>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Małysz wygra ?

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
Jak myslicie Małysz wygra w tym roku po raz czwarty kryształową kulę :?:

Ja mysle, że wygra... a okiem bukmachera zauważyłem, że BAH oferuje kurs. 2.00 na zwycięstwo Małysza... myslicie, że opłaca się grubiej zagrać :?:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Moim zdaniem jest duża szansa na to !

Małysz traci do Jacobsena 134 pkt !

Jak dobrze policzyłem to jeszcze 6 zawodów i konieć PŚ więc może byc cięzko,ale biorąc pod uwage forme Małysza to jest to w dużym stopniu możliwe ....
Ja osobiście po takim kursie nie ryzykowałbym... bo różnie może byc...

pzdr
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie za grubą kase ale wygra... On jest w mega formie a Jaco i Schilri sie juz wypalili w tym sezonie. Dlatego mysle ze spokojnie wygra przeciez jak Jaco ma 15 miejsca a Adam na podium to przeciez odrabia 50-70 pktow wiec 2-3 takie konkursy i ma lidera a pozniej to juz z gorki.

pzdr
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moim zdaniem to bankowy typ, jest znów w swojej FENOMNALNEJ formie... Inni zawodnicy są zmęczeni. Schlierenzauer nie wytrzymał, za młody jeszcze jest na taki sezon, Jacobsen także debiutant w pucharze świata i moim zdaniem już zmęczony jest seozonem, co do Ammana, ma za duża stratę i skacze w kratke... Reszta się nieliczy. Małysz wygra! Skombinuje hajs to zagram za grubo na niego....

Tyle ode mnie, pzDr!
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Banalne pytanie i taka sama odpowiedź &quot;oczywiście&quot; ! Z tą formą nikt nie jest w stanie zatrzymac Polaka który dopiero teraz zaczął skakać na poważnie i jak widać w odpowiednim momencie ! A nam tylko pozostało z niecierpliwością czekać na piątek kiedy to zagrają hymn Polski !! ???? ????
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Puściłem na bahu na małysza 900zł przy kursie 1.35 do wygrania 1215 ;-)

Moim zdaniem małysz to pewniak zwłaszcza jak dzisiaj zobaczylem rzeultaty treningów jacobsen dopiero 36 :wowsdf: mateja żyła i skupień nawet byli lepsi od niego


Moim zdaniem stawiajcie ładne sumki na małysza :smile:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Niestety konkurs nie będzie odbywał się w równych dla wszystkich zawodników warunkach ! Jak już wiemy z doświadczenia A. Małysz w takich warunkach nie za bardzo sobie radzi ! Dzisiejszy konkurs to loteria w której może uda się Adamowi wylosowac dobry los !! Punktów do Norwego jest mało więc trzeba być pare miejsc wyżej !! ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jacobsen skacze nadspodziewanie dobrze ! Coraz więcej przemawia za Norwegiem !

Większość zawodników, którym udało się zakwalifikować do dzisiejszego konkursu PŚ w skokach narciarskich na obiekcie w słoweńskiej Planicy (HS 215), zdecydowała się nie wystartować w serii próbnej.
Godny odnotowania jest wynik reprezentanta gospodarzy - Roberta Kranjca, który poszybował na 229. metr i oczywiście wygrał serię próbną.

Drugi był Norweg Anders Jacobsen, lider klasyfikacji generalnej PŚ, który osiągnął także znakomity rezultat - 225,5 m, a trzecie miejsce zajął dwukrotny mistrz świata w lotach Roar Ljoekelsoey - 218,5 m

Słoweniec startował jednak z rozbiegu o jedną belkę wyższego od Ljoekelsoeya i o dwie od Jacobsena.

Dla Kranjca i Jacobsena wyniki te oznaczają rekordy życiowe. Tym samym Norweg posiada w tej chwili lepszy rekord od naszego mistrza. Małysz jest posiadaczem rekordu Polski, który wynosi 225 m.

Robert Mateja, Kamil Stoch i Adam Małysz nie startowali. W sumie sklasyfikowano 18 zawodników.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No moze byc dzisiaj daleko! i oby ADAM pobil Rekord SWIATA ???? A jak sie nie uda to przynajmniej POLSKI

A krucze forma AJ niepokojąca ;/ wczoraj bylo all ok a dzisiaj nie teges troche ;/
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
mowilem ze wygra to było prawie pewne a jacobsen niema szans na wygranie krysztalowej kuli

Dobrze ze postawilem 900zl na malysza przy kursie 1.35 bo potem juz placili 1.25 ;-)

daje 90% ze mi kuponik wejdzie to prawie pewne ✅ :]

1. Adam Małysz Polska 1253
2. Anders Jacobsen Norwegia 1207
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Dzisiaj po pasjonującej walce Małysz zdobywa drugiego ptaka w Planicy i udowadnia dam wszystkim że jest najlepszy ! Jutro jeszcze niech udowodni norwegom że ich skoczkowie muszą sie dużo uczyć aby wygrywać duże imprezy ! Norwesccy dziennikarze zachowali się jak warchoły ! Zazdroszą Małyszowi tego co osiągnął ! Brak słów ! Ich postawa jest beznadziejna i mam nadzieje że w końcu dotrze do nich że Polscy sportowcy mogą być najlepszymi na Świecie !! ???? Wielkie brawa dla Adama Małysza !! ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurcze tak obserwuje poczynania Adasia i wyglada mi na to, ze realnie moze za rok jeszcze powalczyc i rekord Nykenena do pobicia... jak jutro wygra to 9 razy mu zostanie do pobicia za sezon...
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Wiślak z tego co słyszałem to Adam nie ma zamiaru się wycofywać z pucharu ! Forma to już tylko zalezy od niego i od trenera jak będą działać przez sezon letni ! Ja jestem dobrej myśli bo obecny terner Adama jest profesjonalistą i napewno wie co robi ! :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak z tego co słyszałem to Adam nie ma zamiaru się wycofywać z pucharu ! Forma to już tylko zalezy od niego i od trenera jak będą działać przez sezon letni ! Ja jestem dobrej myśli bo obecny terner Adama jest profesjonalistą i napewno wie co robi ! :spokodfhgfh:
a kiedy ja powiedzialem cos o wycofaniu :wowsdf:
 
W 2

wislak

Forum VIP
No naprawde Mistrz sie klaniA! to jest szok jaki to jest debesciak! no coment! i te łzy radosci ???? prosty chop ale spoko ziom - &quot;To byl najcięzejszy mój sezon&quot; :jezora:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Brawo !!!!!

Rekord Nykenena zagrożony ! wierze ze Małysz go pobije :!:

Dla mnie Małysz to Fajter ????

pozdro !!!!!!!!!
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Brawo Adam!! Polak pod koniec sezonu pokazał kto rządzi. Fiński trener zrobił wiele dobrego dla polskiej reprezentacji. Poza Małyszem, świetnie spisywał się Kamil Stoch. Mam nadzieje, że Adam w przyszłym sezonie pobije rekord Nykenena. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom