandrova grala naprawde dobrze, ale przy 3-2 30 0* w trzecim, wrocily jej demony, czyli bledy, ktore mocno pomogly Idze wygrac.Alexandrova potrafi grac swietnie, ale przewaznie jej mozg nie nadaza, za umiejetnosciami i mnostwo psuje.Iga bedzie miec ciezko w finale, omal na clayu nie przegrala z Czeszka i jutro ciezki mecz ja czeka
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie panikuj. Ogladalem mecz. Jabeur nie zagrała perfekcyjnego meczu , ale rywalka mocnymi uderzeniami tez na dużo jej nie pozwoliła. Widać bylo zaangażowanie Tunezyjki, ale zabrakło szczęścia.
Poza tym o jakim kursie 30.00 piszesz? Na co tyle placili? Jesli mówisz o kursie na wygraną Liu to wyniósł wtedy ok 3.00
przyznaje jakos poye bało misie zupełnie z tymi setami nie ogladałem meczu tylko spojrzałem na flashscore w pewnym momencie :)

a to zabawne co napisałes z tym zeby samemu wziac rakiete. . ja akurat gram w tenisa. w sensie uprawiam ten sport w realu od ponad 18 lat z małymi przerwami.. obecnie znow trenuje od ok 3 lat znowu regularnie . mam juz calkiem niezły amatorski poziom ( w skali NTRP 4-4,5 ) i faktycznie miałem takie mecze z kolegami ze potarfił przegrac ktos seta z 5:0 i nikt tam nic nie ustawiał wiem ze to moze sie zdarzyc. takie same doswiadzcenia mam z amatorskiej piłki noznej ..
w tym roku znowu zaczałem grywać z dobrym kolegą( w tenisa) z ktorym grywałem lata wczesniej( wróciłem po jakims czasie do rodzinnego miasta ) Z tym kolegą jest tak ze jest bardzo ambitny i lubi grac na punkty . Natomiast ja majac w pamieci z przeszłosci ze czesto z nim wygrywałem ( prawie zawsze) i on sie po tym zniechecał ,tak ze tracił zapał do grania. POtem musiałem długo czeakc az mu sie znowu zachce( miesiące) . Dlatego w tym sezonie wiedzac ze ja poziomem bardziej mu odjechałem ( a chciałem miec sparing partnera bo w moim małym miescie mało ludzi umie grac w tenisa i bardziej zalezy mi na regularnym ogrywaniu i cwiczeniu niz na wygrywaniu ) wpadłem na plan ze sprobuje dopasowac swoja grę i urozmaicac ją w zaleznosci od wyniku meczu tak zeby był bliski/zaciety i dawac koledze czesto wygrywac ( mieszam zagrania ryzykowne cos tam sobie wymyslam cwicze i kontroluje cały czas wynik no i bawie sie tez troche w aktorstowo zeby kolega nic nie podejrzewał że daje mu wygrywac specjalnie ( kolega zna mnie dobrze i jest bystry ziom wiec sie musze starac zeby było wiarygodne bo inaczej nie chciałby ze mną tak grac )) . Po kilkunastu spotkaniach z nim w tym sezonie wszystko weszło mi w krew i robie to odruchowo te reakcje i wszystko wyglada naturalnie . Efekt taki ze kolega ma zapał jak nigdy, sam proponuje gre i ma banana na twarzy jak głupi po wygranych :) , kupił nową rakietę (a mega dusigrosz z natury) jemu powoli rosnie skill a ja mam kolejnego sparing partnera i cenne doswiadczenie w ustawianiu meczy bezzarobkowych:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Iga 49-1 w pierwszych setach,w 2022 roku.Masakra.Stawiajac na jej porazke, w pierwszym secie masz 2% szans na wygrana. Niesamowite.Jak narazie rollercoaster w finale, na korzysc Igi, zobaczymy co dalej.Niezly mecz
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Moze nie dziwne zwroty akcji, ale Antoine Bellier obecnie 177 na swiecie, ma tenisowe IQ rowne 0.Nie wiem jakim cudem on jest 177.Chlop przy niemal kazdej akcji(z 80,90%)leci do siatki,przy wlasnym podaniu.Serwis, i run do siatki.Niewazne czy 1szy,ktory jest solidny czy 2gi,ktory jest slaby. Virtanen mija go jak amatora.Szwajcar mial 43 i 2wlasne podania w tb.2x drugi serwis i 2x leci do siatki,po slabych atakach i Virtanen bierze tb do 4.Masakra,ten chlop, i oprocz serve and volley, nie wiele ma do zaoferowania.Na returnie praktycznie, nie istnieje.Radze go unikac kazdemu

I na koniec z 40-0 przy wlasnym podaniu przegral 5 pilek pod rzad🙂
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
dla mnie ewidentnie Murray odpuscił jak gra naprawde i psuje piłki to sie mega denerwuje i krzyczy normlanie/naturalnie da siebe. powienien byc wsciekly jakby naprawde Simon mu wyrwał tego drugiego seta a MUrray był spokojny cichy lekkie grymasy to dla mnie dowód na ewidenty wał . pytnie tylko czy pretekst był taki 1. Murray tak lubi Simona i są przyjaciłmi jak z filmu tajemice Brokeback Moutian i dba tak o jego uczucia ze mu oddał mecz 2 . Król Karol poprosił go w ramach stosunków Angia Francja ze wypada sie podłozyc 3 . organizatorzy go poprosili i powiedizli ze mu dadza za to duzo dzikich kart na rozne turnieje we francji 4 . Sir Andy dogadal sie z Simonem i sobie z lokalnymi mafiami obydwaj dorobili po kursie 50+ :) ludzie sie smieja ze amerykanie lubią wrestling i ustawiane widowiska a dzisiajszy mecz Murraya to taki własnie amerykanski wrestling
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez mnostwo osob interesujacych sie tenisem, czy tez stricte, ze srodowiska wiedzialo, ze Simon konczy.Czy Murray jest, az tak glupi, zeby fixowac i jeszcze to stawiac? Osobiscie watpie, ale m.i.n przez taki mecz Szkot, nie powinien byc juz nigdy porownywany do Djokovica,Federera a zwlaszca Nadala, ktory zawsze walczyl, jaki wynik by nie byl,i w jakim stanie zdrowia by nie byl
 
Do góry Bottom