>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

lars19 272

lars19

Użytkownik
Dopiero wczoraj zainteresowałem się tymi rozgrywkami. Walia i Serbia nawet z podpórkami dały zarobić.
Spotkanie: Rumunia u19 - Austria u19
Typ: 2
Kurs: 2,38
ew 2x po 1,50 to dobra opcja.
wszystkie kursy bet365
Spotkanie zostanie rozegrane 05.06.2014 o godzinie 20:00.
W czwartek swoje zmagania rozpoczyna ostatnia grupa w rozgrywkach UEFA European Under-19 Championship. Grupa 6 w której znajdują się reprezentanci Austrii, Rumunii, Rosji i Norwegii. Swoje zmagania będzie rozgrywać na terenie Rumunii.
W rundzie kwalifikacyjnej Rumunii znajdowali się grupie z Polską, Litwą, Armenią. Była to wyrównana grupa swoim poziomem. Awansowali Rumunii oraz Litwini. Mam wrażenie, że obie te drużyny odstają poziomem od zespołów z zachodniej Europy. Litwinii w następnej czyli obecnej rundzie grali w grupie z Niemcami oraz Hiszpanią i musieli uznać ich wyższość.
Austria z kolei grała w grupie kwalifikacyjnej z Serbią, która w obecnej rundzie zajęła 1 miejsce i zakwalifikowała się do rundy finałowej. W spotkaniu obu tych drużyn Serbia wygrała nieznacznie 1:0. Moja analiza opiera się przede wszystkim na statystykach, które znalazłem na stronie UEFA.
Kursy na to spotkanie są wyrównane, inaczej były, jednak można zaobserwować duże spadki w kierunku Austrii. Rumunii wprawdzie rozgrywa to spotkanie na własnym terenie ale nie sądzę, żeby miało to duże znaczenie. Ewentualnie można zabezpieczyć się podpórką.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Polska u21 - Bośnia i Hercegowina u21

Jestem mile zaskoczony kursami na Polaków. Obecna kategoria u-21 jest najlepszym naszym rocznikiem w ostatnich latach. Większość tych zawodników gra regularnie w Ekstraklasie albo zbierają doświadczenie w lepszych zagranicznych klubach, gdzie niestety tylko Przybyłko grał w zakończonym sezonie dość regularnie. W eliminacjach Euro zajmuje pierwsze miejsce w grupie i aby obronić to miejsce, brakuje nam już tylko zwycięstwa, a być może nawet tylko remisu w ostatnim meczu z Grecją. Warto zauważyć, że Polacy fenomenalnie spisują się w meczach u siebie. Bilans siedmiu zwycięstw z rzędu musi robić wrażenie, a jeśli dodać że były to wygrane przynajmniej dwoma bramkami daje jeszcze bardziej wyrazisty obraz postawy Polaków w meczach domowych. Niestety na wyjazdach jest to zupełnie inna drużyna, bo przegraliśmy i ze Szwecją i z Turcją, a pokonując tylko słabiutką Maltę. Ze składu wypadli Żyro, Wszołek, Linetty i Dawidowicz, powołani przez trenera Nawałkę do pierwszej reprezentacji. Jednak i bez tych zawodników kadra Polaków wygląda imponująco na tle rywala. O Bośniakach zbyt dużo nie napiszę, poza tym ze w swojej grupie eliminacyjnej spisują się bardzo słabo, gdzie tylko wygrali dwukrotnie z Albańczykami.
Jeśli Polacy podejdą do tego meczu w pełni skoncentrowani i zmotywowani to powinni pewnie wygrać ten mecz. A z motywacją nie powinno być problemów, bo jest to ostatni sprawdzian przed arcyważnym wrześniowym meczem z Grecją, gdzie z powodu kartek zabraknie kapitana Furmana i Zielińskiego, więc walka o miejsce w składzie powinna być zaciekła. Naprawdę fajnie ogląda się tę reprezentację, więc zapraszam do obstawiania i oglądania. Mecz jutro o 18 w Krakowie na stadionie Cracovii, a transmisja w Polsacie Sport.

kadra Polaków: Filip Bednarek (bramkarz, Twente Enschede), Bartosz Bereszyński (obrońca, Legia Warszawa), Michał Chrapek (pomocnik, Wisła Kraków), Daniel Dziwniel (obrońca, Ruch Chorzów), Rafał Janicki (obrońca, Lechia Gdańsk), Wojciech Golla (pomocnik, Pogoń Szczecin), Marcin Kamiński (obrońca, Lech Poznań), Tomasz Kędziora (obrońca, Lech Poznań), Martin Kobylanski (napastnik, Werder Brema), Dominik Kun (pomocnik, Pogoń Szczecin), Mateusz Lewandowski (obrońca, Pogoń Szczecin), Igor Łasicki (obrońca, SSC Napoli), Piotr Parzyszek (napastnik, Charlton Athletic), Bartłomiej Pawłowski (pomocnik, Malaga), Tomasz Ptak (bramkarz, Zagłębie Lubin), Kacper Przybyłko (napastnik, Greuther Fürth*), Rafał Wolski (pomocnik, AC Fiorentina), Piotr Zieliński (pomocnik, Udinese)

Polska @ 1,83 Fortuna / @ 1,72 -&gt; 1,80 Bet365 ✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna u21 miedzynarodowe
Spotkanie:Liechtenstein - Ukraina
Typ: BTS? nie
Kurs: 1.44
Godz: 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:


Zapraszam na spotkanie po między Liechtensteinem a naszymi wschodnimi sąsiadami Ukrainą. Liechtenstein zajmuje obecnie szóste ostatnie miejsce w tabeli z wynikiem 0-0-6. Ukraina jest na trzecim miejscu z wynikiem 2-1-1. Liechtenstein to z pewnością najsłabsza drużyna w tej grupie wiadomo mały kraj brak środków grają głownie osoby zajmujące się na co dzień zupełnie innymi rzeczami. Do tej pory na sześc spotkań dzisiejszym gospodarzom udało się strzelic tylko jedną bramkę tracąc przy tym aż 26 oczek. 8:5 to aktualny bilans Ukrainy w tych że właśnie eliminacjach widać że traćą przynajmniej jedna bramke na mecz, lecz ekipa z którą się zmierzą jest przynajmniej dwa poziomy niżej i według mnie nie będzie w stanie zagrozić bramce Ukrainy. Liechtenstein zdobył bramke przeciwko Szwajcarii która teżtraci sporo bramek. Wygranie tego meczu przez Ukraine może otworzyć im dostęp do drugiego miejscu w tabeli wyprzedzajać własnie Szwajcarie która aktualnie ma pięc punktów więcej lecz rozegrała dwa mecze wiecej od Ukrainy. W grupie Dominuje Chorwacja i wątpie by kto kolwiek nawiązał znimi walke o pierwsze miejsce w grupie pozostaje walka o dające awans drugie miejsce, chociaż włąsnie Ukrainie udało się zremisować z Chorwacją.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/bulgarscy-pilkarze-zawieszeni-za-probe-manipulowania-meczami-me-u-19/cwtcv
Bułgarska Unia Piłkarska (BFU) zawiesiła we wtorek trzech zawodników za rzekome manipulowanie wynikami meczów reprezentacji tego kraju w lipcowych mistrzostwach Europy U-19. W tym gronie jest Steven Petkow z zespołu mistrza kraju Łudogorca Razgrad.
Nawet w młodzieżówkach dzieją się już cyrki. Ale oczywiście user guernica niech żyje w przeświadczenia, ze sport jest czysty hehehehe ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
bardzo duże problemy w defensywie ma dziś zespół Kazachstanu u21, ta linia będzie dziś grać w bardzo eksperymentalnym zestawieniu, nie gram Francuzów z handi bo nie maja się po co spinać, ale można spróbować na live jakiegoś overka jeśli szybko bramka nie padnie, jednak na razie na to tylko 1.45. mecz o 16:15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Cypr U21 v Belgia U21
Typ: Belgia U21 @ 1,50 William Hill
✅ 0-6

Sytuacja w tej grupie jest dość ciekawa, bo o zwycięstwo walczą tak naprawdę 3 zespoły: Serbia (13 pkt), Belgia (13 pkt) i Włochy (12 pkt). W najgorszej sytuacji jest Belgia, dla której jutrzejszy mecz będzie ostatnim w eliminacjach. Włosi jutro zagrają z Serbami i uważam, że od tego meczu wiele zależy. W ostatniej kolejce Włochy podejmą Cypr, co raczej powinno przynieść 3 punkty, natomiast Serbów czeka wyjazd do Irlandii Północnej, co już tak prosta sprawą nie jest. Można oczywiście przewidywać scenariusze na rozstrzygnięcia w tej grupie, co komu jest potrzebne, ale jedno jest pewne - Belgowie, żeby myśleć o awansie muszą ten mecz wygrać.
Belgia wygrywając ma 16 punktów i przy dobrym układzie meczów wychodzą chociażby z drugiego miejsca. Do Mistrzostw awansuje 10-ciu zwycięzców grup + 4 najlepsze zespoły z klasyfikacji 2-ich miejsc. W tej grupie przewodzi Ukraina (16 pkt + zapewne 3 pkt za mecz z Liechtensteinem), druga jest Rosja (16 pkt - wszystkie mecze rozegrane), Islandia (15 pkt - ostatni mecz z Francją, dla Francuzów o nic), Słowacja (14 pkt - ostatni mecz z Holandią o 1. miejsce), Grecja (12 punktów - 2 mecze, w tej grupie każdy z czterech zespołów może wyjść, więc odpuszczam rozpisywanie się), pozostałe zespoły mają po 12 punktów i tylko 1 mecz, czyli w przypadku wygranej Belgów już się nie liczą. Belgowie aktualnie w tej wirtualnej grupie 2-ich miejsc są na 5 miejscu, ale jeśli wygrają chociaż 1-0 to wyprzedzą Rosję.
Wszystko zależeć będzie od Serbów i Włochów czy pozwolą Belgom zająć w grupie 1. lub 2. miejsce oraz od grupy z Polską, Grecją, Turcją i Szwecją. Ale, żeby Belgowie mogli oczekiwać na te rezultaty muszą wykonać najważniejszy krok - wygrać jutrzejszy mecz.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Również zaciekawiła mnie ta grupa. Sam postawiłem na Belgów więc popieram ten typ. Będzie to dla nich trudne spotkanie, ale nie mają wyjścia. Jednak to drugie spotkanie mnie bardziej zainteresowało. Kusi mnie, aby pograć na Serbię DNB, ale muszę najpierw zobaczyć składy w jakich wystąpią obie drużyny. Wtedy będzie coś można więcej powiedzieć. Do tego czasu zagram obie strzelą @1,84 lub/i Serbia strzeli @1,60.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ma ktos jakies informacje dot. meczu Serbia - Hiszpania(u21). Mecz ciekawy ale nie mam jakichkolwiek info
Celades powołal wszystkich najlepszych :

bramkarze : Kepa y Pacheco
obrońcy : Muniesa, Jonny, Gayá, Sergi Gómez, Manquillo y Alberto Moreno
pomocnicy : Saúl, Sergi Roberto, Muniain, Sarabia, Oliver Torres, Isco y Darder
Napastnicy: Munir, Morata, Sandro y Deulofeu

A tutaj sobie poczytać mozna zapowiedź &quot;uefowską&quot; -&gt; http://www.uefa.com/under21/season=2015/matches/round=2000413/match=2015241/prematch/preview/index.html
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Na dzisiaj &lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Islandia U17&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Mołdawia U17&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Oraz
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Białoruś U19&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Luksemburg U19&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U19 kwalifikacje
Spotkanie: Włochy U19 - Chorwacja U19
Typ: 1
Stawka: 7/10
Kurs: 1,96
Data i Godz: 26.03.15, 11:00
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:

Na początek może się przedstawię, bo jestem nowy na tym forum. Interesuję się piłką młodzieżową, właściwie każdymi rozgrywkami dotyczącymi młodzieży i mam nadzieję, że moje typy pomogą mi, jak również i wam w odniesieniu zysków. W zakładach bukmacherskich spędziłem już trochę czasu z mniejszymi jak i większymi sukcesami i mam po prostu ochotę podzielić się z innymi użytkownikami niektórymi ze swoich typów dotyczących właśnie piłki młodzieżowej (tylko to gram). Myślę, że kwestię wstępu mamy za sobą, przejdźmy więc do analizy pierwszego mojego typu na tym forum.

Pierwszym typem jakim się z wami podzielę jest zwycięstwo Włochów w starciu z Chorwatami, a mowa tutaj o drugiej rundzie eliminacji do mistrzostw europy do lat 19. Co mnie skłoniło do zagrania na Włochów ? Przede wszystkim siła włoskiego zespołu i ostatnie H2H. Włosi nie należą może do ścisłej czołówki jeśli chodzi o tę kategorię wiekową, ale z zespołami średniej klasy do takiej zaliczam w tym wypadku Chorwatów) wygrywać potrafią. Ciężko mi coś więcej dodać na temat tego typu oprócz tego, że pobieram go jak na mnie dosyć grubo bo za 7/10. Pozdrawiam ;)

Edit :

Włochy U19 2:2 Chorwacja U19 ⛔
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Towarzyskie młodzieżowe
German u-20 : Czechy U-20
U naszych zachodnich sąsiadów w piłce nożnej i to nie tylko w wykonaniu Reprezentacji Narodowej ale i niższych reprezentacjach chyba możemy zauważyć lekki kryzys ( tak to widzę ) w dniu dzisiejszym piłkarze reprezentujący U-20 towarzysko podejmują U-20 z Czech i uważam że młodzi Czesi pokażą się z dobrej strony i nawiążą walkę z kolegami z Niemiec bo ci nie tak dawno polegli (w prestiżowym Turnieju Czterech Narodów z naszą reprezentacją przegrywając 1:2 ) , obie ekipy czyli młodzi Niemcy i młodzi Czesi już mieli okazję się spotkać no trochę czasu upłynęło bo to rok 2010 ale wynik 3:2 dla Czechów tak więc przy tym lekkim kryzysie o którym wspomniałem u naszych sąsiadów dziś widzę takie typy na ten mecz
SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE !
- over 2.5 gola @ 1.50
- over 3.5 gola @ 2.25
- Czechy over 0.5 gola @ 1.55
- Czechy over 1.5 @ 3.60
... wszystko u buka Sportingbet
.... co z tego wyjdzie zobaczymy !​
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
W dniach 27. maja - 7. czerwca 2015 roku w poludniowo-wschodniej Francji rozegrany bedzie 43ci &#39;Turniej w Tulonie&#39;.
Gra bedzie toczona 2x40 min. w dwoch grupach. Zwycezcy kazdej z grup zagraja w finale, a drugie druzyny w meczu o miejsca 3-4.
GRUPA A: Kostaryka, USA, Francja, Holandia, Katar
GRUPA B: Chiny, Anglia, Meksyk, Maroko, Wybrzeze Kosci Sloniowej
Ponizej kadry, ktore udalo mi sie znalezc.
Strona oficjalna turnieju: http://www.toulontournament.com/venues/
FRANCE
Goalkeepers: Thomas Didillon (Seraing United), Louis Souchaud (Châteauroux)
Defenders: Raphael Diarra (Monaco), Damien Dussaut (Valenciennes), Frederic Guilbert (Bordeaux), Presnel Kimpembe (Paris SG), Louis Nganioni (Lyon), Stephane Sparagna (Marseille)
Midfielders: Fares Bahlouli (Lyon), Yann Bodiger (Toulouse), Adrien Hunou (Rennes), Marco Ilaimaharitra (Sochaux), Younis Kaabouni (Bordeaux), Thomas Lemar (Caen), Baptiste Santamaria (Tours)
Forwards: Enzo Crivelli (Bordeaux), Jean-Luc Diarra Dompe (Valenciennes), Romain Habran (Sochaux), Aristotle Madiani (Lens), Wesley Saïd (Laval)
USA
Goalkeeprs: Cody Cropper (Southampton; Maple Grove, Minn.), Charlie Horton (Cardiff City; Cleveland, Ohio), Tyler Miller (Zweibrücken; Woodbury, N.J.)
Defenders: Juan Pablo Ocegueda (Alebrijes de Oaxaca; Riverside, Calif.), Boyd Okwuonu (Real Salt Lake; Edmund, Okla.), Shane O’Neill (Colorado Rapids; Boulder, Colo.), William Packwood (Unattached; Concord, Mass.), Jalen Robinson (D.C. United; Catonsville, Md.), Dillon Serna (Colorado Rapids; Brighton, Colo.), Sam Strong (Santa Barbara; Santa Barbara, Calif.)
Midfielders: Fatai Alashe (San Jose Earthquakes; Northville, Mich.), Benji Joya (Santos Laguna; San Jose, Calif.), Daniel Metzger (Unattached; Holmdel, N.J.), Marc Pelosi (Liverpool; Sunnyvale, Calif.)
Forwards: Julian Green (Bayern Munich; Tampa, Fla.); Alonso Hernandez (C.F. Monterrey; El Paso, Tex.), Jerome Kiesewetter (Stuttgart; Berlin, Germany), Alfred Koroma Shams (Southlake Carol, Texas), Jordan Morris (Stanford; Mercer Island, Wash.).
ENGLAND
Goalkeepers: Christian Walton (Brighton), Jordan Pickford (Sunderland)
Defenders: Dominic Iorfa (Wolves), Moses Odubajo (Brentford), Baily Cargill (AFC Bournemouth), Kortney Hause (Wolves), Isaac Hayden (Arsenal)
Midfielders: Harrison Reed (Southampton), Jack Stephens (Swindon Town, on loan from Southampton), Jamie Hanson (Derby County), Lewis Baker (Chelsea), Matty Grimes (Swansea), Jordon Ibe (Liverpool), Duncan Watmore (Sunderland), John Swift (Swindon Town, on loan from Chelsea)
Forwards: Demarai Gray (Birmingham), James Wilson (Manchester United), Callum Robinson (Aston Villa), Chuba Akpom (Arsenal), Rolando Aarons (Newcastle)
ORANJE
Goalkeepers: Jesse Bertrams (PSV), Timo Plattel (FC Twente)
Defenders: Hans Hateboer (FC Groningen), Bas Kuipers (Excelsior), Derrick Luckassen (AZ), Jordy de Wijs(PSV), Peet Bijen (Twente)
Midfielders: Danny Bakker (ADO Den Haag), Thom Haye (AZ), Jelle van der Heyden (FC Twente), Sean Klaiber (FC Dordrecht), Clint Leemans (PSV), Joris van Overeem (FC Dordrecht), Rai Vloet (PSV ) Django Warmerdam (Ajax)
Attackers: Brahim Darri (Heracles Almelo), Anwar El Ghazi (Ajax), Vincent Janssen (Almere City FC), Elvio van Overbeek (PSV), Mohamed Rayhi (PSV)
MEXICO
Goalkeepers: Gibrán Lajud, Luis Cárdenas.
Defenders: Carlos Guzmán, Jordan Silva, Alberto López, Bernardo Hernández, Uvaldo Luna, Josecarlos Van Rankin.
Midfielders: Michael Pérez, Daniel Hernández, Ángel Zaldívar, Marco Bueno, Alfonso Solorio, Pedro Hernández, Kevin Escamilla.
Forwards: Jorge Espericueta, Alfonso Tamay, Armando Zamorano, Carlos Cisneros, Martín Zúñiga.
 
Z 627,9K
Selekcjoner reprezentacji Polski U-18, Rafał Janas, powołał kadrę na towarzyski dwumecz z reprezentacją Gruzji.
Polacy zmierzą się z rówieśnikami z Gruzji w dniach 14 i 16 czerwca, a mecze rozegrane zostaną w Tbilisi.
Kadra na dwumecz z Gruzją:
Sebastian Chruściel (APS Atrómitos, Grecja), Szymon Walczak (1.FC Köln, Niemcy), Dorian Frątczak (Hutnik Nowa Huta), Karol Świderski(Jagiellonia Białystok), Michał Borecki (SS Lazio, Włochy), Kamil Jóźwiak,Mateusz Lis, Mateusz Spychała (wszyscy Lech Poznań), Bartosz Skowron,Miłosz Kozak, Adam Ryczkowski (wszyscy Legia Warszawa), Michał Walski(Pogoń Szczecin), Piotr Kwaśniewski (Piast Gliwice), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Michał Bartkowiak (Śląsk Wrocław), Adrian Purzycki (Wigan Athletic FC, Anglia), Filip Jagiełło, Karol Żmijewski (obaj Zagłębie Lubin).

Futbol.pl
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Dzisiaj odbyło się losowanie Ligi Młodzieżowej. Legia Warszawa w I rundzie ścieżki mistrzowskiej zagra z mistrzem Bułgarii - Liteksem Łowecz. Pierwsze spotkanie warszawianie rozegrają na wyjeździe.
Spotkania tej fazy odbędą się 29-30 września i 20-21 października. Jeżeli Legia wyeliminuje Liteks to w II rundzie, którą zaplanowano na 3-4 i 24-25 listopada, jej rywalem będzie zwycięzca dwumeczu Saburtalo Tbilisi (Gruzja) - FC Midtjylland (Dania). Pierwsze spotkanie odbędzie się na wyjeździe.
Zwycięzcy II rundy zakwalifikują się do fazy drugiej, w której w rundzie play off zmierzą się z jednym z zespołów z drugich miejsc w tabeli z grup ścieżki Ligi Mistrzów.
W fazie drugiej w każdej parze rozgrywa się tylko jeden mecz. W rundzie play off gospodarzami są zespoły ze ścieżki mistrzowskiej. W 1/8 i 1/4 finału gospodarza wyłania losowanie, a w 1/2 finału i finale mecze rozgrywane są na neutralnym terenie
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 18:45
Spotkanie: Rumunia U21 - Bułgaria U21
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


W Rumunii żyją oczywiście dzisiejszym spotkaniem w Budapeszcie gdzie dorosła reprezentacja chce zrobić kolejny krok w stronę awansu na francuskie Euro, wcześniej ich młodsi koledzy powalczą o wyjazd na MME do Polski i temu spotkaniu przyjrzałem się bliżej.

Podopieczni Cristiana Dulcy na początek eliminacji rozprawili się z Armenią 3-0. Dwóch zawodników z tamtego zwycięskiego składu obrońca Filip i pomocnik Bumba zostali powołani do pierwszej reprezentacji, ale to nie powinien być wielki problem dla gospodarzy. W każdej formacji można znaleźć obiecujące nazwiska - warto wspomnieć choćby o Cojocaru (12 występów w bramce Steauy w tym sezonie),pomocniku Rotario (7 meczy i 2 gole dla Dinamo Bukareszt) czy strzelającym dla Viitorulu napastniku Florinie Tanase (9 meczów, 4 bramki). To właśnie z Viitorulu, czwartej aktualnie drużyny rumuńskiej ligi powołano 5 piłkarzy a zgranie to atut który na poziomie reprezentacji ma wymierną wartość.
Reprezentacja Bułgarii pod wodzą Antoniego Zdravkova zdecydowanie nie zachwyca, porażka na początek elminacji z Walią 3-1 wpisuje się nieco w serie słabszych wyników tej ekipy. Dzisiaj ponadto nie zagrają w optymalnym zestawieniu. Może zastanawiać, że kursy w stronę jedynki idą nieco w górę, ale nie wydaje się by przemawiało za tym coś konkretnego. Myślę że 3 punkty zostaną na stadionie w Targu Mures.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - U-21 Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska
Kurs: 2,51
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Reprezentacja U-21 prowadzona przez Marcina Dornę w dzisiejszym meczu ze Szwecją rozpocznie przygotowania do Mistrzostw Europy, które odbędą się w naszym kraju w roku 2017. Mecz odbędzie się w Kielcach, które będą jednym z miast gospodarzy finałów. Szwecja to tegoroczny Mistrz Europy, wywalczyli oni tytuł na turnieju rozgrywanym w Czechach w finale po rzutach karnych pokonali reprezentację Portugalii. Nasza reprezentacja była bliska zagrania na tym turnieju jednak w ostatnim meczu uległa Grecji, co ciekawe mierzyła się w grupie z dzisiejszym rywalem na wyjeździe przegrywając 3-1 a u siebie zwyciężając 2-0. Nasze Orzełki bardzo dobrze w tych kwalifikacjach spisywały się na własnych boiskach jednak zabrakło czegoś więcej w meczach wyjazdowych. Tym razem grę na turnieju finałowym mamy zapewnioną jako gospodarz pozostaje dobrze przygotować formę w meczach towarzyskich a zadba o to bardzo ciekawy sztab szkoleniowy w którego skład wchodzą byli reprezentanci a są nimi Józef Młynarczyk, Piotr Świerczewski, Ryszard Robakiewicz i Andrzej Juskowiak, który pełni rolę ambasadora kadry. Jeśli chodzi o powołanych na ten mecz Szwedów to mamy tylko czterech młodzieżowych mistrzów Europy z 23 osobowej kadry a są nimi V. Nilsson Lindelöf (SL Benfica) Simon Tibbling (FC Groningen) K. Olsson Pa Konate (Malmö FF) Simon Gustafson (Feyenoord Rotterdam). Widać, że trener Skandynawów rozpoczął kompletowanie nowej zapewne odmłodzonej kadry. Szwedzi mają za sobą jeden mecz kwalifikacyjny w którym pokonali u siebie reprezentację San Marino 3-0. W naszej kadrze także zobaczymy nowe twarze watro wspomnieć o kilku a mianowicie o bramkarzu Bartłomieju Drągowskim, Pawle Dawidowiczu, Tomaszu Kędziorze, Dariuszu Formelli, Przemysławie Frankowskim czy Mariuszu Stępińskim. A tu link do powołanych na ten mecz: https://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-u-21/aktualnosci/2015-09-08/oficjalne-kadry-polski-i-szwecji-u-21. Uważam, że mamy całkiem perspektywiczną młodzież dobrego trenera i sztab i stać nas na osiąganie sukcesów. Myślę, że pierwszym krokiem do tego będzie pokuszenie się o zwycięstwo w meczu z obrońcą mistrzowskiego trofeum. Mając na uwadze to jak dobrze spisywali się podopieczni Marcina Dorny w poprzednich meczach szczególnie u siebie, trzeba im zaufać i postawić na nich szczególnie, że publiczność w liczbie 10 tysięcy powinna być 12 zawodnikiem.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro U21 - kwalalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gruzja U21 - Hiszpania U21
Typ: Obie drużyny strzelą gola: Nie
Kurs: 1,65
Buk: Sportingbet
Analiza:

W ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy reprezentacji do lat dwudziestu jeden, które odbędą się w Polsce w 2017 roku, Gruzja podejmować będzie Hiszpanię. Gruzini do tej pory rozegrali dwa mecze na wyjeździe, w pierwszym zero do trzech pokonali San Marino, w drugim minimalnie ulegli Chorwacji jeden do zera. Hiszpanie zagrali jedno spotkanie, także wyjazdowe w którym pokonali Estonię zero do dwóch. Faworyta w tej konfrontacji wskazać jest łatwo jednak kurs nie zachęca do stawiania, dlatego znalazłem ciekawe zdarzenie a mianowicie takie, że obydwie drużyny nie zdobędą gola. Można się spodziewać, że tymi, którzy nie znajdą drogi do bramki będzie reprezentacja Gruzji. Hiszpanie są drużyną, która rzadko traci gole, raczej to oni swoim zaawansowaniem technicznym dyktują warunki meczów i co za tym idzie sytuacji dla przeciwników jest jak na lekarstwo.
 
Do góry Bottom