>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marginez Blędu...

K 0

koondziu

Użytkownik
Czy można jakoś zaznaczyć gdy puszczam kupon w totomixie, że np nie wejdzie mi np 1 czy 2 mecze a mimo to wygram? Wiem, że kiedyś było coś takiego jak kumpel puszczał tam za taką opcją potencjalna wygrana była mniejsza ale zawsze warto mieć ten marginez błędu tym bardziej, że gram tak po 10-12 zdarzeń i przeważnie nie wchodzi mi 1 albo 2...
 
K 0

koondziu

Użytkownik
Niemam pojecia o co w tym chodzi po przeczytaniu tego...

img10.imageshack.us/i/aaawda.jpg/

Takie meczyki obstawilem wiec na przykladzie tego lepiej mi wytlumaczcie jak te rozpiske zrobic...
Podalem link do zdjecia niestety miniaturki wstawic nie moge bo niemam odpowiedniej ilosc postow...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
podchodzisz do kobiety/faceta w kolketurze i mówisz że chcesz system 11 z 12, ew. w necie jak robisz kupon masz obok stawki 2 kratki w pierwszej wpisujsze 11 w drugiej 12 , dajesz na dole zmien system, a potem zmieniasz kółka koło meczy z pierwszej do drugiej rubryki
 
K 0

koondziu

Użytkownik
Dobra pojemaje mniej wiecej o co biega, ale jeszcze 1 rzecz mnie zastanawia...
Powiedzmy zagram 4z6 no to musza 4 zdarzenia wejsc ale mam wtedy 15kombinacji więc muszę zapłacić 15zł jesli zagram za najmniejsza stawke czyli 1zl.
Problem w ty, że nie wiem jaką mogę mieć wygraną? Przewidywana jest niby 209zł ale to chyba tylko wtedy gdy wszystkie 6meczy wejdzie co natomiast jak wejdzie tylko 4? Wygram chociaz 2x wiecej od tego co postawiłem czyli 15zl czy nie?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
można zagrać starym systemem, czyli od 1 do 10, jak i nowym za grosze...

jak obstawiasz kupon, to masz podaną: maksymalną i minimalną wygraną.

Maksymalna - jak wszystkie zdarzenia na kuponie Ci wejdą, minimalna - jak wejdą 4 zdarzenia z 6-ciu. Możesz podejrzeć podczas obstawiania kombinacje i masz wsio wypisane, jaka kwota będzie gdy trafisz poszczególne zdarzenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
koondziu &gt;&gt;&gt; przecież możesz na stronie Totolotka zrobić e-kupon i na nim będziesz miał wykazane wysokości wygranych za poszczególne kombinacje w ramach systemu.
Np. gdy zrobisz system 3z12 mający 220 kombinacji , to ujrzysz 220 ew. wygranych.
 
K 0

koondziu

Użytkownik
Albo ja coś źle patrze, albo jest tak bo dalem 8meczy na kuponie, 2 pewniaki i system a czyli 4z6. Ale każda potencjalna wygrana czyli jesli wejda te 6meczy na 8 to max mogę wygrać tyle ile postawię. Czy tak to działa? W takim razie nie za bardzo oplaca sie grac tym jak dam 7zł za puszczenie kuponu a jak trafie 6typow to wygram 5zł...
A jak np trafie 7 to wygrana będzie wieksza?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zechciej zrozumieć, że wysokość wygranej zawsze zależy zarówno od skuteczności ( ilości trafień ) jak i wysokości kursów granych i trafionych zdarzeń...
Więc to o czym piszesz jest czymś normalnym przy niskich kursach - i skoro masz tę 100% pewność dla 2 typów umieszczonych jako P ( pewniaki ) to zawsze sprawdź, czy nie lepszym wyjściem jest zagranie tylko ich jako ako z tych 2 zdarzeń - w relacji do tego co w najgorszym przypadku odbierzesz w momencie wejścia najniższych kursów 4 zdarzeń z systemu 4z6 ...
P.s: przy grze na 2 pewniaki i systemie 4z6 minimum dla wygranej ( poza oczywistą koniecznością wejścia 2 pewniaków ) to trafienie 4 zdarzeń z systemu.Jeśli wejdzie 5z6 zdarzeń w systemie, to dadzą one 5 kombinacji po 4 bo 4z5=5 , a jeśli wejdą wszystkie czyli 6, to będzie to 4z6=15 kombinacji &quot;czwórek&quot;.
Teoretycznie może mieć miejsce taka sytuacja, że grając systemem 4z6=15 na zdarzenia z kursami po 1.5 oraz z 2 &quot;pewniakami&quot; po 1.3 i przy stawce 1zł a więc 4z6=15 za 15 zł i trafiając 2 P oraz 4z6 - odbierzesz jedynie 1/2 kosztu gry, bo ok 7.5zł - a gdy za te 15zł zagrasz ako 1.3*1.3*15zł*0.88=22.30zł ....
Zaś ta wygrana 22.30zł jest +- identyczna z tym, co możesz dostać gdy wciąż przy tym samym budżecie 15zł zamiast systemu 4z6 zagrasz systemem 1z6 do 2 P, bo mając stawkę 2,5zł ( 6*2,5=15zł ) za 4 trafienia dostaniesz 1.5*1.3*1.3x2,5zł*0.88*4=22.4zł.
Dlatego wczoraj sugerowałem Ci robienie symulacji gry w formie e-kuponu, abyś wiedział na czym stoisz.
Pzdr.
edi8
.
 
Do góry Bottom