>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam jedną miłość są to pieniądze...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masz rację nie oglądałem i tak jakoś się podjarałem.
Uwierzyłem że Atletico robi come back bo ja myślałem że to oni awansują przed dwumeczem.
Niestety nie zdążyłem na forum wrzucić kuponu który zagrałem na buku przef meczami.
Atleti-Real over 2.5 i Arsenal lub remis.
Nie załamujemy się i w nocy gramy Wizards na czysto za chwilę wrzucę kurs.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
1 bramka do odrobienia zamiast 3?
Tak jasne, ale wiem, że ty wierzyłeś w Atletico jeszcze przed pierwszym meczem więc trzymając się tego logiczne było by pogranie przy kursie 20 przedmeczowo bez patrzenia na live i wtedy była by mniejsza stawka. To są jednak szczególiki bez znaczenia.
Uwierzyłem że Atletico robi come back bo ja myślałem że to oni awansują przed dwumeczem.
.
Groźniejsze jest, że wciąż powtarzasz błędy:
1. Ktoś pisał jak mu nie służy live i zarzekał się wiele razy, że nie będzie grał live ???? (Mnie zresztą live też rzadko służy)
2. Raptem 300zł ? To nie była ani nowa progresja ze stawką 100zł ani jak sądzę kolejny próg tamtej bo powinno być 200zł lub 400zł (Nie wiem czy to Rocekts weszło)
Jak byś był na 5 progu nieudanej progresji to nie zagrał byś za 300zł tylko za 3000 ten live obok oczywiście samej progresji. Musisz się tego wystrzegać jak ognia bo to cię gubi i tylko to bo większość typów jest ok. Problemy są ze stawkowaniem i na to powinieneś moim zdaniem zwrócić uwagę.
Tyle od wujka dobra rada ???? Wiem, że i tak ogarniesz jak zwykle. Pzdr.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
City
Real
Wizards+11.5
4X1200zł
1.98
Zagrałbym Wizards którzy wygrali jednym punktem z Realem pewnie i na luzie by weszło ale ja mam nagianiaczy w temacie którym muszę coś udowadniać bo ich nikt nie kocha.
Przy okazji można skasować ich kochane wypociny?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jako spec od kolarstwa (kilkuletnie doswiadczenie w Sky Team, jak tylko tworzyli grupe wiedzialem ze z tej maki bedzie chleb)
powiem Ci, ze Majka w USA poki co jedzie niezle, ale zaspal i zamait srubowac wynik i dolozyc sekundy rywalom cieszyl sie, ze kontroluje sytuacje. Tyle ze wczoraj w grupie z nim przyjechalo kilku swietnych czasowcow z minimalnymi stratami w generalce i na dzisiejszej czasowce Rafal zostanie ugotowany.
Mozna spokojnie grac jego przegrana w kazdej parze, poniewaz czasowcem jest beznadziejnym i z takim Talanskym, Bennettem, Boswellem czy Bookwalterem to bedzie tylko wachal kurz, to znaczy ten kurz nawet opadnie bo oni wystartuja przed nim i zostanie mu pomachanie do kamery na pozegnanie z podium
Szkoda ze bukmacherstwo sie zwija i nigdzie nie widze zestawow par, ale jak by byly takie
Talansky-Majka
Bookwalter-Majka
Boswell-Majka
Bennett - Majka
to wszyscy ci skoncza przed &#39;Majeczka&#39;
moze gdzies znajdziesz
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I na niedziele masz pewke, nikt tu nic nie uwali, zadne podchody nie pomoga, najwyzej kurs na dwojke spadnie

Manchester United totalne rezerwy i mlodziez

Crystal Palace wygrana a przegrana to piec pozycji roznicy w tabeli co sie przeklada na 10 milionow funtow nagrody finansowej wiec Crystal gra o 10 milionow.

A Mourinho specjalnie podlozy mecz bo narzeka na terminarz i brak pomocy ligi tu nie bedzie zadnego dealu z bukmacherami ani nic honor wazniejszy

A w imie honoru Manchester przegra ten mecz, specjalnie i celowo.

Moze nie 1-5 ale zdecydowanie przegra to United

PS nastepny sezon LEicester spadek na bank

W tym sezonie liga wyciagnela im pomocna dlon bo jakby mistrz spadl to z calej ligi bylby smiech a co gorsza uutrata kompletna reputacji (ile by telewizje placily jak byle kto moze sobie taka lige wygrac)

Wczoraj zobaczyles ile jest wart ten gowniany team.

W tym sezonie mieli o tyle latwo ze ci co trzymaja lige wyciagneli ich za uszy, nastepny sezon nie pomoze im nic, te wszystkie mecze po zmianie trenera byly aranzowane, oni chuja sa warci a jeszcze odejdzie Mahrez

Manchester United przegra ten mecz, nie pomoze ze masowka, ludzie sie rzuca, media naglosnia, mafie, Grzesiu Schetyna, Genowefa Pigwa ani cokolwiek

Mourinho nakazal zawodnikom celowe podlozenie sie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Crystal czuję również bardzo mocno i na pewno zagram na nich.
Boston win
200zł
2.95
Bo Del Potro raczej wtopa
 
Do góry Bottom