>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mam jedną miłość są to pieniądze...

V 1,1K

viren

Użytkownik
Przede wszystkim jak ktoś gra za 20 tyś jedną stawką to nie poda tego na żadnym forum bo to już totalny profesjonalista, który siedzi cicho jak pod miotłą.
No wlasnie
ja juz od 3 miesiecy cisza
pieniadze lubia cisze
Co tam Konar stary druhu ladnie kupili walke dla Joshuy co? Brytyjski rynek potrzebuje bohaterow i zaaranzowali mu ustawke

Ale jak widze co sie media rozpisuja jaka to epicka byla walka to czy to znaczy ze juz wszystkie wqyjadaja z jednego zlobu?
Patrz jutro Halifax - Salford City goscie smaruja jak malo kto i wprowadzani sa do wyzszych lig jak druzyny MSW w Rosji. A podobno w Anglii nie ma korupcji czysty kraj, co zlego to ruscy hehe
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
100 osób za 5 tysiecy euro na świecie?
Oj Adamo zdziwiłbyś się...
W Polsce jest takich dziesiątki jak nie więcej...
Oczywiście nie mówię że tak grają codziennie ale raz w miesiącu.
Miałem oczywiście na myśli jedną stawkę na 20tyś czyli na jeden bet i grę codziennie lub nawet więcej. Raz w miesiącu to normalka.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
No wlasnie

ja juz od 3 miesiecy cisza

pieniadze lubia cisze
Weź się chłopcze nie ośmieszaj, jak dostałeś pracę za 5£ (sprzątanie w stadninie końskiej) to wklejiles tu oryginalny screen jakie to teraz będziesz miał znajomości. Nikt się na to nie złapał to później pisałes o pracy za 20 tys ale już bez screenu i zamknąłes &quot;chalape&quot;

Ciągle pisałes o jakiś inwestorach/klientach którzy nigdy nie istnieli, a jak się z 1-2 trafił to totalny niedorozwój musiał być.

Teraz już ostatnia wersja, cisza i wielka gotówka w tle


Całe szczęście ze niedługo dostaniesz kopa z U.K. to może fantazjować przestaniesz. Najważniejsze że już skonczyles kabaret z typowaniem i farmazonem z &quot;inwestorami&quot;. Ludzie to mogą ci zapłacić abyś się zamknął co najwyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Ten cwel viren to powinien bana na mordę wyłapać juz dawno za robienie gowna na tym forum... ale widocznie komuś to pasuje.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Przede wszystkim jak ktoś gra za 20 tyś jedną stawką to nie poda tego na żadnym forum bo to już totalny profesjonalista, który siedzi cicho jak pod miotłą. Takich to może jest 100 na całym świecie. A jak ktoś tu podaje takie stawki jak np. tomcio to jest dla mnie po prostu nie wiarygodny i nie wierzę, że za tyle gra.
To podobnie jak Ty ???? Ty też nie jesteś wiarygodny bo nikt nigdy nie widział za ile grasz a kilka osób prosiło Cię o screena Twoich &quot;grubych&quot; stawek i jakby mnie ktoś o to męczył to nawet na odczepkę bym taki screen wstawił...
Wymyślasz w swoim temacie jakieś prawdopodobieństwo wejścia typu a skala jest od 1do20.... no śmiech na sali....
to 13 na 20 to jakie to jest prawdopodobieństwo ? ????

Jak piszesz że grasz coś grubo to daj choć raz na to dowód bo inaczej jesteś dla mnie śmieszny i niewiarygodny a podejrzewam że Twoje stawki nie są wcale wysokie i to &quot;grube&quot; to jest może z 200zł....

jak to się mówi &quot;krowa co dużo muczy , mało mleka daje&quot;
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Villareal+2.5
Real win
2.03
500zł

Panowie ładujcie za wszystko co macie.
Niech ktoś zbanuje w końcu tego idiotę na pół roku przynajmniej. To nie jest pierwszy raz jak takie głupoty ludziom wciska ????
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Niech ktoś zbanuje w końcu tego idiotę na pół roku przynajmniej. To nie jest pierwszy raz jak takie głupoty ludziom wciska ????
W wielu kwestiach się z konarem nie zgadzam, ale akurat ten bet miał moim zdaniem wielkie szanse na wejście Villarreal to przecież nie ogórki, a kursy wystawione były jakby to była Granada
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Niech ktoś zbanuje w końcu tego idiotę na pół roku przynajmniej. To nie jest pierwszy raz jak takie głupoty ludziom wciska ????
Weź dziecko wracaj do piaskownicy
Real-2.5
1000zł
1.56
Ten mecz Barcy to coś śmierdzącego było co to w ogóle za kontra przy 2-1 na 3-1?
Widać było że się musieli podłożyć....
Następny mecz Barca z ogórkami nie wygrywa 1X...
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
W ogóle wszystkie bramki to jakieś dziwaczne byly
Zawsze Villarreal dobra obrona a dzisiaj wielka kupa w gaciach
A widziałeś bramkarza? Chyba kupony na Barce puścił
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
skad sie tylu sfrustrowanych przegrancow bierze ja nie wiem
jak by tlukli kase to by nie tracili czasu na przesiadywanie w tematach innych probujac uczepiac sie czyjejs nogawki bo wlasne portki juz sprzedane albo poszarpane
ciekawe jak ten salford jutro kilka lat i bedzie premiership a na pewno pojdzie mnostwo walkow z transferami
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ✅ 2478zł
Warriors under 106.5
100zł
1.91
Dzisiaj był bolący mecz panowie Barca z Villarealem.Spodziewałem się że Barca straci punkty albo przynajmniej liczyłem na walkę Villareal.Niestety rozczarowali naprawdę gdyby grali swoje to by w życiu Barca nie pokryła handi-2.5
Obserwujcie teraz ostatnie kolejki bo Barca mistrza na 100% nie dostanie.Ciekawe czy gdzieś wtopią czy po prostu oba zespoły do końca będą wygrywać dla emocji.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przyjdzie taki supermario zesra się w gacie a potem cisza...
To chyba jakaś konkurencja zazdrości...

Alaves lub remis
2.06
100zł
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To podobnie jak Ty ???? Ty też nie jesteś wiarygodny bo nikt nigdy nie widział za ile grasz a kilka osób prosiło Cię o screena Twoich &quot;grubych&quot; stawek i jakby mnie ktoś o to męczył to nawet na odczepkę bym taki screen wstawił...
Wymyślasz w swoim temacie jakieś prawdopodobieństwo wejścia typu a skala jest od 1do20.... no śmiech na sali....
to 13 na 20 to jakie to jest prawdopodobieństwo ? ????
Jak piszesz że grasz coś grubo to daj choć raz na to dowód bo inaczej jesteś dla mnie śmieszny i niewiarygodny a podejrzewam że Twoje stawki nie są wcale wysokie i to &quot;grube&quot; to jest może z 200zł....
jak to się mówi &quot;krowa co dużo muczy , mało mleka daje&quot;
Nie muszę się tłumaczyć, ale wytłumaczę. To za ile gra typer to jest tylko jego sprawa. W ogóle jak ktoś podaje typy na forum widać, że się stara COKOLWIEK robić dlatego ci odpisuję bo podajesz typy.
Stawkowanie może pomóc przy doborze określonej stawki dla kogoś kto korzysta i nie gra stałą stawką (u mnie jeszcze dodatkowo jest wskaźnik PW). Tomcio oczywiście wykonuje kawał dobrej roboty, prowadzi swój temat i podaje typy, ale parę osób mu zarzucało, że np. stawki jakie podaje są nie osiągalne np. u danego buka. Do tego on nie pisze np zł lub funt więc może to być i 20 tyś ziarenek piasku albo 20 tyś peso. ????
Jeśli chodzi o mnie to od jakiegoś czasu podaję ilość j za jakie gram więc każdy wie za ile gram. Każdy wg swojego budżetu może tak samo grać jak ja wg swoich możliwości. Dla dzieciaka co dostaje kieszonkowe 1j to może być 10gr, a dla osoby zamożnej 10tyś zł. Prowadzę statystyki itd i oczywiście każdy typ mam zagrany tak jak podaję u buka. Prowadzę to do bólu rzetelnie nawet dla samego siebie, żeby mieć przejrzystość. Nie muszę więc nikomu nic udowadniać jakimiś screenami, a już szczególnie hejterom którym jak się pokazuje screen to mają gotową odpowiedź, że ściągnięte z netu albo &quot;zrobione w photoshopie&quot; Jak piszę, że coś gram grubo to można wejść w temat i zobaczyć jak stawkuję. Jak normalnie gram za 1-5j a coś zagram za 50j lub 100j to w moim odczuciu to jest grubo.
PW to rewolucyjny bardzo ważny wskaźnik głównie dla osób korzystających z moich typów. Oznacza siłę przekonania co do typu. Jak tutaj niektórzy mylnie sądzą bukmacherka nie jest zerojedynkowa. Każdy typ wraz z kursem trzeba odpowiednio oszacować i skorelować. Odpowiadając na pytanie ile to jest 13 na 20 to zrób sobie równanie: 13/20 i wylicz z tego procenty i będziesz miał odp. z jakim prawdopodobieństwem oceniam powodzenie typu.
Jak widzisz odpisałem ci merytorycznie i bez spiny.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widzieliście podanie Willamsa z 39 minuty? ????
I dlatego Bilbao dzisiaj nie wygra rozkazy rozkazy ????
1:0 Alaves 54 minuta he he he
Kokejny easy bet proroka na ✅
 
Do góry Bottom