>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lyon - FC Sochaux 29.10.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Lyon - FC Sochaux
Kursy w Expekt: 1.30 4.50 11.00 1.01 3.20

Lyon w tym sezonie jest klasą samą w sobie. Wygrywa wszystko i ze wszystkimi, no może za wyjątkiem Pucharu Francji, który moim zdaniem ewidentnie sobie odpuścił. Sochaux w meczach wyjazdowych, jak i w ogóle w lidze nie spisuje się za dobrze i raczej nie ma więszych szans na wywiezienie korzystnego wyniku z Lyonu. Zdecydowanym faworytem jest Lyon i raczej niespodzianki w tym meczu nie będzie. 8)

Lyon - FC Sochaux -&gt; 1 (1.30) :mrgreen: 1:0 :mrgreen:

Zapraszam do komentowania i typowania. :wink:
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Ja psotawiłem w tym meczu x2. Licze na niespodzianke ponieważ Sochaux to naprawde solidna drużyna. Z takimi zawodnikami Menez, Mourad, Omar mogą sprawić niespodzianke i pokonać Lyon...
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ja psotawiłem w tym meczu x2. Licze na niespodzianke ponieważ Sochaux to naprawde solidna drużyna. Z takimi zawodnikami Menez, Mourad, Omar mogą sprawić niespodzianke i pokonać Lyon...
Sensacja jest mozliwa..ale ja sadze ze Lyon pewnie wykorzysta atut swoje boiska i wygraja ten mecz z 2-1...Lyon bardzo dobrze gra na swoim stadionie juz od kilku dobrych lat..a Sochaux nie gra wysmienicie na wyjazdach...
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Lyon - FC Sochaux 1:0

Lyon wygrał kolejny mecz na własnym boisku. Powiem szczerze, że przez 53 minuty bałem się o wynik tego spotkania. Z drugiej jednak strony widać, jak Lyon spokojnie bez fajerwerków potrafi wygrać mecz, który wygrać powinien. Najważniejsze, że weszło. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom