>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Malutkimi kroczkami po Porsche Carrera

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam drodzy forumowicze !​


Na starcie chciałbym powiedzieć, że mój temat może wydawać się dla niektórych śmieszny dla innych może być inspiracją.

Moja gra będzie polegać na typowaniu 3 spotkań głównie piłki nożnej po przez stawkowanie progresyjne.

Mój budżet na start jest niewielki i wynosi zaledwie 50 zł ! , dlaczego tak mało ?
Odpowiedź jest prosta chcę udowodnić zarówno sobie jak i innym że z małej sumy idzie powolutku ugrać duże pieniądze i w moim przypadku kupić za nie upragnione Porsche 911
PS. Mój bukmacher to Bwin
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A dział KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ jest już zamknięty, że tu się zdecydowałeś robić ten pokaz progresji?
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
A dział KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ jest już zamknięty, że tu się zdecydowałeś robić ten pokaz progresji?

Wiesz Edi, jest to w pewnym stopniu system gry, tak więc zdecydowałem na napisanie tego wątku w tym dziale.

Pozdrawiam
 
A 332

abes1

Użytkownik
Z tym, że progresja była już wielokrotnie w różnych wersjach w dziale z systemami wałkowana, więc niepotrzebnie prezentować tu jej kolejną, mniej lub bardziej zmodyfikowaną formę. Dział z kuponami jest tu jak najbardziej odpowiedni.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
No trudno jak umieściłem w tym dziale ten wątek to niech już tak będzie... no nic gramy, typujemy i wygrywamy ;-)

A co do stawkowania to jak narazie spróbuję grać progresją , stopniowo zwiększając stawkę początkową adekwatną do budżetu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak chcesz kupić porsche carrera za pieniądze z zakładów bukmacherskich to skarbówka Cię udupi prędzej niż myślisz ????
a druga sprawa, widzę że grasz w bwin...
powodzenia! ;)
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Jak chcesz kupić porsche carrera za pieniądze z zakładów bukmacherskich to skarbówka Cię udupi prędzej niż myślisz ????
a druga sprawa, widzę że grasz w bwin...
powodzenia! ;)
No zobaczymy jak to będzie :) jak narazie idzie całkiem całkiem... wczoraj parę złotych do przodu, no nic gramy dalej ????

 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Życzę powodzenia z dojściem do porsche od grania kuponów za 2zl ????
No, ale nie o tym chciałem. Poproś o przeniesienie do działu z kuponami bo chyba bardziej niepasującego tematu do tego działu tu chyba nie było.
Puszczasz sobie jakieś kupony, nie piszesz jakie zalozenia, co jak wygrasz, co jak przegrasz itp
Pisząc że masz zamiar dojść do porsche od 50 zl część ludzi może stwierdzić że nie masz pojęcia o bukmacherce. Zamieszczając ten temat tutaj z cała pewnościa nie masz pojecia o systemach bukmacherskich.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Spokojnie drodzy gracze :) tak jak pisałem mając budżet 50 zł nie bede grał odrazu za polowe budżetu itd tak wiec zaczynam spokojnie od stawki 2 zł. Z wygranej na wygrana moj budżet będzie rósł a wiec bede stopniowo podnosil stawkę , poza tym nie sztuka jest ugrać wysokie pieniądze mając ogromny budżet początkowy , sztuka jest z malutkich pieniędzy zrobić cos wspaniałego , cos nie możliwego i mi to sie uda :)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Żeby nazbierał chociaż na waciki takim graniem to jemu pogratuluję i przeproszę za poprzednie wpisy.
Za dużo już na tym forum widziałem, by uwierzyć w tego typu posty.
Co by nie było offtopowo to...
a zresztą, i tak temat już upadł ????
 
Do góry Bottom