>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mały budżet?

S 0

szypki5

Użytkownik
mam na koncie 20 zł i nie wiem jak grac single czy moze jakąs progresje na ako 3 lub 2 i jakie stawki dobierać?
 
P 1

premi

Użytkownik
Kup sobie za te 20 zł kilka browarów będziesz miał z tego więcej pożytku o ile możesz pić.

Na progresję to za mało chyba że nie spudłujesz częściej niż 3 razy :spokodfhgfh:
Single to chyba nie starczy Tobie cierpliwości...
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
miałem podobną sytuację kilka tygodni temu jakoś się wygrzebałem z wielkim szczęściem do 170zł nawet! jednak pozniej 2/3 dni i zaszalalem za pewnie sie poczulem i wszystko straciłem....

A jaki jest twoj podstawowy budżet? jeśli około 100/200zł to po prostu zmień proporcjonalnie stawkę bądź sprobu może systemk va bank jak stracisz 20zł to tragedii nie będzie, albo po prostu graj kilka kuponów za 5zł może za 10 ako 2 i niech sie dzieje co chce, ręka lżśej chodzi i podświadomie już te pieniądze przegrałeś więc może być tylko lepiej:spokodfhgfh: graj starannie i to wystarczyć powinno

pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
póść na &quot;pałe&quot; 2 mecze z kursem 1,50 i co będzie...jak siądzie będziesz myślał i poważniejszej kasie jak nie ... to truno czekac trzeba dalej na promocje :p
 
Do góry Bottom