>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marathonbet

mateee 7

mateee

Użytkownik
jak wygląda weryfikacja na maratonie? Bo ja gram cały czas z i do skrilla i ani razu nie było problemów ani żadnych wymagań przy wplatach/wypłatach na skrilla. Dlatego mam pytanie, czy to normalne na maratonie, że nie wymagają dokumentów albo że rzadko wymagają? i co w razie co im przesłać za dokumenty?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Troche nie czaje zakladu Zakład akumulacyjny Przegraj-aby-wygrać w marathonbet. Obstawiam 3 zdarzenia kurs ~1.9 za 10zl zysk wyskakuje tylko 10%?
Jak stawkowac? W przypadku przegranego AKUMULATORA.
Proszę o pomoc
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Troche nie czaje zakladu Zakład akumulacyjny Przegraj-aby-wygrać w marathonbet. Obstawiam 3 zdarzenia kurs ~1.9 za 10zl zysk wyskakuje tylko 10%?
Jak stawkowac? W przypadku przegranego AKUMULATORA.
Proszę o pomoc
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czy zdarzało wam się, że marathon nie wypłacał wam na kartę mimo odjęcia kasy z konta i maila o wypłacie?...niby wypłata od 7-8 dni zlecona i nie przychodzi, to samo każda kolejna. Do połowy miesiąca przychodzily w 2-3 dni max...nie wiem co o tym myslec. Wyplaty na konto bankowe zwrotem towaru na kartę visa.
 
A 185

adikos

Użytkownik
mam to samo ale z innym bukiem cały czas cofa mi wypłate na kartę visa, problem zgłaszałem bankowi ale on tego przelewu nie widzi. i musiałem na skrilla tymczasowo przejść.
 
H 32

hortex

Użytkownik
No ja na skrilla nie mogę bo mam środki na koncie w Marathonie i w dodatku waluta PLN...mimo podawania bankowi nr ref. ARN oni też tego nie widzą. Dziwne jak cholera. Od dawna tak masz? Ja od 21.11.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Jak wygląda kwestia gry w Marathonie w Niemczech i na Słowacji?
Zmieniał ktoś może walutę na euro mając środki na koncie? ???? Da się to jakoś obejść?
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Siemanko, przed świętami założyłem konto na marathonbecie i zapomniałem klikałem linki odnośnie restartowania hasła jednak żadna wiadomość do mnie na maila nie przychodziła po wielu rozmowach przez ten cholerny czat udało mi się coś zdziałać i zmienili mi hasło manualnie. Chce doładować konto patrze że depozyt tylko przez kartę czego zazwyczaj ze względów bezpieczeństwa nie no to myślę huk tam przecież mam kartę skrilla i tak próbowałem doładować kase i jednak coś nie pykło bo po 3 próbach miałem zablokowane konto i chcieli weryfikacji dokumentów co oczywiście przesłałem a chyba jakieś potwierdzenie od nich dochodzi na maila które ja muszę potwierdzić a ja wciąż nie mogę nic zrobić bo na mojego maila mimo tego że mam poprawnie zapisanego nic nie przychodzi. Czy miał ktoś coś podobnego u nich ? Da się jakoś to ominąć ?
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Nigdy nie miałem u nich problemów z wypłatami, tym bardziej nigdy nie weryfikowałem konta u nich choć było już ich kilka. Kasa na koncie pewnie mniej niż minute choć limity nakładane po paru zakładach do 1e jak zaczyna wpadać...
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
hmmm sprawę wyjaśniłem maila zmieniłem, próbuje kasę wpłacić zwykłą kartą potwierdzenie depozytu jest jednak stan konta buka się nie zmienia z bankowego też się nie zmienia nie wiem co sądzić o nich.
 
Do góry Bottom