>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luty w nPower Championship

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Kolejny miesiąc zmagań na zapleczu Premier League. Dziś końcówka 28 kolejki. Leicester - Middlesbrough. 29 kolejka na weekendzie. W sobotę derby Londynu. WHU - Milwall. WHU pozyskało wczoraj młody talent z Manchester United , Ravela Morrisona. Zapewne w sobotę go zobaczymy. Młody dość pewnie zmierzają po awans do Premier League. Ciekawie również powinno być w meczu Birmingham - Southampton. Obie ekipy również mają aspiracje do awansu.

Kursy na najbliższe mecze wg Unibet:

 
J 5

jgc

Użytkownik
Leicester - Boro
BTS - 1,7 zł ✅
Po powrocie Beckforda lisy grają jak młodzi wilcy :grin: wspomniany pan Jermaine wystąpił w trzech ostatnich meczach i ustrzelił 5 bramek. Dzięki jego powrotowi w gospodarzy wstąpił nowy duch, zaczęli w końcu grać i wygrywać z przekonaniem w swoje umiejętności. Widać, że gra ich znowu cieszy i stanowią spore zagrożenie dla dzisiejszych rywali. Boro w ostatnich meczach troche słabiej się spisuje, chociaż remis w pucharze z Sunderlandem pokazuje, że nie zamierzają składać broni w meczach z silnymi rywalami. Jeśli goście myślą poważnie o walce o PL to winni podejść do tego meczu na 101% a grać na wyjazdach to oni akurat potrafią (7-2-4).
Jeśli chodzi o typ to uważam, że Boro nie może pozwolić sobie na stratę punktów, z resztą znają wyniki wczorajszych meczów i wiedzą że przy ich wygranej mogą awansować na 4 miejsce. Za strzelanie bramek w obu ekipach odpowiadają takie nazwiska jak Beckford, Nugent, Konchesky, Emnes, eks celtowie McDonald, Robson.
Leicester po tym co pokazało w pucharach i meczu z Southampton powinno spokojnie coś ustrzelić. Z kolei goście na pewno czymś odpowiedzą bo nie wierzę, żeby po raz trzeci z rzędu w meczu ligowym stracili punkty w tak słabym stylu jak z Blackpool i Coventry. Jak będzie zobaczymy. Zapowiada się ciekawe widowisko.
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Birmingham – Southampton
Super zapowiada się w tej kolejce mecz Birmingham – Southampton. Za czystą jedynkę w Unibecie wyjąć można niezłą kasę – 2,10. I na gospodarzy właśnie opłaca się grać. Ubiegłoroczny spadkowicz z Premier League w styczniu złapał drugi oddech i konsekwentnie pnie się w górę tabeli. Birmingham w ostatnich pięciu meczach zanotowało komplet zwycięstw: 6:0 z Millwall w lidze, 1:0 z Wolves w Pucharze Anglii, 3:0 z Watford w lidze, 4:0 z Sheffield Utd znów w FA Cup i w końcu 4:1 z Leeds. „The Blues” wskoczyli na czwarte miejsce w tabeli, a do drugiego Southampton tracą już tylko pięć punktów. Niedzielny mecz będzie więc przysłowiowym starciem za sześć punktów ???? Jeśli gospodarze wygrają będą bardzo blisko drużyn, które bezpośrednio kwalifikują się do Premier League. A szanse na zwycięstwo mają duże, bo „Święci” nie wygrali w lidze trzech ostatnich meczów, a w sumie od początku stycznia zanotowali w nPower tylko jedno zwycięstwo. I to na boisku dostającego ostatnio niezłe baty Nottingham.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
West Ham United - Millwall 1 1,6✅

Lider rozgrywek podejmuje u siebie 4 od końca drużynę. Całkiem ciekawy kurs jak na to spotkanie więc można spokojnie zagrać. Gospodarze musza wygrać to spotkanie, aby utrzymać fotel lidera. West Ham po dobrym początku rozgrywek, zwolnił tempo. Ostatnio przytrafiła mu sie przegrana na wyjeździe z Ipswich 5:1, który jest mniej sąsiadem w tabeli dzisiejszych rywali Młotów. Jest to mecz derbowy, więc myślę że West Ham nie będzie chciało zepsuć humorów swoich kibiców. Millwall gra strasznie w kratkę. Potrafi wygrać mecz, aby później doznać 2-3 porażek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
West Ham - Millwall Już dzisiaj o godzinie 13:30 czasu Polskiego dojdzie do pojedynku pomiędzy West Ham United a Millwall. Młoty Sama Allardayce ciągle utrzymuję się w czubie tabeli i pewnie dążą do powrotu na piłkarskie salony jakim jest Premier League, Ostatni mecz z Ipswich to totalna wpadka Młoty zostały rozbite 5:1 :!:. Co nie obiło się echem w Anglii a stało się wręcz sensacją. Teraz zespół na pewno będzie chciał się zrehabilitować swoim fanom którzy jak wiemy są im wierni zawsze. Trener jest zachwycony nowymi wzmocnieniami a są to : Ravela Morrisona z Manchesteru United, Nicky&#39;ego Maynarda z Bristol City i Ricardo Vaz Te z Barnsley. Wcześniej do klubu dołączył George John na zasadzie wypożyczenia oraz Joe Dixon także obiecujący piłkarze i uzupełnienie do Nolana i spółki. Na Upton Park gdy trzy rozgrywał tam West Ham swoje trzy ostatnie mecze kończyły się one zwycięstwami z Barnsley, Coventry City oraz Nottingham Forest. Millwall zajmuje zaledwie 21 lokatę w 28 meczach udało im się zdobyć zaledwie 29 punktów. Do składu West Hamu wraca Noble który musiał opuścić plac gry w meczu Ipswich już w pierwszej połowie, jednak już z nim wszystko w porządku i wraca do gry. Szansę na debiut w tym spotkaniu mają także Ravel Morrison, Nicky Maynard i Ricardo Vaz Te. Do kadry wraca także Demel jednak jego szansę na występ są 50 na 50. Na pewno nie zobaczymy w tym meczu Papa Bouba Diop. Młoty nadal są liderem i mają 2pkt. przewagi nad Świętymi którzy dzisiaj grają z Birmingham które ostatnio jest w niezłym gazie a w przypadku wygrania spotkania przez zespół Allardayce mogą odskoczyć na bezpieczne 5pkt. Szansa jest trzeba tylko wygrać :!:.
Win West Ham United @@ 1,58 ✅ ✅

Inne typy z Npower :!:

Boro - Crystal Palace 1 @@ 1,78 ⛔ mecz był ciekawy
 
J 5

jgc

Użytkownik
Watford - Barnsley X 3,3 zł
Typowanie wyników 1x2 z udziałem drużyny Barnsley należy w tym sezonie do najtrudniejszych, gdyż ta ekipa jest nieprzewidywalna. Tym razem również ciężko jest przekonać Was o słuszności tego typu, chociaż statystki konfrontacji między dzisiejszymi rywalami pokazują jasno, że mecze są zacięte i często dzielą się punktami. Pierwszy mecz obecnego sezonu również zakończył sie podziałem punktów przy wyniku 1:1. Przy okazji dodam, że goście nie zremisowali meczu ligowego od 20 kolejek, co również może być argumentem przemawiającym za wynikiem remisowym w dzisiejszej potyczce.
Gracze Watford spisują się w lidze średnio, bo okupują 18 pozycję przy bilansie spotkań 8-9-11 z czego 5-4-5 u siebie. Biorąc pod uwagę to, że Watford często remisuje (jest to trzeci wynik w lidze) oraz to, że ostatnie takie zdarzenie miało miejsce 5 kolejek temu, uważam że stać ich na kolejne zgubienie punktów właśnie dziś i właśnie przeciwko drużynie Barnsley.
Poza tym krótko:
Cardiff - Blackpool 1 1,85 zł
Przy wygranej gospodarzy możliwy jest awans na pierwszą pozycję w tabeli. Myślę, że Cardiff dysponuje na tyle silną paką, że bez problemu poradzą sobie z gośćmi tym bardziej, że Blackpool w ostatnich 3 meczach wyciągał wyniki w ostatnich minutach i sekundach meczu. Taki stan rzeczy trudno będzie powtórzyć przeciwko Cardiff i wg mnie gospodarze powinni wygrać.
M&#39;Boro - Crystal Palace 1 1,7 zł
Birmingham - Southampton BTS 1,7 zł
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dzisiaj meczyk Birmingham - Portsmouth. Jedno co mi się rzuciło bardzo w oczy to bardzo wysoki kurs na over w tym meczu. Zawodnicy z Birmingham uczynili swój stadion twierdzą nie do zdobycia w tym sezonie. W tej chwili ich bilans bramkowy spotkań rozegranych u siebie to 22-6! Naprawdę imponuje. I mimo, że tracą bardzo mało bramek to over jak najbardziej prawdopodobny. 3 razy potrafili nawet zakończyć spotkanie wynikiem 3-0 i samemu przekroczyć linię 2,5. Co do gości to myślę, że mogą powalczyć o remis i mogą coś strzelić. Strzelili w ostatnich dwóch spotkaniach wyjazdowych i nawiązali walkę z mocnym Cardiff czy Peterborough. Dodać trzeba, że ostatnie spotkanie na stadionie Birmingham skończyło się 0-0 z mocnym Southampton i myślę, że po tym meczu pozostał lekki niesmak w szeregach gospodarzy. ???? Kurs na over 2,5 to 2,14 w Pinnacle. Ja osobiście pobieram over 2 azjan po kursie 1,55 w bet365. ????
Over 2 - 1,55 ⛔ 1-0
e/ no niestety dużo bramek nie zobaczyliśmy ???? a okazji było co niemiara zwłaszcza po stronie gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Ech.. przeklęty przycisk myszki cofania stron w przeglądarce - wszystko się skasowało.
No to od nowa: dobrze, że więcej ludzi zaczęło dawać tutaj typy. Kolejka na śniegu może sypnąć niespodziankami, ale postaram się jak zwykle w miarę przybliżyć o co chodzi. Wyniki jak zwykle tylko dla sprawdzenia siebie samego.
Barnsley - Birmingham // przelozony
Obie drużyny bez nowych zmartwień w składzie. Gospodarze są nieobliczalni, a do tego u siebie tylko raz nie strzelili bramki. Goście natomiast myślą co raz poważniej o awansie i są na fali, dlatego stawiam ich w roli faworytów, chociaż nie będzie łatwo. Do tego chcą z pewnością rewanżu za 1-1 w pierwszym meczu. 1-2 lub 1-3 wydaje się prawdopodobne.
BTS @ 1.66
1 połowa powyżej 1,5 gola @ 2.75
Birmingham to win @ 2.10
Wynik 1:3 @ 15
Hull - Bristol City
Gospodarze wypadli z miejsca premiowanego udziałem w playoffach, chociaż te są jak najbardziej w ich zasięgu. Do tego służą mecze takie jak ten. Goście przyjeżdżają bez 4 podstawowych graczy, a do tego 2 kolejnych może nie zagrać. Wprawdzie Hull notuje średnio 1 bramkę na mecz, ale myślę, że inny wynik niż ich wygrana będzie niespodzianką.
Hull to win @ 1.72 ✅ 3-0
Hull tylko strzeli @ 2.50 ✅
Wynik 2-0 @ 7
Ipswich - Middlesbrough //przerwany
Gospodarze po rozgromieniu lidera dwie kolejki temu aż 5-1 i wygranej z Coventry 3-2 w ostatniej kolejce podejmuje kolejną drużyną z czołówki, która jest w dołku i ma kłopoty kadrowe. Oczywiście goście są faworytem patrząc na układ w tabeli, ale nie wydaje mi się, żeby wywieźli więcej niż remis. Tym bardziej, że taki wynik padł w pierwszym meczu. Stawiam 60/40 na gospodarzy.
BTS @ 1.66
na Ipswich +0,5 jest za niski kurs, dlatego gram Ipswich @ 2.25
Wynik 2-1 @ 9
Leeds - Brighton
Mecz sąsiadów w tabeli, których dzieli tylko różnica trzech.. goli. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 3-3. W drużynie gospodarzy nie ma nowych problemów, natomiast u gości nie zagra pomocnik Matt Sparrow, który obejrzał czerwony kartonik w ostatnim meczu. Obie drużyny mają tylko 2 punkty do strefy play off i z pewnością zapowiada się ciekawy mecz. Jak dla mnie faworytami są gospodarze, ale goście ostatnio nic nie przegrywają dlatego wybiorę coś innego.
BTS @ 1.72 ✅ 1-2
gol przed 29&#39; @ 1.83 ⛔ 77&#39; 1 gol
Wynik 3-2 @ 26
Leicester - Cardiff
Kolejny z rzędu mecz-rewanż, gdzie pierwszy mecz zakończył się remisem. Jak pisałem ostatnio gra lisów bardzo mi się podoba. Widać to zresztą po wynikach. W ostatnim meczu przegrali wprawdzie z Brighton, ale było w tym meczu trochę kontrowersji (Lisy kończyły mecz w 8!!!), jak choćby czerwona kartka dla napastnika Jermaine Beckforda. Lisy złożyły odwołanie i zagra on już w meczu z Cardiff. Należy wspomnieć, że w ostatnich 6 meczach zdobył 4 bramki, więc z pewnością jego brak byłby poważnym osłabieniem dla drużyny. Drugą czerwoną dostał pomocnik Neil Danns i w tym meczu nie zagra. Napastnik Nathan Delfouneso, który doznał kontuzji w doliczonym czasie gry wciąż może nie być pewny gry przeciwko Brighton. Nieobecny są nadal: pomocnik Andy King, napastnik Martyn Waghorn, Darius Vassell and Jeffery Schlupp oraz obrońcy Sol Bamba i John Pantsil, którzy grają w Pucharze Narodów Afryki. Goście natomiast zagrają w niemal pełnym składzie i wygrana może przybliżyć ich do awansu. Stawiam na walkę przede wszystkim i mimo wszystko skłaniam się ku gospodarzom.
under 2,5 @ 1.72 ⛔ 2-1
Leicester @ 2.25 ✅
Wynik 1-0 @ 7
Ponadto polecam (przepraszam za brak opisów, ale się spieszę):
Peterborough - West Ham BTS @ 1.72, West Ham @ 2.00 //przelozony
Blackpool - Portsmouth Blackpool @ 1.66 ⛔ 1-1
Powodzenia! ????
 
J 5

jgc

Użytkownik
Leicester - Cardiff BTS 1,8 zł ✅
stawka 9/10
Dla mnie porażka Cardiff w ubiegłej kolejce jest rozczarowaniem, myślę że tym razem powalczą o 3pkt chociaż przeciwnik bardzo mocny. Cardiff na wyjazdach bardzo często remisuje i często są to remisy bezbramkowe. Tym razem uważam, że i gospodarze i goście będą chcieli wywalczyć 3pkt i zobaczymy kilka bramek. Leicester u siebie gra ofensywny, ładny futbol i nie wierzę żeby przestraszyli się przeciwnika. W dwóch ostatnich spotkaniach dobyli zaledwie 1 punkt a ich ambicje na pewno sięgają wyżej.
Blackpool - Portsmouth X 3,55 ✅
Buki wskazują jednoznacznie gospodarzy jako faworyta tego meczu. Ok są w dobrej formie, potrafili zaskoczyć Cardiff, grają dobrze w pucharze ale ja pamiętam nadal dwie ostatnie potyczki na własnym boisku które kończyły się ich wygraną praktycznie w ostatnich sekundach meczu. Fakt jest taki, że forma gości jest raczej nieustabilizowana, grają w kratkę. W ostatnim spotkaniu z Birmingham nie mieli zbyt dużo do powiedzenia ale gospodarze zdobyli bramkę dopiero w 86 min. Wydaje mi się, że Portsmouth przyjeżdża tutaj po 1 pkt i uda im się go wywalczyć - w lepszym bądz gorszym stylu...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Birmingham City - Hull City
Gospodarze spotkania niepokonani od 12 spotkań :!:. Zaczynają dochodzić do słowa w Npower Championship już zaledwie 6pkt. starty do lider i 5pkt. do drugiego Southampton który w dodatku rozegrał jedno spotkanie więcej także podopieczni Hughtona osiągnęli fantastyczną formę. Goście popularne Tygrysy które na ostatnie siedem spotkań to cztery porażki i trzy wygrane. Warto tutaj dodać że Birmingham jest niepokonane na własnym terenie od 16 spotkań :!: w Npower nikt nie jest pod tym względem na teraźniejszą chwilę lepszy. Fantastyczny duet napastników Marlon King wraz z Zigicem który potrafi grac jak mało kto w powietrzu. W dodatku goście mają problemy w ławką rezerwowych o tyle co pierwszy skład jest to wartościowych zmienników brak. W Birmingham wzmocniono obronę Ridgewell który nie miał szczęścia gdy już trafiał do Premier League to trapiły go kontuzje. W tym spotkaniu faworytem są i będą gospodarze po kursie 1,80
Win Birmingham @@ 1,80 ⛔
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Debiutuje w tym temacie więc proszę o wszelkie wyrozumienie. Zgadzam się z typem który podał Doberaman. Od siebie dodam parę słów na temat tego spotkania.
Hull ogólnie mało strzela goli co do meczów wyjazdowych na 14 spotkań aż 11 zakończyło się poniżej 2,5gola w tym 4 ostatnie mecze wyjazdowe. W ostatnich 5 meczach Hull zanotował 4x under 1x over. Jeśli chodzi o Birmingham to w meczach przed własną publicznością w 15 meczach 9x notowano under 2,5 w tym dwóch ostatnich meczach. Hull zajmuje 6 miejsce z kolei ,,niebiescy&#39;&#39; 3 miejsce dzieli je różnica 1pkt. Przypuszczam że nie będzie to mecz otwarty obie drużyny przystąpią ostrożnie do tego meczu bo mają o co walczyć liczę na zwycięstwo Birmingham 1:0 2:0
Birmingham - Hull --&gt; Under 2,5 golas 1.62 Tobet ✅

Kolejne spotkanie które chcę zaproponować to:
Cardiff - Peterborough
Na początek wezmę pod lupę ekipę gospodarzy która zajmuje 4 miejsce. z dorobkiem 50pkt. do lidera tracą 6pkt tak wiec mają o co grać. U siebie Cardiff bilans ma następujący (9-2-3) 28:19 na 14 spotkań 9x notowano over w tym ostanie 4 mecze u siebie zakończyły się wynikiem powyżej 2,5gola. Na 14 spotkań przed własną publicznością 13-krotnie zdobywali co najmniej 1 bramkę z kolei stracili 9x a w 5 meczach zanotowali czyste konto. Średnio u siebie zdobywają 2 bramki a tracą 1,36. Uważam ze drużynę gospodarzy stać na zdobycie 2-3 bramek w tym spotkaniu. Liczę tutaj na dwóch najlepszych strzelców drużyny Kenny Miller (9goli) i Peter Whittingham (8goli).
Czas na drużynę gości Peterborough United zajmuje 18 miejsce ma 9pkt przewagi na strefą spadkową. Jest to ekipa która zdobywa dużo goli jak również traci sporo goli (46:48) W meczach wyjazdowych bilans tej drużyny wygląda następująco (3-5-7) 18:23 na 15 spotkań notowano 8x over choć ostatnie 5 spotkań to wyniki underowe bardziej overowo prezentują się u siebie ale to nie zniechęca mnie do typowania w tym spotkaniu dwóch opcji. Na 15 spotkań wyjazdowych 12-krotnie zdobywali co najmniej bramkę i aż 14 -krotnie tracili bramkę w meczach wyjazdowych. Poza tym od 5 spotkań nie zdołali wygrać meczu. Dodam ze w ostatniej konfrontacji bezpośredniej wynik był następujący:
2011-10-18 Peterborough - Cardiff 4-3

Cardiff win --&gt; 1.60 Tobet ✅
BTS --&gt; 1.72 Tobet ✅
Over 2,5 golas --&gt; 1.70 Tobet ✅

Powodzenia ;)
E: To debiut udany w najbliższych dniach trzeba się przyjrzeć kolejnej kolejce oby tylko czas pozwolił.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
pilka nozna, anglia, 14.02.2012. godzina 20.45

west ham - Southampton
over 3,5
3,75
william hill
analiza:
Dzis o godzinie 20.45 zostanie rozegrane spotkanie na zapleczu ligi angielskiej pomiedzy West Ham a Southampton. Jest to mecz w ramach 31 kolejki. Zagrają ze sobą lider z viceliderem wiec zapwoaida sie na bardzo ciekawy i zaciety mecz. Obie ekipy dzieli 1 punkt jednak west ham jeden mecz ma zalegly. Wygrana dla ktorejs z ekip bedzie oznaczac bliski awans do upragnionej premier league.
Przejdzmy do bardziej szczegolowych statystyk..otoz gospodarze mają rozegranych jak dotychczas 29 spotkan z czego 17 wygrali, 5 zremisowali i 7 przegrali. Ich bilans bramkowy to 46-30 wiec jak widzimy strzelaja sporo bramek ale i tracą..nie ma ta druzyna zelaznej defensywy mimo ze są liderami. Jesli chodzi o gosci to na koncie mają 14 wygranych, 7 remisow i 7 porazek. w bramkach 47-27..podobnie do ich dzisiejszych przeciwnikow. Jak widzimy statystyki obu klubow są podobne, niemalze identyczne. Jesli chodzi o forme w ostatnich meczach to west ham na ostatnie 8 spotkan zdobylo 16 pkt a southampton 11 wiec o 5 oczek gospodarze zdobyli wiecej. Mysle ze obu klubom bedzie bardzo zalezalo na komplecie punktow. Jesli wpadnie szybko bramka, w poczatkowych minutach meczu to spotkanie moze nabrac rumiencow..druzyna przegrywajaca bedzie musiala zaryzykowac i zaatakowac by strzelic gola, jednak narazając sie na kontry przeciwnika. Ja w tym meczu stawiam over 3,5 na co kurs wynosi 3,75. Mysle ze jest to oplacalny iw art ryzyka kurs zwlaszcza kiedy graja dwie dobre druzyny z sasiadujacych miejsc..to bedzie cios za cios. Southampton w tym meczu na pewno bedzie liczyc na swojego najlpeszego strzelca w druzynie ale jak i narazie w calej lidze..mowa o Lambercie kotry ma na koncie 16 goli. West ham bedzie bazowac na druzynie, kolektywie, nie ma znacząco sie wyrozniajacego zawodnika, caly zespol pracuje na wynik. Jest to fizyczny ale i zarazem techniczny futbol. Mysle ze aktywni kibice jednych i drugich dodadza skrzydel zawodnikom na boisku i bedą wpadac gole.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
W sobotę tylko siedem meczów z różnych względów. Maly prognostyk poniżej (dokładne wyniki spotkań jak zwykle tylko dla mnie). Wszystkie mecze o 16 czasu polskiego.
Barnsley - Portsmouth
Mecz dwóch drużyn z dołu tabeli, które ostatnio grają mizernie. Widziałem gości jakiś czas temu i rzeczywiście prezentują się nieciekawie. Na ostatnie 10 meczy wygrali 3 i chociaż spadek im raczej nie grozi, to jednak z taką grą zakończą sezon tuż na strefą spadkową. Do tego w drużynie mają szpital. Na mecz z Barnsley przyjeżdża... 14 zawodników, plus kilku juniorów. Gospodarze mają nieco lepiej, choć ich gra pozostawia również wiele do życzenia. Kontuzjowany jest tylko obrońca Bobby Hassel i w kadrze pojawi się dwóch nowych graczy, ale zaczną oni raczej mecz z ławki. Gospodarze mieli walczyć o playoffy, ale spadli nisko i do tego pałają chęcią rewanżu za 0-2 w pierwszym meczu i przyznam, że mają spore szanse dostać 3 punkty. Liczę na dużo goli i wczesne strzelanie.
Aha - Portsmouth prawdopodobnie zostanie ukarany odjęciem min. 10 punktów (takie małe info).

Barnsley @ 2.10 ✅ 2-0
Gol przed 29 min @ 1.83 (miałem dać BTS ale jest tylko 1.72) ⛔ 0-0 // trochę pojechałem
over 3.5 @ 3.40 ⛔
plus bonusowo - 1 połowa gole pow. 2,5 @ 8 ⛔ taaa
wynik 4-1
Crystal Palace - Watford
Krótko. Mistrz remisów kontra sąsiad w tabeli. W pierwszym meczu CP poradziło sobie gładko i wygrali 2-0, ponadto w 5 ostatnich wygrali 4 razy i raz zremisowali. Obie drużyny z niezmienionych składach i bez nowych kontuzji. The Eagles muszą w końcu przełamać w końcu niemoc ligową - ostatni mecz w lidze wygrali 7 kolejek temu. Myślę, że to dobry moment.
BTS @ 1.90 ⛔ 4-0
Crystal @ 2.25 ✅
Wynik 3-1
Ipswich - Cardiff
Gospodarze faworytem? Jeszcze kilka spotkań temu można by się postukać w głowę przy takim stwierdzeniu, ale obecnie tak właśnie jest. Obie drużyny zagrają bez nowych kontuzji, a smaczku dodaje fakt, że przeciwko gościom zagra ich były napastnik - Michael Chopra, który w ostatnich 3 meczach zdobył 4 gole. Statystyki przemawiają za Ipswich - są na fali. Wygrali 3 ostatnie mecze, w tym z West Ham wysoko i do tego w pierwszym meczu z Cardiff zremisowali 2-2. Goście w 3 meczach zdobyli 3 punkty. Najpewniejsze wydaje się BTS i ... remis.
BTS @ 1.61 ⛔ 3-0
Remis @ 3.30 ⛔ // bardzo dobrze zagrali. Aż miło było oglądać. Widać, że poprzednie wyniki były nieprzypadkowe
Wynik 1-1
Leeds - Doncaster
Nie ma się co rozpisywać. Mimo braku trenera w Leeds (tymczasowym trenerem jest Neil Redfearn) to oni są faworytem co potwierdzają kursy. U gospodarzy nie zagra Fabian Delph, który doznał kontuzji kolana. Poza tym w obu drużynach bez zmian. W pierwszym meczu było 3-0 dla Leeds, więc każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie niespodzianką, tym bardziej, że goście to czerwona latarnia ligi i są kompletnie bez formy.
Leeds @ 1.57 ✅ 3-2
1 połowa powyżej 1,5 gola @ 2.5 ⛔ 0-1
Wynik 3-1
Nottm Forest - Coventry
Mecz ciężki do wytypowania. Dla obu drużyn jest to mecz o 6 punktów i będzie to z pewnością mecz walki i uważnej gry szczególnie w obronie. Gospodarze mają nadzieję, że w składzie pojawi się najlepszy strzelec drużyny Marcus Tudgay, który ostatnio zmagał się z kontuzją. Ponadto nic nowego w składach. Osobiście skłaniam się ku niskiemu remisowi 0-0 lub 1-1. (chyba, że zagra Tudgay to może coś wbiją:p)
Remis @ 3.75 ⛔ 2-0
Wynik 0-0
Peterborough - Bristol City
Kolejny mecz sąsiadów w dole tabeli. Obie drużyny mają kiepską serię i brak światełka w tunelu. Do tego w najbliższym meczu w każdej pojawił się nowy kontuzjowany zawodnik - u gospodarzy Gabby Zakuaini, a u gości Cole Skuse. Statystyki natomiast są bardzo ciekawe. Bristol City nie przegrało na London Road od 2001 - widać mają patent. BTS wydaje się tu najbardziej prawdopodobne.
BTS @ 1.66 ⛔ 3-0
i dla value Bristol City @ 3.00
Wynik 1-2
Southampton - Derby
Czy gospodarze wracają na właściwe tory? Cieżko powiedzieć. Niby wygrali z Barnsley 2-0 i zremisowali z West Ham 1-1, ale czy to był jedynie zryw czy rzeczywiście machina znów działa? Derby też jakby ostatnio spuściło z tonu i playoffy się oddalają. U Świętych nie zagra obrońca Frazer Richardson i poza tym nie ma żadnych nowych problemów, a u gości mogą nie zagrać pomocnik Craig Bryson and obrońca Gareth Roberts. Ostatnie 5 meczy z 7 między tymi drużynami skończyło się podziałem punktów i taki właśnie wynik chodzi mi po głowie (oczywiście sercem życzę Świetym zwycięstwa ???? ✅
Remis @ 3.80 ⛔ 4-0
Wynik 1-1
// nie pamiętam kiedy ostatni raz wszystkie mecze wygrali gospodarze i w sumie poza Leeds były to całkiem pewne zwycięstwa do zera! A ja szukałem niespodzianek na siłę ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Barnsley - Pompey
Spotkanie dwóch drużyn walczących o utrzymanie w tym sezonie. Jednak w tej konfrontacji lepiej wyglądają gospodarze ponieważ Pompey ma poważne kłopoty finansowo kadrowe, w drużynie zostało zaledwie 17-graczy drużynę uzupełniają juniorzy, W dodatku na klubie wisi kara odjęcia 10pkt co dałoby Pompey walkę o utrzymanie do samego końca(wiele serwisów odjęło już Pompey 10 pkt jednak oficjalnego pisma w tej sprawie niema dopiero ma się pojawić w poniedziałek!!!). W dodatku w tym tygodniu ma się pojawić człowiek z federacji by sprawdzić klub od środka czy coś znajdzie ? czas pokaże. Problem jest większej natury Aplleton nie skorzysta dzisiaj z usług Varneya, Lawrenca, Norrisa, Etuhu, Ben Haima, Halforda, Warda i Rochy. Jak widać braki są poważne i będzie ciężko skompletować porządny zespół, Gospodarze natomiast jeśli mają zamiar w tym sezonie walczyć o spokojne utrzymanie takich rywali ogrywać muszą :!:. Patrząc na to wszystko bardzo optymalnie widzę tylko zwycięstwo Barnsley.
Win Barnsley @@ 2,60 ✅ ✅

-------------------------------------
Dodatkowe Typy :
Leeds United - Doncaster Rovers 1 @@ 1,70 ✅



Doberman gdzie masz kurs 2.60 na zwycięstwo Barnsley? Monitoruje ten rynek od kilku dni i nic powyżej 2.40 nie miało miejsca.
Gdybyś monitorował i miał o tym pojęcie wiedziałbyś ile nastąpił spadek od godziny porannej. I nie zadawał takich pytań
Pozdro
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
Doberman gdzie masz kurs 2.60 na zwycięstwo Barnsley? Monitoruje ten rynek od kilku dni i nic powyżej 2.40 nie miało miejsca.

Podawałem wczesniej podobny typ ale został usuniety wraz z kontem wiec mam nadzieje ze tym razem nie łamie regulaminu i podpisuję się pod tym typem.

Barnsley - Portsmouth
TYP: 1
KURS: 2.30 Bwin
✅

W zespole angielskiej ligi Championship Portsmouth FC w sobotnim, wyjazdowym spotkaniu z Barnsley może nie zagrać nawet ośmiu zawodników. Na pewno na boisku nie zobaczymy Liama Lawrenca i Kelvina Etuhu oraz dwójki najlepszych strzelców drużyny, napastnika Luka Varneya i pomocnika Davida Norrisa. Bardzo nie pewny jest występ obrońców Ricardo Rochy i Joela Warda oraz pomocnika Grega Halforda. Natomiast obrońca reprezentacji Izraela Tal Ben Haim by móc wystąpić w następnym spotkaniu będzie musiał wziąć zastrzyki przeciwbólowe. Wszyscy wymienieni gracze poza napastnikiem Kelvinem Etuhu to podstawowi gracze Pompey.
Tak duża liczba kontuzji to prawdziwy cios dla borykającego się z ogromnymi problemami finansowymi klubu, który do rozgrywek ligowych zgłosił tylko osiemnastu zawodników. Sytuacja jest na tyle poważna, że klub poprosił władze ligi by móc awaryjnie wypożyczyć graczy z innych zespołów mimo zamkniętego okienka transferowego. Portsmouth w trzydziestu spotkaniach zdobył trzydzieści pięć punktów i zajmuję obecnie osiemnaste miejsce w tabeli.
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
Doberman skąd ta wrogość u Ciebie? Zadałem proste pytanie i nadal nie udzieliłeś odpowiedzi, jeśli twierdzisz że kurs 2.60 był to podaj bukmachera. Każdy się może pomylić zarówno ja, jak i Ty.
Dlaczego też sądzisz, że nie mam o czymś pojęcia? znamy się? Płytkie wnioski wyciągasz, a ja tylko grzecznie zapytałem skąd taki kurs ????
Ponawiam więc pytanie, gdzie był taki kurs wg Ciebie specjalisto od monitorowania rynków? Ja na swojej stronie w przeciwieństwie do Ciebie podałem ten typ już w czwartek i od tam tej pory monitorowałem zmiany kursów. Na otwarcie najwyższy był 2.30, później 2.40 (np. w WilliamHill) i większego nie było. Azja wystawiła kursy dopiero dziś (w sobotę) i również nie było wyższego kursu.
Proszę więc o odpowiedź na moje proste pytanie - w przyrodzie nic nie ginie i historie kursów można sprawdzić, a może jest jakiś bukmacher o którym jeszcze nie słyszałem... Z ogromną ciekawością czekam wiec na odpowiedź, człowiek całe życie się uczy więc nic mnie nie zaskoczy. Mam nadzieje, że skleroza Cie nie dopadnie ????
Wracajac do Portsmouth to kara 10 punktów została już wczoraj potwierdzona przez władze ligi. Nie wiem na jakie &#39;pismo&#39; czekasz, ośmieszasz się podwójnie ???? Żyjemy w czasach internetu i takie oświadczenie można było przeczytać już wczoraj, a co więcej nie trzeba być takim specjalistą jak Ty i czekać na specjalne pismo do poniedziałku - wystarczy wejść na oficjalną stronę ligi.
Sądzac po avantarze i roczniku 90&#39; ledwo zdałeś maturę, o ile zdałeś, a już chciałbyś rozstawiać innych po kątach. Troche więcej pokory bo jak na tak młodego dobermana jesteś bardzo wyszczekany ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ciebie by się przydało rozstawić po kontach, założyłeś pseudo strone o kontuzjach macie 2 strony i kopiujecie tylko kontuzje co jest żałosne to już wasza sprawa. Po co tutaj wchodzisz i niby piszesz a tak na prawdę próbujesz swoją pseudo stronkę wypromować jest coś takiego kozaku jak Oferta Dnia w bukmacherakch i tam są wyższe kursy było właśnie 2,60 ale ty widocznie o tym nie słyszałeś. A mój rocznik niech zostanie nurtującą cię tajemnicą. Pozdro i wracaj mam nadzieje na tą twoją pseudo strone i bloga.....
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
ma ktos info czy wystapi dzis w meczu przeciwko WHU zawodnik Blackpool - Gary Taylor-Fletcher ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ma ktos info czy wystapi dzis w meczu przeciwko WHU zawodnik Blackpool - Gary Taylor-Fletcher ?
Blackpool will be without Gary Taylor-Fletcher for the visit of West Ham after suffering a knee injury during Saturday&#39;s 2-0 Cup defeat at Everton
Info z BBC.
Więc go nie zobaczysz dzisiaj.
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom