>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marzec 2015 w Championship

Status
Zamknięty.
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Brentford to win 1.65 ! .Sparzylem się na nich w sobotę ale nie wierze że w 21/03 nie zdobedą 3 punktów z Milwall .william hill.Leeds i Watford to win też warte uwagi.Za william hill czwartek..
Brentford
Leeds
Watford
Acc.kurs 6.77 f
powodzonka..
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Mój typ idzie poraz kolejny na chartlon jak bede miał czas ktorego teraz bardzo mało to cos napisze.

Bardzo dobry typ ???? fajna kaska wpadła✅✅✅
 
P 0

primetrol

Użytkownik
Ja także się skusiłem na Chartlon 2.80 przy 2.5 na Reading(bet365) dziwne trochę?
Typ Chartlon @2.80 Bet365✅
Do tego liczę że Ipswich nadal będzie zawodzić i Watford spokojnie ich walnie.
Typ Watford @2.15 bet365⛔
Postawię też na Blackburn, które mi wtopiło kupon z Brentfrod. Zdarza się widocznie jakaś zadyszka.Brighton to nie Brenrford , no i drugi mecz pod rząd wychodzi przed własną publicznością liczę że panowie będą chcieli pokazać kibicom że wszystko jest ok.
Typ Blackburn @ 2.15 bet365⛔ dwa mecze pod rząd przed własną publicznością wtopa bardzo się zawiodłem na Blackburn.

Edit
Dziwna trochę ta kolejka wyszła ci co im nie szło jakby się spięli
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Czekam jeszcze na Mistrza tego forum z Championship (czyt. Doberman) jw. Blackburn też bardzo fajny kurs jak dla mnie na chartlon bardzo dorby kurs z Reading. Nie wiem czy to nie bedzię związane z brakami w składzie gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziś radze odpuścić Derby bo chłopaki powoli już chyba odpuścili walkę o awans z taką grą to niech lepiej dają sobie spokój. ✅ kogo ostrzegłem to super ;)

Brentford - Millwall

Gospodarze z coraz lepszą grą ostatnia wygrana z Blackburn, Millwall od ośmiu spotkań nie potrafi wygrać zmiana na Harrisa który już kiedyś prowadził Millwall w latach 2013-2014 nie było moim zdaniem dobrym pomysłem kręcą się wokół jednego kręgu trenerów i mogą zostać za to &#39;&#39;skarceni&#39;&#39; spadkiem co im grozi i to coraz bardziej bo o tyle co Blackpool raczej ma kłopoty ze zdobywaniem punktów to reszta potrafi je zdobywać i robi to. Gospodarze po rewelacyjnym początku sezonu zaczęli obniżać loty, chodziły słuchy o zwolnieniu Warburtona jednak pozostawiono go na stanowisku co było dobrym ruchem. Fakt jest jeden że kadra moim zdaniem jest za mało doświadczona jak na ten poziom jednak liczę że zespół postara się o te baraże jednak w nich nie daje im zbytnio szans. Goście przyjadą bez Dunne,Bailego, Halla, Martina i Edwardsa
Zwycięstwo Brentford @@ 1.60 ⛔
Watford - Ipswich
Watford dość nieoczekiwanie wysunął się na prowadzenie w lidze, patrząc na to że Boro gra z Bournemouth i na pewno będą kibicować za remisem co dawałoby im przewagę w przypadku zwycięstwa nad Ipswich. Watford Jokanovica który przejął zespół w październiku i muszę przyznać że nie dawałem mu zbytnio szans na stanowisku tym bardziej że w swoim dorobku niema zbytnio doświadczenie w mocniejszych zespołach, duet Deeney - Vydra znów działa cuda odblokowali się na dobre i będą nękać obrońców Ipswich świetnie gra także Ighalo który jest szybki i bardzo dynamiczny w polu karnym rywali. U gospodarzy nie zobaczymy Abdiego i Murraya, Goście przyjadą bez Parra, Bishopa,McGoldricka, Hyama, Ambrose,Gerke i Hunta lista długa więc trener nie ma zbyt dużego pola manewru.
Zwycięstwo Watford @@ 2.15 ⛔
Strzelec gola @@ Deeney @@ 2.50 ⛔
INNE TYPY :
Blackpool - Leeds 2 @@ 2.00 ⛔

W Miarę czasu postaram się coś dodać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wolverhampton vs Derby / BTS + over 2,5 gola w meczu @ 2,5 Winmasters ⛔ 2:0 aaajj dobry mecz, Derby strzelily ale sedzia nie uznal, slupki, poprzeczki ????

Po ostatnich slabych wystepach Derby zaczynaja tracic dystans do czolowki i dzisiejsza przegrana moze im bardzo skomplikowac zycie. Derby wyraznie pod forma, a moze po prostu presja jest za duza i zawodnicy nie sa w stanie sprostac oczekiwaniom. McLaren przed meczem z Norwich powiedzial, ze na 10 kolejek do konca jego zespol mial byc w czolowce ligi i na 5 kolejek do konca tez chce byc &quot;in with a shout&quot; jak to sie wyrazil, czyli na tyle blisko by miec szanse na ostateczny sukces. Derby mialy ciezki tydzien, 3 ciezkie mecze - wyjazd z Norwich i farciarski remis 1:1, potem porazka w domu z Middlesbrough i teraz wyjazd do Wolverhampton. na 6 pkt uciulali ledwo 1 wiec teraz musza sie spiac i zagrac tak by tego meczu nie przegrac i wywiezc jakas zdobycz punktowa. W innym wypadku przy wygranych Watford i Middlesbrough strata do dwoch czolowych ekip wzrosnie do 8 punktow (i przy zaledwie 7 meczach do konca moze byc to strata nie do nadrobienia) Wilki z drugiej strony maja caliekm fajny &quot;run&quot; - szczegolnie w domu strzelaja sporo bramek i mysle, ze w tym meczu nie stoja na straconej pozycji. Na bank w ekipie gospodarzy panuje lepsza atmosfera po ostatnich meczach. Spodziewam sie tutaj otwartego meczu, gdzie gospodarze beda grali o zwyciestwo ktore zblizy ich do gry o PO, a Derby beda musialy zagrac o to by nie stracic szansy na miejsce premiowane z automatu i tez zagrac o 3 punkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom