>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LUXBET 100% bonus

A 0

arszawin

Użytkownik
przed wypłatą wymagają potwierdzonej przez notariusza kopii dowodu tożsamości wysłanego pocztą tradycyjną. poza tym nie napisałeś, że to nie dolary amerykańskie...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
wszystko pieknie i jasne wziąłbym ten bonus ale do notariusza zasuwac mi raczej by sie nie chcialo..... a to kosztuje ok 50zl nie liczac listu do australii...
 
S 2

stevie

Użytkownik
wszystko pieknie i jasne wziąłbym ten bonus ale do notariusza zasuwac mi raczej by sie nie chcialo..... a to kosztuje ok 50zl nie liczac listu do australii...
nie do konca 50 pln...
Kumpel zrobil tego buka.
Byl u notariusza (w Poznaniu) zaplacil jakies 14pln, wiec nie ma tragedii.
Sam list idzie okolo tyg i tez kosztuje max 20pln

Generalnie sie oplaca ale duzo zachodu.
Nie pytac mnie czy wyplacili mu sianko, bo w zeszlym tyg wyslal list i sam czeka az mu odpowiedza
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie do konca 50 pln...
Kumpel zrobil tego buka.
Byl u notariusza (w Poznaniu) zaplacil jakies 14pln, wiec nie ma tragedii.
Sam list idzie okolo tyg i tez kosztuje max 20pln
Generalnie sie oplaca ale duzo zachodu.
Nie pytac mnie czy wyplacili mu sianko, bo w zeszlym tyg wyslal list i sam czeka az mu odpowiedza
Bez przesady...
Taksa notarialna panuje w tym kraju.
Za potwierdzenie dokumentu nie powinno być więcej niż 30 zł i to w Wawie.
Przesyłka do Australii to dokładnie 2,50.
Usługi zagraniczne Przesyłka listowa Cel: Australia, Oceania
Masa: do 50g
Przesyłka listowa ekonomiczna Opłata zasadnicza 2.50 zł Suma 2.50 z
http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
List idzie ok. tygodnia.
Więc w sumie koszty powinny się zamknąć ok. 20-30 zł.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Ciekawe prawo w tej Australii mają, to nie wymysł tego buka tylko ichniejszego rządu.
Tu masz wszystko przez internet, ale musisz iść do notariusza i na poczte.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciekawe prawo w tej Australii mają, to nie wymysł tego buka tylko ichniejszego rządu.
Tu masz wszystko przez internet, ale musisz iść do notariusza i na poczte.
Zdaje się, że prawo australijskie to konieczność weryfikacji pełnoletności. Czyli wysłanie zwykłych skanów dowodu osobistego już powinno wystarczyć.
Ale niektóre buki jednak są trochę bardziej wymagające...

Ciekawostka.
Faktycznie w Australii prawie wszystko można robić on line. Jak ktoś chce lecieć tam to od każdego zagranicznego obywatela wymagają wizę.
Podanie o wizę składa się poprzez wypełnienie formularza on line. Wizę dostaje się &quot;wirtualnie&quot;. Istnieje ona w systemie komputerowym i nie trzeba jeździć po ambasadach itp. Wiza jest bezpłatna.
W tym kraju prawie wszystko da się załatwić przez internet. Ale to też pewnie wynika z wielkości kraju...
 
S 2

stevie

Użytkownik
Bez przesady...

Taksa notarialna panuje w tym kraju.
Za potwierdzenie dokumentu nie powinno być więcej niż 30 zł i to w Wawie.

Przesyłka do Australii to dokładnie 2,50.

Usługi zagraniczne Przesyłka listowa Cel: Australia, Oceania
Masa: do 50g
Przesyłka listowa ekonomiczna Opłata zasadnicza 2.50 zł Suma 2.50 z

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

List idzie ok. tygodnia.

Więc w sumie koszty powinny się zamknąć ok. 20-30 zł.
Dlatego ja napisalem, ze wszystko (notariusz + wysylka) kosztuje grosze!
Kwestia tylko, ze trzeba pojsc do notariusza i wyslac list- to mialem na mysli, ze jest troche &#39;zachodu&#39;, wiec nie rozumiem czemu napisales do mnie:
&quot;Bez przesady&quot;...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dlatego ja napisalem, ze wszystko (notariusz + wysylka) kosztuje grosze!
Kwestia tylko, ze trzeba pojsc do notariusza i wyslac list- to mialem na mysli, ze jest troche &#39;zachodu&#39;, wiec nie rozumiem czemu napisales do mnie:
&quot;Bez przesady&quot;...
Napisałem bo zdecydowanie przesadziłeś w kosztach i w &quot;zachodzie&quot;...
Przesyłka kosztuje nie 20 zł jak napisałeś a 2,50.
Notariusz też nie weźmie od Ciebie za poświadczenie czegoś takiego dużych pieniędzy. Zrobi to od ręki.
To nie jest jakaś umowa cesji na 10 mln złotych, że będzie to trwało 3-4 dni...
Jeśli komuś nie podoba się wydaje 20-30 zł oraz poświecenie czasu ok. 1-2 godzin aby otrzymać bonus pograć na danym buku to ok.
Ale nie przesadzajmy, że to są wielkie koszty i zajmuje dużo czasu ;)
 
S 2

stevie

Użytkownik
ej Ty chyba mylisz osoby Vader?
ja wyraznie napisalem w poznaniu ta usluga notarialna kosztowala mego Ziomka 14 pln.
a Ty piszesz 20pln... to ktora kwota jest wyzsza?
on zaplacil za wysylke ubezpieczona do Australii wiecej niz 2,5.
dlaczego?
bo wysylal dokument (papier notarialny), a wiec chcial by ten list nie poszedl w niepowolane rece...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ehh szkoda sobie glowy zawracac tym tym bonusem, notariusz, list tradycyjny??
potem się okaże że odbór osobisty po okazaniu dowodu hehe
 
S 11

support75

Użytkownik
Hm no trochę dziwne. Niby internetowy, ale nie do końca.
Granie u tego buka internetowego kojarzy mi się z tą reklamą &quot;pół napadu na bank&quot; :wink:
 
T 2

terkin

Użytkownik
Hej
Znalazłem ten temat bo mam do Was pewne pytanie. Pograłem tam trochę jeszcze zanim znalazłem ten temat i bardzo się zdziwiłem gdy po wysłaniu skanu dowodu tradycyjnie mailem dostałem informacje że powinienem:
International clients are required to supply Luxbet with copies of identification and the Account Activation Form by mail only .
These certified copies of your ID documents must be the versions originally certified by your independent person (ie not photocopied or scanned after the independent person has certified them).
Luxbet requires International Clients to have all of their identification documents (Primary and Secondary ID) translated into English. International Clients must have their translated documents signed by an independent person and provide copies of the translated documents to Luxbet.
Zatem zaostrzyli jeszcze przepisy i dokument potwierdzony przez notariusza musi być jeszcze przetłumaczony na język angielski. Poza tym piszę jeszcze o jakimś &quot; Account Activation Form by mail&quot; co jak rozumiem ma być chyba jakimś aktywacyjnym emailem od nich (po co im to?)
Moje pytanie do Was jest takie: Przechodził ktoś to ostatnio oraz czy ktoś w ogóle wypłacił z Luxbetu pieniądze?
 
yam 93

yam

Użytkownik
szkoda sobie zawracać głowę takim bukiem, bez przesady.
Centrebet też Australijski a nawet dowodu nie chcą.
To akurat nie prawda, bo Centrebet wymaga skanow.
Z miesiac temu mialem weryfikacje takze wiem po sobie.
Ps. Nie krzystalem z bonusow, logowalem sie z 1 ip, nie gralem niepoprawnych kursow. Poprostu zwykla gra, nawet wygrna nie duza.
Ale poprostu automatycznie 1 wyplata jest niedostepna bez weryfikacji.
Ps2. Zobaczcie sobie jak na betfair trzeba sie weryfikowac zeby grac turnieje rozgrywane w Australii..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To akurat nie prawda, bo Centrebet wymaga skanow.
Z miesiac temu mialem weryfikacje takze wiem po sobie.
Ps. Nie krzystalem z bonusow, logowalem sie z 1 ip, nie gralem niepoprawnych kursow. Poprostu zwykla gra, nawet wygrna nie duza.
Ale poprostu automatycznie 1 wyplata jest niedostepna bez weryfikacji.
Ps2. Zobaczcie sobie jak na betfair trzeba sie weryfikowac zeby grac turnieje rozgrywane w Australii..
Bukmacher, którego prawo właściwe jest australijskie ma bezwzględny obowiązek weryfikacji klientów.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Luxbet nie jest zbyt wysoko w rankingach więc radze uważać. Zbyt pieknie wygląda ten bonus - ktos w ogóle sprawdzał czy są wypłacalni?
 
Do góry Bottom