>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ Japonia 2006 Mezczyzni

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja tam Daimler spodziewam sie tie-breaku, więc dałbym over... już nie moge się doczekać tego meczu!!!!!! POOOOOOOOOLSKAAAAAAA!!!!!!!!!!!
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
POLSKA !!!! takiego meczu chyba dawno nie zagrali, 4 , 5 set to bili ich jak dzieci. Mysle ze chyba wiekszosc uzytkownikow forum sie na tym wzbogacila bo kurs 2,5 na Polske to grzechem bylo nie zagrac ???? ???? :spokodfhgfh: :jupi: , Swiderski rozczarowal ale Gruszka godnie go zastąpił :mrgreen: teraz tylko &quot;sparing&quot; z Serbia i miejmy nadzieje pozniej Final :spokodfhgfh:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No i mamy z czego sie czieszyć :jupi: Polska po dwóch słabych setach, rozegrała trzy najlepsze sety w swoim wykonaniu na Mistrzostwach. Gramy o medale, i to jest najważniejsze. Teraz czeka nas mecz Serbią o pierwsze miejsce, w grupie. Myśle że to będzie bardzo cieżki mecz, ale to wygrana dała by nam bardzo wiele. Bo moim zdaniem pierwsze miejsce w grupie przeciwnej zajmie Brazylia, i my z drugiego miejsca byśmy musieli z nimi grać a moim zdaniem Brazylia obecnie jest poza zasięgiem naszego zespołu. Chyba że Bułgaria wygra swój ostatni mecz i byśmy zagrali z Bułgarami i w tym meczu możemy powalczyć.
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Jestem przeszczęśliwy, po dwóch setach mialem ochotę przełączyc na Brazylijczyków, zęby sie przestać denerwować, ale wytrwałem i warto było jak jasna cholera! ???? Jak widac taktyka Lozano z rezerwowymi sprawdziła sie w 100%, to co zaczęlismy grać od połowy 3 seta to byla poezja, nie zatrzymaliby nas nawet Brazylijczycy i jeszcze ta akcja w czwartym secie przy stanie 16:19 :wowsdf: Kadziewicz jest dzieckiem szcześcia w bloku, Pliński udowodnił swoja wartość, Świdrowi dzisiaj nie wyszło, ale wspaniale zachowywal se na lawce rezerwowych kiedy to dzielnie wspomagał i dopingował naszych. Gacek ta wybrona w tie-breaku bloku na Winiarskim, z ktorego zrodzilą sie wystawa iMichałskończyl, to była sól siatkówki, Zagumny potrafiłsie pozbierać, Kiler WLazły walczyl przeza dwa sety niemal w pojedynkę, a rezerowwi na czele z Gruszką cos fantastycznego. Nie ma co kalkulować, jutro trzeba pokazać Serbom, że jest Ktoś, kto im się skutecznie przeciwstawi, bo nie am się co oszukiwać, Brazylijczycy jeszcze nei zapewnili sobie do końca awansu i raczej nabank rozwieją wszelkie wątpliwosci w meczu z Bulgarami, a stac nas Finał i walkę wlaśnie z Nimi, wykrwawili sie Włosi, niech Serbia wykrwawi sie w półfinale z Canarinhos. Polska, Polska, Polska! :spokodfhgfh:
 
L 237

lookash

Użytkownik
To był mecz niczym horror.Mecz stal na wysokim poziomie ale bylo sporo bledow.Po dwoch setach mozna bylo zwatpic ale nasi pokazali ze maja charakter.Na szczescie mecz dla nas sie zakonczyl Happy End&#39;em
 
W 2

wislak

Forum VIP
Moje typy na jutro. Przetestuje skutecznosc bo ostatnio wszystko mi wchodzi na papierze ???? ale jutro ciezkie mecze :/

Portoryko - Kanada ⛔
Argentyna - Tunezja ✅
Polska - Rosja ✅
Japonia - Serbia i Cz. ✅
Francja - Bułgaria ✅
Niemcy - USA ⛔
Brazylia - Włochy ✅
Kuba - Czechy ✅

:] jak 5 z tego wejdzie to wypas 8)
ładnie 6 typow siadlo ???? nadspodziewanie ladny mecz zagrali amerykanie a porazki kanady bym sie tez nie spodziewal bo portoryko to przeciez amatorzy :jezora:
 
M 0

mariankon

Użytkownik
dobra kolejka na handi typy z betgun

France-Italy- handicap: 1.5-0 1 1,47

Poland-Serbia &amp; Montenegro- handicap: 1.5-0 1 1,53

Brazil-Bulgaria- handicap: 0-1.5 1 1,30


typ 1 wyrównane drużyny Francja robiła na mie lepsze wrażenie od Włochów,
takie małe derby te kraje się nie lubią i pewnie będzie dobry mecz i to ze wskazaniem na Francję

typ 2 co tu pisać przegrany gra z pewnie z Brazylią więc będzie na noże

typ 3 dla bułgarów pewnie bez różnicy czy będą grać z Serbia czy Polską a z Barzylia nie powinni się szarpać by przyoszczędzić trochę sił na półfinały


koń
 
L 237

lookash

Użytkownik
Jurto kolejny wazny mecz z Serbami.Najgorsze mamy za soba.Mecz o byc albo nie byc wygralismy i to jest najwazniejsze.Jak dla mnie godziny meczow zrobili glupio gdyz mecze o rozstawienie powinny sie toczyc o tej samej porze ale to juz bylo ustalane przed mistrzostwami.Dla nas tylko zostało trzymac kciuki za polakow aby pokonali serbow i omineli w polfinale brazylie ktora raczej awansuje z pierwszego
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
A ja myślę że mecz Polaków należy odpuścić. W sumie bez róznicy jak my zagramy. Brazylia może odpuścić sobie mecz bo to z kim zagra zadecyduje się później i Brazylia będzie musiała przyjąć wynik. Myślę że duże prawdopodobieństwo że mecz zakończy się trzema setami gdyż drużyny nie będą chciały się forsować w meczu o pietruszkę. Poziom Brazylii nie jest aż tak dużo wyższy od znakomicie grających Bułgarów, choć to trener Lozano na pewno zadecyduje z kim zagrają jego podopieczni.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jestem pod wrażeniem gry Polaków, z Rosją po przegranych dwóch setach grali świetnie, jak wygrają z Serbami (a jestem pewien ze wygraja) to zostana mistrzami swiata na 100% ???? :p
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Polska - Serbia 3-0
Krotka Analiza Meczu: 1-szy set bardzo wyrownany... Wygralismy dwoma oczakmi, ale powinnismy wygrac wiecej ten 1-szy set bo bylo troche bledow ktorych mozna bylo sie ustrzec. Kolejne dwa wygrana do 19 znow bardzo dobry mecz. Znakomita gra w bloku. Co tu wiecej pisac teraz czeka nas mecz z Bulgaria, ktory trzeba wygrac i spotykamy sie w finale z Brazylia, bo bardzo watpie ze Serbia da rade zawodnikow z Ameryki polduniowej
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No panowie nie chce krakac, ale mamy finał. Z taka gra Bułgaria nas nie powstrzyma! Zreszta Oni dzisiaj z Brazylia nic wielkiego nie pokazali na tel słabszej Brazyli :-?

Kurcze nie zdazyłem wpisac tutaj meczy Francji to był dziejsieszy pewniak a kurs pięękny. Pozdrawiam ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja nie mogę jestem pod mega wrażeniem gry Polaków w dzisiejszym meczu :!: :!: MEDAL NAPEWNO BĘDZIE :!: :!: ale jakiego koloru :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
Argentyna- Kanada ⛔
Portoryko- Tunezja ⛔
Polska- Serbia i Cz. ✅
Japonia- Rosja ✅

mysle ze poza meczem POLSKA - SERBIA to są 3 pewniaki

Kuba - USA ✅
Brazylia- Bułgaria ✅
Niemcy- Czechy ⛔
Francja- Włochy ✅

Niemcy i Francja wydają mi się pewne. pozostale - loteria :jezora:
w wiekszosci odwrotnie niz sie spodziewalem ???? w gr b 3/4 a mowilem ze loteria a w gr a 1/3 z pewniakow :wowsdf:

dziwi mnie postawwia Argentyny i Kanady

a co do Polski- no coment!~MAMY MISTRZA! niewie ktos jaki kurs bedzie? chce 40zl dac ale kurde na kurs 1.40 sie nie oplaci :/ a wg mnie dadzą cos kolo 1.45 :jezora:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oczywiście nikt sie nie spodziewał takiego wyniku. Wygrana 3:0 daje nam pierwsze miejsce w grupie i w półfinale spotkamy się z Bułgarią. Jak dla mnie będzie to bardzo trudny mecz. Bułgarzy, pokazali w dzisiejszym meczu z Brazylią że nie przypadkowo są w półfinale. Grali bardzo skutecznie, i toczyli bardzo równą walke z Mistrzami Świata. Myśle że ten półfinał napewno jest wielką szaną dla naszej reprezentacji ale mecz napewno będzie bardzo trudny.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No POLSKA dziś zagrała bardzo ładnie a WLAZŁY poprostu Petarda :!:
Myśle ze jednak pokonamy Bułgarów i w finale spotkamy sie z Brazylia :wink:
I oczywiscie zwyziezymy &quot;Canarinios&quot; które nie gra rewelacyjnej siatkowki poza zasiegiem :wink:

Coś tak czuje ....
 
L 237

lookash

Użytkownik
Dzis Polacy grali kapitanie i wygrana 3:0 nie byla przypadkiem chociaz Serbowie nie pokazali sie ze swojej najlepszej strony.Serbia wyraznie nie zagrala na maksa i odpuscia mecz co swiadcza wypowiedzi w czasie meczu braci Grbiciow ,ci co ogladali zapewne wiedza o co chodzi.Ale o co im chodzilo?Przeciez Polska miala awans zapewniony.Czyzby Serbowie chcieli sie spotkac w połfinale z Brazylia?Jezeli tak to bardzo dobrze bo jestem przekonany ze brazylijczycy &quot;zleja&quot; serbow.Ale to nie nasza sprawa.My mam polfinal z bulgarami i na tym trzeba sie skupic.Mecz dopiero w sobote ale juz atomsfera jest goraca przed meczem.Jako wierny kibic i patriota obowiazkowo stawiam sporo sumke na polakow ktorzy mnie w tym mundialu nie zawiedli :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom