>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Managery piłki nożnej ONLINE

P 0

partyboyu

Użytkownik
Witam

Poszukuje ciekawych managerów piłki nożnej przeznaczonych tylko i wyłącznie do gry online. Najbardziej zależy mi na browserówkach (przeznaczonych do gry w przeglądarce).

Z góry dzięki
 
P 0

partyboyu

Użytkownik
Ja znalazlem wlasnie jeszcze goalunited.org/ i chcialem Was zapytac ktory taki naj... jak wyglada system gry z innymi tzn. kiedy, co ile.

Co sie Wam w danej grze podoba a co nie..
 
januask 48

januask

Użytkownik
musze przyznać że ten http://hattrick.org jest bardzo mało rozbudowany, mało opcji, trening to już wogóle porażka, może zna ktoś jakiś bardziej zaawansowany manager online?
mało rozbudowany? chyba sobie żartujesz? trening - porażka? mało opcji? tak rozbudowanego managera online nigdzie nie znajdziesz. gram w niego już parę lat i stwierdzam, że nie ma lepszego...ale przecież każdy ma prawo do swojego zdania.
tutaj masz wszystko o hattricku na jednej stronie...poczytaj a potem sam sobie odpowiedz czy chcesz się w to bawić
http://hattrick.interia.pl/Help/Rules/Complete.aspx
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
wiem iż w tytule jest PN, ale od siebie moge polecic - http://ppm.powerplaymanager.com/pl/menadzer-sport-owy-online.html Kiedys czesto pogrywalem w takie gry, w niektore dluzej w inne krocej, ale ta jakos przypadła mi najbardziej do gustu - moze dlatego iz prowadzimy druzyne hokejowa, a po nowym roku ma &quot;ponoc&quot; ruszyc takze PN. Mam jeszcze druzyne ( tym razem piłkarska ) w goalunited ale juz mnie tak nie przyciaga do codziennego logowania jak kiedys.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
gram sobie w dwa internetowe managery, nie potrzeba do nich zbyt wiele czasu, a można sobie całkiem fajnie pograć i nacieszyć się grą.
gram w hattricka i goalunited. jeśli chodzi o porównanie tych dwóch managerów to hmm hattrick nie ma rozbudowanego interfejsu graficznego, ale raczej nie jest to istotne, na pewno w HT lepsze transfery można dokonać, łatwiej można zdobyć pieniądze, ale poziom gry jest znacznie wyższy niż w goalunited i ciężko osiągnąć coś tak ot sobie bez wysiłku, właściwie to powinni się wypowiadać bardziej zaawansowani gracze, ponieważ jestem dopiero w 8 lidze, zaczynałem od 10, gram w miarę krótko, jak na razie awanse były, ale w tym sezonie niestety pozostanę. zobaczymy co gra przyniesie później.
jeśli chodzi o goalunited to gra wydaje się bardzo prosta w obsłudze, wszystko ładnie przedstawione, można by rzecz, że tak jak dla dzieci podstawione, ale sama gra nie jest taka prosta, bardzo ciężko jest kupić za niską cenę dobrego zawodnika, a z kasą też nie jest tak łatwo. mam teraz pewien plan na zbudowanie dość mocnego składu. Byłem już w 5 lidze z 8, które teraz są, ale spadłem do 6 i szykuje się ponownie awans wyżej ze znacznie mocniejszym składem i większym budżetem.
myślę, że każdy sam powinien sobie wybrać managera, w którego chce grać. jeden lubi to, drugi tamto, że tak krótko powiem ;-)
 
macius 0

macius

Użytkownik
A ja polecę &quot;Soccer Manager&quot; - http://pl-pl.soccermanager.com/index.php
Ciekawy projekt, wciąż rozbudowywany. Ostatnio pojawiła się polska wersja (jest jeszcze sporo błędów, ale wciąż jest to poprawiane). Prawdziwe drużyny, prawdziwi zawodnicy. Umiejętności, forma piłkarzy są zależne od tego, jak spisują się oni w rzeczywistości (na przykład ostatnio w górę &quot;poszły&quot; umiejętności Jelenia). Jest więc to w pewnym sensie pokrewne z różnymi konkursami typu &quot;Wygraj Ligę&quot; itd. Dobrze jest śledzić wydarzenia różnych lig, obserwować rynek transferowy... i być zawsze o krok przed innymi graczami. ;)
Nie zapomniano przy tym oczywiście o taktyce (dużo ustawień, opcji, sposobów gry)... ????
Ja obecnie gram drużyną Wigan Athletic w świecie &quot;Mistrzostwa Anglii 4922&quot;. :spokodfhgfh:
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja mogę polecić wam managerzone : http://www.managerzone.com, bardzo dobrze rozbudowany manager graficznie lepszy ot hattricka, lepiej sie w niego gra, bo gralem tez w hattricka, i moge wam powiedziec ze w managerzone jest większa frajda, sporo osób w to gra, w tej chwili nie mam tam drużyny ale kilka lat temu w to gralem i mialem duzą radośc z tej gry. Mogę wam go polecić:spokodfhgfh:
 
P 0

pluton

Użytkownik
jeśli chcesz się pobawić w menadżera - hattrick
jeśli poszukujesz bardzo zaawansowanego systemu, nie zrażają Cię dziesiątki statystyk i przegrane mecze na dzień dobry, ale dzieki poświęconemu czasu i odpowiedniej taktyce pod przeciwnika masz zamiar wygrywać - freekick
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja grałem kiedyś na hattricku ale w końcu mnie wkurzyło bo niby miałem dobra drużynę wysokie TSI (jak ktoś grał to wie o co chodzi) a przegrywałem nawet z Botami, napisałem Mistrzowi gry i mi odpisał, że pewnie mam coś źle w ustawieniach, ogólnie spławił mnie | słyszałem, że mój przypadek nie był jedyny
 
Do góry Bottom