>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ U-20 Nowa Zelandia

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mistrzostwa Świata do lat 20 w Piłce Nożnej 2015 – dwudziesty turniej Mistrzostw Świata U-20. Po raz pierwszy turniej odbędzie się w Nowej Zelandii, natomiast po raz trzeci rozgrywany będzie na kontynencie Australijskim, po tym jak wcześniej Australia organizowała Mistrzostwa Świata w tej kategorii wiekowej w 1981 i 1993 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2015 roku.
Tytułu sprzed dwóch lat nie obroni reprezentacja Francji, po tym jak nie zakwalifikowali się do turnieju finałowego. Jest to czwarty z rzędu turniej w którym nie wystąpi obrońca tytułu. W turnieju mogą wystąpić wyłącznie zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 1995 roku.

Grupa A
Nowa Zelandia
Ukraina
Stany Zjednoczone
Birma
Grupa B
Argentyna
Panama
Ghana
Austria
Grupa C
Katar
Kolumbia
Portugalia
Senegal
Grupa D
Meksyk
Mali
Urugwaj
Serbia
Grupa E
Nigeria
Brazylia
Korea Północna
Węgry
Grupa F
Niemcy
Fidżi
Uzbekistan
Honduras
Kadry znajdziemy tutaj : (Wystarczy zaznaczyć konkretny Kraj),
źródła: Wikipedia i transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

by betexplorer
Możemy powoli zaczynać &#39;&#39;łowić&#39;&#39;perełki. Zapraszam do typowania Turniej już w Sobotę :!:.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Kursy niestety spadaja błyskawicznie. Wczoraj bet wystawił -3.5 na Niemcy i po godzinie juz nie było azjanów. Teraz pewnie wystawią z 5.5. Na tym turnieju na pewno najslabsze są druzyny z Oceani, na drugim miejscu jest azja. Warto grac przeciwko tym druzynom. Afryka jak zawsze silni fizycznie, ale głupi.
jeszcze kurs przyzwoity na Kolumbie -1 po 1.7
W zespole kataru wystepuja przede wszystkim 18 i 19 latkowie...a to jest ogromna roznica. W Kolumbi sporo gwiazd gra regularnie w Lidze Kolumbijskiej ????
 
Z 8

zarny

Użytkownik
To ja zaczynam ???? Od razu pisze że kadry w tym przedziale wiekowym nie sa moją mocną stroną. Typy będę opierał na występach z wcześniejszych lat. Oczywiście każdy typ będzie grany. Na początek Dubelek:

Argentyna U20 grała tylko raz z Panamą U20 w 2007 roku wygrali 6-0. Od 7 meczów nie przegrali i nie wydaje mi się aby stracili punkty z Panama. Argentyna jest w gronie faworytów do zwyciestwa mistrzostw. Myslę że Argentyna strzeli przynajmniej 3 bramki i żadnej nie straci.

Argentyn - Panama⛔
Typ -1 Argentyna kurs 2.00

Tutaj też był tylko jeden mecz miedzy sobą który meksyk wygrał 4-1 Meksyk tak jak argentyna od 7 meczy nie przegrali ciężko sobie wyobrazić aby w pierwszym meczu stracili punkty. Meksyk jest solidną drużyną.

Meksyk - Mali⛔
Typ Meksyk kurs 1.83

ako:3.64

Masakra jakaś, bardzo dobry początek...
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
USA - Myanmar
Typ: over 3.5 Kurs: 1.91 ⛔ Sportingbet

Typ: 1(-2) Kurs: 1.83 ⛔ Sportingbet
Argentyna - Panama
Typ: over 2.5 Kurs: ✅ 1.75 Sportingbet
Typ: 1(-1) Kurs: 1.95 ⛔ Sportingbet
Tak jak Kolega Żarny pisze wyżej nie będę analizował składów gdyż na tym poziomie po prostu nie ogarniam sprawy ale podane wyżej typy przykuły moją uwagę najbardziej na pierwszy dzień mistrzostw.
1 spotkanie: przyznaje,że Myanmar to dla mnie Mega egzotyka stąd stawiam na ostre strzelanie jankesów którzy wydają się być zdecydowanym faworytem
2 spotkanie: tu faworyt również znany aczkolwiek kto wie co kryje w sobie Panama tak więc typy poziom ciut niżej niż w spotkaniu pierwszym. Kursy ciekawe i godne uwagi
A jak będzie okaże się jutrzejszego ranka!
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Pierwsze mecze za nami i kilka słów po obserwacji. Poziom drużyn jak na razie dość nędzny, szczególnie USA pokazało się z żenującej strony. Obrona Częstochowy w 2 połowie po strzeleniu na 2-1 z drużyną, która prawdopodobnie miałaby problemy, żeby wygrać mecz w naszej okręgówce, chwały nie przynosi. Zamiast kontrolować grę, wybijanie na oślep, panika, gdyby przeciwnicy byli trochę lepsi to mogliby wykończyć którąś ze stworzonych akcji. Widać, że młodzi amerykanie to nie jest jeszcze poziom MLS, bardzo słabi piłkarsko. Grupę mają śmieszną, więc pewnie wyjdą, ale nie wróżę im tu żadnego sukcesu.
Z drugiej strony Argentyna. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale młodzi Argentyńczycy wyglądali jakby byli co najmniej na sporym kacu. Co 2 zagranie podchodziło pod kiks, opóźniony czas reakcji, błędy, niecelne podania, zmarnowane banalne sytuacje, większość przyjęć to odskakiwanie piłki na 2 metry. Jeśli tak wyglądają najbardziej uzdolnieni młodzi piłkarze w Argentynie, to zapowiadają się dla nich chude lata. Z taką grą nie mają tu czego szukać. Tyle moich spostrzeżeń.
W ostatnim dzisiejszym meczu zmierzą się ekipy Ghany i Austrii.
Jak to zwykle bywa młodzi Afrykanie przewyższają swoich europejskich rówieśników siłą i szybkością. Z techniką bywa różnie, raczej słabiej niż lepiej, ale dziś naprzeciw Austriacy, którzy akurat też nie są techniczną nacją. W młodzieżowej piłce aspekty fizyczne mają duże znaczenie, Ghanijczycy powinni pod tym względem zdominować rywali, a to już połowa sukcesu. Nie będę kłamał, że znam graczy obu zespołów, ale z tego co widziałem w ostatnich latach młodzież z tego kraju potrafi odnosić sukcesy, 6 lata temu byli nawet mistrzem, więc talentów tam nie brakuje. Co się z nimi dzieje w dorosłej piłce to już inna sprawa.
Dziś zaufam Afrykanom, bo nie widzę tutaj młodzików z Austrii, która zazwyczaj w tego typu turniejach nie ma nic do powiedzenia.
Ghana - Austria 1 2.01
Ghana powyżej 1,5 gola 2.15 Betsson
⛔⛔⛔
nie wiem skąd w tym roku wzięli tych patałachów, chyba z jakiegoś podwórkowego boiska w drodze na lotnisko
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Austria U20 - Panama U20

Na rano ide w stronę drużyny Panamy zdołali zremisować z argentyną to myślę że z Austrią zdobędą punkty. Po pierwszej kolejce jak dla mnie sporo niespodzianek. Myślę że bedzie to wyrównany mecz.

Mój typ +1 Panama⛔

Katar U20 - Portugalia U20

Jedna z nielicznych drużyn która mnie nie zawiodła w pierwszej kolejce. Myslę że Portugalia nie spuści z tonu i spokojnie wygra ten mecz i bedzie pewna wyjscia z grupy. Spokojnie wygrali z Senegalem i wydaję mi się że teraz też powinni wygrac.

Mój typ -1 Portugalia ✅

Ako 2.85
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Katar U20 - Portugalia U20
Typ: 2(-2) Kurs: 3.05 Sportingbet
A ja pójde krok dalej niż Kolega żarny i stawiam -2 na Portugalie. Tak jak wyżej młodzi Portugalczycy nie zawiedli w 1 kolejce pokonując Senegal więc i tym razem nie powinni mieć kłopotów. Tu chyba Szejkowie nie dokonali zbytnio żadnych transferów jak to miało miejsce choćby na MŚ w piłce ręcznej tak więc europejska myśl szkoleniowa (choć trenerem &quot;turbanów&quot; jest Hiszpan) weźmie góre tak jak to było dziś w meczu młodej Ukrainy. Ja w to wchodzę bo szanse są duże,a i kurs zachęcający!
Wynik: 0:4 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Niemcy U20 - Uzbekistan U20
Typ: 1(-2) Kurs: 2.50 Sportingbet
Przed nami kolejna seria spotkań,a w niej zainteresował mnie mecz młodzieży zza naszej zachodniej granicy. W 1 meczu zmiażdżyli reprezentacje Fidżi. W tym meczu chyba pogromu nie będzie ale te 2 bramki różnicy młodzi Niemcy są w stanie zrobić na luzie. Wydaje się,że Uzbekowie nie powinni zbytnio zagrozić. Cóż ryzykuje handi -2 na korzyść Niemców.Wczoraj się udało więc i może tym razem będzie identycznie?!
Wynik: 3:0 ✅✅✅

e: było nerwowo ale grunt,że finał szczęśliwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mecz już o szóstej rano, ale mam nadzieję, że ktoś skorzysta i się sprawdzi.
Mali - Urugwaj X @ 3,11 1:1 (0:1) ✅ ✅ ✅
Na początek tabela:
1. Serbia 3 pkt 2:1
2. Mali 3 pkt 2:2
-. Urugwaj 3 pkt 2:2
4. Meksyk 3 pkt 2:3
Zostało do rozegrania: Mali - Urugwaj, Serbia - Meksyk.
Awans do 1/8 finału jak wiemy wywalczą pierwsze dwie ekipy oraz cztery najlepsze z trzecich miejsc. Na pewno gorszym bilansem z trzeciego miejsca będzie się legitymować Argentyna (raptem 2 pkt). Przy remisie w tym spotkaniu nie ma takiej opcji by któraś z tych drużyn zajęła czwarte miejsce. A i zespół który zajmie 3 miejsce w grupie F (GER, Fiji, UZB, HON) na 99,9% bedzie miał gorszy bilans od Mali lub Urugwaju w przypadku remisu w tym meczu. Fakt jest taki, że pomimo barier językowych te dwie ekipy się powinny dogadać i solidarnie awansować do 1/8 finału. Wystarczy zremisować. Nawet na MŚ U-20 takie rzeczy są możliwe. Polecam. Ale przypominam, jutro już o 6:00!
Edit: Dokładnie tak jak przeczuwałem. W pierwszej połowie dla niepoznaki dali Sobie po razie a druga połowa została po prostu zagrana. Cieszę się niezmiernie, że nie tylko mnie udało się na tym spotkaniu zarobić ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Senegal U20 DNB + Portugalia U20 DNB @1.92 Bet365✅✅
Obie ekipy wygrały ???? Senegal ładna końcówka, z 0:1 do 2:1 w 5 minut
Zacznę od Portugalii. Mają już pewny awans dalej, otwartą sprawą jest jeszcze z którego miejsca. Wiadomo, że woleliby z pierwszego. Kolumbia zajmuje drugie miejsce z 4 punktami na koncie. Senegal jest trzeci z jednym punktem i podejmie o 3 w nocy Katar. Wątpię, by mieli tutaj przegrać, Katarczycy grają swoimi, więc tym bardziej będzie im ciężko. Z Portugalią zebrali baty, z Kolumbią też dostali. Senegal urwał punkty Kolumbijczykom, walczyli jak równy z równym. Z Katarem powinni sobie poradzić. Co do drugiego meczu, całkiem możliwy jest według mnie układ ma remis - przy wysokiej wygranej Senegalu Kolumbijczycy mogliby nawet spaść na 3 miejsce a tam różnie by mogło być. Remis zapewnia awans jednym i drugim. Jednak jedni jak i drudzy mogą powalczyć o pełną pulę - Kolumbia wciąż ma szanse na 1 miejsce w grupie. Portugalska młodzieżówka w tym roku świetnie się spisuje. Stać ich na wygraną. Zabezpieczam się opcją DNB, wydaje mi się to teraz całkiem pewnym kuponem. Nie gram tego jednak zbyt mocno, bo to tylko młodzieżówka - różnie może być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Właśnie miałem podobną analizę tej grupy co kolega Saltan napisać.
Dla mnie Portugalia jak się dogada z Kolumbią to spokojnie skończy się remisem. Jak się nie dogada to Kolumbię zmiecie z powierzchni boiska. Kolumbijczycy w meczach z Katarem i Senegalem nie zachwycili ani trochę. Portugalia DNB
Jedyna zmiana to Senegal. Dla mnie pewna jedynka. Są lepsi od Kataru. A remis spowoduje, że z dwoma punktami spakują walizki i wrócą do Dakaru.
I tak się to musi skończyć w tej grupie
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia U20 - Korea Północna U20
Typ: 1(-3) Kurs: 3.15 Sportingbet
Jutrzejsze mecze zostawiam w spokoju.Na niedziele dość ciekawy typ i bardzo realny. Umówmy się;&quot; brazyljana&quot; póki co nie pokazuje klasy,a ten mecz będzie do tego idealny. Ludzie Kima zbyt wiele w tym mundialu nie mają do powiedzenia. Różnica 3 bramek to dość niskie handi za fajny kursik więc ja w to wchodze. Nie wyobrażam sobie aby poraz kolejny się męczyli. Już z osłabionymi Węgrami byli blisko straty punktów. Teraz bedą nad rywalami górować;wiadomo technika obu ekip bez porównania. Wszystko na korzyść Brazylii. W niedziele będziemy liczyć kasiorke;-) ja w to wchodze!
Wynik: 3:0 ⛔⛔⛔

e: &quot;brazyljana&quot; znów mnie zawiodła
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Honduras U20 - Niemcy U20 -1.5 AH 2 @1.65 Pinnacle✅
Honduras U20 - Niemcy U20 -1.75 AH 2 @1.79 Pinnacle✅
No cóż, Niemcy już awans mają praktycznie zapewniony, ale dlaczego by mieli nie wygrać ostatniego spotkania? Honduras ostatnio pokazał, jak nie powinno się grać w meczu z Fidżi. 0:3 w pałę z kimś, o kim pewnie nigdy więcej nie usłyszymy? Przecież to ogromny wstyd. Niemcy solidna młodzieżówka, zresztą jak zawsze. Tutaj pewne wygrane z Fidżi i Uzbekistanem. Uważam, że pokonanie Hondurasu nie będzie stanowiło większego kłopotu dla tych chłopaków. Powinni w miarę szybko postarać się strzelić z dwa gole i potem już na spokoju kontrolować grę i wynik.
Brazylia U20 -2 AH - Korea Północna U20 1 @1.74 Pinnacle✅
Brazylia U20 -2.5 AH - Korea Północna U20 1 @2.20 Pinnacle✅
Brazylijczycy jeszcze nie pokazali pełni swoich możliwości na tym turnieju. Póki co pewna wygrana nad Nigerią oraz mała nerwówka z Węgrami. Jest to jednak typ przede wszystkim przeciwko Koreańczykom. I z Nigerią i Węgrami przegrywali - odpowiednio 0:4 i 1:5 w połke. A Brazylijczycy to jeszcze poziom wyżej, dzisiaj mogą sobie poużywać i na pewno parę bramek strzelą. Po co choćby odrobinę ryzykować, że np. Węgry rozgromią Nigerię i będą mieć 6 punktów i lepszy bilans? Dzisiaj Canarinhos pokażą moc i powinni wygrać w nie mniejszym stosunku niż ostatni rywale Azjatów.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Panowie czy w meczu Węgry-Nigeria remis gwarantuje dalszy awans tych drużyn do dalszej rundy???
Tak, o ile dobrze myślę, to tak. W przypadku remisu Nigeria będzie w pierwszej czwórce drużyn z najlepszym bilansem. Ale tu nie będzie odpuszczania raczej, chyba nikt nie wierzy w to, żeby Korea miała ograć Brazylię. A zawsze lepiej awansować z drugiego miejsca niż z trzeciego ;)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Tak. W takim wypadku obie na pewno awansują. Ale nie spodziewam się tam remisu w żadnym wypadku. Nawet jeżeli któraś z tych ekip przegra to i tak na 99,99% awansuje dalej. W dalszej rundzie nie zagra trzecia ekipa gr. B (Argentyna) i najprawdopodobniej 3 drużyna grupy F (ktokolwiek je zajmie będzie miał trzy punkty i ujemny bilans bramkowy, no chyba ze Niemcy nie ograją Hondurasu...) Inna sprawa czy w meczu Węgry -Nigeria obie drużyny zagrają z pełnym zaangażowaniem o zwycięstwo? Chciałem grać Nigerię jutro, ale... drabinka wygląda tak:
Drugie miejsce w grupie E to mecz z Niemcami (1 m gr. F)
Natomiast trzecie miejsce w tej grupie da w 1/8 finału mecz z Serbią. Też trudny rywal, ale chyba jednak łatwiejszy.
Zakładając, że do dalszych gier awansują trzecie zespoły z grup A, C, D i E to wg regulaminu zostaną one w nastepujacy sposób rozstawione w 1/8 finału:
1A Ukraina - 3C Senegal
1B Ghana - 3D Mali
1C Portugalia - 3A Nowa Zelandia
1D Serbia - 3E Węgry/Nigeria
Dlatego też spodziewam się tego, że Nigeryjczycy nie będą jakoś przesadnie angażować siły na maxa żeby &#39;w nagrodę&#39; wpaść na Niemców.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Typ na jutro :
Fidżi U20 - Uzbeksitan U20 typ : 1X kurs : 5,50 stawka : 2/10 buk : Bet365

Zacznijmy od tego, że kurs na Uzbekistan wzięty totalnie z dupy, bo inaczej nie da się tego nazwać. Grają beznadziejnie na tych mistrzostwach, nie mając przy tym żadnego stylu gry. Fidżi natomiast sprawiło chyba jedną z największych sensacji w historii MŚ do lat 20 wygrywając 3:0 z Hondurasem. Zastanawiam się dlaczego mieli by nie pójść za ciosem ? Pomijając już nawet jakim wynikiem zakończy się ten mecz to valuebet jest to z pewnością i za drobne można pograć ????
 
Do góry Bottom