>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Małe Przyjemności

B 11

bristolian

Użytkownik
Witam!
Ktoś za małe przyjemności musi płacić, a wolałbym zeby to był ktoś inny niż ja :&gt; Bukmacherzy i tak mają za duzo pieniędzy. Zachęcam do dzielenia sie spostrzeżeniami oraz konstruktywnej krytyki. Pozdrawiam!
-----------------------------
Zaplanowałem wycieczkę po Europie w nastepnym miesiącu, i pomyślałem że ktoś musi za nią zapłacić. Oto jej plan:
Bristol - Londyn
Londyn - Rzym
Rzym - Barcelona
Barcelona - Marsylia
Marsylia - Bristol
Wyruszam 11.09 z Bristolu, a wracam tam 24.09. Za podróż (pociąg do Londynu, pociąg do Marsylii, oraz samoloty do Rzymu, Barcelony i Bristolu) zapłaciłem 69.34 euro oraz 61.19 funtow (nie wiem dlaczego placilem w 2 roznych walutach za loty no ale coz..) Będę couchsurfował w Rzymie oraz Marsylii, a w Londynie zatrzymam sie u znajomych więc nocleg będzie kosztował mnie tylko w Barcelonie (około 60e). Ponad to planuje wydać 40e dziennie w Rzymie Barcelonie oraz Marsylii (12 dni lacznie). Koszty więc wyglądają tak:
610 euro oraz 70 funtow. Deadline oczywiście 10.09 czyli przed wyjazdem. Budżet jaki przeznaczam to aktualnie 110 euro w bet fair oraz 844 funtow w bet365 które planuje przerzucić do bet fair tak czy siak. Myślę że wygodniej będzie liczyć w jednej walucie - trzymajmy się euro.
Przyjemność #1: 700 euro
Budżet #1: 1160 euro
Deadline #1: 10.09.2014

Teraz co do strategii: Jeżeli chodzi o betfair głównie rynek goli na lay, szczególnie 2:3 3:2 3:3 oraz Any Unquoted. Bet365 to wiekszość underów chociaż tak jak powiedziałem - myślę że będę opuszczał tego bukmachera niedługo. Co do zarządzania bankiem - 25% inwestycji w 1 market to absolutne maksimum. Na jaki profit licze dziennie? 3% da mi dokładnie tyle ile chce.
Prosze zwrócić uwagę na fakt ze do czasu aż przerzuce środki do betfair, na bet365 zakłady będą w gbp oraz będe przekraczał 25% budżetu z przeróżnych powodów, poczynając od niższych kursów do niedostępności wielu zakładów.
Temat będzie więc wyglądał troche jak pamiętnik, zazwyczaj 2 posty każdego dnia - pierwszy to pre selekcja wybranych zakładów a drugi to ich podsumowanie, zazwyczaj z załączonymi screenami. Ah bo zapomniałbym - zazwyczaj gram live - zobaczycie po strategi gry. Pierwszy post już niedługo!
Zachęcam do dyskusji!
 
M 9

matu

Użytkownik
Trzymam kciuki, widać że masz jasno postawiony cel i równie konkretny plan. Oby ten temat był przykładem, że w dziedzinie bukmacherki można sobie coś założyć i naprawdę to zrealizować ;)
 
B 11

bristolian

Użytkownik
Dzień 1 za nami! Sporo sie działo, troche dlatego że pomieszałem sporo ze stawkami, musialem doplacic 350 euro do Betfair, wyplacic 400f z B365 a nastepnie wplacic 150f do B365 ponownie - wszystko z wlasnej glupoty, gdyz zapomnialem o meczu ManCity - Liverpool i ze powinienem miec dostepne srodki na wygranie bonusu - ktory wygrać się udał - opisze jak poniżej. Jako że stany kont mi się mocno pomieszaly.. mysle ze najwygodniej bedzie rozpoczac od nowa (oczywiscie nie caly program, a stan konta). Na chwile obecna posiadam 701f w B365 ktore planuje wyplacic w calosci na karte (W razie bonusu takiej lub innej masci wplaty karta czy tez Nettellerem/Skrillem sa natychmiastowe). Posiadam rowniez 523 euro w Betfair ktorymi bede kontynuowal moja przyjemnosc. Podniesie to niestety % ktory musze wyrobic dziennie aby się wyrobić - jeżeli nie będę dawał rady lub czuł że ryzyko jest za wysokie - dorzuce kolejne 400 czy 500 euro.

Do rzeczy, a wiec co sie działo dziś, a zaczne od Bet365.

Udało się obrócić 2 bonusy - 1 to 50f w meczu ManCity - Liverpool a drugi to 50f bonusu &quot;On the Move&quot; - musialem po prostu zagrac 1 zdazenie na telefonie za 50f a nastepnie obrocic te 50f 4krotnie. Upieklem 2 bonusy na 1 ogniu robiąc co nastepuje:

ManCity - Liverpool Over 1.5 za 50f (z telefonu - uaktywniajac bonus)

Dostalem wiec 50f bonusu &quot;On The Move&quot; oraz nastepny zaklad do 50f bedzie risk free na markecie ManCity - Liverpool In Play. Doslownie po 1 gwizdku zagralem na live co nastepuje:

ManCity - Liverpool Under 1.5 za 50f
ManCity - Liverpool Over 1.5 za 100f

Mam nadzieje ze widzicie co zrobilem - Jezeli bylby Under przegrywam 150f aby wygrac 175 za under. Jezeli bedzie over 1.5 (a byl) wygrywam oba overy za 27f a 50f za zaklad na under 1.5 zostaje zwrocone dzieki bonusowi. Przy okazji rowniez zrobilem 150f do obrotu dodatkowych 50f dzieki promocji &quot;On the Move&quot;. Promocje obrocilem tego samego dnia grajac Under 7.5 w meczu Volendam - Roda przy wyniku 2:0 w przerwie. W taki o to magiczny sposób zyskalem 80f dzieki bonusom w B365. Postanowilem jednak ze nie bede ich liczył do mojego celu gdyz byla to sytuacja raczej sporadyczna.

Przejdzmy do betfair:

Jak widzicie 62.95e zrobione dzis zdecydowanie przekraczaja moj dzienny profit 3%. Osiagnalem to jednak dosc szczesliwie, tradujac np. Man City z nadzieja na 2-3 ticki a zostajac z soczystymi 20stoma.
Potrzebuję skalibrować zakładany zysk ze względu na zmniejszony stan konta:

Przyjemność #1: 700 euro
Budżet #1: 523 euro
Deadline: 10.09.2014

Od jutra pozostało więc 16 dni co wymusza robienie 6% stanu konta dziennie. Wygląda na sporo chociaż ostatniego dnia to tylko 54e gdzie dziś udało się wycisnąć prawie 63 - myślę że się uda, szczególnie że uporałem się z problemem posiadania wiekszości pieniędzy w bet365.


P.S Normalnie wrzuciłbym zdjęcie na hosting ale 10 postów..
 
B 11

bristolian

Użytkownik
Dzień 2 za nami! Dzień był - nie ma sie co oszukiwać - fatalny. Fakt że nie jestem spłukany zawdzięczam tylko szczęściu. Szczęście ma to jednak to do siebie że nie jest wieczne więc zdecydowanie muszę być bardziej uważny od jutra. Co do analizy dnia.. Zaczął się jeszcze wczoraj meczem Rayo z Atl Madrid. W ostatnich minutach widać było jak Atl napiera na bramkę rywala i bramka wisiała w powietrzu. Zdecydowałem się wtedy postawić x2 (a wlasciwie zlayowalem Rayo). Mecz zakonczyl sie remisem zgodnie z planem pierwszy profit. Nastepnie o 14 z nudnów chyba przetradowałem mecz za 0.5 wchodząc w rynek i wychodząc po 2&#39; bez bramki - nic wielkiego. Nastepny mecz to już duże szczescie - wszedłem w rynek przy 1-0 w 1 polowie po 1 bramce dla Zenitu liczac na to że przewage będzie miało St. Liege i nie bedzie wyniku 4-x lub x-4. 2 szybkie bramki dla Zenitu bardzo szybko postawiły mnie przed dylematem - wychodzić z 100 euro straty czy czekac ryzykujac kolejne 100. Tutaj widzę wlasnie niebezpieczenstwo mojego stylu gry - to byl dylemat - autentycznie nie wiedzialem co zrobic. A wtedy to już hazard a nie chłodna kalkulacja.. Szczesliwie mecz zakonczyl się po mojej mysli. Laval vs Dijon bardzo przyjemnie i bez problemów. Strata 90 euro w meczu Apoelu to ta sama historia tym razem bez happy endu - 2 bramki w 9&#39;. Tutaj zauwazylem najwieksze niebezpieczenstwo - chcialem odrabiac straty dosc drastycznie grajac Lay Sending Off bez zadnej informacji o meczu oraz Lay San Jose rowniez kompletnie w ciemno. BATE Borisov wygralo 3-0 rowniez przyprawiajac mnie o troche nerwow. Z 9 meczów zagranych więc 1 przegrał 2 były bliskie przegranej a 2 zagrane kompletnie w ciemno - jest to NIEDOPUSZCZALNE. Nauczka z dzisiejszego dnia będzie prosta - przed każdym dniem analiza spotkań na jutro i ABSOLUTNY ZAKAZ grania innych spotkań niż te przeanalizowane. Jako że gram live mogę również przeanalizować jak moim zdaniem bedzię wyglądało pierwsze 30&#39; czy połowa - co jest dodatkowym plusem. W tym przypadku oczywiście 6% dziennie nie będzie sztywne - jeżeli analiza będzie trafna i możliwości na wygranie wiecej w przypadkach gdzie jest wiecej meczów - oczywiście trzeba będzie je wykorzystywać. Również w 2 stronę - gdzie nie ma zbyt wielu meczy tak jak dziś (poza Ligą Mistrzów było 3 może 4 mecze godne uwagi) nie należy próbować wyrobić 6% na sile. Dość gadania podsumujmy więc dzień (screen w załączniku na końcu postu)

Dzień #2
Zakładany stan konta: 523 * 1.06 = 554.38
Posiadany stan konta: 526.79
Różnica: -27.59

----------------------------------------------------------
Dzień mamy za sobą - najważniejsze to nie popełniać tych samych błędów przez kolejne 15 dni! Zaczynamy dzień 3 więc w optymistycznych nastrojach!

Zakładany stan konta po dniu: 523 * (1.06)^2 = 587.65
Początkowy stan konta: 526.79

Zabki - Swinoujscie

Zabki wydaja sie faworytem i chyba faktycznie nim będą. Niestety w tym momencie brak plynnosci kursów na betfair ale jeżeli wynik 0:0 utrzyma się do 20&#39; bądź Swinoujscie strzeli 1 bramkę wejdę w market Any Unquoted/ 0:3 w zależności od kursów.

Nowy Sacz - Nieciecza oraz Zaglebie - Bytow

Rowniez jezeli po 20&#39; 0-0 pokusze sie o ugranie paru ticków w marketach Any Unquoted bądź 3:0 (również brak płynności na teraz..)

Arsenal - Besiktas

Zdecydowanie market do grania! Arsenal będzie grał dość defensywnie i zdecydowanie nie będzie napierał, a nawet gdy strzelą bramkę będą musieli uważać na 1:1 i odpadnięcie. Mecz wydaje się idealny! Kurs Lay Any Unquoted to 6.4 wydaje się IDEALNY do wejscia pre-market i tak chyba zrobie. Oczywiscie śledząc uważnie mecz i gdy za bardzo się otworzy wyjsc z zyskiem. Nie wyobrazam sobie wczesnej bramki dla Besiktasu oraz mocnego ataku Arsenalu - powinien być ladny profit na tym meczu.

Z reszty meczy rozważę również Bilbao - Napoli jeżeli brak bramki w pierwszych 10-15&#39;.


Do ludzi którzy to czytają: Jeżeli wiecie o jakims bonusie na konkretne zdażenie w danym bukmacherze takie jak to z ManCity - Liverpool walcie smiało! Wiekszosc sign up bonosów wykorzystałem więc to jedyna okazja na risk-free money. Jeżeli nie zgadzacie się z wyborem meczy również walcie, co pare głów to nie jedna!
 
B 11

bristolian

Użytkownik
Witam serdecznie po bardzo udanym dniu 3! Cala polska liga pieknie (Zabkom zawdzieczam duzy plus dzieki 0-0 utrzymującemu się dość długo. Cala polska liga nie zawiodła, żaden z zespołów nie strzelił 4 bramek natomiast Termalica była blisko co martwi i niestety odpycha mnie od tego sposobu grania coraz bardziej. Myślę że musze być bardziej elastyczny co do wyboru marketów w które wchodzę, dziś np. Arsenal tak naprawdę był jedynym który nadawał się na granie Lay Any Unquoted. Reszta prawdopodobnie nie była aż tak idealna (może Zabki..) Niestety nie mam pomysłu na zmianę taktyki, jedyne co chodzi mi po głowie to granie na brak czerwonej kartki (1.2 kurs zazwyczaj) na zespół który w poprzednim meczu dostał czerwoną kartkę. Dziś sprawdzę statystyki i jeżeli przeszłość będzie korzystna, wybiore 7-10 zespołów do gry i powalczymy (oczywiście tylko mecze w lidze, puchary to inna sprawa..) Zaluje ugrania tylko 14e na Arsenalu - niestety nie mogłem być aktywny w tym markecie z dosc prozaicznego powodu - grałem w siatkówkę. Myślę że spokojnie dałbym rade wyciągnąć 30 - 40e. Mówi się trudno.

Mecze w których spróbuje wydrzeć troche grosza od innych uzytkownikow betfair wrzuce jutro rano (wiekszosc zaczyna po 14 tak czy siak) więc na teraz tylko podsumowanie:

Dzień #3
Zakładany stan konta: 523 * (1.06)^2 = 587.65
Posiadany stan konta: 584.28
Różnica: -3.37

-----------------------------------------------
Day #1: +62.95
Day #2: +3.38
Day #3: +57.49
-----------------------------------------------


Zachecam do komentowania stylu gry, wszelakich rad, propozycji na jutro, lub wszystkiego co może pomóc!
 
B 11

bristolian

Użytkownik
Witajcie po wspaniałym dniu 4. Nie mialem czasu napisać wczoraj co będę grał a szkoda bo wiele szans w wielu meczach. Dziś nie miałem wielu momentów w których musiałbym się przejmować o wynik co jest zdecydowanym plusem. Wiekszosc Lay Any Unquoted zagranych została na 1 polowe a wiec brak 3 bramek w 1 polowie dla ktorejkolwiek z druzyn (wiec 2-2 w przerwie wciaz jest ok). Zagralem tez 2 czy 3 mecze na brak kartki - nie mialem czasu na statystyki ale dosc sympatycznie widze kurs 1.2 utrzymujacy sie nawet do 60&#39; na brak czerwieni - zdecydowanie coś czemu będę się przygladal uważniej w najbliższej przyszlosci. Mam nadzieje że nad ranem pojawią się propozycje na rano (niestety a moze stety znalazlem prace jako informatyk freelancer i musze zrobic baze danych na jutro, z plusow jest zarobek bo prawie 2k PLN za dzien pracy jest do przyjecia ^^ (nie, nie bede liczyl tego w temacie ???? )

Dzień #4
Zakładany stan konta: 523 * (1.06)^3 = 622.91
Posiadany stan konta: 681.28
Różnica: +58.37

-----------------------------------------------
Day #1: +62.95
Day #2: +3.38
Day #3: +57.49
Day #4: +97.14
-----------------------------------------------
 
Do góry Bottom