>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

mój przetestowany system

Status
Zamknięty.
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
opracowałem pewien system, niektórzy nazywają to metodą (Ci którym to odsprzedałem). Niestety nie mam czasu, żeby tutaj go opisywać, jakby co to piszcie na gg: 3738357
Jak nie masz czasu to po co zakładasz ten temat??? aby się pochwalić że wygrywasz??
 
K 76

karlos83

Użytkownik
pomiedzy kuponami, ktore wkleiles jest dosc duza przepasc (jakies 20 kuponow posrodku) wiec wcale nie jest powiedziane, ze nie przegrales wiecej niz wygrales...
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Jak nie masz czasu to po co zakładasz ten temat??? aby się pochwalić że wygrywasz??
Nie żeby się pochwalić, ale żeby uświadomić ludziom, którzy grają (i tylko grają, nie piszę o wygrywaniu, a takich jest wielu) że bukmacherka to jest nie tylko zabawa hobby czy pasja (przynajmniej teraz tak jest dla mnie), ale może być też sposobem na życie, sposobem na to żeby mieć własną kasę, a o to chyba chodzi w bukmacherce, żeby wypłacać, a nie tylko wpłacać.
pomiedzy kuponami, ktore wkleiles jest dosc duza przepasc (jakies 20 kuponow posrodku) wiec wcale nie jest powiedziane, ze nie przegrales wiecej niz wygrales...
masz rację, jest przerwa ale to tylko dlatego że pomiędzy znajdują się kupony które doprowadziły mnie do takiej sumy, nie wklejałem całych kuponów (od 1 do ostatniego w tym systemie) bo byłoby &quot;czarno na białym&quot; jak gram i jak do tego doszedłem
hehe dobre, naprawde poprawiłeś mi humor :grin:
PS kleiłeś to w paintcie??
dobra spostrzegawczość, kleiłem to w paintcie, ja kompa używam tylko do neta także nie bawię się w żadne programy graficzne czy coś takiego, chciałem tylko wkleić to i wysłać na neta nic więcej.
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
no to spoko, pokazałeś że wygrywasz dużo kasy i co teraz?? jak chcesz się podzielić tym systemem z użytkownikami tego forum to napisz o co chodzi, bo jeśli piszesz tu po to żeby naciągnąć paru naiwniaków na kase, to lepiej daj sobie spokój.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wow ciekawe jaki system by to ujawnilo jakbys wkleil wszystkie kupony (przeciez tam jest tylko numer kuponu, status czy wygrany czy nie i kwota).
Jesli mowisz, ze ujawniloby to system wniosek jest tylko jeden. Grasz jakiegos rodzaju progresja a to w zadnym wypadku nie jest system 100%....
Temat do zamkniecia jak dla mnie.
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
no dobra, ale napisz jakies szczegóły, ile trzeba zapłacić za ten super system i np jaki kapitał trzeba posiadać żeby cokolwiek zarabiać??
tak z ciekawości, jesli mozesz to napisz ile osób już to kupiło??
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
trickmaster - systemu nie sprzedaję bo nikt by nie wyłożył takiej kasy za niego, ludzie którzy go kupili wyceniają średnio na 2-3 tys zł (a kupiło go około 40 osób - nazwisk nie będę podawał z wiadomych przyczyn), ja sprzedaję czas poświęcony na stworzenie tego systemu, interesuje mnie 100 zł, czy jeśli go nikt nie kupi to coś stracę? nie, bo wróciło mi się to wszystko już dawno, ale jeśli pierwsza osoba kupowała go 100 zł to dlaczego 50 miałaby go kupować po innej cenie...
 
S 0

spowen

Użytkownik
&quot; ale jeśli pierwsza osoba kupowała go 100 zł to dlaczego 50 miałaby go kupować po innej cenie... &quot; jaki jestes uczciwy ???? nie no szacunek dla Ciebie hehe

Skoro jestes juz tak zarobiony to dlaczego chcesz sprzedwac ten system po 100zl sprzedaj go po 10zl i nie wmawiaj wszystkim ze chodzi tutaj o to by kazdy zaplacil tyle samo za ten system bo jesli pierwsza osoba zaplacila 100zl i zarabia teraz miesiecznie 15000zl to uwierz mi ze nie bedzie zla na mnie jesli ja dam za ten system 10 zl ????

Ale wygrane calkiem spoko ????
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Spowen - ja nie napisałem że każdy na tym tyle zarabia... ale wiem też że ludzie którzy mają ten system są fer wobec mnie (mogę się mylić) i nie będą go rozdawać na lewo i prawo.
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Dukat- nie ma 100% systemów i chyba nie będzie przez najbliższy czas, ale fakt faktem że dzięki temu systemowi zarobiłem niezłą kasę, więc dlaczego miałbym się nie podzielić nim ????
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Karlos83 - dzielę się i to bardzo chętnie ???? Ty mi coś dasz to ja Tobie coś dam ???? , tak to chyba wygląda:p coś za coś, w dzisiejszych czasach niestety nie ma nic za darmo...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat- nie ma 100% systemów i chyba nie będzie przez najbliższy czas, ale fakt faktem że dzięki temu systemowi zarobiłem niezłą kasę, więc dlaczego miałbym się nie podzielić nim ????
Hmm z tego co wiem, to podzielić się można czymś, ale jest to nieodpłatne. Zaś jeśli chcesz coś sprzedać, to nie jest to już tak wielkoduszne i chodzi tu o zwykły zarobek. Jeżeli zaś zarabiasz niezłą kaskę grając tym systemem to po co sprzedawać kurę, znoszącą złote jajka???
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
Dukat- nie ma 100% systemów i chyba nie będzie przez najbliższy czas, ale fakt faktem że dzięki temu systemowi zarobiłem niezłą kasę, więc dlaczego miałbym się nie podzielić nim ????
ale Ty się nie chcesz nim dzielić, Ty po prostu chcesz go sprzedać
niech zgadnę, nie możesz nam pokazać żadnego kuponu bo wtedy wiadomo by było na czym polega system?? jedyny &quot;dowód&quot; na istnienie tego systemu to ten pierwszy screen
ten temat bardzo mi przypomina temat sprzed 2 dni -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=13801
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Z tego co widzę, to same wygrane kupony. Czyli albo wielki fart, albo fart i umiejętności. Jak sam napisałeś nie ma bowiem systemów dających 100% pewności na wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom