>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

małe kursy progresja

A 22

adw3nt

Użytkownik
No i dotrwałem do kuponu nr 100#. Z tego też powodu pomyślałem że zrobię malutkie podsumowanie.

Ilość kuponów: 100
Ilość trafionych: 92
Ilość nietrafionych: 8

W ciągu pierwszego tygodnia zarobiłem moim systemem 100.92j co dawało mi 476zł. W ciągu następnego tygodnia zarobiłem 221.86j razem daje nam to 322.78j! Po szybkim przeliczeniu w przybliżeniu to aż 1555zł!

Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, zważywszy na to że w weekend praktycznie nie grałem. Brakuje mi odrobinę meczy bo jak wiemy praktycznie wszystkie ligi stoją, ale rekompensuję sobie to bramkostrzelnymi meczami towarzyskimi.

Kontynuuje swoją grę tak jak do tej pory. Jaki mam cel? Nie mam żadnego. Jest to z pewnością wada ale myślę że gdy osiągnę poziom 1000j, pomyślę co dalej. Najbliższy pomniejszy cel to postarać się osiągnąć znów 200% poprzedniego tygodnia. Wiem jednak że mogą być problemy z przyjmowaniem stawek, bo nie będzie to już 10j tylko niebawem nawet 80j. Przez to gra może być trudniejsza ale niebawem wracają wszystkie ligi, a co za tym idzie większa płynność na rynkach Betfair.

Wszystkiego zielonego moi drodzy. Powodzenia w grze!:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 22

adw3nt

Użytkownik
Tyle na dzisiaj. Zysk z jednego popołudnia po pracy z piwkiem w ręku i meczem polski wyniósł 34.22j. Daje nam to w przybliżeniu 164 zł. Żyć nie umierać ???? Jeśli ktoś czyta wątek to co myślicie? Czy taka gra ma sens?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 650

rotsen

Użytkownik
Tyle na dzisiaj. Zysk z jednego popołudnia po pracy z piwkiem w ręku i meczem polski wyniósł 34.22j. Daje nam to w przybliżeniu 164 zł. Żyć nie umierać ???? Jeśli ktoś czyta wątek to co myślicie? Czy taka gra ma sens?
Jak najbardziej ma sens! Tak trzymaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wszystko ok ale nie mozesz wygranej przeliczac na złotówki bo to jest mylne. Grasz jednostkami i wygrywasz jednostki. Stawiasz zlotówki i wygrywasz złotówki. Inaczej jest to bardzo niemiarodajne. Poza tym, przy takich niskich kursach zeby byc na zero to musisz miec min. te 10-11 wygranych z rzędu. Patrzac w statystyki 92 trafione 8 nie, to grajac stawkami które podajesz 20j, 30j itp. byłbyś w okolicach zera. Ratuje Cie tylko to, ze po przegranym meczu stawiasz all in i odzyskujesz to co przegrałeś. Ale wkoncu trafi sie tak, ze zagrasz all in po przegranym kuponie i to tez nie wejdzie. I wtedy pozostaniesz z niczym. Jak dalej bedziesz gral tym systemem nic nie zmieniajac to poprostu polegniesz.
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Wszystko ok ale nie mozesz wygranej przeliczac na złotówki bo to jest mylne. Grasz jednostkami i wygrywasz jednostki. Stawiasz zlotówki i wygrywasz złotówki. Inaczej jest to bardzo niemiarodajne. Poza tym, przy takich niskich kursach zeby byc na zero to musisz miec min. te 10-11 wygranych z rzędu. Patrzac w statystyki 92 trafione 8 nie, to grajac stawkami które podajesz 20j, 30j itp. byłbyś w okolicach zera. Ratuje Cie tylko to, ze po przegranym meczu stawiasz all in i odzyskujesz to co przegrałeś. Ale wkoncu trafi sie tak, ze zagrasz all in po przegranym kuponie i to tez nie wejdzie. I wtedy pozostaniesz z niczym. Jak dalej bedziesz gral tym systemem nic nie zmieniajac to poprostu polegniesz.
Jak najbardziej przyznaje Ci racje. Jednak jak widać powielenie kapitału w ten sposób jest naprawdę łatwe. Gdybym na początek zainwestował 1500j to tygodniowo bym wyciągał &#39;wypłacał&#39; około 1000j tak jak odzwierciedla to pierwszy tydzień gry. Myślę ze moim celem będzie osiągnięcie właśnie takiego pułapu a później będę już tylko wypłacał każdą zgromadzoną jednostkę. Wiem że do tego momentu daleka droga ale kto wie może się uda i nie trafie do tej pory dwóch pudeł.
Przeliczenie na złotówki ma jedynie na celu ukazanie graczom że grając tym sposobem kursy 1.1 itp, wygrywając grosze, też są w stanie zarobić niezłe pieniądze. Wiem że każdy jest w stanie sobie pomnożyć coś na kalkulatorze ???? ale tutaj po prostu łopatologicznie to uzmysławiam.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Łatwe do czasu. A jak zagrasz all in w celu odrobienia przegranego kuponu i przegrasz to co wtedy? Jestes pusty.
Patrzac na jednostki którymi grasz np. Te 30j to wiekszosc mysli ze stawiasz za 30zl a to w rzeczywistości jest ok. 140zl. Sam sie na tym na początku zlapalem i pomyslalem ze stawiasz po 20zl. A to jednak jest roznica grajac po 20zl a grajac po 140zł. Dlatego to takie mylace piszac o jednostkach i zlotówkach. Najproscie przeliczac 1j to jedna złotówka.
 
A 0

artaras

Użytkownik
Temat bardzo fajny forma gry skuteczna... ale na moje oko to gra fajna do czasu. Wkoncu trafisz na jakis niefarcik i przy dwoch wtopach tracisz caly wysilek kilku tygodni. Wydaje mi sie ze odkucie po porazce nie moze byc all in. Sam szukam zlotego srodka na buki i takiego jeszcze nie znalazlem wszystko ma swoje wady i zalety (pisales cos o progresji opracowanej przez ediego moze masz jakiegos linka?) Wracajac do Twojego tematu ja bym gral nieco wyzszymi kursami ok 1.15-1.2. Pozdrawiam i powodzenia!
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czarns seria zawsze sie trafi a w tym przypadku wystarcza dwa, trzy mecze pod rząd. A przy takiej ilosci granych kuponów prawdopodobienstwo jest spote. Mimo wszystko zaglądam do tematu i kibicuje.
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
109#

Serbia U21 v Spain U21
Over 0.5 Goals @ 1.1 0:1
Stawka 45j ew. +4.28

Bank: 521.28✅

110#

FYR Macedonia U21 v Portugal U21
Under 7.5 Goals @ 1.11 2:4
Stawka: 45j ew. +4.71

Bank: 525.99✅

111#

Boa v ABC
Over 2.5 Goals @ 1.31 2:1
Stawka: 45j ew. +13.07

Bank: 539.06✅

Przepraszam że nie wstawiłem typów na bieżąco ale wczoraj byłem bardzo zajęty i typy zagrywałem na szybko z telefonu.

 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Co do pomysłów na temat gry. Zastanawiałem się jakie jest prawdopodobieństwo że nie trafię 2 typów z rzędu. Jest to dosyć ciężkie. Na 100 nie trafiłem tylko 8 w tym myślę że 2 z mojej głupoty. Każde spotkanie analizuje. Nie strzelam na ślepo. Posługuje się hth ilością bramek w ostatnich kolejkach oraz wpłatami na giełdzie, no i oczywiście obecną sytuacją w tabeli itd. prawdopodobieństwo trafienia jest duże. W razie pomyłki zawsze mam podparcie kolejnym typem. Zastanawiałem się jak by prawdopodobieństwo wyglądało gdybym miał możliwość postawienia 3 stopni progresji. Wtedy możliwość przegrania po analizie była by naprawdę znikoma.
Dodatkowo na ten moment stawkowanie jeszcze mnie nie zadowala. Cel do osiągnięcia to 1400j. stawkowanie płaskie 150j i w tym momencie każda jednostka zysku zostaje w kieszeni. To będzie kwota która da mi możliwość zarobku na zadowalającym mnie poziomie. Oczywiście będę próbował wtedy zgromadzić fundusze na następna wpłatę w razie przegranej co kiedyś z pewnością się stanie. Jeśli wszystko będzie szło naprawdę kolorowo to może kiedyś zastanowię się nad opcją progresji z 3 poziomami.
To tylko teoria bo następne 2 typy mogą być przegrane, ale kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Jak napisałem na początku: ta kwota została zainwestowana dla rozrywki i eksperymentu. Daje mi to na ten moment sporo frajdy! Zważywszy na to że mam naprawdę mało czasu na grę, to wszystko naprawdę wygląda nieźle.
A może Wy graliście już kiedyś w ten sposób? Może wisieliście wątek o podobnej tematyce? Ja osobiście taki rodzaj rozgrywki widzę pierwszy raz. Jeśli macie jakieś info o tej strategii, mam nadzieję że podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem.
 
Do góry Bottom