>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mariusz Pudzianowski (POL) - Tyberiusz Kowalczyk (POL) 16.12.2012r

Status
Zamknięty.
A 5

asia23

Użytkownik
Warto byłoby się zastanowić nad takim typem pod warunkiem, że obaj by debiutowali, w sportach walki, jakieś dwa lata temu, a i wtedy Mariusz maiłby znaczną przewagę warunków fizycznych. Teraz do tego dochodzi jeszcze doświadczenie. Nie zapominaj też, że Tyberiusz przygotowywał się do walki k1, i to z zupełnie innym rywalem. Kowalczyk wydaje się dosyć sympatyczny, ale obecnie nie ma większych szans na wygraną z Pudzianowskim. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mysle ze Tyberian nie da sie tak szybko obalic a nawet jak by sie tak stalo, napewo nie bedzie lezal i zbieral mlotkow od pudziana, w przeciwiwnstwe do zawodnikow ktorych pudzian mogl obijac mlotkami tyberian ma duzo sily i nie podlozy sie jak np. buterbin , hehe
 
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik
Jedynym atutem Kowalczyka jest to że szkoli go Grabowski...
Ale trzeba wziąć pod uwagę słowa Damiana, który powiedział:
&quot;zawodnika MMA nie zrobi się w ciągu dwóch tygodni Z OSOBY KTÓRA ZAJMOWAŁA SIĘ INNA DYSCYPLINA SPORTU...&quot;
Jak dla mnie sama odwaga nie wystarczy żeby pokonać Pudziana. Ze strony Tyberiusza tylko i wyłącznie w grę wchodzi &quot;lucky punch&quot;, Tyberiusz nie ma szans na wygrana w parterze, wiec spodziewam się że Mariusz go obali i zaleje ciosami.
Sam osobiście postawiłem nie małą kasę na Pudziana jakiś czas temu gdy kurs wynosił 1.27
bo na chwile obecna zaledwie 1.1
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel na sobotni i niedzielny wieczór z MMA i Boksu .
Damian Grabowski &amp; Mateusz Masternak - 1.36 - 10/10✅ - Unibet .
Wygrane ich to oczywista oczywistość . Lokata 36 % . Pod obie te walki kładę obie ręce pod tasak . Brać i dokładać .
Walka Damiana w Anglii . Rywal były strongmen to odpowiednik naszego Pudziana tylko ciut lepszy w każdej płaszczyźnie . Damian pojedzie Oliego jak zwykłego nowicjusza , jedna z łatwiejszych jego walk w karierze . Kimura lub TKO w pierwszej lub drugiej rundzie .
Walka Mastera z Finem Haapoją o mistrzostwo Europy . Rywal odpowiedni na obecnym etapie kariery a walka zapewne będzie przypominała lekki i przyjemny sparing i pewną wygraną na pkt .
Masternak jest z pewnością jednym z najbardziej utalentowanych bokserów w Polsce a być może nawet najbardziej utalentowanym z nich wszystkich . Taki Włodarczyk dostał by od niego niemiłosierny oklep .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/kickboxing-mma/pudzianowski-wycofal-sie-z-walki-w-londynie-nie-wy,1,5331930,wiadomosc.html
Pudzianowski wycofał się z walki w Londynie. &quot;Nie wywiązali się ze zobowiąń&quot;

Miało być starcie dwóch strongamnów i wielka gala dla polonii mieszkającej w Anglii, ale do walki Mariusz Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem na MMC Fight Club w Londynie nie dojdzie.
fot. East News

- Gala być może się odbędzie, ale nie z udziałem Mariusza. Organizatorzy nie wywiązali się ze zobowiązań - powiedziała Eurosport.Onet.pl menedżerka Pudzianowskiego Barbara Demczuk.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, chodziło o to, że organizatorzy mieli przelać pieniądze do wczoraj, czego nie zrobili i z tego powodu Pudzianowski nie poleciał na galę. - Nie mogę tych informacji potwierdzić, ale powtórzę, że organizatorzy nie wywiązali się z zobowiązań i nie lecimy dodała Demczuk.

To miało być pierwsze wielkie przedsięwzięcie w Anglii z udziałem polskich zawodników. Wcześniej mówiło się o tym, że udział w gali weźmie Marcin Najman, ale on też zrezygnował. Wówczas pojawił się pomysł z Pudzianowski, który miał walczyć z Tyberiuszem Kowalczykiem. Dla Kowalczyka miał to być debiut w formule MMA. Inną gwiazdą miał być jeden z najlepszych Polaków w wadze ciężkiej Damian Grabowski.
 
Y 4

yankes750

Użytkownik
Co będzie z moim kuponem, na którym zamieściłem kilka meczów z piłki nożnej i dołączyłem właśnie tą walkę Pudzianowskiego???
Kupon wysłałem w buku Fortuna ??
Edit/będziesz miał rozliczone tak jakbyś nie miał tego zdarzenia na kuponie/Konrad
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Grabowski też się wycofał ????
Niezła popeluna , Angole nawet prostej gali nie potrafią zorganizować.
Dobrze że ostatecznie nie zamówiłem biletów na ta gale...
 
S 7

seba123123

Użytkownik
Ta gala organizowana była w anglii, ale nie przez angoli lecz przez polaków, cóż bardzo żałuje że nie zobaczę walk Pudzianowskiego i Grabowskiego. Polonia w UK też pewnie licznie zjawiłaby się na gali, szkoda że pozostaje nam obejść się smakiem.
____EDIT____
Damian Grabowski &amp; Mateusz Masternak - 1.36 - 10/10✅ - Unibet .
Wygrane ich to oczywista oczywistość . Lokata 36 % ...
dlaczego edytując post żeby postawić plusik na znak wygranej zapominasz o dodaniu drobnej uwagi - weszło Ci zdarzenie po kursie 1,12 a nie po kursie 1,36...? Wierzę że to nieuwaga a nie manipulacja pozdrawiam serdecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom