>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luty z WilliamHill - dodatkowy freebet 10Eur + szansa wygrania konsoli Xbox360!

Status
Zamknięty.
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Wyniki wynikami a freebet to osobna bajka.
Miało być na początku marca teraz do 15 i nie zanosi się.
Ludzie macie wyraźny regulamin, 15 marca mają by wyniki, czyli jeszcze ponad 34h na ich zamieszczenie tutaj zostało. Wtedy będzie wiadomo kto z was co wygrał, a do tego czasu nie będzie nagród i to oczywiste. Sam osobiście dostałem grę z promocji na początku marca, a promocja była grudniowa, dlatego trochę cierpliwości.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Człowieku umiesz czytać?

Nagrody to osobna rzecz.

Po spełnieniu warunków powinnien być dostępny freebet
Nie osobna,możesz wygrać nagrodę rzeczową lub freebeta a to nie zostało jeszcze rozlosowane,więc logiczne,że te freebety nie zostały jeszcze dopisane,a jeśli masz na myśli tego freebeta niezwiązanego z forum,czyli to do 25E po pierwszym zakładzie ,to pojawia się on automatycznie po spełnieniu warunków i nie potrzeba tutaj,żadnych wyników losowania ani specjalnego dopisywania.
 
M 0

macko89

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem jeśli powiedzmy wpłacę 10 e zagram kurs 1.5 to dostanę 10 e + 10e po spelnieniu warunków czyli zagranie 2 zakł. za rejestracje poprzez forum ? Dokładnie tak jak piszesz.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ja właśnie sprawdziłem i mam dostępny freebet.

do Adhemar

jak nie masz pojęcia w danym temacie to nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Jak dostałeś 10 E,znaczy,że nie wylosowałeś Xboxa,nagrody życzenia,ani wyższego freebetu,tylko najsłabszą możliwa nagrodę w promocji lamusie.
 
M 0

macko89

Użytkownik
Jak dostałeś 10 E,znaczy,że nie wylosowałeś Xboxa,nagrody życzenia,ani wyższego freebetu,tylko najsłabszą możliwa nagrodę w promocji lamusie.
Nie prawda cieciu to jest dodatkowy freebet mówię nie mądruj się bo jesteś malutki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki:
Kamil2** Xbox 360 250GB + Kinect + 3 gry -
bmor** - klocki Lego
Freebety przyznane.
Gratuluję.
Osoby, które wygrały nagrody rzeczowe proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
Freebety pojawią się na kontach w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam

edit: zachęcam do wyrażenia opinii na temat bukmachera, promocji w temacie: William Hill - opinie
dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom