>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lutek

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat, który będzie miał na celu wyłonienie jak najbardziej wyselekcjonowanych przezemnie typów z dwóch dyscyplin, w których czuje się mocno i pewnie, a mianowicie: Tenis &amp; Hokej (NHL).
Hokej oglądam regularnie, własciwie codziennie jeśli tylko praca mnie w tym nie ogranicza. Z tenisem bywa różnie i głównie na czas sezonu NHL (ok 5 miesięcy) udzielam się nieco mniej.
Zapraszam i życzę powodzenia.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oilers grają słabiutko w tym sezonie, do tego dochodzi straszna nieregularność i nieprzewidywalne zwroty akcji jakie funduje cały zespół. Na tym etapie team z Vancouver to zdecydowany faworyt, w dodatku przechodzący aktualnie swój bardzo dobry okres formy. Oilers wygrali w dwóch ostatnich meczach i uważam ,że to wystrczająco z ich strony, tak więc dziś zdecydowanie Nucks.

Vancouver Canucks OT @ Edmonton Oilers [1,70] PinnacleSports (3/10)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Predators jak i Avalanche to tacy typowi jeźdźcy bez głów i w ich aktualnej dyspozycji nigdy nie wiadomo, czego się tutaj można spodziewać. Jedno jest jednak pewne, Predators na własnym terenie są zespołem o znacznie większej wartości i tutaj tak na prawdę nadrabiają większość strat i grają na miłym dla oka poziomie. Ponadto dzisiaj omal nie sprawili niespodzianki w Chicago, podczas gdy Avalanche do samego końca męczyli się w Detroit. Ostatnio oba zespoły rozegrały dość wyrównany mecz, który tak się składa, że miałem okazję oglądać i przyznam szczerze, że Preds byli tam o niebo lepsi, stwarzali sobie znacznie więcej okazji, rozstrzeliwując ekipę Avs na całej strefie ofensywnej (34-24 w strzałach dla Preds), a szczęścia zabrakło niestety w dogrywce. Dziś oczekuję rewanżu z ich strony, tym bardziej, że Lawiny na wyjazdach to &quot;obraz nędzy bez pieniędzy&quot;.

Colorado Avalanche @ Nashville Predators OT [1,65] PinnacleSports (3/10)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom