>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City - Chelsea FC, HIT 14 kolejki Premier League [3 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Kursy Expekt
Odbierz zakład bez ryzyka plus prezent POWERBANK
INFORMACJE
Pojedynek gigantów angielskiego futbolu. Chelsea, która niczym niebieski walec zgniata kolejnych rywali przyjeżdza na Etihad Stadium by to samo uczynić z Man.City. Czy Pep Guardiola znajdzie receptę na ekipę Antonio Conte?
Jak widzicie najbliższy mecz? Zachęcamy do konstruktywnej dyskusji ;)
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Man City - Chelsea 1 kurs 2,21 betsson
Pokaż mi jaką masz drugą linię, a powiem ci jaki masz zespół.
7 zwycięstw z rzędu w &quot;najtrudniejszej lidze Świata&quot; robi duże wrażenie, ale dobrze wiemy, że The Blues i The Reds skupiają się na Premiership, gdzie inne topowe zespoły łączą grę w europejskich Pucharach. Przechodząc do sedna na czym opieram tym na zwycięstwo gospodarzy.:
1. Koguty zdominowały totalnie pierwszą połowę z The Blues, przebywając na ich połowie bardzo długimi momentami. City jest w stanie to poprawić grając u siebie bo Pep zaszczepia efekt tiki-taki
2. Dla mnie druga linia Chelsea jest zbyt mało kreatywna. Każdy z graczy skupia się na destrukcja i zdecydowanie gorzej jest z graniem do przodu.
3. City nareszcie po wirusie Fifa i graniu co 3 dni ma czas na przygotowanie się do tego spotkania, tak więc liczę na narzucenie tempa od samego początku
4. Druga linia City jest mocno obsadzona, w ostatnim meczu Pep odkurzył nawet Toure. Liczę, że od początku obejrzę ten sam skład co w zwycięskim meczu z Barcą w LM
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
City-Chelsea x2 @1.58 STS 1:3 +++ Chelsea izi znów dali zarobić, brawo &#39;&#39;The Blues&#39;&#39; Hazard&amp;Costa w sztosie niesamowitym, idą po mistrza jak nic!

Oglądam mecze Chelsea dość regularnie w tym sezonie i muszę przyznać, że jestem w szoku.Maszynka Conte zaczęła działać perfekcyjnie, Kante znów &#39;&#39;czyści&#39;&#39; jak za najlepszych lat Makelele.Zachwyty nad jego grą nie mają końca no ale jak ktoś obserwuje go na boisku to raczej nie ma prawa się dziwić.Ten chłopak fenomenalnie potrafi &#39;&#39;przeczytać grę&#39;&#39;.Costa znów jest tym &#39;&#39;dobrym&#39;&#39; Costą i pewnie razem z Aguero będzie walczył o tytuł najlepszego strzelca ligi.Nawet Pedro odnalazł swojej miejsce w całej układance Conte.No i wg mnie najważniejszy gracz &#39;&#39;The Blues&#39;&#39; Belg Eden Hazard który poprzedni sezon miał fatalny (pozdro Kuchy ???? ) a w tym widzimy diametralnie innego Edena, podaje, kiwa, strzela.Hazard w formie to piłkarz ocierający się o najlepszych na świecie.No i trzeba zaznaczyć świetną współprace na linii Pedro-Hazard.Przed Chelsea jednak jeden z najtrudniejszych testów bo przyjeżdżają do głównego na tą chwile (jakoś nie wierze, że Liverpool dotrzyma kroku) rywala w walce o mistrzostwo.City które ma zrywy świetnej piłki (3:1 z Barceloną) by kilka dni później &#39;&#39;męczyć bułę&#39;&#39; u siebie z przeciętnym M&#39;Boro, ot co całe &#39;&#39;Citizens&#39;&#39;.Dla mnie jest to drużyna mega nieobliczalna i stawianie na nich w meczu ze świetnie dysponowaną Chelsea (7 zwycięstw z rzędu w lidze, bilans goli 19:1 !!) po kursie około 2.10-2.20 mija się z sensem naprawdę.Dla mnie jest to bet 50-50 z przewagą w stronę gości.Kursy faworyzują City więc trzeba korzystać (to samo co w starciu El Clasico) Plus po stronie gospodarzy, że wrócił Yaya Toure.Piłkarz niekonwencjonalny który jednym zagraniem może otworzyć wynik, w ofensywie oczywiście De Bruyne, Silva, Sterling i Aguero czyli drugi typ na ten mecz nasuwa się sam.Defensywa Chelsea choć raz może zostać przełamana w tym starciu. btts+over 2,5 gola @1.9 +++ STS poboczny: btts tak @1.55 STS +++
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Zacznę od tego, że w moim mniemaniu to spotkanie będzie dużo bardziej wyrównane niż może się zdawać. Na przestrzeni 1x2 jest to dla mnie totalny no bet. Wziąwszy pod uwagę serię i wyniki to goście klarują się na lekkiego faworyta ALE. Każda seria się kiedyś kończy. Jak słusznie zauważył arekujago, pierwsza połowa w ostatnim meczu to był blamaż The Blues. Totki będąc gośćmi robili co chcieli, szczególnie w środku pola. Dodatkowo zapowiadają ładną pogodę w Manchesterze więc podopieczni Guardioli będą mogli wykorzystać swoje walory techniczne.
Sam mecz ma spore podłoże bo może mieć duże znaczenie w kontekście końcowego układu tabeli. Tu nikt nie wyjdzie zadowolony remisem. W związku z tym spodziewam się walki i emocji. Atmosferę podgrzewa rywalizacja Costy i Aguero o króla strzelców oraz sam fakt, że to po prostu szlagier. Na karteczkę Costy polowano już swego czasu. Reprezentant Hiszpanii ma już na koncie 4 kartki a więc jest jedną od przymusowego zawieszenia. Jest to idealny moment gdyż następne spotkania to WBA, Sunderland, CP i ogólnie bardzo przyjemny terminarz świąteczny. Świetna okazja by dać się wykazać Batshuayiemu(czy jakoś tak ???? ). Dodatkowym walorem jest świetny kurs jaki proponuje nam STS. Jedynym argumentem przemawiającym na niekorzyść jest postać Anthony`ego Taylora. Nie jest on zbyt szczodry ale w tym sezonie sędziował dwa spotkania The Blues z czego w jednym z nich ukarał właśnie Costę.
Diego Costa kartka @3.25 STS (Unibet daje 2.40) ⛔
Warto się zastanowić nad tym by dorzucić Fernandinho. Jest to zawodnik pewnik w układance Guardioli. Wszyscy wiemy, że jego głowa potrafi się zagotować a dodając całą gamę taktycznych fauli w jego obowiązkach mamy dość ciekawą opcję. Ma on na swoim koncie 3 kartki a więc jest jeszcze bezpiecznie. Terminarz wygląda tak, że łatwiejsze mecze przeplatają się ze szlagierami więc również nie powinno być problemów w razie bycia ukaranym. Od dłuższego czasu jest to mój ulubiony zawodnik City do typowania pod tym kątem i dokładam go na jutrzejsze spotkanie.

Fernandinho kartka @2.80 Unibet
✅
e: No bieda trochę. Szkoda, że nie wpadł mi w oko ten Otamendi bo to właśnie on się wykartkował. A City może mieć pretensje do samych siebie o wynik.
e2: a jednak Ferduś nie zawiódł w samej końcówce ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Gdzie nie spojrzę to prawie wszyscy faworyzują City. Bo Guardiola to, bo Guardiola tamto, a to Chelsea w pierwszej połowie z Tottenhamem nie istniała (jeżeli już siedzimy przy takim głupim gadaniu, to Manchester City przegrał z tym samym Tottenhamem 0-2) albo coś innego, trochę śmieszne. Wszyscy się tak spuszczają nad Guardiolą a ostatnio ta jego maszynka już tak nie chodzi jak na początku sezonu lub jak się wszyscy przed sezonem spodziewali, że liga już przed nowym rokiem będzie zaorana. Ostatnie mecze City to były męczarnie i jak nie remisy to zwycięstwa 2-1 po komicznych golach, a raczej komicznych zagraniach w obronie przeciwników. Chelsea nieco zaniżyła loty po tej przerwie reprezentacyjnej, ale myślę że na taki mecz jak jutrzejsze starcie z City się zmobilizują i zagrają na pełnych obrotach, tak jak w meczu z Evertonem lub Manchesterem United. Gram czysty win Chelsea @3.60, ale głównym typem jest nieco bezpieczniejszy bet czyli Chelsea lub remis @1.75
Grane w b365.
Chelsea win @3.60 ✅✅✅
Chelsea lub remis @1.75 ✅✅✅
edit: Takimi meczami się zdobywa mistrzostwo. Gra do końca. Manchester sam ten mecz przegrał, niewykorzystane sytuacje się zemściły. KTBFFH!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester City - Chelsea
Chelsea +0,5 AH ::: 1,80 ::: 1/3 Pinek ✅
Manchester City zaczął sezon z wysokiego C, jednak ta dominacja nie potrwała długo. W październiku sporo meczów przegrali i zremisowali, a ostatnie ich wyniki są mieszane, zwycięstwa natomiast nie są spektakularne, max 1 bramką jak z Burnley czy Crystal Palace. W skrócie - słabo to wygląda w niebieskiej części Manchesteru.
Chelsea za to o wiele lepiej się prezentuje, nie mają takich wahań formy, wskoczyli na pozycję lidera, nie obciąża ich gra w Lidze Mistrzów tak jak City. W ubiegłym tygodniu pokonali Tottenham na Stamford Bridge który zaznał dopiero 1 porażkę w PL.
The Blues zaznali ostatnio porażki we wrześniu w Premier League - z Arsenalem na wyjeździe 3:0 i z Liverpoolem 1:2 u siebie. Od tego czasu zanotowali passę kompletu 7 zwycięstw.
Nie zdziwi mnie remis w tym spotkaniu, dlatego też zabezpieczam się opcją +0,5 w razie jakiegoś 1:1. Kursy na City w tej formie nie są kompletnie adekwatne do ryzyka w mojej opinii, ponad 3,00 na Chelsea o wiele lepiej wygląda.
Wynik: 1:3
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Panowie krótka piłka- Chelsea -1,5 @ 8 óni ✅
Dziś Chelsea znów powinna zachować czyste konto, a stanie się tak dlatego że jedyną bramkę w PL, którą stracili na przestrzeni ostatnich 7 meczy zdobył Eriksen po pięknym strzale. Co ma takiego City żeby strzelić bramkę?? Powiedzmy że ma kilka atutów z przodu ale obrona The Blues sobie z nimi poradzi ;), jeszcze coś takiego:
Tottenham - City 2:0
Chelsea - Tottenham 2:1
Chelsea &gt; Tottenham &gt; City -&gt; Chelsea &gt;&gt; City
Dobra bądźmy poważni ????
City nie gra nic specjalnego, tymczasem rozpędzona maszynka Conte nie ma zamiaru się zatrzymywać. Analiza może trochę chaotyczna ale rozliczycie mnie około 15:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

touree

Użytkownik
Nie da się ukryć, że po ostatniej serii zwycięstw to Chelsea wygląda lepiej. City ma ostatnio problem z wygrywaniem na własnym stadionie i w meczu z liderem tym bardziej może nie zdobyć 3 pkt.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea
3.6
Bet365


Chelsea rozegrała w tym sezonie 16 spotkań jak dotąd,City z kolei 22.Dla mnie to jest jakiś argument na to spotkanie bo dziwnym trafem ostatnie Yaya Toure wrócił do składu City.Fakt,przeprosił albo i nie ale wrócił i dostaję szansę co oznaczą że Guardiola potrzebuje go w składzie.Kiedy City wygrało na Old Trafford z United myślałem że to główny kandydat do tytułu ale ostatnio nie grają najlepiej a Chelsea wręcz odwrotnie.The Blues przegrali już z Liverpoolem i Arsenalem na początku sezonu i udało im się podnieść,wygrane z United i Tottenhamem dowodzą że Conte i jego piłkarze robią postępy.Moses gra kapitalnie,normalnie jak nie on.Może grać na prawej obronie i prawym skrzydle,Hazard jest w czołówce klasyfikacji strzelców,Courtouis przewodzi w tym sezonie klasyfikacji czystych kont.Po prostu Conte ma więcej czasu na wszystko,Guardiola gra mecz za meczem i nie ma tyle czasu na przygotowanie się do jednego konkretnego spotkania.Po prostu Chelsea wygląda lepiej na chwilę obecną i większość faktów przemawia za nimi,stąd mój typ.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Uważam, że to będzie piekielnie ciężki mecz dla The Blues. Notują znakomitą serię i już kolejkę temu pisałem, iż uważam, że właśnie na Etihad zostanie ona przerwana. Najbardziej skłaniam się tutaj do remisu, lecz detale, jak i dyspozycja dnia mogą de facto zadecydować o wyniku. Temu też postanowiłem zagrać typ ✅✅✅CITY POW. 6,5 ROŻNEGO ZA 1,90. ✅✅✅Chelsea nie będzie atakować huraganowo, będą czyhać na swoją okazję, bo tak właśnie grają na wyjazdach. Obywatele często pokrywają tą linię u siebie, bardzo często, z kolei The Blues na wyjazdach grali jak na razie tylko z dwoma tak ofensywnie usposobionymi rywalami - Arsenalem i Southampton - i w obu tych meczach gospodarze nabili te minimum 7 rogów. Co do wyniku to w mojej opinii może paść każdy temu wybieram kornery.
EDIT: Muszę przyznać, że ten wynik mnie niezmiernie cieszy! :grin:
 
I 0

ironsky

Użytkownik
Chelsea jako lider tabeli Premier League prezentuje się doskonale przed tym meczem z długą serią zwycięstw. City gra jednak na własnym stadionie, a Guardiola już nie raz pokazał, że wie jak grać takie ważne mecze. Najbardziej prawdopodobnym wydaje mi się więc remis, na co zresztą wskazują ostatnie wyniki City u siebie (3 remisy, 2 zwycięstwa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom