>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester United - FC Barcelona (29.04, pierwszy mecz 0:0)

Status
Zamknięty.
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Dokladnie &quot;panmv&quot; -Manchaster tego meczu nie wygrak techniką, szybką grą piłką. Manchester ten mecz poprostu wybiegał. Zaimponowali mi dziś swoją konsekwencją i spokojem. Tym bardziej to szanuje,patrząc na to iż zagrali już w tym sezonie 40-50 meczy.
 
S 0

sandacz93

Użytkownik
Jakoś niedawno oglądałem mecze Barcy w Premiera Division. Nie grali takiej pięknej piłki jak w wczorajszym meczu ale jedno było bardzo podobne. Chęć wejście z piłką do bramki i brak strzałów z 20 metra. Głowa Rajkarda pewnie niedługo poleci. Nie zdobył nic, dużo ostatnich meczy w Lidze Barca przegrała, więc nie trzyma go nic. A teraz to czekamy na finał. Myślę o meczu ManU z Chelsea. Pozdrawiam i gratuluje ManU zwycięstwa.
Chciałbym też dodać, że Barca zagrała ładną piłkę, było widać na boisku w jakim stylu gra się w Lidze Hiszpańskiej, a w jakim w Lidze Angielskiej.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
A ja nie rozumiem stwierdzenia ze ManU było lepsze...bo w czym bylo lepsze?
W wykopywaniu piłki?
Mówisz ze kluby ktore strzelą bramke a nastepnie sie bunkrują i tylko takie mogą cos zwyciezyc...to chyba ogladasz jedynie mecze Manchesteru...
Gdyby tak bylo futbol ograniczłby sie jedynie do meczów jakie moglismy ogladac wczoraj i tydzien temu.
Faktem jest to ze Manchester nic nie zrobił, widac u was brak wiedzy z piłki angielskiej, tam jak kazdy zespol chce sie bronic tak jak teraz ManU to mu sie udaje...bo co to jest za problem stanąć 11 w bramce?
Mozna stwierdzic ze ManU zagrało jak Wigan, ktory potrafi jedynie grac na remis 0;0 bądz strzelic 1;0 z stalego fragmentu gry a potem zacisnic sie w polu karnym
Czy widac w tym cos specjalnego?
Zaraz uslysze slowa ze to jest moja nienawisc do ManU...
Ale obiektywnie patrząc to Manchester nic nie zrobił...jest w połfinale przez jeden strzał Scholesa
Barce mozna krytykowac przez nieudolnosc...wiedzieli ze ManU jest zabunkrowane a za wszelką cene chcieli wejsc do bramki
Chciałbym też dodać, że Barca zagrała ładną piłkę, było widać na boisku w jakim stylu gra się w Lidze Hiszpańskiej, a w jakim w Lidze Angielskiej.
Nie obrazaj naszej ligi patrząc na takie zespoł...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A ja nie rozumiem stwierdzenia ze ManU było lepsze...bo w czym bylo lepsze?
W wykopywaniu piłki?
Mówisz ze kluby ktore strzelą bramke a nastepnie sie bunkrują i tylko takie mogą cos zwyciezyc...to chyba ogladasz jedynie mecze Manchesteru...
Gdyby tak bylo futbol ograniczłby sie jedynie do meczów jakie moglismy ogladac wczoraj i tydzien temu.
Faktem jest to ze Manchester nic nie zrobił, widac u was brak wiedzy z piłki angielskiej, tam jak kazdy zespol chce sie bronic tak jak teraz ManU to mu sie udaje...bo co to jest za problem stanąć 11 w bramce?
Mozna stwierdzic ze ManU zagrało jak Wigan, ktory potrafi jedynie grac na remis 0;0 bądz strzelic 1;0 z stalego fragmentu gry a potem zacisnic sie w polu karnym
Czy widac w tym cos specjalnego?
Nie no takich głupot to juz dawno nie slyszalem... !!! Stary czy Ty wiesz co Ty mowisz ???? Oni staneli 11 na bramce?? Jezeli to zaden problem to dlaczego Twoj Arsenal tego nie zrobil ... :jezora:
A to ze powiedziales ze MU zagralo jak Wigan to jak zagrala Barca ?? Pewnie powiesz ze 100 razy lepiej ...
CHyba nigdy nie widziales nawet na oczy gry Wigan i pieprzysz głupoty az sie sluchac nie chce.
I jak bys ogladal mecz to bys widzial ze MU walczylo na calym boisku a Ty piszesz ze MU nic nie zrobilo ... ????
Jesli nawey Mu by nie zasluzylo na awans to tylko wtedy jak by moze dostali karnego z kapelusza czy cos ale przeciez bramka padla po przepieknym strzale zresztą nie pierwszym w karierze Scholes&#39;a ????
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
co wy gadacie, że ManUtd nie zasłużył na awans.. a Barca zasłużyła? jeżeli w Barcelonie nie zajda duże zmiany to dużo się nie zmieni.. Dziś przeczytałem, że kibice Barcy chcą dymisji Laporty..... przecież ten człowiek zrobił tyle dobrych rzeczy dla Blaugrany.. najpierw wyciągnął ją z kłopotów finansowych, sprowadził wielu dobrych piłkarzy i sięgnął po Ligę Mistrzów!
Nie chce tutaj pisać, że jak szło dobrze do wszyscy nosili Rijkaarda na rękach a jak źle to każdy na niego narzekał..
Przykro mi to mówić ale czas Rijkaarda w Barcelonie się skończył...
 
F 0

fuqs

Użytkownik
Nie no takich głupot to juz dawno nie slyszalem... !!! Stary czy Ty wiesz co Ty mowisz ???? Oni staneli 11 na bramce?? Jezeli to zaden problem to dlaczego Twoj Arsenal tego nie zrobil ... :jezora:
glupoty to ty piszesz, obserwuje juz od pewnego czasu twoje wypowiedzi i wygladasz mi na 13 letniego fanboya manchesteru o czym swiadczy chociazby twoj avatar i podpis...

wiec nie pouczaj mi tu innych

ja nie kibicuje zadnem zespolowi zagranicznemu, po prostu obstawiam, wczoraj postawilem na barce (manchester do polowy - barca caly mecz)
niestety nie udalo sie

a co do meczu: nie wmowisz nikomu, ze manchester gral lepsza pilke od barcy, fakt faktem obrone mieli skuteczna, ale poza tym nie zaprezentowali NIC

wczorajszy mecz ogladalem od poczatku do samego konca i barca robiła ich jak chciala, messi dryblowal miedzy 3 zawodnikami manchesteru, szybkie podania i masa groznych sytuacji, machester w ciagu calego meczu bronil sie jak mogl i praktycznie nie przeprowadzal zadnych akcji ofensywnych

ronaldo rowniez nic nie pokazal

posiadanie pilki: machester-39% barcelona-61%

wynik jak wszyscy wiedza korzystny dla manchesteru, po prostu mieli szczescie i tyle, bo grali gorsza pilke

wiec jesli patrzec na wynik manchester byl lepszy rzecz jasna

ale jesli by patrzec na to co zaprezentowaly na boisku obie druzyny to barca wgniotla manchester w ziemie - i nikt temu nie zaprzeczy

a ze barca nie awansowala, to taki urok pilki noznej, sam nie wiem jak to mozliwe, momentami bramka van der sara wydawala mi sie zaczarowana

boli mnie troche tak niska skutecznosc barcy , bo naprawde mieli mase doskonalych sytuacji
 
F 0

fuqs

Użytkownik
bez komentarza i nie ma sensu wdawac sie w wymiane zdan z takimi fra****** jak fuqs ktory dołaczyl dzisiaj na forum i krytykuje po meczu...
uwazaj lepiej na swoje slowa kolego , ja cie nie obrazam, frajerem mozesz byc co najwyzej ty

taki wielki kibic manchesteru a nawet nigdy na meczu nie byles zapewne

smiesza mnie takie dzieci - &quot;kibole&quot; - &quot;kibicujacy&quot; zagranicznym klubom, ktore nie widza nic poza swoim ulubionym zespolem i nie umieja spojrzec obiektywnie na niektore rzeczy

&quot;jak fuqs ktory dołaczyl dzisiaj na forum i krytykuje po meczu...&quot;

i co z tego, ze dzis dolaczylem? i co z tego ze wyrazam swoja opinie o meczu?
daruj sobie
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Nie no takich głupot to juz dawno nie slyszalem... !!! Stary czy Ty wiesz co Ty mowisz ???? Oni staneli 11 na bramce?? Jezeli to zaden problem to dlaczego Twoj Arsenal tego nie zrobil ...
Hah a to dlatego ze mój Arsenal gra pięknie...a twoj klub twki w wyliczeniach matematycznych Fergusona!
Ja wole zeby moj Arsenal odpadł z LM a zagrał pięknie tak jak ja chce...ja chce rajdów Walcotta ja chce szybkich pięknych akcji..dlatego jestem ich fanem...
Arsenal nigdy nie jest nastawiony defensywnie zrozum to czlowieku....

Jakby moj klub zagrał takie spotkania jak wasi z Barcą to kibice by odrazu zareagowali...

Spojrz czlowieku na ten film...i sam ocen...
http://pl.youtube.com/watch?v=wopQvTaBdOs

Skoro mowisz ze gra 11 w defensywnie jest trudna dla angielskiego zespolu to chyba nie potrafisz odpalic Sopcasta aby uruchomic pierwszy lepszy mecz
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
wczorajszy mecz ogladalem od poczatku do samego konca i barca robiła ich jak chciala, messi dryblowal miedzy 3 zawodnikami manchesteru, szybkie podania i masa groznych sytuacji, machester w ciagu calego meczu bronil sie jak mogl i praktycznie nie przeprowadzal zadnych akcji ofensywnych
Skoro Barca robiła MU jak chciała i skoro Messi dryblował między trzema zawodnikami to dlaczego nie wygrali? Czy tylko dlatego że MU mieli szczęście? Nie sądze, MU stanowi pewien monolit i gdy trzeba akakować to atakują a gdy trzeba się bronić to się bronią. Na tym polega piłka. Strzelili na początku bramkę, przepiękną zresztą, musisz to przyznać, a potem zajęli się defensywą.
ronaldo rowniez nic nie pokazal
Dlaczego tak mówisz? Ja sądzę że taki Ronaldo wykonał wielką prace, np. ściągając do siebie nie jednego, a kilku obrońców? Dlaczego spytasz... ponieważ jest dobry i Barca o tym wiedziała, a na niego czasami jeden obrońca to mało. A tak w ogole może dzięki temu Scholes miał miejsce na swój strzał. Messi, masz racje, że wczoraj czarował. Jest świetnym zawodnikiem to prawda ale sam meczu nie wygra.
po prostu mieli szczescie i tyle, bo grali gorsza pilke
Tu to Cie nie rozumiem ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Barcelona może i grała ładniej dla oka tylko co z tego ? Stylem się nie wygrywa meczu tylko bramkami ;) a tu MU wygrało 1-0 czyli awansowało.Wczoraj w pierwszej połowie MU grało naprawdę ładnie i trochę więcej skuteczności a byłoby jasne kto zagra w Moskwie już po połówce.A tak Barca miała szansę , nie wykorzystała jej ...cóż...sam Messi meczu nie wygra.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Hah a to dlatego ze mój Arsenal gra pięknie...a twoj klub twki w wyliczeniach matematycznych Fergusona!
Ja wole zeby moj Arsenal odpadł z LM a zagrał pięknie tak jak ja chce...ja chce rajdów Walcotta ja chce szybkich pięknych akcji..dlatego jestem ich fanem...
Arsenal nigdy nie jest nastawiony defensywnie zrozum to czlowieku....
jakie wyliczenia Fergusona, co ty piszesz w ogóle, grając równolegle w lidze i CL trzeba umiejętnie szachować siłami, nie można przez cały sezon nastawiać się tylko na atak, Arsenal tego nie potrafi i dlatego kończą sezon z niczym, a Man Utd ma szansę na podwójną koronę

Jakby moj klub zagrał takie spotkania jak wasi z Barcą to kibice by odrazu zareagowali...
a to ciekawe, co by zrobili, gdyby ich zespół grał w finale
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Heh...a mi sie tylko smiac chce z jednego...obejrzyjcie ten filmik co podałem ???? i płaczcie bo tak nie potraficie ???? ) a mi jak małemu dziecku to sprawa przyjemnosc ???? ze ja cos mam a wy nie no i co? nie zabierzecie mi tego...nigdy nie bedziecie tak grac ????
Puchary to są jedne z rzeczy ktore cieszą...ale jest cos wartosciowszego...styl...co mialbym z tego ze Arsenal w waszym stylu zdobyłby mistrza jak w polowie meczu bym zasnał? no co?...po co mialbym ambicje jechac na Emirates jak mialbym tam spac no po co?

Arsenal padł ofiarą sedziów to jest praktycznie stwierdzone:p nie chce czytac kolejnej paplanini ze Liverpool byl lepszy:p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liverpool nie byl lepszy i nie zasluzyl na awans z tym sie zgodze.

Ale nie rozumiem Twojego gadania na temat stylu gry Arsenalu, poprostu lapiesz sie kola ratunkowego jakim jest ofensywny styl gry Kanonierow... ale po raz kolejny pleciesz bzdury ze nie chcialbys pucharu bo wolisz jak druzyna gra ladnie dla oka..
To w takim razie ciekawe co bys mowil jakby Arsenal gral ladnie stylowo i zajmowal miejsca zagrozone spadkiem z ligi ??
 
F 0

fuqs

Użytkownik
w ogole wg mnie duzo tu tych fanboy&#39;ow manchesteru i to troche niszczy obiektywizm ocen, gdyz co tu duzo mowic, nawet jakby manchester zagral beznadziejny mecz to i tak ci wlasnie fanboje pisaliby, ze mu gral cudownie

jak juz mowilem, taktycznie manchester zagral bdb, ale jesli by ich oceniac w kategorii gry w piłkę to barca ich zmiazdzyla pod tym wzgledem
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Ale nie rozumiem Twojego gadania na temat stylu gry Arsenalu, poprostu lapiesz sie kola ratunkowego jakim jest ofensywny styl gry Kanonierow... ale po raz kolejny pleciesz bzdury ze nie chcialbys pucharu bo wolisz jak druzyna gra ladnie dla oka..
To w takim razie ciekawe co bys mowil jakby Arsenal gral ladnie stylowo i zajmowal miejsca zagrozone spadkiem z ligi ??
Tak nigdy nie bedzie....to jest sprzeczne?
Ładna gra znaczy rozpykanie obrony tak ze obroncy nie wiedzą co sie dzieje i to sie tyczy z zdobywaniem goli równiez...
Gdyby bylo tak jak mowisz to Arsenal juz kilka lat temu musialby walczyc u utrzymanie a tak nie jest:p
Jezeli chodzi o koło ratunkowe no to niestety nie lapie sie zadnych kół...stwierdzam fakty i tyle...
Nie jestem fanem tylko ze wzgledu na trofea...zobacz na takiej podstawie moglbym kibicowac kazdej druzynie ktora wygrywa mecze...
Jezeli chodzi o wczesniejsze wypowiedzi...to zadziwiło mnie to ze uwazasz ze gra w obronie, na czas jest trudna...zobacz Derby ktore gra do..jakos moglo sie postawic Manchesterowi ktory wygral tylko 1;0 i to w koncowce spotkania..Wigan sie postawił Arsenalowi i to nie pierwszy raz są takie przypadki...
Teraz patrz:
Skoro obroncow jest 11 a atakujacych jest 4-5 to nawet nie wiesz jak trudno jest tym napastnikom i nie wazne z jakim zespolem grają to i tak bedzie im bardzo bardzo trudno
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po częsci masz racje z tą obroną ale przeciez United nie grali w jakis ultradefensywny sposob bo wiadomo jak sie to moze skonczyc.. Oczywiscie z tym Arsenalem to byla taka dygresja bo sam w tym sezonie jestem pod wrazeniem ich swietnej gry i naprawde szkoda ze odpadli z Liverpoolem w LM bo naprawde zasluzyli na gre z Chelsea w polfinale ale taki sport i co poradzisz... Sedzia tez czlowiek i sie moze pomylic jak akcje są toczone w tak szybkim tempie to moze nie nadązyc i pozniej musi podejmowac decycje w ulamku sekund i nie zawsze są one trafne niestety... POzdrawiam

a Ty fuqs wez lepiej nie pisz juz nic bo mi zal to czytac... Piszesz ze jakby MU przegralo to bysmy pisali ze zagralo cudownie a co Ty teraz robisz?? Barca przegrala a Ty piszesz ze ich zmiazdzyla &lt;HAHAHAHAHAH&gt; dobre masz te zarty wiec moze idz do kabaretu ;)
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Przegrany zespol zawsze bedzie zwalał na sedziego...ja staralem sie tego czesto nie robic...ale w tamtym przypadku sam bylem pod wrazeniem mnostwu błedow...
Barca przegrala przez Rijkarda bo
Barcelona:
- w pierwszym meczu probowali wejsc z piłka do bramki ManU ....i to sie nie udalo..nie oddali nawet duzej liczby strzałow, wiec mądry Rijkard powinien zastosowac inną taktyke a mianowicie: jego pilkarze powinni strzelac z daleka a nie probowac znowu wejsc z piłką do bramki ManU....bo to sie nie oplaca
- stałe fragmenty gry...Barcelona nie ma szans strzelic gola z rogów czy wolnych...we wczesniejszym meczu mieli tych rogów z 10 i ani jeden nie zagroził bramce Diabłów..gra głowką jest im kompletnie obca..do tego ManU ma swietnych fizycznie piłkarzy wiec po co wrzucac tą piłke..powinni rozgrywac na krótko
- Barcelona powinna doskonale wiedziec jakich piłkarzy ma ManU: Scholes, Carrick, Ronaldo...ci piłkarze mają bardzo dobry strzał z dystansu...wiec Barca zamiast sie bawic we wlasnym polu karnym powinna wypier...te piłki..

Jezeli chodzi o Manchester denerwuje mnie to ze oni grają w LM tak inaczej...
W lidze grają normalnie..ogladam mecze to wiem ale w LM grają tak jak pozwala im przeciwnik..mianowicie:
Jezeli przeciwnik jest slaby w ataku to wiedzą ze nic im nie grozi i atakuja..jezeli przeciwnik ma dobry napad to sie bronią...i kontry
to nie jest ładne:p
W LM prawie zawsze grają zespoly ktorych napastnicy są wielkiej klasy to ogranicza ManU do obrony...i do kontr...a Nani i Ronaldo tylko urozmaicają gre
 
F 0

fuqs

Użytkownik
a Ty fuqs wez lepiej nie pisz juz nic bo mi zal to czytac... Piszesz ze jakby MU przegralo to bysmy pisali ze zagralo cudownie a co Ty teraz robisz?? Barca przegrala a Ty piszesz ze ich zmiazdzyla &lt;HAHAHAHAHAH&gt; dobre masz te zarty wiec moze idz do kabaretu ;)
ty bys przestal, bo chyba nei umiesz czytac, napisalem, ze pod wzgledem umiejtenosci grania pilka barca zmiadzyla mu, bo tak faktycznie bylo

wiadomo ze liczy sie jeszcze taktyka, ktora mu dobrze rozplanowalo , aby za wszelka cene awansowac
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zgodze sie ze jak naprzeciwko staje wielki rywal to nie kazdy klub sie odkrywa bo wiadomo czym to grozi. Przykladu nie trzeba daleko szukac. Spojrzmy chociaz na pierwszy mecz Liverpool-CHelsea tam przeciez akcji bylo jak na lekarstwo a wieksza czesc meczu to walka w srodkowej strefie.
Tak samo wczoraj walczylo United i chwala im za to bo jak ktos tu wyzej wspomnial teraz mecze wygrywa sie walka i zaangazowaniem bo nawet najlepsza technika nie wystarcza. A Barca tylko dobrze gra technicznie i klepka po ziemi a jak pokazuje Primera Division nie jest to juz najlepsze rozwiązanie.
Oczywiscie ze Rijkaard takze jest winny tej porazki bo to on sadza na lawce zawsze groznego Henry&#39;ego i wstawia Eto&#39;o ktory jest bez formy... Ale to problemy Barcy;) Ja sie ciesze ze MU zagra w Moskwie i dzisiaj mam nadzieje na dobry mecz i niech awansuje ten kto strzeli wiecej bramek.
Osobiscie wolalbym awans Chelsea i maly rewanzyk za ostatni mecz ligowy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom