>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Mój sposób na zy$ki ~~

deire 0

deire

Użytkownik
Stawkowanie: 1/10 gdzie 1j to 10zł
Zaczynam od singla po porządnym kursie.
Mecz 1 ligi duńskiej, pozostały 4 kolejki. Obecny vicelider Randers podejmuję drużynę Vestsjaellandu. Ja dziś jestem bardziej przekonany ku drużynie gości, choć mylić może ostatnia wygrana Randers na stadionie obecnego lidera 0:2. Randers swój ostatni mecz wygrał na wyjeździe z liderem... który ma obecnie 17, a przed tym meczem 20pkt. przewagi nad vice liderem właśnie Randers. Drużyna Esbjergu nie podjęła za specjalnej walki i zasłużenie przegrali, jednakże wcześniejszy mecz Randers u siebie zakończył się blamażem. Przegrali 0:1 z słabo radzącą sobie na wyjazdach Fredericią. Otóż, drużyna gości przełamała się ostatnio wygrywając 3-1 z 3 drużyną w tabeli. Wcześniejsze 2 mecze na wyjeździe zakończyły się remisami. Drużyna gości na 10 meczów na wyjeździe, strzeliła 13 bramek, a 12 straciła co nie jest złym wynikiem. Dziś sądzę że padnie remis, a jeśli któraś ze stron miała by przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść to wg. mnie będzie to drużyna gości, stąd ten typ.

1#
Randers - Vestsjaelland⛔
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,0 - SportingBet
Stawka: 2/5j | ⛔2j
 
deire 0

deire

Użytkownik
Aż 8 absencji w drużynie gości, w tym 5 solidnych graczy mających na koncie ponad 20 meczy w tym sezonie. Alcoron spisuje się znakomicie na własnym stadionie. Możliwy jest dzisiaj występ Rubena Sanza (ważny zawodnik), któremu unieważniono zawieszenie. Nie będę się bardzo rozpisywał bo nie ma czasu, wg. mnie pewniaczek ;)
2#
Alcoron (-1,5) vs. Sabadell
Typ: 1
Kurs: 1,91
Stawka 5/5 Pinnacle
 
Do góry Bottom