>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luty w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeszcze w starym temacie komentujmy mecz dzisiejszy i jutrzejszy. A powoli przemyślmy już typy na następną kolejkę. Zapraszam do analiz oraz komentarzy a o to kursy :
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Leeds United - Cardiff
Obie drużyny dzieli przepaść 19pkt. W Pierwszym spotkaniu wygrał zespół z Walii 2:1.Menedżer Cardiff Mackay ma ból głowy przed jutrzejszym meczem jednak w pozytywnym znaczeniu udało się ściągnąć Campbella . W dodatku wyleczył się Bellamy który miał kłopoty z żołądkiem. Drużyna z Walii nie przegrała od siedmiu spotkań ligowych. Biorąc pod uwagę że Leeds próbuje za wszelką cennę dostać się do strefy barażowej w tym celu sprowadzili Warnocka który jutro zapewne zadebiutuje jednak ten rosły obrońca ma już najlepszy okres &#39;&#39;gry&#39;&#39; za sobą więc jutro nie poczaruje po stronie strat jest Becchio co jest ogromną stratą rosły napastnik z Argentyny trafiał do siatki 16 razy niestety został skuszony ofertą Norwich. Jutrzejsze zwyciestwo Cardiff jest ocenione wysokim kursem 2,50. Jednak skuszę się na to.
Win Cardiff @@ 2,50 ✅
Strzelec gola @@ Bellamy @@ 2,90 ⛔
Inne typy (postaram się jutro opisać).
Ipswich - Boro 2 @@ 2,65 ⛔
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Peterborough - Burnley 2 @ 2,40 Expekt

Wszędzie polecam ten typ, bo jest naprawdę przyzwoity. Próżno szukać tutaj szans na wygraną gospodarzy albo chociaż szans na remis - nie tym razem. Przyjeżdża bowiem ekipa żądna krwi - Burnley. Przegrali oni poprzednie spotkanie z wlokącą się u dołu tabeli drużyną Birmingham, a ich kibice nie pozwolą sobie na kolejną kompromitację. Czeka nas gładkie zwycięstwo gości, oczywiście dla tych bardziej ostrożnych zalecałbym granie z podpórką (X2), niestety kurs tutaj już nie powala - 1,4, z kolei Ci uwielbiający ryzyko powinni nie przeoczyć Handi -1, bo kurs w Expekcie 4,35 na pewno wart jest grzechu ;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Peterborough - Burnley 2 @ 2,40 Expekt
Wszędzie polecam ten typ, bo jest naprawdę przyzwoity. Próżno szukać tutaj szans na wygraną gospodarzy albo chociaż szans na remis - nie tym razem. Przyjeżdża bowiem ekipa żądna krwi - Burnley. Przegrali oni poprzednie spotkanie z wlokącą się u dołu tabeli drużyną Birmingham, a ich kibice nie pozwolą sobie na kolejną kompromitację. Czeka nas gładkie zwycięstwo gości, oczywiście dla tych bardziej ostrożnych zalecałbym granie z podpórką (X2), niestety kurs tutaj już nie powala - 1,4, z kolei Ci uwielbiający ryzyko powinni nie przeoczyć Handi -1, bo kurs w Expekcie 4,35 na pewno wart jest grzechu ;)
Hmm.. nie wiem za bardzo co mają kibice do wygranej Burnley, szczególnie, że grają oni na wyjeździe. Generalnie, bez urazy, nie widzę tutaj żadnych argumentów za i przeciw. Po prostu suchy typ. Posh w 3 ostatnich meczach u siebie zgarnęło 7 punktów i widać, że walczą o utrzymanie, przy okazji wygrywając na wyjeździe m.in. z Cardiff i Wolves. Do składu powracają napastnik Lee Tomlin (26/8) i obrońca Gabriel Zakuani (18/1). Do tego trzeba dodać, że strzelili przynajmniej jednego gola w ostatnich 9 meczach plus w 9/10 ostatnich meczach mieli over 2.5. Goście natomiast to typowo underowa drużyna - przynajmniej ostatnio, chociaż na wyjeździe 57% gier była over. Do składu powraca najlepszy strzelec drużyny Charlie Austin (27/23) oraz defensywny pomocnik Dean Marney (30/3), którego kara została skrócona. Burnley z pewnością będzie walczyło o kolejne punkty, ale gospodarze łatwo się nie poddadzą, tym bardziej, że przegrali z Burnley u siebie tylko raz. Stawiam na sporo goli i bramki z obu stron w pierwszej kolejności. Po głowie chodzi mi także remis, ale to już kwestia drugorzędna.
over 2.5 @ 1.66 ✅ 2-2
BTS @ 1.57 ✅
X @ 3.60 ✅
Palace - Charlton
Gospodarzy wzmocnili w ataku Kevin Phillips i Stephen Dobbie, bo nie da się ukryć, że siła ognia była ostatnio słaba, co zaowocowało remisami u siebie i wpadkami na wyjeździe. W składzie pojawi się także najprawdopodobniej Mile Jedinak, który zagra w masce chroniącej oko, ale nie wiadomo czy zagra pomocnik Andre Moritz. Goście natomiast zagrają praktycznie w pełnym składzie i będą chcieli się zrewanżować za porażkę 0-1 u siebie w pierwszej rundzie. Stawiam na uważną grę w obronie obu drużyn i grę z kontry do której nas zdążyli przyzwyczaić. Myślę, że więcej niż 2 gole nie padną i w tym upatruję mój główny typ na ten mecz.
under 2,5 @ 2.00 ⛔ 2-1
Palace @ 2.00 ✅
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Ciekawa kolejka. Dawno się tak nie zdarzyło, żeby były tak wysokie kursy nawet na &quot;faworytów&quot;. Okazja do zarobku ????
Blackburn - Ipswich
Gospodarze się wzmocnili. Z QPR wypożyczyli napastnika DJ Campbella na 93 dni, a Lee Williamson podpisał kontrakt do 2014 roku na zasadzie wolnego transferu. Co ciekawe Campbell grał w zeszłym roku w Ipswich, gdzie w 17 meczach strzelił 10 goli. Obaj mają duże szanse żeby zacząć grę w pierwszej jedenastce. Poza tym Michael Appleton nie ma żadnych nowych problemów kadrowych. Poza składem pozostają: napastnik Josh King (15/3), młody obrońca Adam Henley (13/0), napastnik Leon Best (0/0) i pomocnik Dickson Etuhu (21/1). Blackburn gra w kratkę, ale u siebie grają dobrze, chociaż ostatnio niespodziewanie przegrali z Charlton. Goście wystąpią bez głównego bramkarza, który doznał kontuzji kciuka. Oznacza to, że w bramce wystąpi Stephen Henderson, który powrócił z wypożyczenia z West Ham. Zagra najprawdopodobniej kapitan Carlos Edwards, ale może nie być w pełni sił, bo kilka dni temu jego Trynidad i Tobago grało z Peru (0:2), a podróż długa. Nie zagra prawie na pewno pomocnik Lee Martin(31/0). Ipswich nie grają źle, jednak na wyjeździe idzie im dość słabo i strzelają mało goli - w 15 meczach strzelili raptem 12 bramek. Myślę jednak, że jedną bramkę dadzą radę wcisnąć, chociaż na punkty specjalnie bym tu nie liczył bo Blackburn nie przegrało z Ipswich od 8 spotkań. Widać mają patent. Ipswich z nimi wygrało ostatnio na wyjeździe 22 lata temu i to do tego w FA Cup. Kawał czasu. Stawiam na wygraną gospodarzy.
Blackburn @ 2.00 ✅ 1-0
M&#39;boro - Barnsley
Gospodarze bez swoich dwóch najlepszych napastników. Jak bez nich grają, widać w ostatnich meczach. Jutkiewicz sam im meczy nie wygra. Natomiast Barnsley gra ostatnio znakomicie i mimo, że wygrali tutaj ostatnio w 1992 roku, to jak dla mnie patrząc na aktualną formę obu drużyn kursy są mocno przesadzone.
Barnsley @ 4.50 ✅ 2-3
lub z podpórką +0,5 @ 2.00 ✅
Bristol City - Forest
Obie drużyny w pełnych składach. Jednak większe szanse daję lepiej poukładanemu Forest. Najlepiej wygląda:
Forest DNB @ 1.72 ⛔ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram typ na Blackburn dość nieoczekiwanie dokonali takich wzmocnień kurs 2,00.. jest interesujący mnie natomiast zainteresowało &gt;&gt;&gt;&gt;:
Huddersfield - Cardiff
Goście z Walii są liderem rozgrywek mają 10pkt. przewagi nad Leicesterem.Gospodarze natomiast lokują się na siedemnastym miejscu w tabeli. Zaledwie 5pkt. przewagi nad strefą spadkową. Zagrają bez Goberna który leczy uraz kostki,Vaughan być może wystąpi jednak w drugiej połowie.Cardiff na wyjazdach nie przegrywało od siedmiu meczów ligowych.Na Cardiff stadium w pierwszym spotkaniu wygrali Walijczycy po bramce w 91 minucie dzisiaj to oni są w roli faworytów niesamowita ofensywa Bellamy,Campbell który zaliczył premiowe trafienie czy Helguson.Stawiam na zwycięstwo Cardiff
Win Cardiff @@ 2,00 ⛔
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championschip
Spotkanie Brighton &amp; Hove Albion - Blackburn Rovers
Typ: Blackburn Rovers
Kurs: 3,35
bet-at-home
Dzisiaj na The American Express Community Stadium dojdzie do pojedynku tamtejszego klubu Brighton &amp; Hove Albion z Blackburn Rovers. Mecz ten rozpocznie się kwadrans przed godziną dwudziestą pierwszą. Obie ekipy sasiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują obecnie siódme miejsce zaś goście z ósme. Ja większe szanse na sukces w tym spotkaniu daje Blackburn Rover. Ostatnio są w doskonałej formie. Wygrali trzy ostatnie pojedynki. W Pucharze Anglii pokonali Derby County trzy do zera po golach Kazim-Richardsa, Danna i Rhodesa. Kolejny mecz to wygrana z Bristol City, tu dwie bramki zdobył Rhode. Natomiast w ostatni weekend wygrali z Ipswich Town. Co do gospodarzy to co prawda w weekend wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo z Hull City zaś kolejkę wcześniej zostali rozgromieni przez Scheffield Wednesdey. W trym spotkaniu czerwoną kartką ukarany został angielski napastnik Ashley Barnes i w konsekwencji czego nie zagra w dzisiejszym pojedynku co stanowić będzie osłabienie dla drużyny gdyż ma on na koncie sześć trafień a w ostatnich meczach trafiał dość regularnie. Niepewny jest występ także kluczowego obrońcy trzydziestodwuletniego Szkota Gordona Greera. Podobną kontuzję uda ma Walijski pomocnik Andrew Crofts i on także nie zagra. Blackburn Rovers ma duże szansę walki w play offach i napewno będzie chciał wykorzystać dzisiejsze osłabienie gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championschip
Spotkanie Brighton &amp; Hove Albion - Blackburn Rovers
Typ: Blackburn Rovers
Kurs: 3,35
bet-at-home
Dzisiaj na The American Express Community Stadium dojdzie do pojedynku tamtejszego klubu Brighton &amp; Hove Albion z Blackburn Rovers. Mecz ten rozpocznie się kwadrans przed godziną dwudziestą pierwszą. Obie ekipy sasiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują obecnie siódme miejsce zaś goście z ósme. Ja większe szanse na sukces w tym spotkaniu daje Blackburn Rover. Ostatnio są w doskonałej formie. Wygrali trzy ostatnie pojedynki. W Pucharze Anglii pokonali Derby County trzy do zera po golach Kazim-Richardsa, Danna i Rhodesa. Kolejny mecz to wygrana z Bristol City, tu dwie bramki zdobył Rhode. Natomiast w ostatni weekend wygrali z Ipswich Town. Co do gospodarzy to co prawda w weekend wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo z Hull City zaś kolejkę wcześniej zostali rozgromieni przez Scheffield Wednesdey. W trym spotkaniu czerwoną kartką ukarany został angielski napastnik Ashley Barnes i w konsekwencji czego nie zagra w dzisiejszym pojedynku co stanowić będzie osłabienie dla drużyny gdyż ma on na koncie sześć trafień a w ostatnich meczach trafiał dość regularnie. Niepewny jest występ także kluczowego obrońcy trzydziestodwuletniego Szkota Gordona Greera. Podobną kontuzję uda ma Walijski pomocnik Andrew Crofts i on także nie zagra. Blackburn Rovers ma duże szansę walki w play offach i napewno będzie chciał wykorzystać dzisiejsze osłabienie gospodarzy.
Przyznam szczerze że ciekawy typ jednak ja byłbym bardziej skłonny zagrać na gospodarzy to co wyprawia tam Kuszczak w dodatku defensywa taka jak Greer, El-Abd czy Bruno robi wrażenie. Jeśli oglądasz ich mecze wiesz o Czym mówię. Jedna ze szczelniejszych defensyw. Jak to mawia stare piłkarskie porzekadło &#39;&#39;Grajcie na 0 z tyłu a z przodu zawsze coś wpadnie&#39;&#39; tak jest w wypadku Brighton. Dlatego ja bym optował za gospodarzami.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
No to zaczne ja
Prawdopodobnie najlatwiejszy mecz do wytypowania to Cardiff.Walijczycy sa glownym kandydatem do awansu i z dosc spora przewaga punktowa zajmuja pierwsze miejsce.Graja z przed ostatnia druzyna ,ktora glownie punkty zdobywa u siebie.Wyjazdy nie sa ich mocna strona.Na 15 wyjazdowych spotkan wygrali raptem 3 razy i 2 razy byl remis,takze nie wroze im sukcesu w Walii,gdyz tamtejsi gracze ze swojego stadionu uczynili twierdze niemalze nie do zdobycia.Na 14 rozegranych spotkan zaledwie 1 remis i 1 porazka,a wiec bilans imponujacy.Glowny faworyt do wygrania ligi mierzy sie z druzyna probujaca uniknac degradacji i kurs na to spotkanie nie moze byc wysoki dlatego mozna sprobowac pograc cos w Handicupie i mysle ze to juz jest lepsza opcja.
Drugie ciekawe spotkanie to wedlug mnie pojedynek pomiedzy Nottingham a Boltonem.
Gospodarze ostatnio seria 3 porazek po rzad i mysle ze to dobry moment zeby odwrocic zla passe.Gospodarze solidnie prezentuja sie na swiom obiekcie a do tego maja dobre H2H z Boltonem wiec pozostaje im tylko powalczyc o 3 pkt i o to zeby wreszcie dac troche zadowolenia swoim fanom.Kurs na 1 zadowalajacy wiecmysle ze warto sie temu typowi przyjrzec blizej i rozwazyc go do gry na ktoryms kuponie.
pozdrawiam
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
⚽ Birmingham - Watford X2 @ 1,33 ✅ ✅ 0-4
⚽ Cardiff - Bristol City 1 @ 1,52 ✅ ✅ 2-1
Tutaj wybór nie był zbyt trudny. Watford powinien wygrać to spotkanie, a przynajmniej zremisować, bo gospodarze stracili duet armat: King - Żigic. Obaj zawodnicy zdobyli prawie 20 bramek swojego zespołu! Do końca sezonu nie zagra podstawowy obrońca Murphy, a Watford? Osłabiony brakiem pomocnika Anyi. Reszta podstawowego składu jest gotowa na ten mecz i uważam, że powinno obejść się bez niespodzianki.
Cardiff bez większych osłabień - na pewno zagra Bellamy, zatem duży + dla Walijczyków, którzy u siebie to mocna ekipa. Bristol? Nie wiadomo, co ze Skusem i Kilkennym. Na pewno nie zagra Carey oraz Taylor, który jest raczej słabym napadziorem. Według mnie, jeżeli gospodarze chcą liczyć się w walce o awans badź chcą go sobie zapewnić szybko, muszą takie mecze wygrywać.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Cardiff - Brighton
Cardiff w ostatnim spotkaniu nie zachwyciło. Przypomina trochę Southampton w zeszłym sezonie i z pewnością musi stać pewnie na nogach żeby awansować w końcu do Premiership. Przed nimi dość trudny mecz, więc kursy wysokie i warte rozważenia. Nie ma co ukrywać, że u siebie grają świetnie (ale Southampton też do pewnego czasu wszystko wygrywało) notując tylko jeden remis z Ipswich. W spotkaniu z Brighton zagra obrońca Ben Turner (18/0), który nie grał w ostatnich dwóch spotkaniach z powodu kontuzji i zastąpi Bena Nugenta. Poza tym żadnych zmian w składzie raczej nie będzie. Goście na wyjazdach notują przegrane z wyżej notowanymi rywalami (poza Watford) i całkiem sporo remisów. Jak dla mnie są jakieś 2-3 pozycje za wysoko aktualnie, ale nie ma co ukrywać, że to jednak solidna drużyna tracąca stosunkowo mało bramek. Do składu po kontuzji wraca Gordon Greer (31/1) - filar obrony gości. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis i tym razem typuję podobnie - 1 góra 2 bramki. I to Kuszczak będzie wyciągał piłkę.
under 2.5 @ 1.85 ✅ 0-2
Cardiff @ 2.00 ⛔
Krótko:
Leicester - Charlton
Do składu gospodarzy powraca 2 obrońców, skrzydłowy i napastnik (Chris Wood, Ben Marshall, Sean St Ledger i Zak Whitbread). Lisy muszą się pozbierać po porażce z Huddersfield w pucharach i zrewanżować za porażkę z Charlton w 1 meczu. Mają lepszy skład i wygrają, ale pewnie też coś stracą. Stawiam 2-1 lub 3-1.
BTS @ 1.72 ✅ 1-2
Leicester @ 1.57 ⛔ wynik podałem dobry, tylko nie ta drużyna :p

Millwall - Peterborough
1 @ 1.90 ⛔ 1-5 rozniesli ich jak chcieli

Hull - Blackburn
u 2.5 @ 1.70 ✅ 2-0
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Barnsley FC - Wolverhampton 1 2,32 ✅
Tobet


Barnsley po zmianie trenera (Hill zastąpiony został przez swojego asystenta Davida Flitcrofta) spisuje się rewelacyjnie. Ich tegoroczny bilans to 7-1-1 (4-1-1 w lidze) przy 0-4-4 (0-4-3 w lidze) gości. Barnsley ma dziś idealną okazję by opuścić strefę spadkową i myślę, że zdołają ją wykorzystać. W ekipie gospodarzy raczej nie zobaczymy naszego rodaka Tomka Cywki choć może zaliczy w końcu jakiś ogon gdyż ostatnio pojawia się na ławce rezerwowych. W ekipie Barnsley bez większych zmian kadrowych, dołączył do zespołu na zasadzie wypożyczenia doświadczony pomocnik Rory Delap ze Stoke City. Z Wolves odszedł Jermaine Pennant (powrót do Stoke z wypożyczenia). Stawiam dziś na wygraną gospodarzy, którzy są na fali.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
⚽ Barnsley - Wolves Obie drużyny strzelą bramkę? TAK @ 1,80
⚽ Ipswich - Watford Obie drużyny strzelą bramkę? TAK @ 1,60
AKO: 2,89
Buk: ComeOn
Kilka słówek o każdym spotkaniu. Barnsley - Wolves, to drużyny z dolnych rejonów tabeli. Co więcej obie strzelają, dlatego wziąłem ten mecz &quot;pod lupę&quot;. Gospodarze osłabieni brakiem dwójki pomocników: Stephena Dawsona (27/4) i Kelvina Etuhu (17/0). Uważam jednak, że biorąc pod uwagę niezbyt dobrą defensywę &quot;Wilków&quot; inni zawodnicy Barnsley będą mogli wziąć na siebie ciężar rozgrywania i zdobycia bramki. Goście? Z podstawowego składu pod znakiem zapytania stoi występ Kevina Foley&#39;a (23/0, OBR) oraz Jamie O&#39;Hara (9/0, POM). Liczę na bramkę Sako bądź Ebanks-Blanka.
Ipswich - Watford? Goście ostatnio zagrali dobre spotkanie w Birmingham. &quot;The Blues&quot; nie mogli strzelić, bo brakowało Kinga i Zigica. Teraz po drugiej stronie barykady Ipswich Town, które powinno zagrozić albo co najmniej wpakować piłkę do siatki. DJ Campbell, Mike Chopra albo Daryl Murphy. Watford to pewna bramka Mateja Vydry. 20-latek gra w Anglii od niedawna, oficjalnie ma kontrakt z włoskim Udine. Ma 3 mecze w seniorskiej reprezentacji. Kurs na trafienie Vydry w ComeOn = 2,10. Biorę w ciemno za grosze!
⚽ Ipswich - Watford Matej Vydra strzeli bramkę? TAK @ 2,10
Buk: ComeOn
1 maja 1992 - to data urodzenia młodego, czeskiego napastnika. Vydra już na swoim koncie ma 3 mecze w seniorskiej reprezentacji i wszyscy mają nadzieję, że to zawodnik &quot;na lata&quot;. Od 2010 roku jest zawodnikiem Udinese Calcio, które najpierw go wypożyczyło do Belgii, a teraz na drugoligowy front, na Wyspy. Do tej pory Czech w lidze ma 19 trafień. Ipswich jest niepewne występu Loacha, czyli podstawowego bramkarza. Stawka parę groszy większa niż tradycyjnie, ale wg mnie warto spróbować.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram Typ na Cardiff. Walijczycy chcą jak najszybciej wywalczyć awans i są na doskonałej drodze ku temu. Ja natomiast dzisiaj zagrałbym Crystal Palace na których kurs poleciał na dół i jest teraz na granicy 1,55 grają co prawda z Bristolem. Jednak ofensywa Palace jest na prawdę imponująca a na własnym stadionie nie przegrali od 16 spotkań.
Win Palace @@ 1,55 ✅ ✅
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Millwall - Peterborough 1 @ 1.90
Jestem innego zdania. Milwall miało 3 dni temu mecz w Pucharze FA, wyniki w lidze kosztem pucharu gorsze i pomimo, że trener zapowiada, że chcą wrócić na odpowiednie tory tym meczem, to jak dla mnie to tylko gadanie. Prawdopodobnie nie będzie chciał tego meczu przegrać, dlatego kurs na Peterborough warty gry. W ostatnich jedenastu meczach w każdym zdobywali bramkę, do tego muszą zdobywać punkty, by wyjść z ostatniego miejsca i mają lepszą formę. W ostatniej kolejce zdołali odwrócić losy spotkania z mocnym Leicesterem. Millwall jest bezpieczne i odpuszcza nieco mecze w lidze na rzecz Pucharu. Do meczu z Blackburn jeszcze trochę czasu, jednak nie wydaje mi się, aby odnieśli zwycięstwo w sytuacji, gdy mierzą się z zespołem, który potrzebuje punktów
▶ Peterborough (+0.5) @ 1.97 pinnacle
Crystal Palace - Bristol City
Crystal Palace na których kurs poleciał na dół i jest teraz na granicy 1,55 grają co prawda z Brighton
Grają z Bristol City. Bristol po zmianie trenera gra lepiej, jednak na wyjeździe nie idzie dobrze. Palace za mocni na nich. Bristol przyjeżdża się bronić, jednak Palace nie może tracić dystansu do Hull i serio potraktują ten mecz. Bristol z Cardiff mimo małej porażki, totalnie odstawał i nie stwarzał zagrożenia w ataku. Wolą mecze u siebie.
▶ Palace (-1.25) @ 2.13 ⛔
FT: 2-1
Ipswich - Watford
Ipswich ucieka od strefy spadkowej. Złapali trochę punktów, jednak zaliczają wpadki jak z Bristol (dwa razy, w tym po wyrównanym meczu stracili punkt w 90 minucie) czy Barnsley. Watford w formie i mają dobrze opanowaną grę z kontry np. mecz z Brighton przegrany 1-3. Watford prezentuje równiejszą formę, a Ipswich gra w kratkę
▶ Watford @ 2.66 ✅
FT: 0-2
Birmingham - Sheffield Wed
Birmingham natomiast sporo meczy wygrywa bądź remisuje w końcówce. Atmosfera przez Zigicia nieciekawa, teraz wraca, jednak jak dla mnie nie pokonają gości. Sheffield w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie ostatnio bardzo dobrze (pokonali nawet Hull), do tego mało w nich tracą bramek. Potrzebują punktów, a Birmingham mnie nie przekonuje, gdyż zdobyli więcej punktów niż na nie zasługują.
▶ Sheffield Wednesday (0) @ 2.06 zwrot
FT: 0-0
Burnley - Middlesbrough
W Boro plaga kontuzji, Burnley ma szanse na przełamanie po trzech meczach bez zwycięstwa. Okazja znakomita, bo w Boro szpital i ciężko będzie załatać luki w każdej formacji.
▶ Burnley @ 1.94 ⛔
FT: 0-0
Derby - Bolton
Mocne u siebie Derby kontra słaby na wyjeździe Bolton. Ostatnio dwa remisy im się trafiły z Wolves i Nottinghamem i góra tyle może Bolton ugrać, chociaż po meczu z Nottinghamem przetrwali napór i myślę, że dziś nie starczy im już sił na to.
▶ Derby @ 2.60 ⛔
FT: 1-1
Barnsley - Wolves

Mecz 50/50 kieruje się w kierunku Wilków, mimo lepszej formy Barnsley. Wilkom pasuje remis i być może tak zakończy się to spotkanie. Bardziej na przeczucie, szanse są wyrównane, idę w stronę Wolverhamptonu
▶ Wolves (0) @ 2.35 ⛔
FT: 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Burnley - Middlesbrough
W Boro plaga kontuzji, Burnley ma szanse na przełamanie po trzech meczach bez zwycięstwa. Okazja znakomita, bo w Boro szpital i ciężko będzie załatać luki w każdej formacji.
▶ Burnley @ 1.94
Jedynie do tego typu mam zastrzeżenia przedstaw mi listę tego szpitalu... Bo z tego co widzę nie gra 4 graczy którzy być może mogli zrobić różnice... lecz do szpitala temu daleko.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Parnaby, Woodgate, Hines, McDonald, Hoyte, Julio Arca (ledwie jeden mecz)
Zagalopowałem się z tym szpitalem (w kwestii zespołu) , obrona jednak osłabiona sporo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom