>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Jaka jest minimalna wypłata? I czy jest jakaś prowizja, gdy wypłacam pieniądze na polskie konto (PKO)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Minimalna wypłata wynosi 10 Euro metodą moneybookers natomiast przelewem 50 Euro o prowizji nic nie pisze w sekcji wypłaty ale jak masz konto bankowe w innej walucie niż na marathonbet to opłata za przewalutowanie będzie odjęta od wypłaty. Dzisiaj wpłaciłem metodą moneybookers 10 Euro oraz po kilku prawidłowych zakładach wypłacałem 10 Euro, podczas wpłaty moneybookers policzył mi 10 Euro jako 43.03 natomiast jak wypłaciłem wygraną dostałem na konto mb 40.56 jak widać 2,5 zł koszty przewalutowania.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
najgorszy bukmacher w sieci ze względu na to że... nie pozwalają tam grać, co nas obchodzi szerokość oferty czy bezpieczenstwo skoro na zakład 3euro limit odgórnie ustalony
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 924

radziooh

Użytkownik
no i dziś nie mają w ofercie zawodników z NBA..
nawet lepiej jakby nigdy nie było bo właśnie chętnie bym te zakłady na zawodników pograł gdyby nie te limity 3euro na zakład hehe tylko o te zakłady mi chodzi bo w surebety sie nie bawie
 
I 14

ice05

Użytkownik
mi wyskoczylo bank rejected unique a ty masz taka sama jak ja ? ja mam konto dla mlodych i dostalem ta karte, w bet365 taka sie nie da wplacac, a to chyba jest karta debetowa, a tutaj taka niby jest w opcjach
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Z limitami u tego bukmachera to jest naprawdę słabo. Na większość zakładów maksymalna stawka około 1.5$ (półtora dolara) ⛔
 
I 14

ice05

Użytkownik
nie lepiej wpłacić kartą na moneybookers a potem z mb do marathonbet
jak masz konto w zlotowkach to tylko karta... zreszta zenada zeby buk z taka oferta mial tylko jedna mozliwosc wplaty jak w pln... no i znowu probowalem i znowu odrzucone.. ;/ chyba ta karta co mam sie nie da ;/
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy napiszcie za jakie kwoty gracie w tym buku ze dostajecie takie limity , ja gram od 40 do 100 euro i limitow nie mam
 
Do góry Bottom