>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City - Arsenal FC, HIT 17 kolejki Premier League [18 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP

Gratka dla każdego fana piłki nożnej. Już na samym początku najintensywniejszego okresu w Anglii mamy prawdziwą perełkę. Obywatele podejmują u siebie ekipę Arsenalu. Gospodarze będą mieli trudne zadanie. Wciąż zawieszeni są Aguero i Fernandinho. Ich braki przekładają się na ostatnie wyniki a dzisiejsza wygrana z Watfordem nie powinna być uznawana za jednoznaczny prognostyk poprawy. Arsenal z kolei dał odskoczyć swoim sąsiadom przegrywając mecz na Goodison Park. Jest to ich pierwsza porażka w Premier League od inauguracji sezonu. Ze względu na ścisk w górnej części tabeli można się spodziewać ogromnej ofensywy z obu stron.

Zapraszamy do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wciąż zawieszeni są Aguero i Fernandinho.
Na nieszczęście City wypada jeszcze Ilkay Gundogan. Tyle, że tu nie kartki są problemem, tylko poważa kontuzja kolana. Guardiola i media przewidują długą przerwę od gry Niemca.
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Zarówno City jak i Arsenal wczoraj nie pokazali się z dobrej strony. w City jak widać brakuje im naprawdę dobre zmiennika na pozycje za Aguero, Nolito nic nie gra.
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Jak dla mnie to w tym meczu będzie remis. Niby City faworytem ale to tylko dlatego, że grają u siebie. Ostatnio ich gra się &quot;zepsuła&quot;...nie potrafią wykończyć dobrze akcji...no też nie ma komu teraz bo Aguero zawieszony.
Arsenal teoretycznie troszkę lepszy (patrząc na ostatnie mecze), ale to i tak nie jest ta &quot;mega&quot; forma co kiedyś...a po drugie ciężko im będzie urwać 3 pkt na Etihad Stadium, dlatego mój typ to: REMIS @ 3.65 Unibet.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Guardiola ma spory problem. Zawieszony jest jego najlepszy napastnik, zawieszony jest jego ulubiony pomocnik a teraz kontuzję złapał Gundogan. Opcje w środku są bardzo ograniczone. Pep ma trzy wyjścia. Najbardziej prawdopodobne wydaje się wyjście Fernando Regesem. Jest to bardzo solidny gracz ale w porównaniu z Fernandinho nie daje nic w ofensywie. Wystawić Yaya Toure? Kiedyś był to jeden z lepszych jak nie najlepszy box2box w lidze ale od śmierci bliskiego członka rodziny wciąż nie może się odnaleźć. Dochodzą do tego konflikty z trenerem. To, że strzelił dwa gole CP nic nie znaczy. Jego mobilność w tym momencie pozostawia wiele do życzenia więc na pewno nie może być defensywną ostoją w linii pomocy. Trzecia opcja to eksperyment z Kolarovem - jest to uniwersalny zawodnik więc stać go na granie jako DM. W takim wypadku radzę wszystkim poważnie rozważyć łapanie jego kartki @3 Unibet. Tak czy inaczej od szlagieru z Chelsea w niebieskiej części Manchesteru coś nie bangla. Pominę okoliczności i przebieg tamtego spotkania ale później przyszły męczarnie z Celticiem i baty od Lester. A propos tego ostatniego to wymówki szukać można w rzęsistym deszczu. To na pewno działało na niekorzyść taktyki Guardioli oraz utrudniało techniczne popisy jego zawodników. Wystawienie Sangii na środku obrony to też strzał w stopę. Guardiola ewidentnie nie wie jak ustawić obronę. Próbował wielu wariantów. Tak czy inaczej buki sugerują, że Stones dalej pogrzeje ławkę gdyż na jego kartkę kurs wynosi @5.50. Co prawda Anglik mało łapie ale widzę tu karę za babola sprzed dwóch kolejek. Spodziewam się więc wariantu Clichy - Kolarov - Otamendi - Zabaleta(bardzo cieszę się z jego powrotu do formy). Później mecz z Watfordem i wygrana, która tak na prawdę zbyt wiele nam nie mówi.

Dla porównania Wenger ma dylemat tylko w jednej kwestii. Cały czas rotuje między Koklę, Xhaka, Ramsey, Elneny by znaleźć najbardziej optymalnych pomocników. Dla mnie Koklę to pewny punkt a przez jego charyzmę i charakter widzę go jako przyszłego kapitana. Tak czy inaczej Wenger może być zadowolony. Wbrew pierwotnym prognozom do składu wrócił Bellerin i może z Evertonem nie zagrał wybitnych zawodów tak na pewno jest to bardzo dobra wiadomość. Niestety wyleciał Mustafi a to jednak spore osłabienie. Niemiec wparował do Premier League z przytupem. Czy Gabriel podoła? Wydaje mi się, że tak. Ostatnimi czasy gra coraz lepiej i o ile jako boczny sobie radził średnio tak bardzo dobrze krył Lukaku w ostatnim meczu(wg ocen na goal.com). No właśnie, meczu nie oglądałem ale parę wniosków z rozszerzonego skrótu, komentarzy i statystyk można wyciągnąć. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Gospodarze byli lepsi ale mecz mógł się skończyć każdym wynikiem. Everton zmarnował parę sytuacji ale Kanonierzy też. Strzał Iwobiego w końcówce, czy też dwie sytuacje Ozila. Niby podanie od Monreala było trochę za plecy ale taki zawodnik jak Ozil powinien chociaż jedną z nich wykorzystać. Biorąc pod uwagę jego formę traktuję to jako wypadek przy pracy i nie sądzę by powtórzył się na Eithad Stadium. Wynik meczu też.

Goście mimo wszystko rysują mi się jako faworyci. Jedyna rzecz przemawiająca za gospodarzami to własny stadion i fakt, że to City - zawsze mogą zagrać super zawody. Goście przyjadą z bardzo przyzwoitym h2h. Od pamiętnych batów 6:3 w 2013 w najgorszym wypadku remisowali. A na wiele z tych meczów jechali jako zdecydowany underdog. W związku z tym nie widzę value w kursach na gospodarzy. Mecz sędziuje Martin Atkinson a więc dla mnie klasa sędzia. Nie żałuje karteczek i myślę, że tu będzie podobnie. Poluję na kartkę dla Otamendiego. To Arsenal powinien być w natarciu a Argentyńczyk często popełnia błędy/wchodzi ostro. Wyczyścił się w meczu z Chelsea więc jego kartkowa sytuacja jest bezpieczna.

Arsenal DNB @2.55 Unibet⛔
Otamendi kartka @2.70 Unibet
⛔

Jestem ciekaw dlaczego Arsenal nie wyszedł na druga połowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat77 158

mat77

Użytkownik
Jak dla mnie to w tym meczu będzie remis. Niby City faworytem ale to tylko dlatego, że grają u siebie. Ostatnio ich gra się &quot;zepsuła&quot;...nie potrafią wykończyć dobrze akcji...no też nie ma komu teraz bo Aguero zawieszony.
Arsenal teoretycznie troszkę lepszy (patrząc na ostatnie mecze), ale to i tak nie jest ta &quot;mega&quot; forma co kiedyś...a po drugie ciężko im będzie urwać 3 pkt na Etihad Stadium, dlatego mój typ to: REMIS @ 3.65 Unibet.

Co za brednie.. :zoltakartka: Typ może na remis i ok ale argumentacja śmieszna. Arsenal to drużyna która uwielbia &#39;&#39;topić&#39;&#39; kupony Januszy którzy grają ślepo na nich.Jak już Arsenal złapie lepszą formę i wygra kilka spotkań przychodzi mecz z jakimś ligowym średniakiem i zazwyczaj jest boom i buki się cieszą.Tym razem okoliczności jednak sprzyjają by iść w stronę gości.City z Arsenalem w ostatnich pojedynkach ma spore problemy, na ostatnie 5 spotkań ligowych nie wygrali ani razu.City zagra bez swoich 3 ważnych graczy: Gundogan, Fernandinho i Aguero_Osłabienia znaczące.Na dodatek City u siebie radzi sobie całkiem przeciętnie, jakby nie spojrzeć argumentów by szukać wygranej gospodarzy brak.Arsenal natomiast przegrał ostatni mecz z Evertonem co tylko potwiedziło moje przypuszczenia, że wszystkie siły drużyna Wengera zostawia na niedzielny szlagier.Kto oglądał mecz w środku tygodnia mógł dostrzec, że &#39;&#39;Kanonierom&#39;&#39; jakoś specjalnie nie zależało by wyjść zwycięsko z tamtego pojedynku.Tak, drużyny w BPL szachują siłami wg mnie i są mecze ważne i ważniejsze.Liga jest długa a że wkraczamy w bardzo gorący okres #Boxingday i mecze będą co 3dni o jakieś niespodzianki nie trudno (tutaj radziłbym uważać na Chelsea, ostatnie 2 mecze wymęczyli ale widać że po meczu z City wyniki lepsze niż gra, z Crystal które w ofensywie jest lepsze od WBA i Sunderlandu taka gra może już nie wystarczyć) Wracając do Arsenalu, są rozpędzeni 2 gole spokojnie są w stanie zrobić.Ja szukam indywidualnie, myślę że dobrym betem będzie Sanchez gol @2.75 /STS.Chilijczyk jest w mega sztosie, dotychczas zdobył 12 goli i jest wicekrólem strzelców w BPL.Do tego btts/over 2.5 gola @1.8 /STS Arsenal zawsze coś traci, w 8 na 10 ostatnich spotkaniach przynajmniej gola tracili.City bez Aguero traci 50% potencjału w ataku jednak będą De Bruyne, Silva, Nolito czy Sterling.Coś wpakować powinni.No i główny typ na ten mecz który chodził mi po głowie od spotkania City-Chelsea, Arsenal win @3.10 /STS
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Manchester City - Arsenal (over 2.5 bramki w meczu) @1.65 Pinnacle
Obie drużyny raczej overowe (Man City 11 Arsenal 11). Myślę, że piłkarze nie nasycą się remisem i będą chcieli strzelić przynajmniej 1ną bramkę wiecej od przeciwnika. BPL jest bardzo wyrównaną ligą stąd przewidywanie która to będzie drużyna mija się z celem, z tego względu idę w kierunku bramek.​

Wynik: 2:1 72min
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester City - Arsenal
Arsenal +0,5 AH ::: 1,72 ::: 1/3 Pinek ⛔
O City piszę już od paru kolejek w skrócie: na początku sezonu maszyna Guardioli działała, jednak od jakiś 2 miesięcy to wszystko działa SŁABO. Wyniki nie są piorunujące, skromne zwycięstwa nad przeciętniakami ligowymi. Do tego ważne absencje jak Aquero, Fernandinho.
Arsenal to nie Watford, inna liga piłkarska. Podopieczni Wengera przegrali ostatnio z Evertonem co odbiło się mocnym echem, ale już mało kto zauważył, że Everton to tuż obok Liverpoolu i Tottenhamu jedyne drużyny które jeszcze nie przegrały u siebie w tym sezonie, więc przegrać z Evertonem to żaden wstyd. Nie zdziwi mnie w tym meczu remis typu 1:1, idealny wynik dla obu klubów.
Wynik: 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom