>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luty w nPower Championship

Status
Zamknięty.
luken7 121

luken7

Użytkownik
Wiedziałem tylko ze Gary zderzył sie z bramkarzem Evertonu ale nie wiedziałem na ile jest poważna ta kontuzja . Wiec dzieki za info ;)
To jest wazny zawodnik Blackpool i sam juz teraz nie wiem czy warto postawic ze obie ekipy strzelą hmmm ...
 
J 5

jgc

Użytkownik
Sam mocno zastanawiam się nad BTSem w tym meczu
Blackpool w tym sezonie na własnym boisku tylko dwukrotnie - w 2 i 22 kolejce - nie strzelił bramki. Z kolei West Ham jest najlepiej grająca drużyną na wyjazdach w lidze ale przytrafiają im się dziwne przegrane jak ostatnio z Ipswich. Goście strzelili na wyjazdach 22 bramki i jest to 3 wynik ligi.
Gospodarze jak dla mnie powalczą jak to mają w zwyczaju, grają do końca co pokazali w meczach z Crystal Palace i Coventry. Myślę, że zobaczymy brameczki z obu stron bo to londyńczykom powinno bardziej zależeć na powrocie na pierwsze miejsce✅ w sumie pograłem ten bts i weszło więc trzeba się chwalić :razz:
Dyskusja na ten oraz pozostałe mecze mile widziana :-o
Barnsley - Birmingham dla mnie jednak faworytem są gracze the blues aczkolwiek nadal bez Zigicia, który zaczął rypać bramę za bramą. Po głowie chodzi mi również pierwszy od bodajże 21 kolejek remis gospodarzy...:???:
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Tez misie wydaje ze najlepsza opcja w meczy Blackpool - WHU bedzie obie strzela po naprawde niezłym kursie ;)
A w meczu Barnsley - Birmingham także bym sie skłaniał na remisik ; ) moze głupi argument ale po pierwsze ta seria która wsponiałes - 21 meczy bez remisu ! No i po drugie to Barnsley u siebie graja przyzwoicie natomiast Birmingham srednio gra te mecze wyjazdowe i remis jak najbardziej realny .
 
J 5

jgc

Użytkownik
Derby - Leicester BTS 1,86
Derby ostatnio gra fatalnie, pomimo że na boisku znajduję się do trzech napastników to od trzech spotkań nie strzelili bramki... ogólnie u siebie mają współczynnik 1,3 na mecz więc to + brak bramki od trzech spotkań jest dla mnie argumentem przemawiającym za tym, ze dzisiaj w końcu coś ustrzelą
Lisy strasznie w kratę ostatnio ale wygrana w pucharze z Norwich pokazuje, że jak chcą to potrafią. Po powrocie Beckforda praktycznie w każdym meczu pykają bramki (oprócz tego z Brighton gdzie wyleciał Beckford i Dans).
Obawiam się tylko, że po euforii z meczu pucharowego dostosują się poziomem do Derby i pograją na 0-0 :;/: mam nadzieję, ze ten scenariusz się nie potoczy a zobaczymy walczące, atakujące barany i kąsające z kontry lisy ????:eek:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Z braku czasu tylko jeden pewniak dziś:
Birmingham - Nottm Forest
Faworyta nie trzeba przedstawiać. Gospodarze pierwszy mecz wygrali pewnie 3-1 i w rewanżu również nie powinni mieć większych problemów, tym bardziej, że szanse na bezpośredni awans wzrosły przy słabszej formie Świętych - a jeśli nie, to z pewnością jak najlepsze miejsce przed playoff jest jak najbardziej wskazana. Birmingham w tym sezonie u siebie nie przegrali i nie widzę, by miało być tak tym razem. The Blues pozyskało w krótkim czasie dwóch nowych graczy: napastnik Erik Huseklepp wypożyczony z Portsmouth najprawdopodobniej wybiegnie w sobotę w podstawowej 11, a pozyskany kilka godzin temu Andros Townsend z Tottenhamu (wypożyczony był do Leeds wcześniej) usiądzie raczej na ławce. W składzie powinien się pojawić również napastnik Marlon King, który wprawdzie narzekał na kontuzję ostatnio, ale wygląda, że jest w pełni sił, podobnie zresztą jak Jonathan Spector. Kontuzjowani nadal są: Stephen Carr (kolano), napastnik Nikola Zigic (kolano) i pomocnik Guirane N&#39;Daw.
W zespole gości do zdrowia powrócił wypożyczony z MC obrońca Greg Cunningham, ale raczej wątpliwe jest by zagrał od pierwszych minut. Poza tym w ich składzie nie powinny zajść żadne zmiany w stosunku do wygranego meczu z Coventry (2-0). Nadal kontuzjowani są: napastnicy Ishmael Miller, Marlon Harewood, obrońca Brendan Moloney oraz Chris Cohen. Tyle ze składów.
Liczby mówią same za siebie. Co ciekawe Birmingham wygrało z Forest 2 ostatnie spotkania i jeśli wygrają teraz, to powtórzą wyczyn z sezonu 1959/60. Czy się uda? Nie stracili gola w ostatnich 4 meczach u siebie w lidze i 6 goli wpadło do ich bramki (u siebie) w całym sezonie. Jeśli tylko napastnicy nie zawiodą, to o wynik jestem spokojny.
Birmingham -1 @ 2.025 // bet365
Poza tym polecam Leeds bo w Portsmouth szpital i do tego afery poza boiskowe z pewnością morale nie podnoszą. @ 2.25
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
Ciebie by się przydało rozstawić po kontach, założyłeś pseudo strone o kontuzjach macie 2 strony i kopiujecie tylko kontuzje co jest żałosne to już wasza sprawa. Po co tutaj wchodzisz i niby piszesz a tak na prawdę próbujesz swoją pseudo stronkę wypromować jest coś takiego kozaku jak Oferta Dnia w bukmacherakch i tam są wyższe kursy było właśnie 2,60 ale ty widocznie o tym nie słyszałeś. A mój rocznik niech zostanie nurtującą cię tajemnicą. Pozdro i wracaj mam nadzieje na tą twoją pseudo strone i bloga.....
Znowu nie odpowiedziałeś na moje pytanie, u jakiego bukmachera był kurs 2.60? Teraz chociaż wiemy, że była to Oferta Dnia - to dobrze - będzie nam łatwiej sprawdzić czy rzeczywiście taka oferta była, proszę więc jeszcze raz podaj nazwę bukmachera. Najpierw mówiłeś, że kursy od rana spadły, a teraz że to była oferta dnia ???? Oferta dnia też była ważna tylko rano? ???? Proszę również moderatora/administratora o interwencje bo to tylko może źle wpływać na reputacje o forum jeśli użytkownicy zawyżają kursy i nic się z tym nie robi. Oczywiście mogę się mylić choć mocno w to wątpię, dlatego pytam już trzeci raz o to samo nim nazwę kogoś otwarcie oszustem, tym bardziej że użytkownik Doberman ma duży staż na forum.

Daruj sobie kolejne wycieczki personalne w moją stronę czy mój serwis. Jeśli Ci się nie podoba to najzwyczajniej w świecie nie musisz go odwiedzać. Są ludzie którzy potrafią go docenić. Jeśli podasz dwie strony, z których rzekomo kopiujemy kontuzje to stawiam skrzynkę whisky (jeśli masz skończone 18 l.) i usunę konto z tego forum abyś więcej nie musiał czytać moich postów, ale jeśli tego nie zrobisz, to może Ty siebie sam wykluczysz? To zwykłe pomówienia i kolejne kłamstwo świeżo upieczonego sfrustrowanego maturzysty i uwierz, że mam ciekawsze zajęcia niż sprzeczanie się z Tobą. Wróćmy więc do meritum i podaj bukmachera u którego był kurs 2.60 i zakończmy tą jałową dyskusję.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
@ruichi dobrze mówi, Leeds, chociaż gra w kratkę, to jutro jest mocnym faworytem w meczu z Portsmouth. Gospodarzom wyraźnie nie służy ta kiepska atmosfera jaka od niedawna panuje w klubie z Fratton Park. 1 punkt ledwie w ostatnich meczach + kłopoty finansowe i kontuzje, naprawdę słabo to wygląda. Do Birmingham odszedł najlepszy strzelec zespołu Huseklepp, do tego zawieszony kolejny snajper - Dave Kitson. Sam trener zdaje sobie sprawę, że personalnie nie jest tak, jak powinno być
A. We have a small squad. I am happy with our acquisitions but we need to
increase the size of our squad if we are
going to compete.
Do tego co by nie mówić na papierze Pawie mają jedną z najlepszych linii ofensywnych w lidze, z Becchio na czele, teraz mają idealną okazję na zgarnięcie 3 punktów, bo na dobrą sprawę nic nie przemawia za Pompey. Z tego co czytałem na forach kibicowskich, to i kibice gospodarzy nie liczą tu na zbyt wiele, wynik w obecnej sytuacji stawiają na drugim planie, są można powiedzieć świadomi porażki. Kursy nadal dość niezłe na gości + ja gram over 1,5 gola Leeds też po niezłym kursie @2,20 w bet 365

Leeds
Leeds over 1,5
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
West Ham United - Crystal Palace
West Ham United pewnie ulokowało się na pozycji lider po zwycięstwie nad Blackpool, Fakt że to zaledwie 1pkt przewaga nad Southampton jednak 6pkt nad Birmingham już robi wrażenie w dodatku dziś zmierzą się na własnym terenie z Crystal Palace lokującym się na trzynastej pozycji. W zespole Allardayce nie zobaczymy w dzisiejszym meczu Kevin&#39;a Nolan&#39;a oraz Mattew Taylor&#39;a. Za to wbrew zapowiedziom Robert Green zagra w bramce Młotów. Uniknął zawieszenie za faul w meczu z Blackpool. Do zespołu wracają także Abdoulaye Faye oraz Julien Faubert. Natomiast Freedman ma braki kadrowe w postaci Jonathan&#39;a Williams&#39;a oraz David&#39;a Wright&#39;a. Do zespołu wraca lewy obrońca Dean&#39;a Moxey&#39;a jednak jego występ jest wątpliwy po 3 miesięcznej kuracji. Na Upton Park Młoty czują się niezwykle mocni na ostatnie pięc potyczek, cztery zostały wygrane i jedno zremisowane. Także Crystal Palace musi dzisiaj pokazać wiele umiejętności jeśli chce nawiązać walkę z Młotami na ich terenie. Ostatnia wygrana Orłów miała miejsce w 1992 roku na Upton Park minęło już 20 lat... także dzisiejsza wygrana wydaje się wątpliwa.
Win West Ham United @@ 1,61 ⛔
-----------------------
Birmingham City - Nottingham Forest


Warto na wstępie tej analizy napisać że drużyna Birmingham na St&#39;Andrews nie przegrała jeszcze w tym sezonie :!: jako jedyna drużyna Npower :!:. Zagrali 16 pojedynków z czego dziesięć wygrali i sześć zremisowali. Ich rywal zespół Radosława Majewskiego na 14 wyjazdów, cztery wygrał, dziewięć przegrał i jeden zremisował. Także można to uznać że przeciętny walczą o utrzymanie i o tym mówi się coraz głośniej. Widmo spadku zagląda im w oczy w dodatku zespół miał zupełnie inne cele w tym sezonie. Trener Hugtona ma problem w ataku brak Zigica jest odczuwalny w dodatku w obronie Carr i N&#39;Dow. Jednak pozyskani dwaj gracze Erik Huseklepp and Andros Townsend mogą dzisiaj dostać szansę gry i tutaj upatruje wielką szansę są to przebojowi młodzi gracze. Jeden grał w Tottenhami drugi w Pompey. W ekipie Nottingham problemy są jeszcze większe Las ma wiele brakujących graczy z powodu kontuzji. Radi Majewski, David McGoldrick, Izmael Miller, Marlon Harewood, Chris Cohen, Brendan Moloney i były Blues loanee Matt Derbyshire także lista duża a zmienników coraz mniej. W dzisiejszym spotkaniu drużyna gospodarzy nie powinna mieć najmniejszych problemów.

Win Birmingham @@ 1,63
⛔
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
-----------------------

Birmingham City - Nottingham Forest



Warto na wstępie tej analizy napisać że drużyna Birmingham na St&#39;Andrews nie przegrała jeszcze w tym sezonie :!: jako jedyna drużyna Npower :!:. Zagrali 16 pojedynków z czego dziesięć wygrali i sześć zremisowali. Ich rywal zespół Radosława Majewskiego na 14 wyjazdów, cztery wygrał, dziewięć przegrał i jeden zremisował. Także można to uznać że przeciętny walczą o utrzymanie i o tym mówi się coraz głośniej. Widmo spadku zagląda im w oczy w dodatku zespół miał zupełnie inne cele w tym sezonie. Trener Hugtona ma problem w ataku brak Zigica jest odczuwalny w dodatku w obronie Carr i N&#39;Dow. Jednak pozyskani dwaj gracze Erik Huseklepp and Andros Townsend mogą dzisiaj dostać szansę gry i tutaj upatruje wielką szansę są to przebojowi młodzi gracze. Jeden grał w Tottenhami drugi w Pompey. W ekipie Nottingham problemy są jeszcze większe Las ma wiele brakujących graczy z powodu kontuzji. Radi Majewski, David McGoldrick, Izmael Miller, Marlon Harewood, Chris Cohen, Brendan Moloney i były Blues loanee Matt Derbyshire także lista duża a zmienników coraz mniej. W dzisiejszym spotkaniu drużyna gospodarzy nie powinna mieć najmniejszych problemów.

Win Birmingham @@ 1,63
W pełni popieram ten typ i dodam od siebie tylko, że dobrze zaprezentowali się ostatnio w FA Cup na Stamford Bridge przeciwko Chelsea. Drużyna Birmingham jest w wysokiej formie, grają świetny futbol, a dodatkowo są niezwykle groźni przy stałych fragmentach gry, co w &#39;domu&#39; tworzy z nich maszynkę do wygrywania. Nawet handicap - 1.5 ma duże szanse powodzenia.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No i nic nikomu nie weszlo z typow podanych powyzej. Taki los. Dobrze, ze chociaz Swieci wygrali ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wczoraj w Anglii to była kolejka zawirowań nie ukrywajmy West Ham tyle sytuacji... Nottingham mnie zaskoczył oglądając mecz czułem się jakby Southampton grał z West Ham każdy centymetr boiska.... Może drużyna się obudziła może to był jeden mecz następna kolejka pewnie nam to pokażę ????
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
może inny mecz oglądaliśmy ale to Crystal Palace miało więcej sytuacji, świadczy o tym chociażby sucha statystyka oddanych strzałów celnych i niecelnych, do przerwy Eagles mogli prowadzić 2 albo i 3:0 - po przerwie West Ham przejął inicjatywę i też miał swoje okazje, żadna z drużyn ich nie wykorzystała i padł zasłużony remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom