>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam jedną miłość są to pieniądze...

V 1,1K

viren

Użytkownik
Bez podstawienia pizdy przez Crystal nie bylo innego scenariusza niz ich pewna wygrana.
To ze ja nadstawili okazalo sie tuz przed meczem a ja swoje przemyslenia pisalem ze dwa dni wczesniej
W dniu meczu pojechalem na rybki i byla pipka.
Prawidlowy wynik tego meczu powinien byc 1-5 cos jak Chelsea-City ale pajace wypieli sie na ruchanko i dostali dwa baty
Dzien jak codzien ostatnie ruchy kursow sa decydujace pewnie przylozyli na swoja przegrana
I co im zrobicie
I mi?
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Bez podstawienia pizdy przez Crystal nie bylo innego scenariusza niz ich pewna wygrana.

To ze ja nadstawili okazalo sie tuz przed meczem a ja swoje przemyslenia pisalem ze dwa dni wczesniej

W dniu meczu pojechalem na rybki i byla pipka.

Prawidlowy wynik tego meczu powinien byc 1-5 cos jak Chelsea-City ale pajace wypieli sie na ruchanko i dostali dwa baty

Dzien jak codzien ostatnie ruchy kursow sa decydujace pewnie przylozyli na swoja przegrana

I co im zrobicie

I mi?
Możemy cię ignorować parówo. Skoro moderatorki nie chcą ukrócić tego gównianego procederu (bo pewnie siędzą w kieszeni firm bukmacherskich i taki pożyteczny idiota jak ty jest im na rękę) to jest jedyne wyjście. Opłacane przez firmy bukmacherskie cioty ???? .
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Powinno 5 klubow spadac i dwa do barazy to by nie bylo takich gownianych kolejek na koniec, w gaciach by im sie gotowalo..
Mysle ze kwestia czasu i Premiership bedzie zamknieta

Nie po to ktos wyklada mega kase zeby przez idiote dyrektora sportowego czy pseudotrenera spadac z ligi i kopac sie po kostkach z jakimis wioslarzami z Boltonu czy kajakarzami z Birmingham

A kogo obchodzi ze jest kolejka golodupcow chetnych do awansu jak cala filozofia tych klunow jest dostac sie do cycka wybijac pilke cyckac wybijac

Nikt nie straci na braku wybijaczy typu Wolverhsmpton bolton blackburn i innych pasozytach za to mozna podbic jeszcze wyzej stawke ustanawiajac wysoki prog wejscia do ligi

Dystans premiership-championship sie zwieksza nie ma zadnej filozofii dlugotetmrminowej noz sie dostac do premier i ssac granty

Ja tam obstawiam ze za pare lat bedzie cos na wzor NBA, NHL z jedna kolejka kazdy z kazdym, u siebie i na wyjezdzie, jedna z konferencja -cos w stylu Derby- no i bez awansow i spadkow

Mowilem ze Middlesboro mi podpadli zabijajac sie w pucharze i co z nich zostalo? Jajco

Pamietacie jak przed sezonem ktos mnie wyzywal jak to sprawy w Ruchu Chorzow ida w dobrym kierunku i ja sie nie znam? Az odkopiemy sobie

Latwo byc madrym grubo przed i po fakcie
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Mysle ze kwestia czasu i Premiership bedzie zamknieta

Nie po to ktos wyklada mega kase zeby przez idiote dyrektora sportowego czy pseudotrenera spadac z ligi i kopac sie po kostkach z jakimis wioslarzami z Boltonu czy kajakarzami z Birmingham

A kogo obchodzi ze jest kolejka golodupcow chetnych do awansu jak cala filozofia tych klunow jest dostac sie do cycka wybijac pilke cyckac wybijac

Nikt nie straci na braku wybijaczy typu Wolverhsmpton bolton blackburn i innych pasozytach za to mozna podbic jeszcze wyzej stawke ustanawiajac wysoki prog wejscia do ligi

Dystans premiership-championship sie zwieksza nie ma zadnej filozofii dlugotetmrminowej noz sie dostac do premier i ssac granty

Ja tam obstawiam ze za pare lat bedzie cos na wzor NBA, NHL z jedna kolejka kazdy z kazdym, u siebie i na wyjezdzie, jedna z konferencja -cos w stylu Derby- no i bez awansow i spadkow

Mowilem ze Middlesboro mi podpadli zabijajac sie w pucharze i co z nich zostalo? Jajco

Pamietacie jak przed sezonem ktos mnie wyzywal jak to sprawy w Ruchu Chorzow ida w dobrym kierunku i ja sie nie znam? Az odkopiemy sobie

Latwo byc madrym grubo przed i po fakcie
Nie czytajcie tych bredni. To kretyn. I tyle w temacie.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
A jak sie odbywa ten pilkarski poker, kto dzwoni do kogo? ???? I gdzie oni przylozyli w b365? ;) Zarejestrowali sie jako kto? Benteke i Zaha? ???? Czy ich zony przylozyly? Bo oni nie maja pieniedzy przeciez..
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
PS arena manchester wiadomo co, Allardyce zwolniony
Nie ma wyniku, ale chyba nie mozna powiedziec ze konsekwencje niewyciagniete?
Ladnie ktos im przypudrowal mowilem ze powazni ludzie tez grali na Crystal bo wiele za nimi przemawialo
Czego jeszcze chcecie
Aha Allardyce jest umierajacy, zdechnie za kilka miesiecy, wlasciwie ledwo zipie szmaciarz, zastawki nawet wymieniane w polaczeniu z ta masa ciala i stresem, przekretami. Sami sobie rozwiazcie rownanie
Jeszcze malo wam?
PS oczywiscie Manchesteru bym z tym nie wiazal, bo to ich najmniejsza wina ale allardyce zostal wlasnie odpalony
I umrze w ciagu roku
Taka jest trzecia tajemnica fatimska, o ktorej media jeszcze nie mowia
 
J 0

jok18

Użytkownik
Popek ma zalatwiona wygrana pod stolem

Czemu nie grasz?
Chlopaku na farta cos pi*dolniesz Popek wygral bo byl lepszy przez Twoje wygrane pod stolem nie.jeden juz sie przejechal z kasa, oczywiscie ksw wielki przekret walka.wieczoru i.werdykt janikowskiego, Burneika sie spompowal nie wygladalo to.na przekret pod.stolem
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Sorki ze zasmiecam, sami sobie wybierzcie ustawki z GP Monako
Ponizej 13,5 sklasyfikowanych ✅
Raikkonen nie wygra ✅
Max Verstappen nie bedzie na podium ✅
Lewis Hamilton nie bedzie w szostce ✅
Raiko ma rozkaz przepuscic Vettela obawiam sie
Dodam jeszcze jedno
Bottas wygra kurs 15 ⛔ no ale to szalony bet, nie ustawka

Wiadomo Raikkonen nadstawi Vettelowi dupala ale ten niekoniecznie musi ukonczyc wyscig
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
viren ty cwelu nie masz swojego tematu ?? publiki tam brakuje i nie masz na czym walić kapucyna po zmywaku ?? wypierdalaj bo już czas .... admini nie chcą to może tak trzeba do tego podejśc ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nadal-10.5
2.30
100zł
Myślałem żeby grać coś w stronę Paire ale on się sam będzie łamał.
Panowie nie róbcie mi tu śmietnika w temacie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom