>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam , chciałem zrobić wypłatę ale jest problem , bo już nie mam karty , ani konta , z którego wpłacałem pierwszy depozyt. Chciałbym zlecić wypłatę na konto Skrill , czy ktoś już tak próbował ?
Jeszcze odnośnie limitów, czy ewentualne limity dostaje się u nich dopiero po tym jak zleci wypłatę (wiekszej lub mniejszej kwoty ?), czy nie ma znaczenia ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Małe pytanko odnośnie marathonbeta:
Czy można założyć konto w złotówkach i wpłacać/wypłacać potem na Skrilla i nie martwić się o przewalutowanie?

@edit
Dobra, już założyłem konto i sprawdziłem... nie da rady niestety wciąż, szkoda.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
kurczę szukam i szukam w tym regulaminie i w pomocy, na jaki adres i jakie dokumenty przesłać do weryfikacji i dalej znaleźć nie mogę... pomoże ktoś?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Kamillo, ja wysyłałem na adres mailowy:

[email protected]
dzięki za odp. już własnie ogarnięte ????

Opiszę może komuś pomoże ????

Wpłacałem kartą VISA konto w mBanku, wypłatę zleciłem w niedzielę w nocy.
Nie musiałem żadnych dokumentów wysyłać, wypłata zlecona i pieniążki właśnie dotarły na konto dziś (wtorek) zaksięgowane w ostatniej sesji 18:30
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Ehhh... mądry Polak po szkodzie! Że ja nie trafiłem do tego wątku wcześniej!
Nie wiem czy komuś będzie się chciało czytać tą pokraczną konwersację z psuedo supportem, więc krótko opiszę sytuację.
Otóż chciałem trochę pograć na ME w siatę, zobaczyłem, że mają fajne kursy, założyłem konto i wpłaciłem około 350EUR. Wszystko elegancko, postawiłem 3 czy 4 zakłady i nagle zniknął mi przycisk stawiania zakładów... patrzę na mail, prośba o dokumenty. Ok, standard u każdego buka. Wysłałem skan dowodu i ostatni rachunek za prąd, myślę chwila moment i odblokują.
Ale to by było za proste... już równo tydzień, mam zablokowane konto, zablokowane środki do wypłaty. 3 krotny kontakt z supportem (2x chat i 1x mailowanie), zawsze sprowadza się do powtarzania tych samych debilnych regułek, brakiem jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi i bełkotu w stylu:
&quot;We apologize for any inconvenience it may have caused. The relevant department is experiencing high volumes of work. Your documents will be checked as soon as possible.&quot;
Generalnie w dupie mam już ich i ich konto... chce zrobić WD mojej pozostałej na koncie kasy (bez górki, ze stratą ok 70eur, więc nie ma mowy o naciągactwie) i jak najszybciej zapomnieć o tej śmiesznej firmie, ale oczywiście nie wiem czy i kiedy mi będzie dane... NO COMMENT.
Jestem ciekaw jak ta historia się zakończy...
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Koniec historii jest taki, że zawiesili konto, poprosili o jakieś dodatkowe, na maksa wydumane dokumenty... ale oddali cały pierwotny depozyt na konto, włącznie z przegranymi 80EUR. Także mimo skrajnie debilnego systemu weryfikacji i zawieszania kont, którym zaskoczyli mega negatywnie. Nadwyraz pozytywnie zaskoczyli rozwiązaniem sztucznie wykreowanego przez siebie problemu.
Ale może to zadośćuczynienie za brak profesjonalizmu i uszczerbek na zdrowiu. :p
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Może ktoś miał podobny problem jak ja. :razz:
Otóż w domu loguję się do Marathonbet i nie ma najmniejszego problemu. Próbuję to samo uczynić w pracy i wówczas wyskakuje mi komunikat, że login bądź hasło błędne, gdzie na 100% wpisuję takie samo jak w domu.
Daję przypomnij hasło, przychodzi mail, zmieniam na to samo co miałem i wówczas jestem zalogowany. Daję wyloguj, po kilku sekundach chcę się zalogować i znów jest problem.
Co jest grane? Miał ktoś może taki problem?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Na początku też o tym myślałem ;)
Jednak w jednym i drugim przypadku wchodzę na stronę .com
Dodam, że dzieje się to na tej samej przeglądarce.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
witam serdecznie. chciałbym się zarejestrować na marathonbet. w związku z tym mam pytanie. posiadam paysafecard 30pln czy da rade wpłacić i w ogóle jaka jest minimalna wpłata paysafecard i przelewy24 bo te dwie opcje mnie najbardziej interesują ???? no i wiadomo jak z wypłatami po wpłacie paysafecard/przelewy24??? chodzi mi o wypłatę przelewem bankowym? z góry dzięki za info
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
witam serdecznie. chciałbym się zarejestrować na marathonbet. w związku z tym mam pytanie. posiadam paysafecard 30pln czy da rade wpłacić i w ogóle jaka jest minimalna wpłata paysafecard i przelewy24 bo te dwie opcje mnie najbardziej interesują ???? no i wiadomo jak z wypłatami po wpłacie paysafecard/przelewy24??? chodzi mi o wypłatę przelewem bankowym? z góry dzięki za info
PSC nie wchodzi w rachubę w Marathonie. Natomiast P24 za pomocą Skrill to minimalna wpłata w kwocie 10€.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Panowie mam problem, od miesiąca mam zamrożone środki u nich. Od połowy listopada weryfikuja moje konto i nic. Nie mogę wypłacić bo konto jest weryfikowane. O nic nie proszą a nic się nie zmienia. Co robić w takiej sytuacji?? Zbywają mnie tym, że czasami procedura się przedłuża. Ale k.. miesiąc??
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Założyłem konto i wpłaciłem do nich sumkę przez skrill i 0 na koncie, a pisze natychmiastowy. Zażyczyli sobie skany z transakcji i kazali czekać aż ktoś dupę ruszy. Pierwszy raz coś takiego widzę, parodia! czekam już trzeci dzień bez odzewu, ciekawe ile jeszcze...
 
mate.crny 0

mate.crny

Użytkownik
Mam pytanie. Chciałbym się zarejestrować na Marathonbet. Stąd mam pytanie/a.
Przy rejestracji muszę podać walutę. Będę najczęściej wpłacać : skrill i paysafecard.
Ktoś poleci mi co mam wybrać za walutę? Bo zastanawiam się nad trzema głównymi, tj.euro,funt,dollar... Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom