>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City wg dziennikarzyn

camillo 9

camillo

Użytkownik
Ten skład jest po prostu śmieszny ???? Prędzej mi kaktus wyrośnie niż uda im się sprowadzić przynajmniej 3 z wymienionych tam piłkarzy. Wg mnie Manchester City będzie idealnym przykładem na to, że nawet mając full kasy trzeba wiedzieć jak i mieć &quot;łeb na karku&quot; aby stworzyć drużynę klasy światowej.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
skłąd jest niezły.wywalił bym tylko hanrego i van niserloya.a na ich miejsce terry i vidic i zamaist ronaldo gerrard
 
damien 0

damien

Użytkownik
jakas ściema i tyle. Kto myslacy a tym bardziej chociaz w miare inteligentny ulozyl by cos takiego. Sa pewne granice.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
jakas ściema i tyle. Kto myslacy a tym bardziej chociaz w miare inteligentny ulozyl by cos takiego. Sa pewne granice.
Widać, że nie zrozumiałeś.
o to właśnie w tym obrazku chodzi, by pokazać bezsens działań szejków. Same gwiazdy, sami ofensywni gracze - stąd Berbatov na bramce i Fabregas jako jeden z bardziej cofniętych zawodników.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Bezsensem to jest ta slabiutka dziennikarska proba prowokacjii bo poki co Man City kupuja madrze i do tego rowniez graczy defensywnych (Bridge, De Jong), a jedynym pilkarzem z tego grona (nie liczac grajacych juz w The Citizens) ktory otrzymal oficjalna propozycje transferu byl Kaka. Zastanawia mnie jaki cel jest w pokazywaniu tu takich bzdur.
 
damien 0

damien

Użytkownik
Raczej chyba zrozumialem ze to sa jaja hehe. Chodzilo mi o to ze to bylo po prostu glupie az. A co do manchasteru to i tak nie zbuduja potegi, nakupowac moga ale zeby to robili chociaz troche z glowa zeby to stanowilo jakis sensowny kolektyw, a nie po prostu same nazwiska ktore beda grac nie wiadomo jak.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ładnie wyśmiali Manchester City jednak nie zostanie potęgą a będzie walczył o utrzymanie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
hahahahahah o człowieki, muszę takim ustawieniem kiedyś w fifkę pyknąć, jest super ????
 
Do góry Bottom