>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luty w Npower Championship

Status
Zamknięty.
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Leeds - Blackpool
over 2,5 @ 2,1 Pinnacle ⛔
Moim zdaniem duże value. Spotykają się dwie overowe drużyny. Gracze z Leeds ostatnio dobrze pogrywają na własnym boisku, co się przeplata ze słabymi meczami wyjazdowymi. Sytuacja w tabeli nie wygląda ciekawie (kolejno 13. i 15. miejsce). Na pewno w obu ekipach przed sezonem liczono na więcej. Tym bardziej, że te dwa kluby mają potencjał kadrowy na tyle silny, że mogliby walczyć o awans. Ale nie walczą i za to kochamy ten sport - na papierze się meczu nie wygrywa. Czekam aż gospodarze wystartują z formą. Szejkowie w grudniu wykupując klub chcą na pewno, aby ich petrodolary zaczęły się szybko spłacać. Myślę, że dzisiaj może nastąpić mały progres w tabeli. Ma kto o to zadbać. Warnock czy Diouf (chociaż bez formy) - te nazwiska na pewno większości amatorów piłki obiły się o uszy. Szkoda tylko absencji Becchio - najlepszego snajpera Pawi. Co do strzelców to w drużynie gości zobaczymy 5-ego strzelca ligi - Ince&#39;a, który pewnie napsuje trochę krwi defensorom rywala. Jak na razie h2h bardzo skromne - tylko 3 mecze, które zawsze wygrywali piłkarze Blackpool. Dzisiaj Leeds powinno zainkasować pełną pulę.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Szkoda tylko absencji Becchio - najlepszego snajpera Pawi
Leeds - Blackpool
Becchio już nie gra dla Leeds. Przeszedł do Norwich.
Ja tu bardziej w stronę Blackpool bym szedł, a konkretniej remisu. Leeds trzy dni temu grało z City i mogą być przemęczeni. W lidze forma słaba, podobnie jak u Blackpool, które gra w kratke, jednak regularnie zwycięstwa przeplata porażkami w ostatnich 5 meczach. Blackpool ma kim strzelać, czego nie można powiedzieć o Leeds, które stratę Becchio odczuje i to sporo. Ince w pierwszym meczu nie będzie chciał przegrać, na tym samym zależy Leeds, jednak strata Becchio za poważna (na razie będzie ciężko załatać luke po nim), co widać po ilości stwarzanych sytuacji w meczach z Cardiff czy Boro, gdzie nie potrafili udokumentować przewagi bramkami. Leeds u siebie jest mocne i na ostatnie 5 spotkań przegrali jedynie z liderem Cardiff. - spotkanie w, którym przeważali pomimo to. Sądzę, jednak, że na formie zespołu odbije się odejście Becchio i niedawna porażka z City. Blackpool na wyjazdach gra ostatnio słabo i w ogóle ciężko idzie mu wygrywanie na ostatnie 10 spotkań ledwie dwie wygrane i dwa remisy; jednak nowa miotła, może dać efekty. Groźny będzie Ince w ataku, który odpoczął trochę w meczu z Ipswich. Od jego gry zależy wiele jeśli chodzi o grę Blackpool i przemęczenie może dać znać o sobie, dlatego remis na trudnym terenie bardziej możliwy niż zwycięstwo Blackpool. Jego ojciec Paul w pierwszym meczu będzie chciał zdobyć przynajmniej punkt i nastawi się na kontry. Zespół nie zacznie od razu grac lepiej, jednak z podmęczonym Leeds remis są w stanie jak najbardziej ugrać. Musi minąć trochę czasu nim zaczną radzić sobie bez Becchio. Radzili sobie u siebie nie z takimi firmami, jednak myślę, że dzisiaj padnie remis.
▶ x @ 3.3 pinnacle ⛔
FT: 2-0
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Watford - Derby
Poszperałem trochę w necie i doszedłem do wniosku, że warto tutaj zainwestować w zwycięstwo gospodarzy. Jest ku temu kilka przesłanek, o których dalej.
Gospodarze to najbardziej bramkostrzelna ekipa w lidze. W ich meczach pada średnio 3,3 gola na mecz (23 na 33 spotkania kończyły się minimum 3 bramkami). Ostatnimi czasy wręcz miażdżą u siebie rywali, a overy pokrywają sami zachowując niejednokrotnie czyste konto.
Nie wiadomo mi nic na temat istotnych absencji u gospodarzy, a więc zagrają z pewnością w najsilniejszym zestawieniu gdyż walczą o bezpośredni awans do PL.
Goście to również mocno overowa drużyna (średnio 2,9 gola na mecz), sporo tracą co jest tutaj bardzo ważne. Praktycznie w każdym wyjazdowym meczy 2 bramki w plecy to norma.
Derby zagrają bardzo mocno osłabione w defensywie - zabraknie między innymi takich graczy jakFreeman, Buxton, O&#39;Brien, Roberts, O&#39;Connor. Każdy z nich sporo wnosi do zespołu, a teraz będą grali rezerwowi, mało doświadczeni (poza dwójką Brayford, Keogh, których nominalną pozycją jest prawa obrona więc jeden z nich z pewnością jeśli wystąpi będzie zmuszony grać na pozycji, do której nie jest przyzwyczajony na co dzień.
Podsumowując, miałem grać początkowo na over 1,5 gola gospodarzy, jednak kurs nie jest satysfakcjonujący (1,66) dlatego gram Win zakładając, że Watford strzeli przynajmniej dwa gole i nie da sobie wbić tyle samo.
Mój typ:
Watford FC win @ 1,80 Bet365 3/10
Można również spróbować jakieś overy czy handicapy/zakłady łączone pograć za mniejszą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
@up,

nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo Watford też zagra nieźle osłabione. Zabraknie przede wszystkim dwójki Hall - Hoban, czyli podstawowych obrońców. Dodatkowo nie zagra rezerwowy Neuton, wiec trzeba będzie łatać dziury juniorami albo pomocnikami. Ciekawszą opcją jest BTS @ 1,62
 
L 0

lucky2

Użytkownik
A co myslicie o meczu Bristol - Barsnley, Barsnley ostatnio na fali, wydaje sie spokojna 2 po ladnym kursie, mozna zawsze sie zabezpieczyc dajac DNB ;) Co myslicie o tym? ;)
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
w tym meczu nic nie bedzie spokojne. No bet. Bristol po zmianie coacha u siebie gra dobrze i jest w formie, mimo złych gier wyjazdowych. Tu kazdy wynik moze pasc
EDIT
Bristol bardziej potrzebuję punktów, Barnsley troche ich zlapalo ostatnio i bezpieczni na razie. Bristol pod presja, a u siebie powiezli Watford nawet czyli w trudniejszej sytuacji zdobuli punkty niz dzis i to ich jako zwyciezcow bardziej bym widzial. Nie mniej jednak trudny mecz i lepiej zostawic. Są lepsze do grania np Brighton czy P&#39;Boro
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ja osobiście dzisiaj próbuje poszukać niespodzianki w meczu Bolton - Peterborough. Goście od połowy grudnia notują ewidentny progres w grze co przełożyło się na zdobycie 20 pkt i można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że włączyli się w walkę o pozostanie w lidze, co jeszcze niedawno wydawało się nierealne. Bolton kadrowo prezentuje się ciekawie, wielu zawodników biegających jeszcze w tamtym sezonie po boiskach PL. Do ekipy dołączył niezły strzelec Craig Davies z Barnsley, jednak to nie zmienia faktu, że w analogicznym okresie (od połowy grudnia) zespół gospodarzy wygrał zaledwie 4 spotkania. W moim odczuciu są dziś oczywiście faworytem, ale goście nie stoją na straconej pozycji i jeśli zagrają bez strachu przed rywalem remis są w stanie spokojnie wywalczyć, może nawet pokusić się o win.

Bolton - Peterborough United X2 2,2 ⛔
Oddsring

Peterborough United DNB 3,55 ⛔
Tobet
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska godz 20:45
Leicester City - Blackburn Rovers
TYP: X/1 (HT/FT)
KURS: 4,90
BUK: Unibet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie między zespołem Leicester z zespołem Blackburn. Według bukmacherów faworytem są gospodarze lecz ja taki pewien bym nie był. Gospodarze tego meczu znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 54 punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni 16 meczy w których to 11 meczy wygrał, 2 mecze zremisował i 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 36 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni 16 meczy w których to 5 meczy wygrali, 4 meczy zremisowali i 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 14 bramek. A więc jak widać w tym sezonie nawet dobrze się spisują. Natomiast goście tego meczu znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 45 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 17 meczy w których to 8 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 17 bramek. Na wyjeździe rozegrali 16 meczy w których to 3 mecze wygrali, 9 meczy zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 23 gole i stracili również 23 gole. A więc jak widać średnio w tym sezonie grają lecz potrafią wygrać na wyjeździe pokazali to w meczu z Arsenale.
Jeśli chodzi o osłabienia to gospodarze będą musieli poradzić sobie bez Jeff Schlupp i prawdopodobnie nie wyjdzie lecz na ławce rezerwowych się znajdzie zawodnik Matt James. Natomiast goście tego meczu będą musieli poradzić sobie bez Ian Evatt i Robert Harris. Ale nie są ważnymi punktami zespołu.
Sądzę że w tym meczu w pierwszej połowie padnie remis lecz w drugiej gospodarze wezmą się i strzelą dwa gole i mecz wygrają 2:0 ;)
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
zespół gospodarzy wygrał zaledwie 4 spotkania.
tak, ale porównujesz także spotkania na wyjeździe, gdzie Bolton jest marny. Jako, że grają u siebie, gdzie luka między grami u siebie, a na wyjeździe jest spora, to czynnik, który analizujesz jest bezwartościowy. Mecze u siebie od połowy grudnia - 4-1-1, mecze na wyjeździe - 0-3-3. Luka jest za duża i wyniki wyjazdowe nie są współmierne do dzisiejszego spotkania, bo czarno na białym widać, że ten zespół ma dwa oblicza.
Początkowo też nad tym myślałem, bo P&#39;Boro potrzebuje punktów, bo są w wyśmienitej formie, jak na zespół będący czerwoną latarnią ligi. Jednak znaczące odejście Boyda i ta porażka z Birmingham, która być może sprowadzi ich do parteru i przerwie ten marsz ku zdobywaniu punktów. P&#39;Boro od Birmingham dostało coś w rodzaju pstryczka w nos, stopując lekko tą ich serie. Zupełnie inaczej po ostatnim spotkaniu może czuć się Bolton, który powiózł wysoko Hull, gdzie już po 8 minutach było 3-0. Hull bramkę zdobyło z rzutu wolnego i z akcji nie było im łatwo przedrzeć się przez obronę zespołu z Reebok Stadium. To też odstrasza mnie tu od overa - a linia wysoka - chociaż na pierwszy rzut oka można się tu spodziewać gradu bramek. Tylko na pierwszy rzut, bo występ defensywy w spotkaniu z Hull był naprawdę dobry. Bolton przeciwnika w takiej formie jak jest Peterborough nie lekceważy i wyjdą skupieni do tego meczu, do tego mając w pamięci to, że rywale zaaplikowali im aż 5 bramek, będą się starać nie stracić głupio bramki. Tak samo nie byłbym taki pewny czy zobaczymy od początku spotkania taką kanonade w wykonaniu Boltonu jak z Hull. To co miało miejsce z Hull raczej drugi raz się nie zdarzy. Freedman z Hull zagrał na dwóch napastników ofensywnie, jednak nie wiadomo czy taką samą taktyką wyjdzie także na spotkanie z Posh (nie deklarował tego) i Bolton wcale nie musi zacząć ofensywnie. Do tego dochodzi bezpieczna pozycja Boltonu, a jak sam trener wspomina pracują na treningach nad swoimi uchybieniami w defensywie i na tym elemencie także mogą skupić się i w tym meczu. Nie mam na myśli, tego, że się będą bronić, ale mogą dać troche pograć Peterborough, które powinno być w natarciu i spróbować gry na jednego napastnika. Kolejna sprawa, to tzw napinka na mecz. Bolton jest &quot;rządny&quot; rewanżu za mecz z grudnia. Dlatego będzie chciał tu wygrać. Pragnienie wygranej nie równa się wcale, że siądą na nich od początku, zwłaszcza, że mają respekt do przeciwnika za jego wyniki, a także za to 5-4. Dlatego Bolton może tu zrobić na opak - i kiedy wszyscy spodziewają się po wysokiej wygranej z pretendentem do awansu Hull, ataków na bramkę - zagrać tu na wyczekanie przeciwnika, bo to P&#39;Boro musi atakować. Napinka na ten mecz jest, jednak bardziej prestiżowe było mimo wszystko spotkanie z Hull, gdzie nikt nie oczekiwał wygranej. Nie wiadomo jak Bolton poradzi sobie w roli faworyta, bo faworytem są sporym, jednak kursy przekłamane i Boltonu bym nie ruszał po takim kursie.
P&#39;Boro z Birmingham zabrakło szczęścia. Atakowali od początku, jednak po błędzie Olejnika i bramce Zigicia podcięto im nieco skrzydła. Strzał na 2-0 po rykoszecie szczęśliwie wpadł za kołnierz (wcześniej ładna ruleta Burke&#39;a). P&#39;Boro zabrakło szczęścia, bo mecz był wyrównany i będą się starać jak najszybciej wrócić na prawidłowe tory w drodze do utrzymania. Kurs w ich stronę kuszący, jednak gra na Reebok Stadium jest trudna nawet dla zespołów z Premier League - Sunderland zremisował, czy też w końcówce dopiero przegrali z Evertonem. Biorę pod uwagę także to, że mecz z Birmingham mógł nieco spuścić z zespołu powietrza. Do tego odejście Boyda. Bolton natomiast ten power po meczu z Hull ma. Jak by porównać i mecze wyjazdowe, to niby grają w kratkę, jednak na własnym terenie tylko 3 porażki i mobilizacja jest zawsze. P&#39;Boro może tu oczywiście ugrac remis, jednak myślę, że brak Boyda, jak i porażka z Birmingham wpłynie na zespół. P&#39;Boro umie namieszać jak z Cardiff, jednak patrząc na ostatnie mecze wyjazdowe, to pokonali słabe Wolves i Milwall, które myślami nie do końca jest przy lidze. Nie bagatelizuje zwycięstw, jednak dzisiaj przeprawa będzie ciężka, bo teren jest trudny, przeciwnik ma wysokie morale, do tego prezentuje wysoką dyspozycje na własnym terenie i nie będzie chciał dwa razy z rzędu przegrać z ostatnim zespołem ligi (abstrahując od potencjału zespołu), dlatego prędzej niż (+0.5) grałbym tu sam remis, ewentualnie +1, aby pokryć jednobramkowe zwycięstwo Boltonu. Na zwycięstwo gościom daje małe szanse, dlatego zamiast x2 lepiej grać wyższą linie, a bezpieczniejszą, jeżeli ktoś skusi się ruszać ten mecz w strone Peterborough. Kurs na Bolton mały i nie do gry. W tej lidze każdy może ograć każdego i zdecydowanie no-bet dla mnie
Burnley - Huddersfield
Burnley nie wygrało z Boro, jedynie dlatego bo goście się zamurowali. Kolejny taki przypadek nie powinien mieć miejsca. Burnley dobrze zagrało z Brightonem, gdzie tyłek ratował im w kilku sytuacjach Kuszczak. Huddersfield po zmienie trenera wciąż bez zwycięstwa i patrząc na ich bilans wyjazdowy z ostatnich meczów, to mamy tragedie. Huddersfield nie było w stanie wykorzystać przewagi w meczu z Ipswich zakończonym 0-0. Nie wydaje mi się, by z Burnley byli w stanie zdobyć bramkę. Burnley będzie rozgrywało piłkę i grało kombinacyjnie w przeciwieństwie do Ipswich. Huddersfield zmuszone będzie do obrony i troche się obawiam, bo z Boro mieli problemy jak przeciwnik zamurował się w polu karnym. Goście postawili na FA Cup, stąd ta słaba dyspozycja. Teraz potrzebują punktów, jednak od wygranej z Palace prezentują się słabo. Burnley liczy na przełamanie, goście na punkty, jednak sądzę, że te mecze w FA Cup kosztowały ich sporo sił i nie będzie łatwo o punkty, zwłaszcza, że Burnley zagrało dobry mecz z Brightonem, czego nie można powiedzieć o Huddersfield, które było nieskuteczne w meczu z Ipswich.
▶ Burnley (-0.75) @ 1.99 ⛔
FT: 0-1
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik

Spotkanie: Wolves - Watford
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bret365

Rusza 35 kolejka angielskiej Chempionship. Bardzo ciekawie zrobiło się na szczycie tabeli, gdzie o drugie miejsce premiujące awans do Premier League najbardziej zacięcie walczą Hull City z Watford. Obydwie drużyny maja po 62 p na 11 kolejek przed końcem. Według mnie nikt nie odpuści i do każdego meczu i Hull, i Watford podchodzić będą z rozwagą i chęcią zwycięstwa. Stawka robi się coraz wyższa. Bardzo ważne jest by nie przegrywać tak zwanych &quot; łatwych meczy&quot;. Mówi się, tak na starcia z zespołami z dołu tabeli. Takim zespołem na pewno jest Wolves, które nie może wydostać się ze strefy spadkowej od początku sezonu. W dodatku słaba forma meczy na własnej murawie (P-R-P-R-P). W ostatnim meczu z Cardiff podopieczni Deana Saundersa oddali zaledwie dwa strzały celne co nie prognozuje dobrej gry w następnych spotkaniach. Drużyna Watford jest w formie o czym świadczą dobre wyniki oraz druga pozycja w tabeli. Nie ukrywam, że spodziewam się kolejnych rajdów wspaniale wyszkolonego technicznie Vydry, oraz dobrej, szybkiej gry z kontry zespołu gości. Mój typ na to spotkanie, to zwycięstwo gości, dla zwiększenia ako na kuponie polecam X2 po kursie 1,35
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom