>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
A 0

adrian1

Użytkownik
nie chce ci sie polączyć bo to boss media a pewnie masz juz w boss medi 3 inne konta :jezora:
zainstaluj pokera(tak to nazywają) a nie cardroom2
 
D 0

drzymek

Użytkownik
zainstalowalem i nie dziala...
a chyba bez znaczenia jest to ,ze mam jakies konta na Celebie ,Party czy Titanie?!
Tutaj zarejestrowalem sie raz.
Zreszta...nigdy nie probowalem zakladac wielu kont zeby upolowac bonus , to bez sensu

edit:
wiem co jest...poblokowane porty mam :]
trzeba admina uprosic zeby odblokowal :]
 
K 0

kerek

Użytkownik
Warunkiem mozliwosci wyplaty jest uzbieranie 200 czy 2000 VIP pointow?... ?

Czytalem na wczesniejszych stronach ale zostalo to jakos tak tylko wspomniane.. ze 200 , znajomy mi mowil ze gdzies czytal ze 2000 wiec?
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Witam, jak udalo Wam sie ugrac troche kasy to sprobójcie ją wypłacić. Ja wypłaciłem wczoraj w nocy niecałe 40 E a mam 16 pkt vip i kasa jest na moneybookers ???? . Super poker, gram tam dalej ???? pozdro i powodznia w grze :]
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Co sie chwalisz debilu, jest napisane że wypłacamy od 200 ViP-ów to od 200. To że da sie gdy sie ma mniej to nie znaczy że można.
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
A teraz to sie zdenerwowałem, ale nie bede sie wdawał z tobą w polemikę. Jak nie chcesz czytac to nie czytaj a te info jest dla tych którzy nie wiedzą czy mozna wypłacac wczesniej czy nie ????
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Co sie chwalisz debilu, jest napisane że wypłacamy od 200 ViP-ów to od 200. To że da sie gdy sie ma mniej to nie znaczy że można.
Ale się uśmiałem z 1 częsci. ładny bulwers.

Pamiętaj o tym, że możliwa jest atka opcja ze pozostałe 20 dolarow na koncie można wypłacić po 200 VIP-ach. Kiedyś tak miałem z promocja na Cdpoker. Wpłaciłem 10 euro, dostałem 15 euro i ciagle wypłacałem. Warunkiem było tylko pozostawienie ciągle 15 euro na koncie. Żadnych problemów. Myśle, że tutaj będzie tak samo.
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
Co sie chwalisz debilu, jest napisane że wypłacamy od 200 ViP-ów to od 200. To że da sie gdy sie ma mniej to nie znaczy że można.

Witam, jak udalo Wam sie ugrac troche kasy to sprobójcie ją wypłacić. Ja wypłaciłem wczoraj w nocy niecałe 40 E a mam 16 pkt vip i kasa jest na Moneybookers ???? . Super poker, gram tam dalej ???? pozdro i powodznia w grze :]


umiesz czytac ,,debilu&quot; pisze wyraznie ze nie zrobil 200 vip a wyplacil kase i kasa jest na MB wiec najpierw cos skomentujesz to przeczytaj 10 razy bo najwyrazniej czytac nie umiesz.
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Wyplacil juz ktos???
ja wyplacilem dziisaj 80E, cala transkajcja trwala niecale 2 godziny.. polecam, jeszcze nigdy pokerroom nie wyplaicil mi tak szybko kasy.. prawda jest to ze podstawe bonusu czyli 20 euro mozna wyplaic dopioero po ugraniu 200 Vip points.. ja gram od wczoraj ( zagralem w sumie 2 godziny) i mam juz 30 ViP pointsow..
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
dostalem takiego maila 2h temu

Dear player,



We have now transfered €20 to your account.



We hope that you enjoy playing at Martinspoker.



If you have some promotional questions dont hesitate to contact us at [email protected] .

If you face any Technical or Transaction related problems dont hesitate to contact us at [email protected] .



Have a Great Day!





Customer Support, Martinspoker



a kasy na pokerze dalej nie ma co zrobic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom