>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój ukochany klub - KS Orzeł Baniocha!!

gusto 695

gusto

Forum VIP
KS ORZEŁ BANIOCHA!!
Orzeł po 12 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w A - klasie. Nareszcie, miejmy nadzieję, że do końca sezonu. W tym roku przydałby się awans do Okręgówki! :wink: :wink: :wink:
I miejsce A-klasa 2005/2006 =&gt; grupa: Warszawa II
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Już w najbliższą niedzielę o 14tej Orzeł rozegra szlagierowy mecz w Ładach. Będzie ciężko ale wierzę w zwycięstwo mojego Orzełka!!!!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Orzeł z dorobkiem 31 punktów po 12 kolejkach jest na pierwszym miejscu w A-klasie. Bilans meczy to 10-1-1. Tylko jedna porażka w Radości kiedy skład był niepełny i kiedy po prowadzeniu do przerwy 1:0 w drugiej połowie, mój kochany klub stracił 7 bramek. Stało się tak dlatego gdyż sędzia po przerwie zrobił się stronniczy, dał piłkarzom Orła trzy czrwone kartki a w ósemkę trudno jest się bronić.

U siebie Orzeł jest niepokonany 7-0-0. Teraz czeka mojego Orzełka bardzo trudny mecz z trzecim obecnie zespołem UKS Łady na wyjeździe. Trudny mecz miał być także w Błoniu gdzie miejscowa Błonianka miała wygrać, jednak to Orzeł wywalczył tam 3 punkty wygrywając 2:1. Mecz był bardzo dobry. :mrgreen:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Niestety Łady wygrały 2:1 i Orzeł spadł na 3 miejsce. Szkoda. ????
Mecz był przeciętny ale atmosfera dobra gdyż naszych kibiców było więcej i dopingoawaliscmy porządnie. ???? Pod koniec meczu doszło do małej bijatyki ale niegroźnej, na szczęście, zresztą było nas więcej. 8)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Już jutro tj. w sobotę 5 listopada o godzinie 13:30 na boisku przy ul. Puławskiej miejscowy Orzeł podejmie grający ostatnio coraz lepiej AON Rembertów. Orzeł w tym sezonie u siebie tylko wygrywał, tak będzie i tym razem. &quot;Ja kocham Orła, la la, la la, la, la....&quot; :mrgreen:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dobra, czas coś zjeść, zawiesić szalik na szyi i udać się na mecz Orła z Rembertowem. Będzie zwycięstwo, nie widzę inaczej... &quot;Orzeł - Orzeł, Orzeł - Orzeł - Orzeł, la la la la, la la la la, la la la la la la la........&quot;
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kolejne zwycięstwo!! Orzeł wygrał 3:2 po dość ciekawym meczu. W rundzie jesiennej twierdza Baniocha nie została zdobyta. Orzeł wygrał wszystkie 8 spotkań. Na jesieni do rozegrania pozostał wyjazd na Sagitę, tam nie powinno być problemów ze zdobyciem 3 punktów dlatego jestem dobrej myśli po dzisiejszym zwycięstwie. :mrgreen:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Niestety, jak widać w tabeli Radość i Łady także wygrały i Orzeł zajmuje obecnie 3 miejsce.
Tabela i wyniki są dostępne na http://www.90minut.pl ale wyniki Orła ja podaję bezpośrednio po zakończeniu spotkania gdyż oglądam wszystkie mecze (prócz jednego z Amigosem). Orłowi został tylko meczyk w Żabieńcu z Sagitą, grają bardzo wcześnie w najbliższą sobotę o 10:00. Myślę, ze będą 3 punkty. :mrgreen: Mam nadzieję, że Łady nie wygrają z Perłą, a Radość (cudem) nie wygra z Laurą.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Byłem na meczu Orła z Sagitą. Oczywiście Orzłę przeważał i wygrał zasłużenie 3:2. Mój klub ma obecnie tyle samo punktów co Łady ale Radość ma o jeden mecz mniej i trudno się spodziewać żeby nie wygrała, także najprawdopodobniej zakończymy rundę wiosenną na trzecim miejcu mając tyle samo punktów co Łady, po 37, przegrywając jedynie bilansem bramkowym.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Radość zremisowała i Orzeł zajmuje trzecie miejsce, tylko z powodu niekorzystego bilansu bezpośrednich spotkań.

 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tabela przed rundą wiosenną, 18/19 marca pierwszy mecz, Orzeł jedzie do Glinianki. :wink:

 
Do góry Bottom