>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

mój przetestowany system

Status
Zamknięty.
C 0

crazyyman

Użytkownik
Dukat - umiejętności? pewnie tak, fart? z tym się zgodzę, wiedza jak grać? bezcenne, nauczyłem się trochę, a może więcej niż trochę jak grać i stosuję się do tego, w ciągu tych 90 kuponów miałem aż albo tylko 3 przegrane... i oby to się nie zmieniło ;)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
W takim razie wg mnie twoja kura znosząca złote jaja, to wyłącznie umiejętności w typowaniu. System owszem może pomóc w skumulowaniu wygranej, ale sam jej nie zdobędzie. Życzę dalszych sukcesów w grze.
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
Dukat - nie tylko umiejętności, dla mnie w dużo ważniejszy jest tutaj system, bo umiejętności i wiedza w tym przypadku to nie wszystko, trzeba wiedzieć jak grać...
Karlos83 - no ja tam nie wiem czy będzie pojawiał się taki temat codziennie czy nie, ale ja wiem jedno, wiem że osiągnąłem dużo dzięki temu systemowi i bukmacherom.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wezcie to zamknijcie gosc szuka naiwnych, nawet jesli by istnial system ktory pozwala wygrywac wiecej niz wlozylismy w gre to bylyby takze kupony przegrane i to w duzym stopniu tyle ze ów system sprawialby ze bylibysmy na +. tez umiem bawic sie w paincie. po co komu jakis system jak stawiasz tylko takie typy ktore wchodza lol smiac mi sie chce, szukaj naiwnych gdzie indziej
 
S 0

spowen

Użytkownik
no to widze system odkryty ???? prawe caly czas wygrana jest tylko czasem cos nie pojdzie czyli tak samo jak u pana ktory chcial nam to sprzedac za 100zl ???? Pozdrawiam :p
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
w tym czymś pokazanym wyżej, nawet jeśli jest przegrana to jest na zielono i zaznaczone jako wygrana, a do tego mój system całkiem inaczej wygląda ????
 
t0l 0

t0l

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ten temat jest jeszcze nie zamkniety, przeciez taka dyskusja nie ma sensu. Napisalbys cokolwiek o Twoim systemie, chyba, ze myslisz o znalezieniu tak naiwnych ludzi, ktorzy uwierza w Twojego idealnego screenshota i od razu wysla Ci kase.
Dla mnei robisz tylko z siebie idiote...
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
t0l - wcześniej pisałem o tym że nie szukam naiwnych ludzi i nie chce mi się powtarzać, a jeśli Ci się nie podoba ten tema to po co komentujesz?
Dla mnei robisz tylko z siebie idiote...
tym że komentujesz ten temat pokazujesz że nie robisz z siebie idioty tylko nim jesteś skoro uważasz że jest do zamknięcia.
jasiek09 - wiem jak wyglądają kupony systemowe i jakoś ciężko jest zagrać 1 z 3 a do tego za 99,99 żeby wygrać 94,99, no ale najwyraźniej Ty tak potrafisz...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
zamknijcie to:p
sposob na super system chyba juz zostal podany
wchodzisz na bet-at-home logujesz sie jako gosc przechodzisz do zakladow rozliczonych prawidlowo robisz printscreena i probujesz wyludzic 100zl
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
jasiek09 - Ty jesteś zazdrosny o to że ktoś wygrywa częściej i więcej niż Ty? no tak pies ogrodnika sam nie weźmie i drugiemu nie da, ale róbta co chceta.
Staruch - chyba nie znaczy na pewno, a ja jestem przekonany o tym że mój system nie został - jak to określiłeś - złamany.
małe sprostowanie...tego systemu nie można złamać bo to nie jest jakiś kod Leonarda da Vinci ani żaden inny.
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
trickmaster - masz rację, gram w bet-at-home, dlaczego? nie dlatego że u innych buków nie ma konta gościa, ale dlatego że najbardziej podoba mi się ze wszystkich i chyba z przyzwyczajenia, przeglądnąłem ten system z linka i ja z nim nie mam nic wspólnego, a do tego mój system nie jest 100% (takich nie ma i nie będzie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom