>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik
USA - Szwecja / 20:15
Spotkanie reprezentacji które przegrały swoje pierwsze mecze by wygrać w takim samym stosunku ( 7:2 ) swoje drugie spotkania. Różnica jest jednak spora gdyż Szwedzi porażkę zanotowali dopiero w karnych z Rosją natomiast Amerykanie zawiedli z Niemcami i przegrali 2:1. Parząc na dotychczasowe wyniki faworytem wydają się Szwedzi którzy Niemców ograli aż 5 golami. Nie będzie to jednak dla Skandynawów łatwy mecz. Amerykanie drugi mecz zagrali skutecznie w ofensywie i wygrali przekonująco. Wydaje mi się że Szwedzi wystawili na ten turniej dużo bardziej doświadczoną kadrę i może to mieć dziś znaczenie na lodzie. Nie skuszę się jednak na stawianie na Skandynawów chociaż wydaje mi się że powinni okazać się lepsi. Mój typ na ten mecz to opcja na bramki. Mam wrażenie że Amerykanie nie są reprezentacją która gra zachowawczo. Spodziewam się że powalczą o wygraną i jeśli zagrają skutecznie są w stanie przeciwstawić się Szwedom którzy dobrze prezentują się w obronie. To może być właśnie klucz do sukcesu. Szwedzi bronią lepiej od Amerykanów i mogą nie dać sobie wydrzeć zwycięstwa. Stawiam że obie reprezentacje będą jednak w stanie strzelić łącznie minimum 4-5 bramek. Amerykanie jak do tej pory w obu meczach stracili po 2 gole a dziś zagrają z jeszcze trudniejszym przeciwnikiem.
Over 3,5 @ 1,21 ✅
Over 4,5 @ 1,5 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Słowacja - Dania over 4,5 za 1,92 w efortuna ✅

Gramy jutro o godzinie 20.15. O bramki jestem w tym meczu spokojny. Radosna defensywa po obydwu stronach, powinna spokojnie dać over. I jedni i drudzy muszą zapunktować, widzę ostry mecz na styku ze sporą ilością kar po obydwu stronach i pustą bramką na końcu. Jak ktoś daje taki fajny kurs za jedynie 5 bramek, to nie wypada się nie skusić.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwajcaria-Francja
typ Szwajcaria 60&#39;
kurs 1,9
Unibet
Dziś na tapetę biorę dwa spotkania. Pierwsze to pojedynek Francji ze Szwajcaria. Gospodarze zagrali świetne spotkania ze słabo mimo wszystko spisujacymi się Finami. Znakomicie zagrał bramkarz Hardy który obronił ponad 40 strzałów na bramkę a atak pociągnoł majacy juz spore doświadczenia z Dallas, Roussel, Francuzi dobrze się bronili i mądrze atakowali, jednak sądzę , że dzis bramkarz nie bedzie mial takiego dnia jak w meczu z Finami a na Roussela będzie mieć oko szwajcarska obrona i tyle sobie nie pogra. Zobaczymy. Co do Szwajcarów to w bramce pewnie zobaczymy mistrza kraju Genoniego, bo wydaje mi się, że z formą wygląda troche lepiej niż mający ogromne NHLowe doświadczenia Hiller, skład Szwajcarów w całosci złozony z graczy rodzimej ligi ale kilku ma spore doświadczenie z gry za oceanem ( Diaz, Brunner, czy dobijający się do składu Tampy Richard) , liga szwajcarska ostatnio bardzo podniosła swój poziom co widać też po rozgrywkach klubowych gdzie czołowe zespoły z NLA z powodzeniem rywalizuja zmocnymi zespołami z lig finskiej, szwedzkiej czy czeskiej a zawodnicy wystepujacy na tych mistrzostwach to czołowe postaci w swoich klubach. Szwajcarzy do tej pory wygrali po karnych ze Słowenie gdzie po 1 tercji prowadzili 4-0 a póżniej mówiąc brzydko zlekceważyli rywala i po 60 min był remis, kolejny mecz z Norwegią to wygrana 0-3, gdzie 1 tercja tylko była dosć wyrównana a w pozostałych dwóch juz dominowali szwajcarzy.
Poziom ligi Szwajcarskiej jest zdecydowanie wyzszy niz francuskiej gdzie prawie cały skład Francji to własnie z krajowi zawodnicy i mysle, że Szwajcarzy dziś wygraja.
Dla bezpieczeństwa mozna zagrać ML po też dobrym kursie około 1,5
Słowacja-Dania
typ : Słowacja Ml
kurs 1,75
Unibet
O tym meczu już wspomniałem wcześniej więć powtórze się. Co do Słowaków to widać z roku na rok , ze poziom gry trochę spada ale wiele się na to przyczyn złozyło. Co do ich meczu z Danią to może najpierw kilka słów o meczu z Łotwą. Po pierwsze obrona dziurawa jak ser szwajcarski, przy bramce Girgensosa nie było tam, żadnego obrońcy a mógł spokojnie dojechać i była by asekuracja też drugiego słupka i najprawdopodobniej guma nie wpadła by do siatki. Na ich lidera w tych wyrasta Miklik ale jak wspomniałeś brak jakości jest widoczny. Wszystkie trzy gole stracone w osłabieniu, więc jest o czym mysleć. Niby ten mecz był dość wyrównany , w strzałach Słowacy przeważali ale jednak czegoś zabrakło. Z Danią mus win kurs dobry ( około 2,15-2,2 na mecz) i pewnie podskoczy bo typy pójdą w kierunku Dani , ale czym Ci Duńczycy mają wygrać. Sam Ehlers i Lauridseny meczu nie wygrają, poziom ligi Słowackiej mimo wszystko uważam za wyzszy i jak bym miał stawiać to Słowacja z podpórką lub ML.
W bramce Słowaków mam nadzieje zobaczyć dziś doswiadczonego Laco, który miał dobry sezon w Chomutowie gdzie razem z kolegami doszli aż do półfinałów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: 1 i poniżej 6,5 ⛔ 3:3 (3:4 po rzutach karnych)
Kurs: 2,27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kolejny typ z Mistrzostw Świata, wczoraj bardzo gładko wszedł typ na USA-Szwecja obie +2 gole. Dziś idę w stronę Szwajcarów z Francją. Póki co Francuzi zaskakują na tym turnieju pozytywnie, po przegranej z Norwegią 2:3 przyszło zwycięstwo nad wielką Finlandią aż 5:1 była to sensacja ale mnie się wydaje, że był to wypadek przy pracy niż wielka forma Francuzów bo mimo wszystko jest to jednak średnia półka europejska aniżeli czołówka światowa.
Szwajcarzy te mistrzostwa zaczęli od 2 wygranych, ze Słowenia dopiero po rzutach karnych i tak naprawdę nie wiem co się stało w tym meczu, Szwajcaria I tercję wygrała 4:0 i do II tercji do 19 minuty wynik się nie zmieniał, gol strzelony przez Słowenię a potem w III tercji nagle Słowenia wbija 3 bramki. Drugi mecz już pewne zwycięstwo z Norwegami 3:0.
Moim zdaniem w tym meczu nie zobaczymy wiele bramek, będzie to mecz bardziej spokojny na wyczekanie. Myślę, że Szwajcarzy wygrają ten mecz, są lepsi dużo bardziej doświadczeni.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: 1 i poniżej 6,5
Kurs: 2,27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Kolejny typ z Mistrzostw Świata, wczoraj bardzo gładko wszedł typ na USA-Szwecja obie +2 gole. Dziś idę w stronę Szwajcarów z Francją. Póki co Francuzi zaskakują na tym turnieju pozytywnie, po przegranej z Norwegią 2:3 przyszło zwycięstwo nad wielką Finlandią aż 5:1 była to sensacja ale mnie się wydaje, że był to wypadek przy pracy niż wielka forma Francuzów bo mimo wszystko jest to jednak średnia półka europejska aniżeli czołówka światowa.
Szwajcarzy te mistrzostwa zaczęli od 2 wygranych, ze Słowenia dopiero po rzutach karnych i tak naprawdę nie wiem co się stało w tym meczu, Szwajcaria I kwartę wygrała 4:0 i do II kwarty do 19 minuty wynik się nie zmieniał, gol strzelony przez Słowenię a potem w III kwarcie nagle Słowenia wbija 3 bramki. Drugi mecz już pewne zwycięstwo z Norwegami 3:0.
Moim zdaniem w tym meczu nie zobaczymy wiele bramek, będzie to mecz bardziej spokojny na wyczekanie. Myślę, że Szwajcarzy wygrają ten mecz, są lepsi dużo bardziej doświadczeni.

Powodzenia.
Zmień sobie kwarty na tercje w analizie bo aż pali w oczy ????

Później post do kasacji ????
 
B 25

bonucci

Użytkownik
No Włosi trochę zaskoczyli i postraszyli Łotyszy, ale zabrakło sił w końcówce. Fajnie grali w defensywie. Ich meczu ze Słowacją nie oglądałem i czy może ktoś się wypowiedzieć jak wtedy Włosi grali w defensywie? Może warto będzie pograć under w spotkaniu z Danią?
Co do Łotyszy to na razie komplet punktów, ale ciekawe jak się zaprezentują z mocniejszymi zespołami. Pewnie bez niespodzianek wszystko w palnik ????
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
No Włosi trochę zaskoczyli i postraszyli Łotyszy, ale zabrakło sił w końcówce. Fajnie grali w defensywie. Ich meczu ze Słowacją nie oglądałem i czy może ktoś się wypowiedzieć jak wtedy Włosi grali w defensywie? Może warto będzie pograć under w spotkaniu z Danią?
Co do Łotyszy to na razie komplet punktów, ale ciekawe jak się zaprezentują z mocniejszymi zespołami. Pewnie bez niespodzianek wszystko w palnik ????
Wszystko zależy od tego jaki przedział sobie z tym underem wybierzesz. Przegrali ze Słowacją po dogrywce ale nasi południowi sąsiedzi prezentują się bardzo słabo na tym turnieju. Pewnie gdyby Słowacy byli w lepszej formie wygrali by w regulaminowym. Tak czy owak Włosi z Danią będą grać dopiero prawie za tydzień.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Szwajcaria-Francja
typ Szwajcaria 60&#39;
kurs 1,9
Unibet

Dziś na tapetę biorę dwa spotkania. Pierwsze to pojedynek Francji ze Szwajcaria. Gospodarze zagrali świetne spotkania ze słabo mimo wszystko spisujacymi się Finami. Znakomicie zagrał bramkarz Hardy który obronił ponad 40 strzałów na bramkę a atak pociągnoł majacy juz spore doświadczenia z Dallas, Roussel, Francuzi dobrze się bronili i mądrze atakowali, jednak sądzę , że dzis bramkarz nie bedzie mial takiego dnia jak w meczu z Finami a na Roussela będzie mieć oko szwajcarska obrona i tyle sobie nie pogra. Zobaczymy. Co do Szwajcarów to w bramce pewnie zobaczymy mistrza kraju Genoniego, bo wydaje mi się, że z formą wygląda troche lepiej niż mający ogromne NHLowe doświadczenia Hiller, skład Szwajcarów w całosci złozony z graczy rodzimej ligi ale kilku ma spore doświadczenie z gry za oceanem ( Diaz, Brunner, czy dobijający się do składu Tampy Richard) , liga szwajcarska ostatnio bardzo podniosła swój poziom co widać też po rozgrywkach klubowych gdzie czołowe zespoły z NLA z powodzeniem rywalizuja zmocnymi zespołami z lig finskiej, szwedzkiej czy czeskiej a zawodnicy wystepujacy na tych mistrzostwach to czołowe postaci w swoich klubach. Szwajcarzy do tej pory wygrali po karnych ze Słowenie gdzie po 1 tercji prowadzili 4-0 a póżniej mówiąc brzydko zlekceważyli rywala i po 60 min był remis, kolejny mecz z Norwegią to wygrana 0-3, gdzie 1 tercja tylko była dosć wyrównana a w pozostałych dwóch juz dominowali szwajcarzy.
Poziom ligi Szwajcarskiej jest zdecydowanie wyzszy niz francuskiej gdzie prawie cały skład Francji to własnie z krajowi zawodnicy i mysle, że Szwajcarzy dziś wygraja.
Dla bezpieczeństwa mozna zagrać ML po też dobrym kursie około 1,5

Słowacja-Dania
typ : Słowacja Ml
kurs 1,75
Unibet

O tym meczu już wspomniałem wcześniej więć powtórze się. Co do Słowaków to widać z roku na rok , ze poziom gry trochę spada ale wiele się na to przyczyn złozyło. Co do ich meczu z Danią to może najpierw kilka słów o meczu z Łotwą. Po pierwsze obrona dziurawa jak ser szwajcarski, przy bramce Girgensosa nie było tam, żadnego obrońcy a mógł spokojnie dojechać i była by asekuracja też drugiego słupka i najprawdopodobniej guma nie wpadła by do siatki. Na ich lidera w tych wyrasta Miklik ale jak wspomniałeś brak jakości jest widoczny. Wszystkie trzy gole stracone w osłabieniu, więc jest o czym mysleć. Niby ten mecz był dość wyrównany , w strzałach Słowacy przeważali ale jednak czegoś zabrakło. Z Danią mus win kurs dobry ( około 2,15-2,2 na mecz) i pewnie podskoczy bo typy pójdą w kierunku Dani , ale czym Ci Duńczycy mają wygrać. Sam Ehlers i Lauridseny meczu nie wygrają, poziom ligi Słowackiej mimo wszystko uważam za wyzszy i jak bym miał stawiać to Słowacja z podpórką lub ML.
W bramce Słowaków mam nadzieje zobaczyć dziś doswiadczonego Laco, który miał dobry sezon w Chomutowie gdzie razem z kolegami doszli aż do półfinałów.
Człowieku, a ilu zawodników z reprezentacji gra w lidze duńskiej i słowackiej? Co ty piszesz w ogóle? Za takie wprowadzanie w błąd powinien być ban z bomby.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Bardziej bym się przyczepił do tego iż ekipa Francji to w większości zawodnicy ligowi bo podczas transmisji było mówione że w składzie mają graczy 8 lig !! A z tego co widziałem w składzie tylko 9 zawodników gra w rodzimej lidze ale z Banem nie przesadzaj każdemu się wkradnie jakiś błąd . Słowacy z własnej ligi chyba 9 zawodników a Duńczycy 8
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Co myślicie o over 2.5 gola dla Niemców @ 1.71?? ⛔⛔ ehh niestety to wrzuciłem do kuponu i jeszcze przed meczem strasznie żałowałem bo po głębszej analizie i Waszych opiniach raczej były szanse mniejsze niż większe. Niemiaszki narobiły smaku w końcówce 2 tercji i szkoda że musiała się skończyć bo poczuli krew i zaraz by dołożyli 3, a tak to poszli na przerwę, zluzowali i w 3 tercji nuda okrutna. No cóż taki life :-(

Gospodarze chyba muszą się zabrać do roboty, jeśli nie chcą skończyć przygody na mistrzostwach już w pierwszej fazie. Zaczęli koncertowo wygrywając z USA a potem 2 mega trudne mecze, w których na starcie byli spisani na porażkę i treaz trzeba odrabiać punkty. Wlepili 3 bramki mocarnej Rosji to i Słowacji chyba powinni. Słowacja chyba jakoś bardzo silna nie jest, ale nie znam się za dobrze. Jakieś opinie bardzo by się przydały. Z góry mega dzięki.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
USA - Włochy / 16:15
Amerykanie pokonując Szwedów odbili sobie inauguracyjną porażkę z Niemcami. Włosi po 3 grach zajmują ostatnie miejsce w grupie tylko z punktem zdobytym w pierwszym meczu przegranym po dogrywce ze Słowacją. Miejsce to nie jest przypadkowe i drużyna która balansuje między Elitą a dywizją 1a nie powinna dziś sprawić niespodzianki. Obie drużyny spotkały się w sparingu przed MŚ i górą byli gracze zza oceanu wygrywając 5:2. Zakład na wygraną USA czy nawet HC nie przekonują mnie, zarówno jak opcje na gole. Pogram coś więcej pewnie na live. Włochów stać na strzelenie chociaż gola. USA w każdym meczu bramki traci i myślę że dziś też z jedną mogą stracić. Wygrają zapewne kilkoma golami ale chyba nie strzelą ich aż tyle co Rosjanie. Poszukałem zatem luźnych typów na ten mecz które wydają mi się rozsądne.
Minimum jeden gol w każdej tercji @ 1,31 1xbet ⛔
trudniejsze opcje za drobne
over 5,5 @ 1,38 1xbet ⛔
obie drużyny strzelą gola @ 1,53 1xbet ⛔
1 gol w meczu od 1 do 8 minuty @ 1,7 1xbet ✅
USA wygra każdą tercję @ 1,94 1xbet ⛔
ehhh trzecia tercja bez goli :/
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Człowieku, a ilu zawodników z reprezentacji gra w lidze duńskiej i słowackiej? Co ty piszesz w ogóle? Za takie wprowadzanie w błąd powinien być ban z bomby.
Człowieku, czy Ty czytasz ze zrozumieniem bo chyba nie do końca. Gdzie ja wspomniałem o liczbie Duńczyków w lidze duńskiej i Słowaków w słowackiej. Wspomniałem o liczbie Francuzów w swojej lidze, fakt patrząc na zgłoszonych do MŚ jest ich tylko 10 na 25, wiec nie połowa, mogłem dopowiedzieć , że wielu z nich którzy grają za granicą np od 2-3 sezonów swoje umiejętności gry w hokeja nabyli we Francji, tam się doskonalili. Mój błąd przyznaje się mogłem doprecyzować temat.
Wspomniałem też o poziomach lig a na to składa się kilka rzeczy.
A Ty chłopie zaraz wyskakujesz z banem. Normalnie bomba jesteś.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Pytanie do znawców, można dzisiaj wchodzić grubiej w Finlandię? Stoją mocno pod ścianą i wydaje mi się, że pomimo wpadki z Francją to dzisiaj powinni to zdecydowanie wygrać. Czekam na opinie będę wdzięczny
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co myślicie o over 2.5 gola dla Niemców @ 1.71??

Gospodarze chyba muszą się zabrać do roboty, jeśli nie chcą skończyć przygody na mistrzostwach już w pierwszej fazie. Zaczęli koncertowo wygrywając z USA a potem 2 mega trudne mecze, w których na starcie byli spisani na porażkę i treaz trzeba odrabiać punkty. Wlepili 3 bramki mocarnej Rosji to i Słowacji chyba powinni. Słowacja chyba jakoś bardzo silna nie jest, ale nie znam się za dobrze. Jakieś opinie bardzo by się przydały. Z góry mega dzięki.
Witam

Myslę, że stać ich na to, tak jak mówisz strzelili 3 gole Rosji ( fakt, ruski juz wtedy odpuścili prowadząć 5-0 w 3 tercji bo pewnie jak by był wynik 2-0 lub 3-0 to tyle by nie wpadło), Szwecji i Usa potrafili po 2 strzelić wiec jesli w bramce stanie Hudacek ( cudaczek) to jak najbardziej , tym bardziej, że Słowacka linia obrony trochę dziurawa . Jak stanie Laco (wg mnie bardziej solidny bramkarz) to myslę, że bedzie trudniej ale zadanie do wykonania.
Szkoda że nie zagra Hager i niewiadomo co z Riederem bo oboje maja dobry ciąg na bramkę. Niemniej jednak kurs fajny i raczej warto zagrać tym bardziej że najgroźniejszych rywali już mieji więc trzeba teraz zacząć wygrywać bo kibiców prawie pełna hala na meczach.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Szwajcaria - Białoruś / 16:15
Drugi dzisiejszy mecz rozgrywany o 16:15 to pojedynek jedynej drużyny bez punktów - Białorusi ze Szwajcarią która po 3 grach ma 6 punktów. Białorusini jak do tej pory spisują się fatalnie. Przegrali wszystkie mecze i zdobyli tylko 3 bramki tracąc aż 15. Warto jednak pamiętać że za przeciwników mieli Kanadę, Czechów oraz Finów. Szwajcarzy na razie zajmują drugie miejsce w swojej grupie jednak punkty nie przyszły im wcale łatwo. Wygrana ze Słowenią dopiero po dogrywce czy wczorajsza porażka w karnych z Francją pokazują że Szwajcarzy nie są w chyba w topowej formie. Białoruś najtrudniejsze mecze grupowe ma już za sobą i teraz musi szukać punktów a teoretycznie łatwiejszymi przeciwnikami by za rok nie grać w dywizji 1A. Wydaje mi się że mogą nieco napsuć krwi Szwajcarom którzy przez bukmacherów zostali uznani za faworyta tego meczu. Białorusinom udało się strzelić 2 gole Finom, jedną bramkę Czechom. Skoro Szwajcarzy tracili po 3-4 gole z Francją i Słowenią mogą i dziś stracić chociaż z jedną-dwie bramki. Wydaje mi się że w tym meczu padnie chociaż 4-5 bramek. Szwajcarzy grali wczoraj o 20:15 + musieli zagrać jeszcze dogrywkę i karne. Białorusini wczoraj odpoczywali i spróbują dziś powalczyć o pierwsze punkty w turnieju. Osobiście nie skupię się na Szwajcarach, może i wygrają ten mecz ale wolę spróbować opcji na bramki.
over 3,5 @ 1,25 unibet / ta opcja wydaje mi się dość pewna by dorzucić na jakiś kupon z paroma zdarzeniami ⛔
over 4,5 @ 1,62 unibet / jeśli Białoruś zagra dobry mecz i strzeli z 2 gole to i ten typ jest możliwy do trafienia, Szwajcarzy powinni zrobić swoje czyli dorzucić ok 3 bramek ⛔
najtrudniejsza opcja czysto dla własnego przekonania się
obie drużyny strzelą po minimum 2 gole @ 1,95 ⛔
Nic ta Białoruś nie gra, z taką grą to i spaść mogą.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Witam

Myslę, że stać ich na to, tak jak mówisz strzelili 3 gole Rosji ( fakt, ruski juz wtedy odpuścili prowadząć 5-0 w 3 tercji bo pewnie jak by był wynik 2-0 lub 3-0 to tyle by nie wpadło), Szwecji i Usa potrafili po 2 strzelić wiec jesli w bramce stanie Hudacek ( cudaczek) to jak najbardziej , tym bardziej, że Słowacka linia obrony trochę dziurawa . Jak stanie Laco (wg mnie bardziej solidny bramkarz) to myslę, że bedzie trudniej ale zadanie do wykonania.
Szkoda że nie zagra Hager i niewiadomo co z Riederem bo oboje maja dobry ciąg na bramkę. Niemniej jednak kurs fajny i raczej warto zagrać tym bardziej że najgroźniejszych rywali już mieji więc trzeba teraz zacząć wygrywać bo kibiców prawie pełna hala na meczach.
Niestety info o tym że ten koleś nie zagra pojawiło się już po tym jak wrzuciłem to w kupon :-(, a z tego co patrzyłem to On chlapnął 3 z 7 bramek na tym turnieju. No nic, pozostało mi wierzyć, że Niemcy jak to Niemcy, do wszystkich sportow podchodza z taka solidnością i zaangażowaniem, że u siebie w domu będą grać max. Trzeba zacząć wygrywać, a jak jeszcze mówisz że dopingu nie brakuje, to wierzę że się uda. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie mecz underowy, typu hokejowe szachy byle jak najmniej stracić i wynik wyjdzie w stylu 2:0, 2:1, 1:1.

Dzięki za opinię. Good luck to all...
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Pytanie do znawców, można dzisiaj wchodzić grubiej w Finlandię? Stoją mocno pod ścianą i wydaje mi się, że pomimo wpadki z Francją to dzisiaj powinni to zdecydowanie wygrać. Czekam na opinie będę wdzięczny
No jak nie ograją Słoweńców to powinni się spakować i wracać do domu i nie wkurzać dalej ludzi i swoich kibiców ???? Co więcej można napisać? Kurs na wygraną w regulaminowym to tylko 1,2 więc chyba nie warto ryzykować dużej kasy na takie coś. Ja napiszę później coś więcej o tym meczu ale sam lekko wrzucę na kupon-składak że wygrają -1,5 golami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom