>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marzec 2015 w Championship

Status
Zamknięty.
johnq 309

johnq

Użytkownik
Middlesbrough - Millwall

Wyniku tutaj typował nie będę, z reguły nie typuję zwycięzcy kiedy spotyka się czołowa drużyna z outsiderem. Boro zajmuje drugie miejsce w tabeli i walczy o awans do BPL z kolei Millwall zajmuję trzecią lokatę od końca i walczy o utrzymanie. Dla nich to spotkanie jest bardzo ważne, potrzebują punktów jak ryba wody. Moim zdaniem są w sytuacji kiedy muszą już ryzykować i tak przypuszczam będzie jutro. Nie ma czasu na kalkulacje, zbieranie punktów w wymęczonych remisach. Muszą atakować, strzelać bramki. Rywal jutro bardzo wymagający ale jako ciekawostka Boro nigdy nie wygrało na własnym stadionie z Millwall:

http://www.livesports.pl/mecz/WhpFO88g/#h2h;home

Nie sądzę aby jutro to się nie miało zmienić, bo jednak Millwall jest w tragicznej formie ale przypuszczam, że goście jednak powalczą i bramkę chociaż zdobędą. Bo tak jak wspomniałem muszą zaryzykować i atakować. Tym bardziej, że jednak ciut lepiej prezentują się na wyjeździe. Z kolei Boro jestem również przekonany, że znajdzie drogę do bramki przeciwnika i również strzeli gola. Wobec czego pobieram tutaj BTS po fajnym kursie i czekam już na jutrzejszy wynik.

Typ: Obie strzelą / @ 2,25 / Bet365 ⛔
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Bornemouth - Wolves 1 1.75 Bet365
Nie będę się długo rozwodził. Jest to typowy bet &quot;na przełamanie&quot;. Nie tak dawni liderzy - Bornemouth nie wygrali od pięciu spotkań. W chwili obecnej tracą do pierwszego miejsca aż pięć oczek, a jak jeszcze zaliczą kilka słabych spotkań i w końcu nie odniosą zwycięstwa to mogą wypaść w ogóle poza strefę premiowaną barażami. Za ich plecami czyhają już... Wilki, czyli Wolverhampton Wanderers, którzy mają od swoich rywali o trzy punkty mniej. Uważam, że to znakomita okazja dla gospodarzy na przełamanie i wrócenie na właściwy tor. Wśród gospodarzy nie zagra Marc Pugh (8 bramek w tym sezonie), ale do składu powróci najprawdopodobniej Matt Ritchie (9 goli w tym sezonie). W zespole gości do składu powraca Kevin Doyle, a nie zagrają bramkarz Carl Ikeme (30/0) i pomocnik Tommy Rowe (14/0). W h2h o wiele lepiej wypadają gospodarze, którzy wygrali dwa ostatnie mecze i to właśnie na nich stawiam.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Brentford-Huddersfield @1✅✅✅

Gospodarze grają bardzo fajną piłkę ostatnio dwa pewne zwycięstwa na swoim boisku z wyjazdami idzie trochę gorzej z taką gra powinni sobie poradzić z drużyną gości. Goście okupują środek tabeli na wyjeździe wygrali z Wigan i Millwall nie trzeba mówic na których miejscach są te drużyny. Jeśli gospodarze zagraja tak jak ostatnio u siebie to spokojnie wygrają. Zobaczymy czy wynik mecz z Brigton był przypadkowy.

Drugi typ na Derby⛔
Czy ktoś wie dlaczego na Derby taki wysoki kurs?
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Jest kilka ciekawych meczy ale rzucił mi sie w oczy
Cardiff - Charlton@ X2✅✅✅


charlton w dosyć dobrej formie strzelają sporo bramek, grają fajna piłke. Wydaję mi się że powinni poradzić sobie z gospodarzami. Podpieram swój wybór tylko dlatego że goście dawni nie zremisowali. Cardiff cieżko mi coś powiedzieć o tym zespole nie widziałem ich zbytnio w akcji tyle co statystyki pokazuja wygraja przegraja czasami cos zremisuja ????

Udało się;-)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Fulham vs Bournemouth

Mega wysokie kursy na Fulham u siebie które ostatnio pokonało u siebie mocne Derby.Dzisiaj grają przeciwko Bournemouth którego wyjazdowy kryzys trwa w najlepsze.Fulham to nie jest drużyna która ma walczyć o utrzymanie,ten sezon to dla nich wtopa,są bardzo blisko strefy spadkowej.Spodziewam się dzisiaj walki gospodarzy i korzystnego dla nich rezultatu,gram bezpiecznie ze względu na to że Bouremouth to mocna drużyna,która dawno nie zanotowała remisu na wyjeździe.


Moje propozycje:

Fulham 1X @ 1.81 marathonbet
X do przerwy @ 2.28 marathonbet

oraz dla zabawy Fulham win + under 2.5 bramek @ 8.80
marathonbet
⛔⛔⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Millwall - Norwich
Gospodarze prowadzeni przez Hollowaya nie radzą sobie najlepiej ostatnio, pięć ostatni spotkań bez wygranej mówi samo za siebie w dodatku cztery porażki i szczęśliwy remis. Dzisiaj wspomniany szkoleniowiec będzie musiał sobie radzić bez pomocy Cummigsa,Martina,Maierhofera,Edwardsa i Cowana-Halla. Niestety na dzień dzisiejszy Millwall jest jednym z kandydatów do spadku przy takiej formie i kondycji zespołu niema co mieć złudzeń. Dzisiaj przyjeżdża zespół Kanarków Neila który objął stanowisku w Styczniu. Odmienił całkowicie zespół i zespół zanotował zaledwie 2 porażki w tym okresie, remis i aż 8 zwycięstw. Pierwsze spotkanie które miało miejsce w grudniu zakończyło się pogromem 6:1 świetne zawody rozegrali wtedy Hooper i Johnson. Grabban i Jerome mają niepodważalną pozycję w zespole regularnie znów strzelają i można śmiało powiedzieć że to zabójczy atak potrafią rozmontować każdą obronę.Dzisiaj występ Grabbana stoi pod znakiem zapytania na pewno za to nie zobaczymy dzisiaj pauzującego za kartki Tetteya, do tego dochodzą O&#39;Neil i obu Bennettów.
Zwycięstwo Norwich @@ 1.85
Pierwsza Połowa Norwich @@ 2.30
Strzelec gola @@ Jerome @@ 2.50
Derby - Birmingham
Derby po dwóch porażkach z rzędu spadło w ligowej tabeli na trzecie miejsce co prawda traci zaledwie 1pkt do czołówki ale za ich plecami jest już Watford z taką samą ilością punktów, McClaren ma dziś problemy ponieważ nadal niezdolny do gry jest Martin, natomiast doszli Bent, Thorne i Eustace. Dwie porażki z rzędu mówią same za siebie i trzeba dokonać roszad w składzie które będą potrzebne. Przyjeżdża zespół Birmingham który zanotował dwa zwycięstwa z rzędu jednak zespół jest dużo słabszy na dzień dzisiejszy od Derby. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Derby 4:0. Goście przyjadą dziś bez Arthura i Morissona

Zwycięstwo Derby @@ 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 8

zarny

Użytkownik
Coś cisza przed jutrzejszą kolejką ????

Charlton - Blackburn

Może to już przesada ale dalej gram na gospodarzy ???? U siebie maja dośyć fajne wyniki, goście grali w środę wymeczyli zwycięstwo z Boltonem u siebie. Myślę że goście bedą jeszcze odczuwać środowy mecz, jest to duży plus dla gospodarzy.

Mój typ Chartlon @ 2.80⛔ Jednak coś nie wyszło
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Boro - Ipswich
Dzisiaj o 13:15 zobaczymy podopiecznych Karanki w lidze jest na prawdę duszno ponieważ cztery ekipy mają po 66 pkt. natomiast piąta ma 65pkt. Jak widać każde spotkanie jest ważne grupa pościgowa tylko czeka na wpadki. Goście przyjadą dzisiaj bez Hyama, Ambrose i Hunta. Karanka natomiast musi sobie poradzić bez Fredericksa,Ayali i Abella. Obie ekipy grają w kratkę i dzisiaj kto wygra zależy, kto strzeli pierwszego gola ja stawiam na Boro którzy nadal są jednym z faworytów do awansu.
Zwycięstwo Boro @@ 1.90 ✅

Bournemouth - Blackpool

Podopieczni Howe zaczęli ostatnio regularnie punktować co wpływa na ich sytuację w tabeli.Nadal świetnie w bramce spisuje się Boruc w ataku coraz lepiej znów odżywa Pitman, na skrzydle znów szaleje Ritchie. Dzisiaj Howe będzie musiał dzisiaj sobie poradzić bez O&#39;Kane, Goslinga i Artera. Blackpool przyjedzie dzisiaj bez O&#39;Hary, Addisona, Mahera, Camerona i Waddingtona. Mandarynki nadal zamykają tabelę z zaledwie 22pkt. I Nic nie wskazuje na ich poprawę.
Over 2.5 @@ 1.50 ✅
Handicap 0:1 @@ 1.52 ✅
Inne propozycję :
Bolton - Millwall 1 @@ 2.00 ✅
3/3 ???? ✅
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Norwich vs Derby / BTS @ 1,75 ✅
Norwich vs Derby / Derby DNB @ 2,6 ZWROT
i moja perelka ktora zapewnie nie wlezie :p
Norwich vs Derby / Derby + BTS @ 6,50 Unibet ⛔

Kursy na czysty win Derby to 3,75 i moim zdaniem to jest spore value. Derby ostatnio pechowo zremisowaly z Birmingham, wczesniej porazki na wyjazdach z Brighton i Fulham. Teraz nadszedl ciezki weekend dla zespolu McLarena, 3 mecze w jeden tydzien i to z 3 zespolami bezposrednio walczacymi z Derby o miejsca premiowane awansem do PL. Na pierwszy ogien idzie Norwich i jak zapowiada manager gosci to na tym meczu sie teraz koncentruja. Sam fakt, ze momentum jest z Norwich ktorzy w ostatnim czasie wygrali 7 z 8 spotkani oraz, ze graja na swoim obiekcie stawia ich w roli faworyta ale nie az takiego by traktowac Derby jak druzyna ze srodka tabeli i wystawiac na nich kurs w okolicach 3,7 a nawet 3,8 w Pinnacle bylo. Tak czy inaczej to nie bedzie ladny mecz, raczej duzo gry w srodku boiska, duzo walki itd. Osobiscie mysle, ze obie ekipy zdobeda bramke co podtrzymuje H2H gdzie w ostatnich 5 spotkaniach padl BTS. Ostatecznie mecz z cyklu 50/50 i ktora ekipa zdobedzie zwycieska bramke zalezec bedzie od skutecznosci a Derby nie raz pokazywaly, ze skuteczni byc potrafia i wykorzystuja z zimna krwia swoje okazje. Do tego moim zdaniem obrona Derby tez nie jest az taka slaba. Dwie bramki stracili z Birmingham, jedna po glupim karniaku, druga po mlynie w polu karnym. Brighton tez przyfarcil ze swoimi bramkami i do tej pory nie wiem jak Derby nie wygralo tamtego meczu. Mysle, ze McLaren uczuli swoich grajkow dzisiaj by byli ostrozni w obronie i by juz wiecej nie przytrafilo im sie takie rozluznienie jak ostatnio. Ja stawiam dzisiaj na Derby bo przed takim kursem ciezko przejsc obojetnie.
Do tego dodaje Wilki ktore zagraja na wyjezdzie z Brighton i jak dla mnie spokojnie ten mecz wygraja. Brighton pomimo calkiem dobrych wynikow mnie nie zachwycil, dalej sa nieprzewidywalni, i jak im wyjdzie mecz to moga ograc wszystkich ale potrafia tez przegrac z ligowymi cieniasami. Osobiscie w tym meczu widze overy bramkowe. Jesli WIlki zagraja jak Derby w meczu z Brighton czyli ofensywnie to spokojnie powinni cos wbic. Dlatego stawiam na over 1,5 gola Wolverhampton @ 3,05 ⛔ w Unibet.
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna Chapionship
Godzina : 16:00
Spotkanie: Brentford-Cardiff
Kurs:1.80
Typ: 1
Bukmacher:William Hill
Analiza:
W championship scisk w czołówce,osiem drużyn ma szansę na awans plus przebudzone Notthingham.Brentford 6-sta pozycja podejmuje Cardiff 15-sta pozycja .Brentford pięć ostatnich spotkań to 3z-1r-1p,bramki 12-4,Cardiff 2z-1r-2p,bramki 5-4.Jak widać brentford strzelac jak i bronić potrafi a statystyki cardiff nie powalają,dwa ostatnie mecze gospodarzy w domu to odpowiednio 4-1 i 4-0.Brentford poważnie myslą o awansie i nie mogą tracić punktów ze średniakami ligi.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
▶ Watford @2,45 bet365

Bardzo ciekawe spotkanie jutro na DW Stadium w Wigan. O gospodarzach (Wigan) można pisać książki. Dwa sezony temu zwycięstwo w Pucharze Anglii i jednocześnie spadek z Premier League. Sezon temu bardzo dobra kampania w Championship, otarli się o powrót do BPL, przegrywając w barażu z Queens Park Rangers. A w tym sezonie koszmar i katastrofa, od wielu miesięcy okupują miejsce w strefie spadkowej Championship i są na dobrej drodze do League One. W miejsce zwolnionego Uwe Roslera został zatrudniony Malky Mackay. I widać postęp, Wigan zaczęło punktować, ale... tylko na wyjazdach. Na swoim stadionie nie wygrali 30 sierpnia 2014 roku. Minęło 198 dni, jutro będzie 199. 15 spotkań, 6 remisów i 9 porażek, bilans bramkowy 8-20. Przedziwna drużyna z tych The Latics. W 13 meczach na te 15 byli uważani przez bukmacherów za faworytów. W Premier League może nie było tak dramatycznie, ale było podobnie - Wigan zawsze lepsze było na wyjazdach. Wigan to miasto rugby, na trybunach, nawet podczas pobytu The Latics w Premier League bywało pusto i tak jest i teraz. Kibice nie wierzą w utrzymanie, mimo że pojawiło się światełko w tunelu, w postaci utalentowanego menadżera. Wigan zaczęło się również wzmacniać, w tym tygodniu sprowadzili na zasadzie wypożyczenia Jerome&#39;a Sinclaira z Liverpoolu i Josha Murphy&#39;ego z Norwich. Ciężko powiedzieć, czy zagrają jutro. Na pewno jest to nowa jakość, ale nie jestem przekonany, czy tak z marszu będą potrafili odczarować DW Stadium. Ale pewnie dlatego spadają kursy na Wigan.

Kursy na Wigan spadają, czyli wzrastają na Watford. Kolejnym powodem takiego stanu rzeczy jest absencja Almena Abdiego, który odniósł uraz w ostatnim meczu z Reading. Jest to bardzo ważny gracz, którego brak goście z pewnością odczują. W 27 meczach zdobył 8 bramek i dwa razy asystował. Ale poza tym cały skład zdrowy. Watford złapało bardzo dobrą formę w decydującej fazie sezonu i wskoczyło na drugą lokatę. W 2015 roku prezentują się bardzo dobrze, przede wszystkim świetnie funkcjonuje atak. 33 bramki w 13 meczach mówią same za siebie. Jutro co prawda utrudni gościom (ale w sumie i gospodarzom) zadanie beznadziejny stan murawy na DW Stadium. Tutaj można to zobaczyć (filmik z przegranego 0-1 meczu z Leeds):


Ciekawy jestem, jak Watford zareaguje na brak ważnego zawodnika, jakim jest Almen Abdi i jak poradzi sobie w tych warunkach. Niemniej jednak kurs zachęca na zagranie na rozpędzonych gości. Dodatkowo mając na uwadze problemy Wigan z grą u siebie można być umiarkowanym optymistą.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blackpool - Charlton
Mandarynki ostatnio otrzymały kolejny cios porażka 4:0 z Bournemouth to była piąta porażka z rzędu, i niestety ich sytuacja w tabeli nic się nie polepszyła zamykają tabelę i nic nie zapowiada aby ich sytuacja miała ulec zmianie, w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Mahera,O&#39;Hary,McMahona, Camerona i Waddinghtona. Problem polega tak czy siak w formie graczy i ich psychice czuć już presję piłkarze sami nie wiedzą co się dzieje i widmo spadku zagląda coraz głębiej, przyjeżdża zespół Charltonu który uciekł od strefy spadkowej jeszcze trochę punktów trzeba uzbierać by być pewnym utrzymania ale zespół jest na najlepszej drodze ku temu trzy zwycięstwa z rzędu ostatnio niestety ulegli Blackburn. Dziś czas zrehabilitować się .
Charlton zwycięstwo @@ 2.07 ✅ ✅
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Cardiff - Bournemouth over 2.5 @1.85 1-1 :;/: ⛔ było blisko, okazji również, dzisiaj zeza mieli ????
Cardiff - Bournemouth DW 1-2 @8.00
Gospodarze nie wygrali u siebie od 6 meczów, mieli straszny kryzys - 4 przegrane, później 4 remisy - obecnie wygrywają tylko na wyjazdach. Dziś powinno być podobnie, czyli przegrana, zwłaszcza że goście walczą o awans, są liderem, ale stawka bardzo wyrównana:
1. Bournemouth 37M 20-9-8 78:39G 69pkt
2. Watford 37M 21-6-10 76:45G 69pkt
3. Middlesbrough 37M 20-9-8 58:27G 69pkt
4. Derby 37M 19-10-8 69:40G 67pkt
5. Norwich 37M 19-9-9 71:40G 66pkt
...
14. Cardiff 37M 12-11-14 45:49G 47pkt
Bournemouth na pewno nie odpuści i nie przejdzie obok meczu, zwłaszcza że rywal ze średniej półki i ostatnio w nie najlepszej formie.
Goście strzelają średnio 2 bramki na mecz i tracą średnio ponad bramkę na mecz.
Cardiff u siebie średnia bramek trochę poniżej 2.5, a Bournemouth na wyjazdach trochę powyżej 2.5.
H2h potwierdza mój typ na liczbę bramek. http://www.livesports.pl/mecz/vB5OFmq5/#h2h;overall
Kurs na gości strasznie spadł, więc ja wybrałem bramki. Forma gospodarzy, H2h, overowe mecze wyjazdowe gości, wszystko składa się na over w meczu. ;)
Powodzenia!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
▶ Watford @2,45 bet365

Bardzo ciekawe spotkanie jutro na DW Stadium w Wigan. O gospodarzach (Wigan) można pisać książki. Dwa sezony temu zwycięstwo w Pucharze Anglii i jednocześnie spadek z Premier League. Sezon temu bardzo dobra kampania w Championship, otarli się o powrót do BPL, przegrywając w barażu z Queens Park Rangers. A w tym sezonie koszmar i katastrofa, od wielu miesięcy okupują miejsce w strefie spadkowej Championship i są na dobrej drodze do League One. W miejsce zwolnionego Uwe Roslera został zatrudniony Malky Mackay. I widać postęp, Wigan zaczęło punktować, ale... tylko na wyjazdach. Na swoim stadionie nie wygrali 30 sierpnia 2014 roku. Minęło 198 dni, jutro będzie 199. 15 spotkań, 6 remisów i 9 porażek, bilans bramkowy 8-20. Przedziwna drużyna z tych The Latics. W 13 meczach na te 15 byli uważani przez bukmacherów za faworytów. W Premier League może nie było tak dramatycznie, ale było podobnie - Wigan zawsze lepsze było na wyjazdach. Wigan to miasto rugby, na trybunach, nawet podczas pobytu The Latics w Premier League bywało pusto i tak jest i teraz. Kibice nie wierzą w utrzymanie, mimo że pojawiło się światełko w tunelu, w postaci utalentowanego menadżera. Wigan zaczęło się również wzmacniać, w tym tygodniu sprowadzili na zasadzie wypożyczenia Jerome&#39;a Sinclaira z Liverpoolu i Josha Murphy&#39;ego z Norwich. Ciężko powiedzieć, czy zagrają jutro. Na pewno jest to nowa jakość, ale nie jestem przekonany, czy tak z marszu będą potrafili odczarować DW Stadium. Ale pewnie dlatego spadają kursy na Wigan.

Kursy na Wigan spadają, czyli wzrastają na Watford. Kolejnym powodem takiego stanu rzeczy jest absencja Almena Abdiego, który odniósł uraz w ostatnim meczu z Reading. Jest to bardzo ważny gracz, którego brak goście z pewnością odczują. W 27 meczach zdobył 8 bramek i dwa razy asystował. Ale poza tym cały skład zdrowy. Watford złapało bardzo dobrą formę w decydującej fazie sezonu i wskoczyło na drugą lokatę. W 2015 roku prezentują się bardzo dobrze, przede wszystkim świetnie funkcjonuje atak. 33 bramki w 13 meczach mówią same za siebie. Jutro co prawda utrudni gościom (ale w sumie i gospodarzom) zadanie beznadziejny stan murawy na DW Stadium. Tutaj można to zobaczyć (filmik z przegranego 0-1 meczu z Leeds):


Ciekawy jestem, jak Watford zareaguje na brak ważnego zawodnika, jakim jest Almen Abdi i jak poradzi sobie w tych warunkach. Niemniej jednak kurs zachęca na zagranie na rozpędzonych gości. Dodatkowo mając na uwadze problemy Wigan z grą u siebie można być umiarkowanym optymistą.

Nie wiem czy sprawdzałeś to, ale patrząc na H2H to możliwe jest, że zagrają 3za3.

http://www.betexplorer.com/soccer/england/championship/wigan-watford/vJFQc05T/

Grali ze sobą jeszcze w sezonie 1997/98 i też było 3za3. Watford nigdy nie wygrało w Wigan, a Wigan w Watford. Wigan o dziwo wygrywa na wyjazdach, ale nie może sobie jakoś poradzić w meczach u siebie. Liczę, że się przełamią. Watford notuje serię 4 meczów wyjazdowych bez porażki. Już wcześniej w tym sezonie taką serię mieli i zakończyli ją porażką. Ja tutaj próbuję Wigan DNB. Nie takie fiksy w tej lidze już się działy. Tydzień temu chociażby Brentford - Cardiff. Brentford też walczy o awans, ale nic nie stało na przeszkodzie, żeby się podłożyć i przy okazji wykręcić łamańca. Postawiłem, nie bardzo wierzyłem, że tego łamańca zrobią, a jednak weszło.

Jak już piszę ten post to od razu napiszę co jeszcze stawiam z tej kolejki. Oprócz Wigan DNB ⛔(jednak nie było 3za3, Wigan do League One) jeszcze overy w Blackburn ✅ (Brentford znowu łamaniec, hehe), Cardiff ⛔ (Boruce nie dały rady niestety) i Huddersfield ✅ (i jak tu nie kochać Anglii, dwa gole w doliczonym czasie i 2:2). Mam jeszcze łamańca, ale to na PW.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Poszło na charlton i znowu byłem kur... za pazerny dołożyłem Bournemouth jednak to chyba nie jest rozrywka dla mnie zamiast spokojnie to człowiek sie szarpie wszystkiego dobrego Panowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom